Cool krátke účesy pre mladé dámy

Byť v mladom veku má svoje výhody, pretože je to obdobie, kedy ste ochotní vyskúšať každý štýl účesu, na ktorý sa môžete pozrieť, a to v snahe zmeniť svoj vzhľad skúšaním nových módnych a štýlových nápadov a vyzeraj výnimočne krásne, jednu pravdu, ktorú musíme prijať tak, ako starneme, väčšinou sa novej móde vyhýbame a nemáme ju radi, a preto radím, aby ste sa v mladosti snažili čo najlepšie vyskúšať nové módne trendy, aby ste nezostali von. A tak, ak ste vo svojom mladistvom štádiu, ste na správnom mieste, aby ste si z niekoľkých možností overili, čo vám najviac vyhovuje, pokiaľ ide o vaše vlasy, či máte krátke vlasy alebo dlhé vlasy a tiež farbu a hrúbku. Pozrite sa na nasledujúce účesy, aby ste zistili, čo vám najviac vyhovuje.

1. Krátky bočný zostrih

Ak sa vám nepáči mať na jednom veľa vlasov bočný zostrih hlavy, potom vám tento štýl dokonale sadne. S dobrým stylistom, ktorý vám môže zastrihnúť stranu vlasov, aby vyzerala uhladene a lesklo a odhalila perfektne vyzerajúci účes.

Krátke bočné zrážky

Zdroj

2. Oholený bočný strih Pixie pre hrubé vlasy

Keď máte v hlave príliš veľa hustých vlasov, tento účes vám perfektne sadne a správny účes, obzvlášť oholená strana, zmenší veľkosť a budete pôsobiť úchvatne a húpavo. Skúste tento štýl a buďte jedným z najlepších.

Krátke bočné vlasy

Zdroj

3. Krátke bočné blond vlasy

Tento štýl je celkom úžasný a skutočne elegantný pre väčšinu ľudí, ktorí sú v strede svojho života. To neznamená, že mladosť nemusí skúšať túto, obzvlášť blondínky

Strihy na krátkych bočných vlasoch

4. Krátky Pixie Mohawk

Bočné strihy krátkych vlasov

5. Pixie strih na fialové vlasy

Bočné krátke účesy

Zdroj

6. Pixie Curly

Krátke účesy-6

Zdroj

7. Krátko ostrihaný účes

Krátke bočné zrážky-7

8. Ruby Rose Haircut Side

Krátke účesy-8

9. Undercut Long Pixie

Krátke bočné zrážky-9

10. Účes Mohawk

Krátke účesy-10

11. Scarlett Johannson Podrezané krátke vlasy

Krátke bočné zrážky-11

12. Sidecut Bob

Krátke bočné zrážky-12

13. Growing Out Undercut

Krátke bočné zrážky-13

14. Chlapčenské podrezanie

Krátke účesy-14

15. Pixie s bočným oholením

Krátke účesy-15

About the author