Najlepšie krátke účesy pre hrubé vlasy

Všetci vieme, že zlý deň môže začať tým, že naše vlasy nevyzerajú tak, ako by mali. To znamená, že od tej chvíle sa všetko pokazí. Našťastie existujú spôsoby, ktorými sa môžete vyhnúť výskytu zlých vlasov po celý život. Áno, je to pravda a veľmi ľahko sa to robí. Všetko, čo musíte vziať do úvahy, je typ vlasov, ktoré máte. Ak teda máte husté vlasy, musíte premýšľať nad tým, že máte to správne riešenie skvelé vlasy každý jeden deň môže byť ten správny účes. Existujú určité štýly, ktoré sa hodia báječné s hustými vlasmi. Zvlášť, ak ju chcete mať kratšiu, musíte sa uistiť, že ste vybrali správnu dĺžku pre typ vlasov, ktoré máte, ako aj pre tvar tváre. Tu sú niektoré z najlepšie krátke účesy pre tieto vlasy z ktorých si môžete vyberať.

Asymetrický krátky/stredný účes

Je to druh účesu, ktorý si zamilujete, pretože jedna strana má kratšie vlasy a druhá má dlhšie vlasy, ktoré je možné upravovať. Z veľmi originálneho a krásneho vzhľadu sa budete tešiť celé týždne!

Asymetrický krátky/stredný účes

Stredne krátky účes

Bohatá ofina tohto účesu vyzerá báječne, pretože celý vzhľad zdôrazňuje skutočne krásne vlastnosti modelu. Ak chcete, aby ľudia pri vyťahovaní tohto krátkeho účesu otočili hlavu, zavolajte svojmu stylistovi!

Stredne krátky účes

Krátky romantický vzhľad

Toto je typ strihu, ktorý vám umožní upravovať vlasy chaotickým spôsobom a stále o vás pôsobiť akosi romanticky. Keď sa na vás ľudia pozrú, okamžite im padne, že ste iní ako ostatní.

Krátky romantický vzhľad

Štýl krátkeho rebela

Ak chcete mať dlhšie vlasy bez zodpovednosti, môžete sa rozhodnúť pre tento kratší a rebelský vzhľad. Budete si môcť vychutnať krátku ofinu a strapaté vlasy každý deň, ak to je to, čo chceš.

Štýl krátkeho rebela

Krátky strih Pixie

Toto je štýl, ktorý ohraničí vašu tvár a vďaka ktorému sa ostatní budú zameriavať na krásne funkcie, ktoré predvádzate. Či už je to nádherný úsmev alebo fantastické oči, vaše vlasy pomôžu tým, že si ich ostatní všimnú!

Krátky strih Pixie

Krátky originálny vzhľad

Nepokojné pramene vlasov rôznych veľkostí určite vytvoria na vašej tvári skutočne zaujímavý efekt. Tento druh účesu bude určite označený ako odlišný a odvážny. Získajte to, ak chcete vyzerať nádherne a inak.

Krátky originálny vzhľad

Krátky chlapčenský štýl

Nádherný kontrast medzi jej pleťou a tmavými krátkymi vlasmi je úžasný. Ak chcete na ľudí zapôsobiť svojim vzhľadom, tento krátky strih v chlapčenskom štýle je tou správnou cestou. Strihajte vlasy kratšie!

Krátky chlapčenský štýl

Hroty Krátke Účesy

Ak sa chcete uistiť, že celý váš štýl kričí slovo „zlý“, môžete si vybrať tento ostrý krátky strih, ktorý vám dodá nielen rebelský vzhľad, ale zároveň budete aj fantasticky vyzerať..

Hroty Krátke Účesy

Krátke elegantné vlasy

Existujú určité účesy, ktoré sú perfektné pre ženy akéhokoľvek veku. Ak teda máte husté vlasy, potom sa môžete rozhodnúť pre tento účes, bez ohľadu na váš vek resp farba vlasov. Budete pôsobiť elegantne a krásne.

Krátke elegantné vlasy

Krátky strapatý účes

Toto je určite druh strihu, ktorý vám umožní upraviť si vlasy pomocou niekoľkých jednoduchých pohybov. Môžete sa rozlúčiť s hodinami stylingu vlasov a pozdraviť skvelý a rozcuchaný vzhľad práve teraz!

Krátky strapatý účes

Veľmi krátky originálny vzhľad

Veľmi krátke vlasy po stranách v kombinácii s dlhšími vlasmi na vrchu vytvárajú veľmi originálny štýl, vďaka ktorému sa budete cítiť aj vyzerať inak. Rozhodnite sa pre tento účes, ak chcete, aby si vás ľudia všimli od prvého momentu.

Veľmi krátky originálny vzhľad

Veľmi krátky a ostrý vzhľad

Je to zároveň chlapčenský a „zlý“ dievčenský vzhľad, pretože je veľmi originálny. Ak vás skutočne bavia krátke vlasy, ale napriek tomu by ste ich radi trochu upravili, rozhodnite sa pre tento strih a štýl.!

Veľmi krátky a ostrý vzhľad

Krátky záhadný vzhľad

Tento účes je určite ten, ktorý je ideálny pre ženy s hustými vlasmi. Máte veľký objem, s ktorým sa môžete hrať, keď dosiahnete túto konkrétnu dĺžku vlasov. Pozrite sa a užívajte si to!

Krátky záhadný vzhľad

Rozcuchaný a elegantný krátky zostrih

Ak sa vám na prvý pohľad zdá, že je to rozcuchaný pohľad, pri druhom pohľade naň si všimnete, že bol pekne upravený, aby pôsobil strapato a úhľadne zároveň. S touto dĺžkou vlasov máte veľa možností!

Rozcuchaný a elegantný krátky zostrih

Krátke vlasy s objemom

Ak vás napadne slovo, ktoré by charakterizovalo tento účes, je to slovo objem. To znamená, že si veľa užijete v okamihu, keď ste sa rozhodli pre tento štýl. Kto nechce objem?

Krátke vlasy s objemom

About the author