16 najlepších strihov Pixie pre staršie ženy (trendy 2021)

Pixie strih pre staršie ženy je krátky na chrbte a bokoch a dlhší na vrchu. V týchto rokoch, keď sa usilujete o ľahkosť a pohodlie, nemusíte obetovať štýl. Pixie je uprednostňovaná prvými dámami kvôli svojmu modernému vzhľadu a schopnosti šetriacej čas.

Kaderník Rachelle Edrozo z Kalifornie dáva dohromady tie najhviezdnejšie pixie. Jej rada? Začnite s účesom pixie bob! “Ak ste nikdy nemali strih pixie, uistil by som sa, že vám vlasy rýchlo rastú.” Zastrčte si ofinu, aby ste zistili, či vaša tvár vyzerá dobre, bez vlasov by sa jej dotýkala ramien, “dodáva.

Videli sme vysokomódne ženy, ktoré si obliekli charakteristický vzhľad strihu. Hovoríme o dlhých bočných nárazoch a vrstvách – a niekedy o asymetrii, ktorá zvyšuje hranu. Viola Davis a Linda Evangelista sú na prvom mieste v zozname popredných dám, ktoré nosili pixie v hlavnom veku.

Pixies môžu kontúrovať váš tvar tváre, dodať vašej hrive hustotu a súčasne vám uľahčiť každodenný život. K tomuto modernému chladnému prvku pridajte ofinu alebo chlpaté konce. “Ak chceš, aby si si dal ostrihať krk, je pekné mať vpredu nejakú dĺžku.” Dlhé bočné ofiny tiež pomáhajú, aby strih pixie vyzeral žensky, “hovorí nám Rachelle.

Objem je vašou najvyššou prioritou, najmä ak máte riedke pramene. Aby vám s tým pomohol, náš odborník hovorí, že „Big Sexy Hair Root Boost je nevyhnutnosťou krátkeho strihu pixie. Najlepšie vyzerá, že má výšku, keď sú vlasy krátke. “ Aby si udržal tvar, „musíte strih naplánovať o 4 až 6 týždňov, aby vaše vlasy neostali na vrchu“.

Hľadáte skratku, ktorá by vyhovovala ženám všetkých vekových skupín? Hľa! Nasledujú najtrendovejšie pixie zrážky pre staršie ženy!

Dlhý pixie

Dlhý strih pixie pre staršie ženyInstagram @fabrihairdesigner

Seniori by sa mali rozhodnúť pre vrstvy, ktoré vo vašich sivých vlasoch vytvoria pohyb. Dlhý strih pixie je efektívny, ak máte prirodzene vlnité a husté vlasy.

Účes Spiky Pixie

Ostrý pixie strih pre staršie ženyInstagram @chicover50

Špicatý pixie je perfektný spôsob, ako predviesť svoju mladú a energickú osobnosť. Ľudia budú v šoku, keď sa dozvedia, že ste s týmto účesom babička.

Požiadajte svojho kaderníka o strážcu číslo 2 okolo zátylku a týlnej kosti. Na zmiešanie chrbta a bokov dohromady je najlepšie použiť nožnice na texturovanie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento drobný pixie je ideálny pre staršie dámy s jemnými, rovnými vlasmi. Pretože sú vlasy jemné a rovné, ľahký sprej (sprej na suchú textúru) textúrovaný prášok alebo stredne dlhá textúrová pasta/tmel urobia s týmto vzhľadom zázraky. Pomáha odhaliť textúru, pričom nie je príliš ťažká, aby ju nezaťažila a ležala naplocho, čo vám umožní prejsť prstami po sivých a bielych vlasoch..

Modern Messy Pixie

Moderný strapatý pixie pre staršie ženyInstagram @chicover50

Moderný strapatý pixie pre ženy po päťdesiatke dodáva mladosti, keď je spárovaný s dlhšou ofinou.

Super krátky pixie pre viac ako 60 rokov

Super krátky pixie pre staré dámyInstagram @petra_v1.0

Tento super krátky pixie pre staré dámy nad 60 rokov ponúka taký silný a štýlový vzhľad. Kotleta musí byť na mieste, s výrazným vyblednutím, aby sa dosiahol výrazný efekt. Natieranie sivých vlasov platinovou bielou farbou vašej bledej pokožke veľmi lichotí.

Choppy Pixie Cut viac ako 50

Trhaný pixie pre ženy nad 50 rokovInstagram @hairandlashesbyalix

Tento drzý, strihaný pixie strih pre dámy nad 50 rokov vyzerá elegantne a mladistvo. Je to kvôli pridanej bočnej ofine! Bez ohľadu na to, či vám začnú narastať sivé pramene alebo nie, je to perfektný vzhľad pre vaše každodenné podnikanie.

Sassy Pixie

drzý pixie pre staršie ženyInstagram @wildhair94566

Toto je odvážny pixie, ktorý najlepšie vyhovuje starším ženám. Je to druh účesu, ktorý vyzerá oveľa lepšie, ak má textúru a je trochu rozcuchaný. Ponúka vrstvy, vďaka ktorým vlasy pôsobia plnšie. Táto kotleta má extra ofinu, ktorá dodáva mladému vzhľadu celý vzhľad.

Curly Pixie

Kučeravý strih pixie pre staršie ženy s kučeravými vlasmiInstagram @odiabovesteprata

Kudrnatý pixie bude pôsobiť zábavne a dynamicky u žien stredného veku s kučeravými vlasmi. Textúra a definované kudrlinky vnesú do života vaše zámky so soľou a korením.

Krátky pixie

Krátky strih pixie pre zrelé dámyInstagram @studio_marteena

Krátky pixie je elegantný trend a ľahko sa udržiava pre staršiu dámu. Môžete to udržať jednoduché a elegantné, pretože svoje tmavé vlasy zafixujete pridanou textúrou.

Vrstvená pixie pre jemné vlasy alebo tenké vlasy

Vrstvený pixie pre staršie ženy s jemnými alebo tenkými vlasmiInstagram @studio_marteena

Toto je najlepšie vrstvený pixie pre staršie ženy s jemnými vlasmi alebo tenkými vlasmi, pretože prináša objem a mierny pohyb.

Vzhľadom na zafarbenie vašich prírodných bielych zámkov do nádherného gaštanového odtieňa, ktorý vidíte na tejto fotografii.

Najlepšie Pixie pre ženy s okuliarmi

Najlepší strih pixie pre staršie ženy s okuliarmiInstagram @tanyusha_younusova

Vytiahnite tento nadčasový pixie pre staršie ženy s okuliarmi, ktorý vám umožní mať štruktúrovaný vzhľad, ktorý sa dobre hodí k okuliarom.

Edgy Pixie Undercut

Podrezaný pixie pre staršie ženyInstagram @hairpin_me_down85

Tento nervózny strih pixie vezme veľa váhy pre staré dámy s hrubými vlasmi.

Upravte tento strih voskom, aby mal štruktúrovaný vzhľad.

Aby ste udržali štýl, musíte byť v salóne každé 4 týždne.

Pixie s textúrou pre viac ako 70

Pixie s textúrou pre ženy nad 70 rokovInstagram @truebluekim

Tento účes s pixie sivou textúrou je ideálny pre ženy nad 70 rokov. Všimnite si, ako vrstvy vytvárajú pohyb aj v tomto krátkom účese. Na zrelú ženu to vyzerá nápadne!

Štýlovanie vám zaberie iba 10 minút. Na úpravu účesu používa penu, rozčesáva vlasy a používa okrúhlu kefu. Malý lak na vlasy a môžete ísť!

Vlasové čiary môžu určovať, či môžete alebo nemôžete mať jemný alebo silnejší vzhľad. Ak sa vaša línia vlasov pohybuje v smere, ktorý nie je plochý, môže mať váš stylista výzvu. Stylisti môžu mať výzvu vytvoriť jemnosť.

Údržba je pri kratšom účese určite kľúčová.

Pri krátkych vlasoch si musíte zabezpečiť, aby ste si svojich menovaných zarezervovali každých 4-5 týždňov so svojim stylistom.

Mladistvý pixie s dlhým treskom

Pixie strih s dlhou ofinou pre staršie ženyInstagram @pattie_lovettreid

Tento mladistvý pixie s dlhou ofinou má dostatočne dlhé pramene, ktoré vám dodajú textúru a objem. Vaša prirodzená blondína, ktorá bude pôsobiť plnšie a sviežo, to určite pristane vašej jemnosti!

Pixie Shag

Pixie zostrih pre staršie ženyInstagram @loxbybrynn

Strihaný a vrstvený účes Pixie Shag je ideálny pre staršie ženy s osobnosťou, ktorá sa im hodí. Stačí nájsť toho pravého, aby ste dotvorili svoj štýl. Nechajte sa inšpirovať týmto účesom a urobte vyhlásenie, keď premeníte svoju striebornú farbu vlasov na platinový blond odtieň. Rozhodnite sa pre pixie súlož, aby ste si mohli odtrhnúť aj ofinu!

Pixie Bob

Pixie bob strih pre staršie ženyInstagram @henriksdalsfrisor

Pixie bob účes pre staršie ženy dodáva pohyb, objem a textúru. Ak sa bojíte ísť s krátkym pixie, potom je to ideálne miesto, kde začať. Zvlášť, ak máte okrúhly tvar tváre.

About the author