15 krátkych účesov pre podlhovasté tváre

Podlhovasté tváre majú o sebe zvláštnu príťažlivosť. To isté nemôžeme povedať o žiadnom inom tvare tváre. Pri tomto type tváre vám môže chýbať asymetrické čelo s plnými lícami, ale napriek tomu je ťažké ignorovať kúzlo dlhej brady alebo čela, ktoré prichádzajú s podlhovastými tvárami. A ak ste ako ja a fantazírujete o tom, ako ste požehnané takou štruktúrou tváre, ktorá umožňuje zosúladenie mnohých účesov s dokonalým úžasným vzhľadom, je pravdepodobné, že ste tiež veľkým fanúšikom krátkych vlasov..

Krátke vlasy sú vhodné na rôzne účely. Medzi ďalšie výhody patrí predovšetkým požiadavka kratšieho času, úsilia a zručnosti, aby ste vyzerali perfektne. A zatiaľ čo vy ste krásni podlhovastá tvár, spárujte ho s krátkymi vlasmi a efekt veľmi oceníte.

Medzi dámami s podlhovastými tvárami sa však stalo šialenstvom mať krátke vlasy, tu je 15 nápadov na krátke účesy. Uistite sa, že vyberiete ten, ktorý sa vyrovná textúre vašich vlasov, aby ste dosiahli lepšie výsledky.

1- Krátky účes pre podlhovasté tváre

Krátky hairtyle pre podlhovasté tváre, hair square bob face

Chcete elegantný vzhľad s krátkymi vlasmi? Športujte v tomto štýle a získate požadovaný pôvab. Pokojná a relaxačná atmosféra je len ďalším prírodným doplnkom, ktorý s týmto účesom prichádza.

2- Blond Balayage

Blonde Balayage, Vlasy Blonde Balayage Over

Táto blonďavá balayage vám môže dodať panovačný vzhľad. Tak trendový a stále až zemitý vzhľad. Vlny sú umiestnené tak náhodne, že ich môžete brať ako symbol svojej mystickej postavy. Nikto nemôže uhádnuť, aký by bol váš ďalší krok. Pozoruhodne fascinujúce!

3- Krátke vlasy Mandy Moore

Krátke vlasy Mandy Moore, stredne dlhé vlasy

Mandy Moor nás ohromila týmto senzačným pohľadom. Jej krátky účes povie zvyšok. Ak chcete dosiahnuť rovnaký druh atmosféry, vyskúšajte tento účes. Pretože jednoducho nosením týchto krátkych vlasov sa môžete dostať do polovice cesty k svojmu vysnívanému vzhľadu.

4- Vlnitá podlhovastá tvár Bob

Vlnitá Bob podlhovastá tvár, Bob tváre dlhá vlnitá

Dni priemerného vzhľadu, aj keď máte veľmi vyzývavú podlhovastú tvár, sú preč. Ako? Pozrite sa na tento zvlnený bob a zistíte, čo bude chýbať dámam s okrúhlymi alebo oválnymi tvarmi. Tento fascinujúci vzhľad nepotrebuje žiadne ďalšie úpravy, aby bol dokonalý. Jednoduché, ale inšpiratívne.

5- Fancy Bob Cut

Efektný strih Bob, líčenie vlasov po celej tvári

Premýšľali ste niekedy nad tým, ako bez života vyzeráte kvôli svojmu odvekému účesu? Je načase vyskúšať niečo nové. Zvýšte svoje kúzlo s týmto efektným strihom bobu na svojej blondínke a nikdy sa nebude cítiť stará.

6- Skladaná blondína

Tváre s krátkymi vlasmi

Dámam v strednom veku bude táto naukladaná blondína veľmi povzbudzujúca, aby získala symetrický vzhľad. Vďaka štýlu s bočnými časťami bude vaše čelo zakryté z jednej strany a to je na tom to najlepšie.

7- Bob s priamym uhlom

Hair Bob Krátke rany

Tieto rovné blond vlasy pôsobia lichotivo na dámach s jemnými vlasmi a svetlou pleťou. Príliš úžasné byť ignorovaný.

8- Pixie strih s dlhšími ránami

Tváre s krátkymi vlasmi podlhovasté

9- Očarujúci krásny efektný vzhľad

Hair 20 Bob Some

10- Trochu strapaté jemné vlasy

Bob Blonde sa rozišiel

11- Sladká a krátka karamelová hnedá

Krátke vlasy Bob 40

12- Dĺžka po plecia Beachy vlnitá hriva

Tupý ovál na vlasy

13- Príležitostná blondínka s oddelenými bokmi

Vlasy Blond tváre Krátke

14- Vlnité tenké vlasy

Účesy Hairtyles Bob

15- Prirodzený vzhľad s bočnými strhnutými nárazmi

Farba vlasov na krátke vlasy

About the author