Naozaj štýlových 15 jednoduchých aktualizácií pre krátke vlasy

Bobs a lobs sú dvaja z najviac obľúbené účesy práve teraz. Nech je to akokoľvek, zatiaľ čo tieto „dózy“ sú veľmi inteligentné a majú vzor, ​​spravidla môže byť neisté umiestniť vlasy do účesu, ak máte kratší strih. Keď máte dlhé vlasy, je ľahké hodiť hrivu do chvosta alebo spleteného drdolu a nazvať to dňom. Nech je to akokoľvek, ak už ste neskoro urobili lomítko a usadili ste sa na kratšom účese, môžete popremýšľať o tom, či vôbec existujú jednoduché úpravy pre krátke vlasy. Povzbudivou správou je, že je úplne mysliteľné potriasť roztomilou srsťou pre krátke vlasy bez ohľadu na to, či sú vaše pramene dlhé po plecia alebo čeľuste..

Je to všetko o nájdení správneho drdolu (alebo iného druhu updo!) Pre vás krátky zostrih. Pokračujte v čítaní 15 jednoduché úpravy krátkych vlasov!

1. Jednoduché updo pre krátke vlasy

Podobnú tejto je možné dokončiť za niekoľko minút. Tak to skús. V prípade, že sa blíži vymyslená udalosť, v tom okamihu toto je formálny štýl, ktorý hľadáte. Vyčistený vzhľad nie je pri krátkych vlasoch predstaviteľný. Updo môžete nosiť jednoducho ako niekto s dlhými vlasmi.

Jednoduché aktualizácie pre krátke vlasy

Zdroj

2. Jednoduché krátke až stredné updo

Je to neformálny štýl, ktorý môžete nosiť do práce alebo dokonca jednoducho robiť veci. Pokiaľ chcete, aby veci zostali ležérne, v tom momente si určite obľúbite tento štýl. Je to chaotický všetkými správnymi spôsobmi a budete ho radi nosiť, nech ste kdekoľvek.

Jednoduché krátke aktualizácie

3. Jednoduchá úprava čelenky pre krátke vlasy

Nemusíte si rozdeľovať vlasy, namiesto toho si všetky vlasy úhľadne prečešte na druhú stranu a potom ich ohnite dozadu a zaistite paličkami vedľa seba a vzadu na krku vytvorte nízky, ale pevný drdol..

Jednoduché štýly pre krátke vlasy

4. Jednoduché polovičné updo pre krátke vlasy

Jednoduché aktualizácie pre krátke vlasy

5. Roztomilý ľahký pol drdol na krátke vlasy

Roztomilé jednoduché aktualizácie pre krátke vlasy

6. Polovica

Jednoduché krátke aktualizácie-6

7. Jednoduchý drdol

Jednoduché krátke aktualizácie-7

8. Štýl nízkeho drdola

Jednoduché krátke aktualizácie-8

9. Twisted Braid

Jednoduché krátke aktualizácie-9

10. Long Bob Style

Jednoduché krátke aktualizácie-10

11.

Jednoduché krátke aktualizácie-11

12.

Jednoduché krátke aktualizácie-12

13.

Jednoduché krátke aktualizácie-13

14.

Jednoduché krátke aktualizácie-14

15.

Jednoduché krátke aktualizácie-15

About the author