20 fotiek moderných krátkych účesov pre ženy

Moderné krátke účesy sú neustálym prameňom inšpirácie a posilnenia. Dnes existuje mnoho odrôd klasických krátkych „dos“ (pixies, boby, a ďalšie) sa vracajú zúrivo a ešte kratšie ako kedykoľvek predtým.

Medzi netradičným štýlom a trochou nápadnej farby určite boli krátke vlasy opäť prebudené. Pozrite sa na tieto veľmi krátke zrážky, ktoré by vás mohli predstaviteľne motivovať k strihu!

Tu je 20 fotiek z moderné krátke účesy pre ženy spojili sme pre vás!

1. Moderný krátky zostrih

Toto je holiaci strojček rezať upravený štýl – nie je to práve pixie, pretože má dlhší, jemnejší obrys. Milujem tento tvar, pretože ponúka ľahký štýl a napriek tomu je dostatočne univerzálny na to, aby sa dal zložiť, rozdeliť, zatlačiť alebo zvýšiť objem kučier..

Moderné krátke účesy

2. Moderný blond krátky účes

Táto textúrovaná pixie bola oživená jej aktuálnou farbou. Bol to zábavný a hravý spôsob, ako začleniť a využiť jej nový vývoj v náš prospech vytvárania hĺbky a merania a zároveň jej poskytnúť zábavný/napätý strih uprostred farebných služieb..

Moderné krátke účesy

3. Najnovší krátky účes pre ženy

Jedná sa o trhaný pixie strih, ktorý bol vytvorený holiacim strojčekom, nožnicami a mixovacími nožnicami. Chceli sme, aby bol vo vlasoch pohyb bez ohľadu na to, z akého uhla sa pozeráme.

Moderné krátke účesy pre ženy

4. Moderný krátky Bob účes 2019

Tento vzhľad by som zobrazil ako ľahký a elegantný. Toto je jeden z tých strihov, ktoré môžu s dievčatami ľahko ísť z práce na noc. Tento strih je tiež nestarnúci a funguje obdivuhodne s jemnými až strednými textúrami.

Moderné krátke účesy 2019

5. Moderný účes Pixie pre krátke vlasy

Predstavil by som to ako všestranného pixieho. Má veľa pohybu a dostatok textúry, ktorá pomáha jemnému alebo napätému vzhľadu. Tento vzhľad je odvážny, ale dámsky. Použitý holiaci strojček na perie skrátil celú vec, ktorá dodáva toľko textúry a vytvára dámske, jemné linky, najmä okolo línie vlasov..

Moderné účesy pre krátke vlasy

6. Blondínka

Moderné krátke účesy-6

7. Blond melír

Moderné krátke účesy-7

8. Sivá farba

Moderné krátke účesy-8

9. Veľmi krátky Pixie

Moderné krátke účesy-9

10. Long Bob Cut

Moderné krátke účesy-10

11.

Moderné krátke účesy-11

12.

Moderné krátke účesy-12

13.

Moderné krátke účesy-13

14.

Moderné krátke účesy-14

15.

Moderné krátke účesy-15

16.

Moderné krátke účesy-16

17.

Moderné krátke účesy-17

18.

Moderné krátke účesy-18

19.

Moderné krátke účesy-19

20.

Moderné krátke účesy-20

About the author