15 krátkych hnedých účesov pre ženy

Hnedá je veľmi univerzálna farba vlasov. Vyzerá to dobre takmer u každého a existuje mnoho typov alebo odrôd, ktoré môžete tiež pridať. Niektoré obľúbené odtiene hnedej sú eben, čokoládová meď, gaštan, med, zlatý orech, tmavý gaštan atď.

Krátke účesy alebo účesy vyzerajú skvele takmer na všetkých odtieňoch hnedých vlasov. Takýto typ účesov dáva ilúziu hrúbky a objemu. Ale mnoho ľudí má tendenciu robiť tie isté staré nudné krátke účesy, ktoré sú v tejto dobe trendov a módy úplne mimo módy. Preto; nižšie sme spojili 15 účesov, aby ste mali predstavu o najnovších trendoch v krátkych účesoch pre rôzne odtiene hnedých vlasov.

1- Krátky hnedý účes

Krátky hnedý hairtyle, krátke vlasy Balayage Bob

Pripraviť sa na výlet je s týmto krátkym hnedým účesom hračka! Ako vidíte, tento štýl vyžaduje čierne korene s hnedým vlnitým bobom. Také jednoduché, ale napriek tomu ponúka živý efekt. Vyžaduje sa takmer nulová údržba a môžete rovnako často navštevovať neformálne aj formálne akcie. Vysoko odporúčané!

2- Krásna Pixie

Krásna Pixie, Franco James Model

Tento krátky účes je veľmi roztomilý a perfektne vyzerá na hnedých vlasoch. Je trochu odlišný od bežných krátkych strihov pixie. Tento strih nie je vrstvený ostro. Tento nádherný strih pixie má skôr voľné, ale krátke vrstvy, ktoré vydávajú atmosféru 70. rokov. To je určite musíte vyskúšať účes pre túto sezónu.

3- Chaotický hnedý lob

Messy Brown Lob, Hair Up Model Brown

Účes „Lob“ v zásade znamená strih bobu, ale má dlhšiu dĺžku. Lobové rezy sa zvyčajne držia tesne nad ramenom. Tento strapatý účes pre hnedé vlasy má zastrihnutý lalok s hrubými, strapatými vrstvami. Nedokonalosť toho všetkého spôsobuje, že účes vyzerá veľmi koketne a nádherne. Takýto typ štýlu vyzerá dobre vo všetkých odtieňoch hnedých vlasov, ale najlepšie vyhovuje tmavým brunetovým vlasom.

4- Štýl Balayage Pixie Bob

Štýl Balayage Pixie Bob, vrstvený Bob Pixie dlhý

Balayage je druh techniky farbenia vlasov. Všetci vieme, ako vyzerajú melíry na vlasoch. Balayage je druh melírovaných vlasov, ale má ich jemnejší nádych. Melír je v tomto type účesu menej nápadný ako bežný druh melíru. Takáto farba vlasov sa úžasne hodí k krátkemu strihu bob pixie. Toto je určite veľmi zábavný a bezstarostný účes na vyskúšanie.

5- Ashy Blonde Long Bob Style

Ashy Blonde Long Bob Style, Hair Cara Brown Makeup

Tento krásny účes predstavuje popolavú blond alebo svetlohnedú farbu vlasov. Je doplnený pravidelným účesom bob, ktorý padá tesne nad ramená a rámuje tvár. Tento look môžete dotvoriť pridaním jemných vĺn alebo kučier do vlasov. To vám dodá ďalší rozmer a vlasy budú pôsobiť zdravo a objemne zároveň. Ideálne pre plážovú dovolenku na Bahamách!

6- Karamelové odlesky

Karamelové odlesky hnedých vlasov

7- Millie Bobby Hnedé vlasy

Hnedé krátke štýly celebrít

8- Fialové svetlá na tmavohnedých vlasoch

Fialové pixie krátke vlasy

9- Ohromujúci uhlový guľatý bob

Vrstvená dĺžka Bob Brown

10- Krátka hriva tmavá čokoláda hnedá

Pixie Short Emma Hathaway

11- Pixie vlnitý strih

Pixie Short Wavy Messy

12- Krátke účesy so šikmými nárazmi

Pixie hnedé krátke vlasy

13- Bočné a zadné holenie, chlapčenský strih

Krátka pixie hnedá brunetka

14- Roztomilý vzhľad

Vlasy Krátke Účesy Hnedé

15- Hustý účes Balayage

Bob Brown dĺžka tmavá

About the author