16 z najodvážnejších obrázkov a nápadov s krátkymi hrotitými vlasmi na rok 2021

Krátke špičaté vlasy sú dámske krátke účesy s tonou vrstiev, zakončené pridržiavacími výrobkami, ktoré vytvoria špičatú textúru.

V rozpore s normou pre ženy majú celebrity Miley Cyrus, Angela Bassett, Pink a Halle Berry tento korenistý vzhľad, kvôli ktorému všetci zúria. Nie je žiadnym prekvapením, že v priebehu krátkeho času sa tieto výrazné strihy stali tak populárnymi ako kedykoľvek predtým!

Krátky vlasový výtvarník a kolorista Stephanie Paul ukazuje, ako sa robia krátke ostré účesy v rôznych farbách a tvaroch. S trochou zadržaného produktu, ako je kvalitný gél alebo íl, dokážete tieto pramene zdvihnúť a vytvoriť ľahko upraviteľný, textúrovaný vzhľad, ktorý je svieži aj svieži..

Ostrý strih prospieva aj tenkým vlasom, pretože dodáva celkovému vzhľadu plnosť. Bez ohľadu na váš vek nie je pochýb o tom, že výsledok je vždy mladistvý a plný lesku! Plánujte vyzerať bez námahy jedinečne a odvážne?

Potom si pred ďalším stretnutím s vlasmi prezrite tieto fotografie najpríťažlivejších krátkych ostrých účesov a účesov.!

Špicatý a operený faux Hawk

Špicatý a operený faux HawkInstagram @colleen.raether

Špičatý a operený umelý jastrab dodáva ženským vlasom osobnosť a ľahkosť. Dodáva vlasom väčší objem a zanecháva ich veľmi krásne a odvážne.

Krátke a ostré s Choppy Bangs

Krátke a ostré s Choppy BangsInstagram @hairdresseronfire78

Krátke a ostré s trhanou ofinou upútajú pozornosť kdekoľvek, a ukážu vašu osobnosť. Podrezanie je skvelou možnosťou, ako znížiť objem hustých vlasov, zatiaľ čo trhané ofiny rámujú vaše črty tváre.

Špicatý a trhaný strih pre ženy nad 50 rokov

Špicatý a trhaný strih viac ako 50Instagram @arsentovmasyan_

Pixies sú predovšetkým o textúre a niekedy o špičkách! Ak máte jemné a rovné vlasy, tento strihaný účes vám dodá potrebnú textúru a výšku.

Tento bočne zametaný špicatý štýl má blond farbu vlasov a je nervózny a kusový, ale stále je ženský a skutočne pristane podobnej osobnosti..

Ak uvažujete o veľmi krátkom účese pre ženy po 50 -tke, pripravte sa na úpravu účesu každý deň, najlepšie však je, že to trvá niekoľko minút.!

Ak sa chcete vyhnúť zostrihu starej dámy a dá sa to ľahko upraviť, je to váš strih!

Domáce tajomstvo štýlu tohto pixieho je tým chaotickejšie, tým lepšie. Uterák osušte a na ochranu pred teplom naneste KMS Thermashape Hot Flex Spray. Akonáhle sú vaše vlasy suché, zapracujte si vlasy KMS, rozotrite celý rozcuchaný krém a rozstrihajte si ofinu pre dokonalú textúru..

Krátky ostrý asymetrický strih

Krátky ostrý asymetrický strihInstagram @hair_tattoo.spb

Krátky ostrý asymetrický strih znamená nebojácnu, rozhodnú a praktickú ženu. Tento strih upravte pomocou stylingového gélu, aby dlhšie držal špičatý povrch.

Špicatá pixie pre staršie ženy s prednými blond vlasmi

ostrý pixie pre staršie ženy s prednými blond prameňmiInstagram @sm_lawless

Skutočne krátka špicatá pixie pre staršie ženy predvádza, že sú možné veľké premeny vlasov.

Zdôrazniť vpredu bielo-blond vlasy, aby prišli s jemným kontrastom, je geniálny nápad. Teraz mi povedzte, kto skombinuje kombináciu ostrých vlasov a strihu pixie lepšie ako ktokoľvek iný?

Špicaté a strapaté krátke vlasy

Špicaté a strapaté krátke vlasyInstagram @lloydcourthair

Zúžené strihy pomáhajú dosiahnuť takéto rozcuchané, divoké, ostro zdobené pixie vlasy. Elegantnejšie konce pomôžu vytvoriť ostrejšiu hranu. A spolu s jemnými purpurovými a purpurovými odtieňmi sa zdajú byť krátke ostrihané účesy ako veľmi out-of-the-box..

Ostrý strih Pixie pre hrubé vlasy

Spodný strih pixie pre husté vlasyInstagram @nikitenko_elen_

Zvážte krátky ostrý účes tým, že budete mať čistý podrezaný strih na všetkých stranách a stredný trs necháte hustý a plný. Veľmi dobre funguje na dámy so strednými až hustými vlasmi. Tmavá vínová farba vlasov dodáva tomuto rozostrenému podprsenkovému strihu pixie všetok prístup, ktorý je roztomilý a charizmatický.

Veľmi krátky kus a špičatý faux Hawk strih

Veľmi krátky kus a špicatý faux Hawk strihInstagram @barberobengie

Otočte hlavy ostrým a oholeným rezom z umelého jastraba, ktorý na odstránenie hmotnosti vyžaduje veľa textúry. Zlaďte tento strih inšpirovaný mohawkom so zábavnou farbou strieborno-blond. Po stranách má vyblednutie pokožky. Bengie Candelario, holič z Portorika, je strojcom tejto kotlety.

Candelario poznamenáva, že je to strih, ktorý si vyžaduje veľa údržby. Vlasy musia mať dostatočnú textúru. Môžete to urobiť na akomkoľvek type vlasov a môžete použiť žehličku aj sušičku.

“Je to veľmi moderný krátky ostrý účes a musíte byť ochotná podstúpiť zmenu s týmto typom strihu,” vysvetľuje Candelario..

Vlnitý ostrý strih Pixie s dlhým treskom

Vlnitý ostrý strih Pixie s dlhým treskomInstagram @fernandezelcatrin

Rozhodnite sa pre chaotický ostrý strih pixie strihu s dĺžkou hore a dizajnom splývajúcim s textúrou a vlnami na boku hlavy. Za týmto pohľadom stojí holič Rolan Fernandez z Wauwatosa, WI.

“Ide mi o definíciu, textúru a objem, a ak to všetko skombinujete s peknou líniou alebo dizajnom, je to perfektný účes!” Tento kúsok bol spoluprácou s vizážistkou a fotografkou, takže všetko, čo tiež pomáha vyjsť s týmto mimoriadnym vlasovým výtvorom, ”vysvetľuje Fernandez.

Tiež líniové a dizajnové práce vyzerajú skvele, ale nezostávajú navždy. Fernandez pokračuje: „Musíte vedieť, že ak chcete, aby strih v tejto oblasti vyzeral ostro, musíte sa každý týždeň vyčistiť. Je to skvelý zvlnený špicatý pixie vzhľad, ale jeho dosiahnutie bude trvať viac ako 5 minút. “

Ženská vrstvená pixie s hrotmi

Ženské vrstvené pixie s hrotmiInstagram @thiskittnkills

Tento krátky a ostrý účes je ostrý vrstvený pixie strih stylistky Kristen Kimball z Redwood City, CA.

“Textúrovaný vrch dáva štýlu štýlu rozmer a vzpruženie.” Zosilnite ho práškovým textúrnym voskom, ktorý mu dodá pohyb, ”poznamenáva Kimball.

Kimballovou obľúbenou vecou na tomto vzhľade je rast. Trochu tmavého koreňa a štruktúrovaného krátkeho súloženia ju nakoniec privedie späť.

“Chceli sme vylepšený klasický blonďatý pixie, ktorý obsahuje blond odtieň a vrstvy s ostnatými koncami, ktoré neberú jemným črtám tejto dámy.” Držali sme jej líniu vlasov, okolo tváre a krku, krátku a roztrieštenú strihaním žiletkou. Jej štruktúra koruny bola strihaná nožnicami, pričom dbala na to, aby narušila akúkoľvek objemnosť a vytvorila pohyb a textúru, “vysvetľuje Kimball.

s práškom na textúru, akým je PuffMe, pomáha vytvárať ľahký zdvih a objem.

Kimball poukazuje na to, že tento krátky vrstvený účes je „myslený ako vzhľad„ rockinhead “bez veľkého stylingového ošiaľu – stačí malý výrobok a ide sa!“

Mäkké hroty pre jemné vlasy

Mäkké hroty pre jemné vlasyInstagram @maud.salon

Zvážte krátky zostrih s jemnými hrotmi pre jemné vlasy, ktorý je skvelým spôsobom, ako sa pochváliť ležérnym vzhľadom. Vlasový umelec Alexander Maud z Brightonu vo Veľkej Británii chcel dosiahnuť niečo, čo je štruktúrované, ale mäkké. Bolo to niečo, čo riešilo silný rastový vzor na línii vlasov, pričom ho udržalo ženské.

Typ vlasov, tvar tváre a životný štýl hrajú kľúčovú úlohu v tom, ako určité štýly fungujú pre rôznych ľudí. Maud poznamenáva: „Buďte otvorení odbornému názoru svojho stylistu na to, ako je možné, že konkrétny štýl bude potrebné prispôsobiť rôznymi spôsobmi tak, aby vám vyhovovali.“

Moderný textúrovaný a ostrý účes pre tenké vlasy

Moderný textúrovaný a ostrý účes pre tenké vlasyInstagram @mo_safi_

Tento ostrý štýl s modernou textúrou pre redšie vlasy je ikonický a navrhol ho londýnsky stylista Mo Safi.

Safi to opisuje ako „strih s výraznou textúrou, napriek tomu ženský a nositeľný. Je to kombinácia strihu pixie s trochou extra dĺžky na zátylku a v bočnej oblasti, ktorá dodáva vzhľadu súčasný moderný nádych parmice. “

Krátke ostré účesy pre ženy pôsobia na všetku hustotu a textúru vlasov so správnym prispôsobením strihacích techník a strihacích nástrojov. Safiho obľúbeným prvkom v tomto strihu je nevrátená textúra a žuvané okraje.

Je to dobrý štýl pre dievča, ktoré sa nechce venovať štýlu, ale napriek tomu chce špičkový účes. Je to veľmi všestranný účes, ktorý sa dá nosiť konzervatívne alebo s trochou manipulácie.

Platinová blond farba na krátkom, ostrom účese

Platinová blond farba na krátkom, ostrom účeseInstagram @ilonamusaelyan

Toto je špičkový moderný punk-rockový štýl v minimálnej dĺžke vlasov, ale oveľa jemnejší a ženskejší ako ten z 80. rokov.

Stylistka Ilona Musaelyan zo Santa Monice v Kalifornii popisuje, ako bol tento vzhľad vytvorený. “Zosvetlil som jej vlasy na platinovú blond a vytvoril tieňový korienok, aby im poskytol ilúziu hĺbky.” Na korene som použila svetlo chladivú levanduľovú farbu a zvyšok vlasov som nechala platinový. To vytvorilo ombre vzhľad z tmy na svetlo, “uvádza Musaelyan.

Každá žena môže stiahnuť tento vzhľad, pokiaľ je strih a farba správne zvolená pre jej tvar tváre a tón pleti. Musaelyan odporúča používať žiadny alebo veľmi malý výrobok pre dievčatá s takýmito ostrými strihmi. Ak sú vlasy správne ostrihané, urobia to, na čo sú určené.

Sassy Spiky Hair

Sassy Spiky HairInstagram @priateľka

Tento vzhľad je nervózny, zábavný pixie s hrotmi pre zrelú ženu, ktorý vyrobila stylistka Jessica Hankins z Gainesville na Floride..

Hankins vysvetľuje: „Chcem svojim dievčatám poskytnúť jednoduchý spôsob, ako vyzerať dobre bez ohľadu na to, či si upravujú vlasy alebo ich nechávajú uschnúť na vzduchu. Tento strih sa ľahko upravuje a vydrží niekoľko dní. Poskytuje hosťovi dlhovekosť v kategórii sprcha/štýl. “

Konzultácia je kľúčová. Hankins hovorí, že položí vášmu stylistovi tieto otázky: „Ako často chcú byť v salóne? Ste ochotní investovať do svojich pravidelných úprav? Krátke vlasy sú záväzok, ale cítim, že každý v určitom okamihu by to mal preskúmať. Môžete vyskúšať zábavné odtiene alebo podrezania/designy, a je to zábavné, pretože bude rásť. Krátke účesy, ako je tento, bude potrebné čistiť zhruba každé 4-8 týždňov, v závislosti od hosťa a do akej miery znesie rast vlasov. “

Pri kratších a štruktúrovaných strihoch premýšľajte o tom, čo bude potrebné na udržanie strihu. Odporúčame vám, aby ste si urobili prieskum stylistu, ktorý sa špecializuje na pixies a ďalšie nápady na skrátené strihy.

Krátky ostrý strih s nízkou údržbou pre viac ako 60 rokov

Krátky ostrý strih s nízkou údržbou pre viac ako 60 rokovInstagram @capellisalonnewyork

Tento strih pixie s nízkymi nárokmi na údržbu bol vytvorený pomocou nožnicového hrebeňa, ktorý bol orezaný do tvaru hlavy tejto ženy. Stylistka Laura Gallo z New Yorku od temenného hrebeňa až po vrchol texturovala hlboké vrcholy, aby povzbudila vlasy, aby sa zdvihli a mali ostrý vzhľad. Je to určite šikovný účes pre každú príležitosť.

Ostrý strih pre staršie ženy je pre odvážnejší a sebavedomejší vzhľad. Tento ostrihaný strih pre ženy nad 60 rokov s krátkymi vlasmi dopĺňa tvar hlavy.

Gallo vysvetľuje: „Vlasové trendy, ako je tento, sú pravdepodobne najoslobodzujúcejším štýlom, pretože vyžadujú minimálny čas a úsilie, aby vyzerali leštené, ale pritom nervózne a vyzerali skvele zo dňa na noc!“

Súvisiace: Pozrite si ďalšie krátke ostré účesy pre ženy nad 60 rokov.

Nápaditý ostrý štýl s ofinou a modrými odleskami

Nápaditý ostrý štýl s ofinou a modrými odleskamiInstagram @hairocd

Tento krátky a ostrý účes s ofinou je všestranný. Kalifornská stylistka Vicky Garza hovorí: „Účesom sú boky skrátené, pretože odpojenie jej dodalo náskok a viac tela, ale keď je rozčesaná, môže byť aj veľmi komerčné.“

Tento krátky štýl je pre ženy, ktoré radi menia svoj denný vzhľad, ale zábavný nočný život!

About the author