14 najžiadanejších krátkych strihových strihov Bob pre moderný vzhľad

Krátky strihaný bob je dámsky krátky účes, ktorý je strihaný od ucha k krku a vytvára viacvrstvové textúry. Ak máte postoj, ktorý spadá kdekoľvek medzi štýl boho až rebel, táto drzá verzia bobu by mala byť na vrchole vašich must-have účesov!

Charakteristickou črtou ostrihaného účesu sú jeho rôzne, roztrieštené dĺžky, ktoré definujú trendový vzhľad strapatých vlasov, o ktorých všetci zúria. Tento krátky a ležérny strih, ktorý vychádza z odborne urobeného vzhľadu ikon celebrít Ashley Benson, Dua Lipa, Lauren Conrad a Sienna Miller, chytil za srdce ženy, ktoré túžia byť šéfkami v práci aj v móde..

“Má to byť strapaté, zažité a nie príliš formálne,” hovorí Sam Kane, Špecialista na strih v Bostone a majiteľ salónu Black Room. “Uistite sa, že ste pripravení vynaložiť určité úsilie na získanie požadovanej textúry. Stylista by vás mal viesť, ako dosiahnuť pri stylingu správny výsledok. “

Na dosiahnutie krátkeho strihaného účesu Bob bez námahy Sam navrhuje, aby ste sa pred strihaním „spýtali na odporúčanie svojho stylistu a spýtali sa, koľko je potrebná údržba a náklady na produkt, aby ste si udržali tento vzhľad“.

Vďaka ľahkosti strihu je styling určite hračkou. Samove najlepšie rady týkajúce sa štýlu a produktu? Tu je to, čo musela povedať: „Použite výrobok, ktorý pomôže definovať textúru [napríklad] textúrny sprej alebo svetlú pastu cez konce, aby došlo k určitému oddeleniu..

Na tomto štruktúrovanom účese je veľa vecí, ktoré by ste mali milovať! Preto radšej pokračujte a posúvajte sa po trendových krátkych strihaných bobových účesoch, ktoré dnes existujú!

Choppy vrstvený bob po bradu

Roztrhnutý vrstvený bob po braduInstagram @hirohair

Jedná sa o roztrhaný vrstvený bob po bradu. Milujem tupý okraj a to, ako môžete dosiahnuť kusový štýl.

Choppy short bobs sú jednoduché pre väčšinu typov vlasov, ale vyžadujú si váš záväzok každý deň upravovať alebo upravovať. Zábavný trik s vlasmi tejto dĺžky je, že nemusíte natáčať všetky vlasy. Uniknete len pridaním kučier do horných vrstiev a vyzerá to skvele!

Veľmi krátky trhaný Bob

veľmi krátky trhaný bobInstagram @marci_and_the_mane

Takto krátky strihaný bob účes je symbolom divokosti a voľnosti a pripravenosti vziať si čokoľvek. Všetky tieto jemné vlny a textúra pripomínajú bezstarostné mladistvé dni, zatiaľ čo prekladané melíry dodávajú každej kráse pohľad na krásu a nádheru..

Choppy a Short obrátený Bob

trhaný a krátky obrátený bobInstagram @hairby_sarahmaluna

Tento huňatý, trhaný krátky invertovaný bob účes sa môže pochváliť vrstvami a objemom vďaka svojej trhanej štruktúre. Vlny zdôrazňujú túto vlastnosť, ktorá je skvelým doplnkom štýlu ešte viac. Takto zvlnený bob dáva vynikajúcu definíciu a pohyb. Rozcuchané vlasy majú ten prirodzený vzhľad.

Krátky trhaný bob s okrajmi

krátky trhaný bob s ofinouInstagram @rebeccahampsonmakeup

Tento krátky a trhaný francúzsky bob s ofinou vyzerá ako roztomilý a elegantný! Plné ofiny a jemné vlny dodávajú strihu hrejivý nádych mladosti. Toto je jeden z najobľúbenejších krátkych strihaných bobových strihov, ktorý práve teraz pochádza z Los Angeles a Austinu v štáte Texas.

Štiepaný kučeravý bob s textúrou na dĺžku

krátky trhaný kučeravý bobInstagram @conradcosmetology

Pridanie vrstiev na tento trhaný kučeravý bob prináša nový vzhľad chic na vzhľad. Nielenže to prináša určitý druh energetickej príťažlivosti, ale tiež to minimalizuje styling, pretože kučery a svetlé body už perfektne fungujú, aby ste získali svoj najlepší kučeravý vzhľad..

Vlnitý krátky áčkový bob s roztrhanými vrstvami

krátky trhaný a riadkový bobInstagram @shainajonesatpr

Q&Autorka štýlu, Shaina Jones

Hair Designer @ PR v spoločnosti Partners in Reston, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento trendový bob áčkového strihu na krátkych, trhaných vlasoch je s textúrou a viacrozmernou farbou tak zábavný. Dá sa nosiť rovno aj zvlnene a stále vyzerá skvele! Páči sa mi, aké jemné je odstupňovanie vzadu a vrstvy dodávajú vlasom väčší objem.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento trhaný strih bobu A-line bude dopĺňať tvar srdca alebo oválny tvar tváre a môže byť upravený na štýl prania a nosenia, žehličky, fénu alebo zvlnenia. Podľa toho, akým spôsobom chcete upravovať štýl, to určuje, aký druh produktu by ste použili. Použil som marocké olejové svetlo, aby som dodal trochu vlhkosti, lesku, ochrany proti krepovateniu a tepelnú ochranu, aby som predišiel poškodeniu zámkov kulmou.

Choppy Bob po krk pre jemné vlasy

krátky trhaný bob pre jemné vlasyInstagram @het.haarpand

Choďte na detský vzhľad s jemnými vlnami pre textúru svojho bobu pre jemné vlasy. Rovná ostrihaná hrana je súčasným spôsobom, ako predvádzať taký trhaný bob na krátkych vlasoch, a výsledkom je elegantná moderná dáma.

Choppy Pixie Bob s textúrou

krátky trhaný pixie bobInstagram @vincenzo.di.pierro

Vlnité zámky vytvárajú dokonalé plátno pre zvýraznenie textúr. Niekoľko kotletiek v tomto trhanom pixie bobu vytvára ostrý vzhľad, pričom balík dokončujú tupé ofiny.

Jagged Choppy Bob pre tenké vlasy

zubatý trhaný bob pre tenké vlasyInstagram @salon_on_staples

Tento zubatý ostrihaný bob pre tenké vlasy vytvára efektný, plný krátky účes! Pozoruhodným spôsobom, ako vybudovať textúru na krátkom trhanom bobu pre tenké vlasy, ako je tento, je vytvoriť vrstvy. Strih má trhané vrstvy, ktoré ponúkajú vlasom ďalšie detaily. Je to najľahšie orezať, ak sa pokúšate uniknúť tupému rezu.

Rovný krátky trhaný bob s ofinou

rovný krátky trhaný bob s ofinouInstagram @val.vincent_

Jedná sa o rovný krátky trhaný bob s ofinou, ktorý vyzerá lepšie s prirodzene vlnitou textúrou. Tento účes je dokonalým riešením pre nerovnomerné strihy spôsobené predchádzajúcim účesom. Je to roztomilý, moderný pohľad na normálneho boba, ale so všetkými kvalitami rámovania tváre, ktoré krátke rany ponúkajú.

Štruktúrovaný krátky trhaný bob pre hrubé vlasy

krátky trhaný bob pre husté vlasyInstagram @byersandbirrell

Keď idete na krátky vrstvený bob, vždy existuje riziko, že sa vám stanú chrumkavé, neskrotné vlasy. Toto je perfektný krátky trhaný bob pre husté vlasy. Našťastie jemné vlny dodávajú požadovanú textúru, ktorá je krotkým pohľadom na trhaný bob pre krátke vlasy, ako aj sofistikovaným štýlom, ktorý je možné nosiť po celom tele..

Choppy a Short stacked Bob

trhaný a krátko skladaný bobInstagram @crishairr

Vyberte si trhaný a krátko skladaný strih bobu pre čerstvejší a elegantnejší štýl. Ak majú vlasy veľmi jemnú vlnitú textúru, tento účes funguje najlepšie. Krátke ostrihané účesy majú štruktúrované konce pre pohyb, ktoré dobre padnú na jemných kaderiach. Ten má na vrchu kratšie textúrované vrstvy na vytvorenie výšky a objemu. Krátke trhané bôby môžu nosiť aj ženy s hustejšími zámkami, podrezaním oblasti koruny.

Krátky odstupňovaný Bob s ofinou

krátky odstupňovaný trhaný bob s ofinouInstagram @stylistin_emine.izmir

Jedná sa o krátky odstupňovaný bob s ofinou, ktorý vyzerá uhladene, keď je uhladenejší. Je to fúzia krátkeho, trhaného účesu bob a odstupňovaného strihu bobu. Tieto štýly strihaného bobu fungujú najlepšie u žien s jemnou až strednou hrúbkou vlasov.

Messy Short Angled Bob

krátky trhaný šikmý bobInstagram @melanie.lavishdistrict

Q&Autorka štýlu, Melanie McLean

Hair Stylist @ Lavish District in Saskatoon, SK

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Moja obľúbená vec na tomto krátkom šikmom bobu s trhanými vrstvami je, že strih aj farba sú super nenáročné na údržbu. Na vytvorenie tohto vzhľadu som použil techniku ​​balayage. V skutočnosti sme začali s úžasnou červenou a nechali sme ju pomaly zhasnúť. Začal som balayage bližšie k koreňu, čo umožňuje dlhovekosť a bezproblémové vyrastanie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Krátky strapatý bob strih je skutočne štruktúrovaný a trhaný, čo vytvára vo vlasoch veľa pohybu. Môj klient má bláznivé jemné vlasy, takže tento strih vytvára ilúziu plnosti. Tento strih je všestranný a rovnako vyzerá fantasticky, rovne aj kučeravo.

About the author