15 zoštíhľujúcich krátkych účesov pre ženy nad 50 rokov s okrúhlou tvárou

Krátke účesy pre ženy nad 50 rokov s okrúhlou tvárou sú o jedinečných strihoch, ktoré lichotia vášmu tvaru tváre. Pohybujú sa od uší po dĺžku čeľustí. A rovnako ako Renee Zellweger, Viola Davis a Taraji P. Henson, môžete tieto skvosty pohojdať!

Pre staršie dámy s plnším tvarom tváre je najlepšie mať krátke vlasy, ktoré stále ponúkajú všestrannosť. Vlny a vrstvy sú skvelou možnosťou, ako rozbiť zaoblenie tváre.

Pokiaľ ide o výber konkrétneho typu strihu, zvážte rady kaderníka Cincinnati, Taylor Hanrahan. “Vždy sa pohybujem viac k účesu, ktorý má objem v koreni a korune a má pohyb a textúru.” Taylor hovorí: „Vytvára to elegantný a predlžujúci efekt.“

„Príliš ťažká“ kotleta sa neodporúča. “Účes bez vrstiev, textúry alebo pohybu môže vytvoriť efekt plochej prilby,” hovorí Taylor.

Predtým, ako dostanete kotletu, je dôležité urobiť kroky pre deti a preskúmať ďalšie štýly. Prejdite od laloku k kratšiemu strihu po bradu až na požadovanú kratšiu dĺžku.

Otázky, ktoré by ste mali položiť stylistom, sú: „Ako ľahké bude udržanie?“ a „Ako to zmení moju rannú rutinu?“ Niektoré krátke účesy je možné ľahko odstrániť, zatiaľ čo niektoré tiež vyžadujú sušič vlasov a ďalšie horúce nástroje.

Keď hovoríme o štýle, Taylor miluje suchú šampónovú pastu, ako je tá od Jedenásť Austrálie.

Hľadáte #vzduch, ktorý vyhovuje tváram plnšieho tvaru? Tu sú uvedené obrázky najlepších krátkych účesov pre ženy nad 50 rokov s okrúhlou tvárou.

Rám na tvár, krátky obrátený Bob

obrátený bob na rámovanie tváre pre ženy nad 50 rokov s okrúhlou tvárouInstagram @cindy_hairstylist007

Hľadáte najlepšie krátke účesy pre ženy nad 50 rokov s okrúhlou tvárou? Tento obrátený bob na rámovanie tváre môže pomôcť okrúhlejším tváram pôsobiť štíhlejšie. Je to strih po krk, ktorý vyzerá bezchybne a dobre funguje s vašou okrúhlou tvárou.

Afroameričan Pixie Bob

pixie bob pre Afroameričanku staršiu ako 50 rokov s okrúhlou tvárouInstagram @indinstrands

Tento afroamerický strih bob pixie má bočné strapce, ktoré lichotia vášmu okrúhlemu tvaru tváre. Vrstvy upravte pomocou jemných vĺn, aby ste svojim zámkom dodali pohyb. Pixie boby sú jedným z najlepších krátkych účesov pre okrúhle tváre. Pixie majú totiž často šikmú ofinu, ktorá môže mať na vašej tvári zúžený efekt.

Dlhá pixie na rednutie vlasov

Dlhá pixie na rednutie vlasovInstagram @volt_salon_sheffield

To je perfektná plodina pre riedke vlasy. Je štylizovaný s ofinou, objemom a tmavo zakorenenou popolavou blondínkou pre ilúziu plnosti a hĺbky. Dlhšia časť s textúrou je ideálna pre ženy s okrúhlou tvárou a tenkými vlasmi.

Textúrovaný krátky strih pre kučeravé vlasy

Textúrovaný krátky strih pre kučeravé vlasy pre ženy 50+ s okrúhlou tvárouInstagram @hairstylez_by_ania

Ukážte im, ako žena vo veku okolo 50 rokov kvitne ako kvet! Tento kučeravý účes vyzerá na blonďavých zámkoch zábavne a elegantne. Dokonale sa hodí k vášmu okrúhlemu tvaru tváre a je vzhľad, ktorý si môžete vziať kdekoľvek a kedykoľvek.

Lobelka pre sivé vlasy

Sivý lalok pre ženu nad 50 rokov s okrúhlou tvárouInstagram @Mirrorandmantel

Nechajte si narásť sivé vlasy a rozhodnite sa pre strih a štýl, ktorý pristane vašej okrúhlej tvári. Toto je vynikajúci lob pre sivé vlasy, ktorý je práve v trende.

Rámovanie tváre absolvoval Bob

odstupňovaný bob pre ženy nad 50 rokov s okrúhlou tvárouInstagram @doiow

U žien nad 50 rokov môže okrúhly tvar tváre dopĺňať krátky odstupňovaný bob s okrúhlym okrajom, ktorý ohraničuje tvár..

Krátky a huňatý Bob s bočne zametanými ranami

huňatý bob s bočnou ofinou pre ženy po päťdesiatke s okrúhlou tvárouInstagram @laurenamandahair

Vdýchnite život svojim tenkým zámkom tým, že sa rozhodnete pre strih po krk, ktorý sa dá ľahko upravovať textúrou. Ženy po 50 -tke, ktoré si myslia, že majú tučné tváre, môžu na svoje vlasy pútať väčšiu pozornosť tým, že pristanú na strapatom strihu.

Súvisiace: Trendové nápady chlpatého strihu pre staršie ženy

Vrstvený blond bob s jemnými vlasmi

vrstvený blond bob pre viac ako 50 žien s okrúhlou tvárouInstagram @rchambersacademy

Ak ste krásna žena okolo päťdesiatky s okrúhlou tvárou a jemnými kučerami, tento konkrétny strih je pre vás ako stvorený! Toto je ideálny blonďavý vrstvený bob pre jemné vlasy. Poskytuje dodatočnú textúru a objem tomu, čo má byť hladké zámky. Udržujte dĺžku aj s líniou čeľuste, aby ste pri nosení mohli pôsobiť sviežo.

Pixie s textúrou so soľou a korením

textúrovaný pixie pre ženy vo veku 50 rokov s okrúhlou tvárouInstagram @koriritter

Žena po päťdesiatke so vlasmi so soľou a korením môže skutočne predvádzať svoju prirodzenú farbu s textúrovaným pixie. Pridanie bočného okraja je taký príjemný dotyk, ktorý pristane vašej okrúhlej tvári.

Krátky Bob s asymetrickými treskami

krátky bob s asymetrickou ofinou pre viac ako 50 rokov s okrúhlou tvárouInstagram @ashleybeeckaveda

Tento bob s asymetrickou ofinou, ktorý zvýrazňuje lícne kosti, je úplne nádherný. Ženy po 50 -tke s okrúhlou tvárou, krátkym bobom a ofinou, ako je táto, vás určite omladia.

👉 Pozrite sa na ďalšie krátke účesy bobov pre staršie ženy.

Choppy Silver Bob with Bangs

trhaný strieborný bob pre dámy nad 50 rokov s okrúhlou tvárouInstagram @thehairdo_bytegwen

Dokončite svoju mladistvú atmosféru s týmto trhaným strieborným bobom, ktorý doplní vašu okrúhlu tvár. Pridaný strapec dramaticky zakončuje zaradenie tohto krátkeho účesu pre ženy nad 50 rokov.

Perý Bob po krk pre tenké vlasy

operený bob pre 50 -ročnú ženu s okrúhlou tvárouInstagram @pxhairdesign

Krátke a jemné kučery môžu vyzerať bez života, obzvlášť pre ženy po päťdesiatke s okrúhlou tvárou a to nikto nechce. Dobrá vec, že ​​tento operený bob pre tenké vlasy prináša objem, ktorý potrebujete pre svoj štýl. Jedná sa o ostrihaný účes s ofinou, ktorý vyzerá žiarivo na blond odtieň.

Čeľmi delený šikmý bob s bočnými časťami

šikmý bob s bočným delením pre ženu vo veku 50 rokov s okrúhlou tvárouInstagram @curlsbycandace

Žiadny iný účes nie je lepšie nosiť ako tento bokom členený šikmý bob, keď je spárovaný s vlnami. Tvar tejto čeľuste dlhej čeľuste dobre dopĺňa okrúhly tvar tváre. Medzitým, čím je tmavší blond odtieň bohatší, tým výraznejšie sa ukáže.

Stredne krátke vrstvené vlasy

stredne krátky vrstvený účes pre ženy po 50 -tke s okrúhlou tvárouInstagram @mandy_at_movica

Ak ste krásna žena nad 50 rokov, môžete tento strih stiahnuť! Tento krátky vrstvený účes by vyzeral skvele s rozmerovou farbou. Rozhodnite sa pre dĺžku, ktorá sedí na vašich pleciach, aby lichotila vašej okrúhlej tvári a dvojitej brade.

Q&Autorka štýlu, Mandy McLaughlinová

Master Cosmetologist @ Hair od Mandy v Appletone, WI

Ako by si to charakterizoval??

Tieto vrstvené vlasy majú pohyb a telo! Krátke účesy pre ženy s okrúhlou tvárou majú najčastejšie textúru, ktorá pomôže 50 -tke s tenkými vlasmi.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Vyskúšajte sprej odolný voči vlhkosti Jack Winn BAM na uhladenie a zjemnenie vlasov. Potom vyskúšajte Jack Winn Prime Shine, ktorý dodá lesk bez mastnoty, a Jack Winn Kick Up pre objem a telo. Použitie Jack Winn Vitamin Silk mu dodá vlhkosť bez tiaže. Pri týchto výrobkoch jednoducho fénujte hladko štetcom. Môžete tiež žehliť na miernom ohni, aby ste získali viac lesku!

Je to tiež pekný strih pre ženy, ktoré chcú skrčiť svoj prirodzený zvitok na štýl alebo zvlnenie žehličkou! Ponúka veľa možností na výber a údržba je pomerne jednoduchá. Ženy nad 50 rokov s jemnými vlasmi a veľa z nich si tento štruktúrovaný vzhľad skutočne zamilujete! Ak máte menej vlasov, možno nevyzerajú tak mohutne a objemne, ale napriek tomu dodávajú textúre.

Bob po bradu

bob po bradu pre ženy po päťdesiatke s okrúhlou tvárouInstagram @oliviaberttall

Q&Autorka štýlu, Olivia Berttall

Hairstylist @ Sin 7 Salon v White Rock, BC

Ako by si to charakterizoval??

Tento bob po bradu je asymetrický textúrovaný bob. Požiadajte svojho stylistu o veľa krátkych vrstiev a zároveň splývajte so základnou líniou, aby ste získali hranatý vzhľad, ktorý sa dá stále ľahko upravovať..

Aká je tvoja najlepšia rada?

Krátke účesy pre ženy nad 50 rokov s okrúhlou tvárou, najčastejšie majú textúru, pomôžu viac ako 50 -ročným s tenkými vlasmi. Zdôraznite čeľusť alebo obrys tváre, aby ste sa uistili, že vrstvy zasahujú na vašu tvár správnu dĺžku.

Ráno s kratšími vrstvami ráno potrebuje nejaký čas na skrotenie, takže sa pripravte na pár minút navyše. Na dosiahnutie tohto vzhľadu použite v koreni textúrové tonikum Aveda, vyhladzujúce mlieko stredov až po konce Davines Love, aby ste zapečatili v kožtičke a vyfénujte pomocou veľkej okrúhlej kefy. Na dokončenie krátkych účesov pre ženy s okrúhlou tvárou a jemnými vlasmi nad 50 rokov použite Davines This is a Dry Texturizer, aby ste vo svojich vrstvách odhalili definíciu. Je to jednoducho najlepší produkt na vlasy!

About the author