25 krátkych účesov pre okrúhle tváre

Krátke účesy väčšinou vyzerajú dobre pre tie dievčatá, ktoré mali okrúhly tvar tváre. Na oválnych tvárach tiež najlepšie vyzerajú krátke účesy, ale na okrúhlych tvárach tieto účesy pristanú viac. Tu je 25 najlepších príkladov krátke štýlové zrážky na tých dievčatách, ktoré mali okrúhly tvar tváre.

Mladé dievčatá, ktoré majú a okrúhla tvár tvar môže ľahko niesť akýkoľvek krátky zostrih. Tieto krátke vlasy sú trendové, ale na okrúhlych tvaroch tváre vyzerajú krajšie.

Krátke vlasy pre dievčatá s okrúhlou tvárou

Asymetrické je jedným z trendových a najnovších krátkych účesov. Väčšine dievčat sa tento účes páči. Zo zadnej strany je príliš krátky a z pohľadu spredu je o niečo dlhší. Dievčatá s okrúhlym tvarom tváre v tomto účese vyzerajú krajšie a štýlovejšie.

Krátke asymetrické zrážky pre okrúhle tváre

Okrúhly tvar tváre je najlepší tvar pre strihy krátkych vlasov. Príliš krátke zrážky sú v trendoch a blond farba vlasov je tiež trendovou farbou tohto roku. Dievčatá s okrúhlou tvárou teda môžu najlepšie vyzerať aj v blond odtieni vlasov.

Krátke blond zrážky pre okrúhle tváre

Bočné ofiny je jeden z najtrendovejších účesov tohto roku. Väčšina mladých dievčat rada nosí tento účes. Je na vás, či chcete použiť ofinu na jednej alebo na oboch stranách. Oba sú trendovými štýlmi. Ale dievčatá s okrúhlym tvarom tváre vyzerajú štýlovejšie a úžasnejšie so štýlmi bočnej ofiny.

Bočné ofiny pre okrúhle tváre a krátke vlasy

Krátke účesy vždy vyzerá najlepšie na okrúhlom tvare tváre a viac sa hodí na tieto tváre. Dievčatá môžu ľahko nosiť a krátky účes, ak mali krásny okrúhly tvar tváre.

Najlepší krátky strih pre okrúhlu tvár

Všetci veľmi dobre vieme o trendových účesoch tohto roku. Tento rok sú v trendoch príliš krátke účesy, ale dievčatá, ktoré mali okrúhly tvar tváre, môžu tento trend ľahko nosiť, pretože krátke účesy alebo účes viac vyhovujú okrúhlemu tvaru tváre..

Krátke trendy účesy pre okrúhle tváre

Ďalším unikátnym a trendovým krátkym účesom tohto roku je účes pixie. Strih Pixie vyzerá úžasne s jedinečnými a rôznymi tónmi farby vlasov. Dievčatá s okrúhlym tvarom tváre môžu ľahko nosiť tento účes s nie farebným tónom vlasov.

Krátke pixie účesy pre okrúhle tváre

Väčšina celebrít má krásny okrúhly tvar tváre, ktorý dodáva ich osobnosti väčšiu krásu. Tieto celebrity môžu ľahko nosiť a krátky účes, aby zmenili svoj vzhľad a vyzerali viac štýlovo a jedinečne.

Krátke účesy celebrít pre okrúhle tváre

Nie je tiež problémom, či okrúhle tváre vyzerajú najlepšie iba v kučeravých alebo rovných vlasoch. Krátke rovné účesy vyzerajú úžasne a trendy na tvári dievčat, ktorá má okrúhly tvar.

Krátke účesy pre rovné vlasy a okrúhle tváre

Pre oblejšie tváre je populárnych veľa roztomilých krátkych účesov. Dievčatá s okrúhlym tvarom tváre môžu použiť akýkoľvek trendový krátky strih, aby vyzerali trendovo a štýlovo.

Roztomilé účesy pre krátke vlasy a okrúhle tváre

Dievčatá s okrúhlou tvárou tiež vyzerajú najlepšie a jedinečné v krátkych blond účesoch. Pretože týmto účesom viac vyhovujú okrúhle tváre.

Krátke blond účesy pre okrúhle tváre

Je to jeden z najtrendovejších a najlepších strihov najmä pre mladé dievčatá, ktoré mali okrúhly tvar tváre.

Krátke vlasy s ofinou a okrúhlou tvárou

Bočné holenie sú jedinečným účesom pre okrúhle tváre. Túto farbu vlasov môžete nosiť v akomkoľvek tóne farby vlasov.

Bočný oholený účes okrúhlej tváre

Krátke vlasy pre okrúhle tváre ázijských žien

Krátke účesy pre okrúhle tváre

Krátke účesy pre okrúhle tváre-1

Krátke účesy pre okrúhle tváre-2

Krátke účesy pre okrúhle tváre-3

Krátke účesy pre okrúhle tváre-4

Krátke účesy pre okrúhle tváre-5

Krátke účesy pre okrúhle tváre

Krátke účesy pre okrúhle tváre

Krátke účesy pre okrúhle tváre

Krátke účesy pre okrúhle tváre

Krátke účesy pre okrúhle tváre

About the author