Krátke účesy pre ženy 2013

ženy sú vždy márne so svojimi vlasmi a určite by urobili extra míľu, len aby sa ubezpečili, že sú ich vlasy dobre udržiavané. Jeden z najlepšie účesy pre ženy je krátke účesy. Tu sú niektoré z trendových krátkych účesov, z ktorých si môžete ľahko vybrať najvhodnejšie pre váš vkus.

Krátky strapatý účes Ombre

Radi športujete s krátkym vlnitým účesom? Tu je pre vás dobrá voľba. Tento účes je trochu strapatý a zvlnený. Čierne vlasy majú navyše hnedé odtiene, ktoré vytvárajú kontrast a štýl. Elegantný a atraktívny, tento fantastický strapatý účes, ktorý je nonšalantne ženský a očarujúci, si určite zamilujete.

Krátky strapatý účes Ombre

Elegantný strih ako britva s krásnymi ofinkami

Tento úžasný účes je elegantne atraktívny a krásny. Vydáva elegantný vzhľad, ktorý je veľmi elegantný a sofistikovaný na pohľad. Mäkké blond vlasy jemne padá nadol a vytvára výrazne rozprávkový vzhľad, ktorý si určite obľúbite pri športe.

Elegantný strih ako britva s krásnymi ofinkami

Príležitostný rovný účes s bočnými partiami

Toto je určite vzrušujúci spôsob, ako si vlasy vycvičiť. Tento účes je rozhodne atraktívny a príťažlivý, pretože krátke rovné vlasy jemne tečie tesne nad vaše rameno. Tento účes je elegantný a veľmi milý a určite budete pôsobiť veľmi elegantne a atraktívne.

Príležitostný rovný účes s bočnými partiami

Krátky strapatý strapatý účes

Chcete báječne atraktívny účes, ktorý je úžasný a krásny zároveň? Tento krátky strapatý účes je pre vás určite dobrou voľbou. Rozstrapatený strapatý účes je istou príťažlivosťou, pričom jemné vlnité vlasy prirodzene splývajú bez veľkého predstierania a dômyselnosti. Tento úžasný a nádherný účes si určite zamilujete.

Krátky strapatý strapatý účes

Vrstvený strapatý krátky účes s izolovanými dlhými treskami

Tento atraktívny účes rozhodne nestratil na príťažlivosti a šarme. Pozrite sa na vrstvené strapaté vlasy, ktoré definujú vzhľad ženy. Je to rozprávkovo elegantné. Rovnako tak dlhá ofina, ktorá je výrazne krásna, vytvára ladný efekt, ktorý je fascinujúco príťažlivý. Tento účes si určite zamilujete.

Krátky vrstvený hustý účes

Krátky čierny bob účes

Tento úžasný bob účes je určite veľmi fascinujúci a fascinujúci. Pozrite sa na mäkké bobové vlasy s hladkou ofinou, ktoré prirodzene plynú: je rozhodne veľmi elegantný a atraktívny na pohľad. Pôvabná a elegantná, tento jemný účes si určite zamilujete.

Krátky čierny bob účes

Roztomilý vrstvený strapatý účes

Ak chcete vyzerať inak, určite to milujete roztomilý vrstvený strapatý účes. Tento účes je rozhodne nenáročný a nenáročný. Mäkké vlnité vlasy môže prirodzene prúdiť a vytvárať prirodzený chaotický vzhľad, ktorý je očarujúco úžasný.

Roztomilý vrstvený strapatý účes

Vrstvený blond bob účes

Tento fantastický účes vyzerá úžasne a na pohľad osviežujúco. Vrstvy ešte umocňujú celkový efekt účesu. Rovnako tak mäkké rovné vlasy vytvára elegantný a elegantný vzhľad, ktorý je dosť ťažké ignorovať.

Vrstvený účes Blonde Bob

Messy Pixie účes

Tento krásny účes má podmanivú príťažlivosť s dlhou ofinou s rozopnutými bokmi. Chaotický vrstvený chrbát vytvára úžasný kontrast k dlhým rovným ofinám. Úžasné a príťažlivé, určite budete milovať tento lákavý účes.

Chaotický účes Pixie

Účes Cool Absolvovaný Bob

Úžasný a elegantný, tento nádherný účes ma určite omdlieva. Tento elegantný a očarujúci bob účes je elegantný a atraktívny. Štýlový strih vytvára nádherne jemný vzhľad, ktorý je nemožné ignorovať.

Cool odstupňovaný účes Bob

Vrstvený šikmý strapatý účes Bob

Úžasné a dráždivo atraktívne, toto vrstvené a uhlový bob účes je veľmi trendový a príťažlivý. Pozrite sa na krátke vrstvené vlnité vlasy, ktoré kontrastujú s dlhými rovnými pruhmi predných vlasov, skutočne úžasné! Skúste tento účes a cíťte sa zvodne rozprávkovo a milo.

Vrstvený šikmý strapatý účes Bob

Roztomilý strapatý krátky účes

Pozrite sa na prirodzene tečúcu stranu strapatý účes: je to rozhodne očarujúce a atraktívne. Vrstvené vlasy vytvárajú úžasne chladný a krásny vzhľad, ktorý je zaujímavý. Skutočne cool a prirodzené!

Roztomilý strapatý krátky účes

Vrstvený strih čierneho boba

Tento účes predstavuje zadný pohľad na a krátky bobový účes. Vrstvené a vlnité vzadu predné vlasy smerujú priamo nadol a vytvárajú očarujúci vzhľad, ktorý je určite lákavý a lákavo príťažlivý.

Vrstvený strih čierneho boba

Účes s textúrami, chopping platinum Bob

Chceš byť iný? Tento roztrhaný platinový bob účes môžete určite vyskúšať. Pozrite sa na roztrhané vrstvené vlasy, ktoré sú fantasticky strhujúce. Vďaka tomuto netradičnému účesu vyniknete v dave svojou nekonvenčnosťou. Fakt úžasné!

Štruktúrovaný účes Choppy Platinum Bob

Cool Pixie účes

Toto úžasné pixie účes môžu byť usporiadané v dvoch rôznych štýloch, jedným je ostrý brúsený štýl a druhým elegantný pixie účes s ofinou. Oba štýly sú krásne a atraktívne. Títo dvaja pixie účesy sú zvodne elegantné a príťažlivé.

Cool Pixie účes

About the author