Najlepších 30 najlepších krátkych účesov

Všetci viete, že manipulácia s dlhými vlasmi je náročná práca a zvládne to len málokto. Krátke vlasy sú vždy uprednostňované pred dlhými a väčšina dievčat chce mať krátke vlasy. Dôvodom toho, že máte krátke vlasy, je, že sa dajú ľahko upravovať, je možné ich ľahko udržiavať bez ohľadu na to, kde sú, a čo je najdôležitejšie, krátke vlasy vám dodajú decentný, múdry, trendový a chladný vzhľad. Keďže sa blíži nový rok, každý chce získať nový vzhľad, aby mohol na ostatných zapôsobiť. Tu je niekoľko najlepšie krátke účesy ktoré môžete tento rok vyskúšať:

V roku 2013 sa asymetrický strih bude hojdať všade. Väčšina celebrít a pracujúcich žien prijala tento strih, pretože vám dodá decentný a trendový vzhľad. Okrem vzhľadu sa ľahko udržiava a jeho údržbou nemusíte tráviť hodiny.

Najlepšie krátke účesy pre ženy 2013

Ak máte oválnu tvár, musíte vyskúšať rýchly asymetrický strih. Je to tiež trendy a cool. A čo je najdôležitejšie, bude dávať pekný a uznávajúci pohľad na oválnu tvár ženám a dievčatám.

Krátke účesy pre oválne tváre 2013

Pixie účes spolu s bočným pohybom je tiež v trende. Poskytuje vám funky a trendový vzhľad a ľuďom sa váš nový vzhľad určite bude páčiť a ocenia ho.

Krátke blond účesy pre rok 2013

2013 ženy chcú mať viac funky a trendový vzhľad, a preto musia vyskúšať strih pixie. Je to cool a bude to tiež zobrazovať novú stránku vašej osobnosti.

Najnovšie krátke účesy pre ženy 2013

Dievčatá 2013 chcú skôr funky vzhľad než roztomilý vzhľad. Musia skúsiť dlhý pixie účes, ktorý určite splní všetky ich požiadavky týkajúce sa funky vzhľadu.

Najlepší krátky strih pre dievčatá 2013

V roku 2013 si môžete vyskúšať strih bobu. Rozhodne vám dodá roztomilý a trendový vzhľad a ľudia okolo vás ocenia vás a váš nový účes.

Krátke prevrátené účesy bob pre jemné vlasy

Ak sa musíte zúčastniť nejakého príležitostného stretnutia alebo funkcie, musíte vyskúšať účes updo. Poskytne vám chladný a decentný vzhľad, ktorý je požiadavkou príležitostných funkcií alebo stretnutí.

Príležitostné updo účesy pre krátke vlasy

Ak máte kučeravé vlasy, musíte ich skrátiť. Krátky kučeravý účes vám dodá trendový a funky vzhľad.

Krátke účesy pre dievčatá s jemnými vlasmi

Ak chcete pre seba klasický, roztomilý a decentný vzhľad, musíte vyskúšať krátky strih bobu. Tento strih je najvhodnejší pre pracujúce ženy a dievčatá, ktoré si chcú zachovať decentný, ale trendový vzhľad a chcú sa držať bokom od veselého účesu..

Klasické krátke účesy s bobom

Ak naozaj chcete zostať v trende a chcete mať funky a trendový vzhľad, musíte si dať strih pixie alebo asymetrický. Oba tieto krátke účesy sú trendové a dodávajú vám trendový a funky vzhľad.

Trendy krátkych vlasov na jeseň zima 2013

Pixie je v dnešnej dobe v trende, takže je možné sa nechať ostrihať, ale neodporúča sa to na príležitostné funkcie.

Pixie krátke účesy pre ženy

Jedná sa o nový krátky účes, ktorý je kombináciou krátkeho vrstveného účesu s niektorými zvýrazneniami tmavej farby. Je tiež v trende a dáva chladný vzhľad.

Afroamerické krátke účesy a farby

Krátke bobové účesy pre ázijské ženy

Krátke kučeravé účesy 2013 pre ženy

Obrázky trendových účesov pre ženy

Obrázky blond krátkych vlasov

Celebrity s roztomilými krátkymi účesmi

Populárne krátke účesy pre ženy 2013

Obrázky umelého jastraba pre ženy

Obrázky krátkych vlnitých zrážok

Podrezaný účes zobrazuje ženy

Katherine Heigl krátke vlasy 2012

Krátke účesy pre tenké jemné vlasy

Bočný pohľad na krátke vlasy Mandy Moore

Krátke účesy jeseň zima 2012

Krátke bobové účesy pohľad zozadu

About the author