17 Krátkych vlnitých účesov Bob, trendy práve teraz

Krátky vlnitý bob je ženský strih medzi čeľusťami a dĺžkami po ramená upravený vlnami. Teraz, keď sú rozcuchané pramene v požiadavke na očarujúcu nízku údržbu, všetci sú nadšení, že môžu skočiť do tohto nepoškvrneného účesu!

A-list modelky a hollywoodske módne ikony Emily Ratajkowski, Miranda Kerr, Cheryl Fernandez-Versini a Alexa Chung zahodili dlhé vlasy a zaprisahali sa týmto trendovým krátkym účesom, a hádajte čo ?! Teraz je nadmieru možné prispôsobiť si ich závideniahodné husté, vlnité vlasy!

Opýtajte sa svojho dôveryhodného kaderníka na požadovanú dĺžku a štýl vĺn, pretože tieto hrajú hlavnú úlohu pri prispôsobovaní strihu práve vám. Majte na pamäti, že okrúhle, oválne a srdcové tváre sú nevyhnutné pre vlnitý bob a že hustota vlasov tiež určuje, ako budete chcieť, aby tieto krásne vlny kládli a zabíjali..

Pozrite sa, ako kaderníčka a odborníčka na plážové vlny Sonia Élise z Malibu privedie svojich klientov k dokonalosti pomocou zodpovedajúcich prirodzene vyzerajúcich vlnitých odleskov a pôsobivej textúry vlasov. Na dosiahnutie vlnitého účesu, ktorý je prirodzene rozmerný, používajte ľahké výrobky, ako napríklad stylingovú penu a texturizačný balzam alebo sprej. Iste, budete vonku a pripravení využiť deň v priebehu niekoľkých minút!

Pozrite sa na túto najnovšiu galériu a nájdite najtrendovejšie krátke vlnité účesy a účesy, ktoré si môžete priniesť na ďalšiu návštevu salónu!

Uhlový Bob

uhlový vlnitý účes BobInstagram @shmoakin_hair

Tento krátky, šikmý vlnitý bob je krásne naskladaný s jemnými blond melírmi. Na úpravu nádherných plážových vĺn použite 1 palcovú kulmu Babyliss.

Choppy Bob

trhaný bob pre vlnité vlasyInstagram @causing_hysterica

Nerovnomerný a trhaný, krátky vlnitý strih bobu nevyzerá zle, skôr je to vzpurná atmosféra na vašich údajných normálnych vlasoch po plecia. Páči sa vám tento vzhľad? Pozrite sa na ďalšie úžasné krátke trhané boby.

Krátky vlnitý bob s ofinou

krátky vlnitý bob s účesom s ofinouInstagram @victorkeyrouz

Strihu pre vašu ofinu vhodne kontrastuje krátky huňatý strih na špičkách. Krátky vlnitý bob s ofinou je najvhodnejší pre ženy s okrúhlou tvárou, pretože vám dodá okrúhlejší rám.

Vlnitý bob s okrajom

vlnitý bob s ofinouInstagram @hilaryphillipshair

Čokoládová až hnedá je nádherná s vlnami a strapcovým strapcom. Ak hľadáte super roztomilé krátke vlnité bobové vlasy, toto je nový vzhľad, ktorý ste chceli. Farba vlasov je ideálna pre tých, ktorí majú svetlú pleť, zatiaľ čo ofina je pre tých, ktorí chcú zvýrazniť svoje oči.

A-Line Bob

Krátky vlnovitý bobInstagram @julieramirezhair_

Jedná sa o krásny krátky strih bobu A-line. Krátke vlnité bôby sú obľúbené, keď sú upravené do voľných vĺn, ktoré dodávajú štýlovo strapatý vzhľad. Alebo, ak máte prirodzene kučeravé vlasy, skúste večer predtým použiť žehličku. Nasledujúce ráno pridajte nejaký ľahký výrobok alebo si vlasy namočte, rozdrvte a nechajte prirodzene uschnúť.

Blond vlnitý Bob

blond vlnitý bob účesInstagram @the_lounge_salon.ballina

Ak ste blondínka a chcete krátky účes s vlnitým bobom, potom je tento účes a farba skvelým miestom na začiatok. Dynamická kombinácia strihu A a krátkych plážových vĺn ponúka osviežujúci a moderný vzhľad. Je to ešte fantastickejšie, ak máte blond vlasy a obávate sa bohatých a žiarivých vlasov.

Vyštudovaný Bob

Krátky vlnitý odstupňovaný bobInstagram @reflectionshairandbeauty

Keď idete na vrchol, nachádzajú sa dlhšie vrstvy, čo vám dáva tento úžasný odstupňovaný bob. Kľúčom k najlepším krátkym vlnitým strihom bobov je dať strihu guľatejší tvar. To pomáha zachovať prirodzenú formu, keď vlasy rastú.

Ušite Boba pre čierne vlasy

Krátke vlnité šitie v bobuInstagram @lovelaycreations

Q&Autorom štýlu je Sunni B Lovelay

Licencovaný špecialista na starostlivosť o vlasy @ Lovelay Creations v Marylande, VI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento hnedý všitý vlnitý bob je viacúčelový účes. Krátky vlnitý bobový účes je možné nosiť v akomkoľvek profesionálnom prostredí a je perfektný aj na večer.

Odporúčam mať čerstvo zastrihnuté konce (pokiaľ možno dlhé vrstvy) a dôsledné ošetrenia, aby bola tomuto štýlu zaistená dlhá životnosť. Tiež správne množstvo tepelnej ochrany ochráni vlasy!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Spoznajte svoje vlasy a zapamätajte si svoj životný štýl! Najhoršia vec, ktorú môžeme urobiť, je behať a získať účes, ktorý sa nám páči, ale nie je to pre nás.

Ak máte extrémne rovné vlasy a nemôžete sa vlniť, môže byť pre vás lepšie zvážiť zaobstaranie si sady na kolieska alebo prípadne kučeravej trvalej vlasov. Ďalším príkladom je, ak vaše vlasy neboli správne vycvičené. Pod vyškoleným rozumiem ošetrené a/alebo upravené na konzistentnom základe, potom sa vlasy budú môcť ľahko vrátiť do svojej prirodzenej podoby. Ak tiež cvičíte často, môže to byť nie-nie, bez toho, aby ste to poriadne vypichli. Napriek tomu je tento štýl úžasný!

S ohľadom na to je tento štýl ideálny pre ženy, ktoré sa pravidelne upravujú a môžu si udržať vzhľad. Ak chcete upraviť jeho štýl, ošetrite ho vlhkou parou, potom nasledujte stredne teplou okrúhlu kefu, fénovanú a poprášenú ozdobu. Na dokončenie vzhľadu použite kombináciu tepelných sprejov a vyhrievaných nástrojov. Príležitostne je možné naniesť malý sprej na lesk.

Messy Wavy Layered Bob

rozcuchaný vlnitý vrstvený bob účesInstagram @salsalhair

Textúrovaný, krátky a vlnitý bob má správnu kombináciu strapatého, sexy a účes nevyzerá prehnane.

Krátky účes akéhokoľvek tvaru tváre, ktorý potrebuje okolo tváre trochu jemnosti. Na styling doma použite ľahký penový alebo soľný sprej, fénovaný v spreji na vosk a lesk alebo suchý textúrny sprej..

Krátke vlnité účesy sú perfektné pre ženy na cestách alebo pre aktívne ženy, pretože najlepšie vyzerá, keď sú strapaté.

Chlpatý, skladaný a vlnitý účes

Zvlnené a skladanéInstagram @kittyvarco_mod

Q&Autorkou štýlu je Kathleen Varco

Majiteľ salónu / kaderník @ Lakoet Salon v Jersey City, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento huňatý, vlnitý a skladaný bob účes na krátkych vlasoch sa najľahšie udržiava. Neexistuje žiadna práca, pretože tvar je postavený tak, že nemusíte premýšľať o tom, ako sa štylizovať. Je to určite jeden z mojich obľúbených strihov, pretože vyzerá skvele každý deň, kedykoľvek a pri každej príležitosti.

Keď získavate bob na krátke vlnité vlasy, požiadajte svojho stylistu, aby využil prirodzené zaoblenie hlavy na vytvorenie objemu v celom strihu. Výsledkom bude organický, ale nadčasový pocit.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento strih bobu vyzerá skvele na všetkých typoch vlasov, najdôležitejšou súčasťou zachovania tohto vzhľadu by však malo byť nájdenie správneho produktu pre váš typ vlasov. Pretože je tvar vstavaný v štýle, jeho správa je veľmi jednoduchá.

Zvlnený obrátený Bob

Zvlnený obrátený BobInstagram @Vicsin_styles_dizzi

Q&Autorka štýlu, Victoria Dunn

Vlasový stylista @ Illusion Neobmedzené salóny v Strongsville, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Pridanie zvlnených kučier do krátkeho, vlnitého obráteného strihu bobu ukáže rozmer farby a zároveň dodá klasickému strihu šmrnc..

(Páči sa vám tento strih? Viac krátkych obrátených bobov nájdete tu).

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento krátky strih bobu na vlnité vlasy je skvelý pre ženy, ktoré majú radi všestranný štýl, pretože tiež vyzerajú skvele narovnané. Vzhľadom na dĺžku, ktorá je zachovaná vpredu, má schopnosť lichotiť takmer všetkým tvarom tváre.

Môžete to nastylovať pomocou žehličky. Tepelná ochrana je nevyhnutnosťou pri práci s žehličkami a kulmami. Akonáhle sú kučery zatiahnuté, mal by byť nanesený ľahký vlasový sprej, ktorý pomôže udržať kučery, ale stále má pohyb.

Veľmi krátky Bob

Veľmi krátky BobInstagram @p21 užite si to

Q&Autor so štýlom, Joy Ahlman

Hair Stylist @ Planet 21 Salon in Charlotte, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

S veľmi krátkym vlnitým bobom môžete mať zdravé vlasy, ktoré majú trochu dĺžky a stále sa s nimi môžete hrať. Tento bob je skvelý štýl, keď chcete kratšie vlasy bez toho, aby ste mali pixie, a vo vlasoch má nejaké prirodzené telo alebo textúru.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Krátke bôby na vlnité vlasy sú skvelé pre ženy s prirodzenými ohybmi a vlnami vo vlasoch. Hmotnosť je možné odobrať pod týlnu kosť, aby chrbát nevyčuchával tam, kde sú vlasy najhustšie, takže funguje aj pre husté vlasy.

Tento vzhľad môže byť jednoduchým a sviežim štýlom pre dievčatá, ktoré umývajú a idú, s použitím textúrujúceho mlieka na dimenzovanie a ovládanie..

Na úpravu tohto vlnitého bobu odporúčam použiť Oribe Matte Waves, potom čiastočne vysušené alebo rozptýlené. Ak vaše vlasy nespolupracujú, hůlka alebo žehlička vám môžu ľahko poskytnúť ten bez námahy zvlnený vzhľad.

Tento strih funguje pre väčšinu tvarov tváre. Okrúhle tváre môžu chcieť vpredu nechať väčšiu dĺžku, aby sa predĺžil vzhľad.

Roztomilý kučeravý vlnitý bob viac ako 40

Roztomilý Bob pre viac ako 40Instagram @themaneartist

Q&Autorka štýlu, Victoria Harley

Vlasový stylista / kolorista @ Hair od Victoria v Tampe, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Bob pre vlnité, krátke vlasy je ideálny pre ženy nad 40 rokov, pretože je veľmi univerzálny, dá sa ľahko natočiť alebo vyhladiť.

Je to klasický bob a ofina s moderným nádychom – štýl bez námahy, ktorý vyžaduje rýchle kučeravenie, vyhladenie ofiny a ste pripravení na deň dopredu!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Existuje variácia tohto krátkeho strihu, ktorá môže byť vhodná pre rôzne typy vlasov. Plnejšie vlasy môžu smerovať dopredu, ofina do záclony pre jemnejšie vlasy a strapce do bočnej časti pre všestranný styling.

Na úpravu tohto zvlneného bobu použite hladiacu žehličku s hrebeňom alebo sušičom vlasov a pádlo. Používajte vo forme C začínajúc od korienka a ťahajte smerom nadol ku končekom. Pridanie tepelnej ochrany je ideálne pre každodenné osvieženie bez poškodenia kratších kúskov.

Ak to chcete ako krátky kučeravý bob bez priameho tepla, otočením niekoľkých kúskov vpredu a nechajte uschnúť, nastaví bočné ofiny na miesto..

Ak ste aktívnejšia žena, naučenie sa jednoduchých zákrut, vrkôčikov alebo dokonca vlastnenie niekoľkých sponiek do vlasov a čeleniek vám umožní rýchlo si z tváre zamiesť vlasy..

Lichotenie pre ženy nad 50 rokov

Lichotenie pre ženy nad 50 rokovInstagram @reatívnahairdresser

Q&Autorka štýlu, Kayla Whitley

Kaderníčka v elegantnom salóne & Kúpele v Chesapeake, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Krátky bob na vlnitých vlasoch je lichotivý pre ženy po 50 -tke, pretože sa dá nastylovať na mnoho spôsobov. Môžete sušiť na vzduchu a prstami stočiť, rovno vyfúkať alebo stočiť do kulmy. Je to skutočne trendový hybridný vzhľad!

👉 Pozrite sa na ďalšie krátke účesy bobov pre staršie ženy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Každá žena môže nosiť tento vlnitý účes s menšími úpravami vykonanými pre anatómiu tváre.

Aby ste to upravili, použite koreňový zdvíhač a 12-hodinovú ochranu pred vlhkosťou, aby sa vzhľad vo vlhkom podnebí nekrútil. S najväčšou pravdepodobnosťou bude žena s minimálnymi skúsenosťami schopná prispôsobiť svoj vzhľad asi 30 minút vrátane fénovania a curlingu.

Pixie Bob s podrezaním

Krátky vlnitý pixie bob s podrezanímInstagram @bombshell.hair.styling

Q&Autorka štýlu, Carmen Middleton

Journeyman Red Seal Hairstylist / Salon Owner / Keune Educator @ Bombshell Hairstyling in Alberta, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Podrezaný pixie bob na vlnitých krátkych vlasoch vyzerá úžasne, keď pridáte farbu karamelového balayage. Farba mu dodáva jemnú až dramatickú zmenu v závislosti od toho, aká je na koncoch požadovaná svetlosť.

(Viac krásnych krátkych účesov pre balayage nájdete tu).

Jedná sa o všestranný účes, ktorý môžete upravovať ako vlnitý, rovný, zastrihnutý, rozstrčený na jednu stranu alebo sčesaný dopredu alebo dozadu..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Podrezané pixie boby na vlnitých vlasoch sú skvelé pre ženy s hustými alebo hrubými vlasmi, pretože ich zbaví nadbytočného objemu a stále vyzerá plné.

Ak máte stredné až jemné vlasy, tento strih môže fungovať aj vám. Ľudia majú spravidla viac vlasov na zátylku ako po stranách, tak aj na vrchu.

Na úpravu tohto pixie bobu odporúčame použiť termálny krém Keune Care Vital Nutrition a Keune Care Keratin Smooth Smoothing na vysúšanie, potom mávať žehličkou a na záver použiť sprej s morskou soľou Keune Blend..

Ak máte jemnejšie vlasy, odporučila by som použiť na objem fénujúce produkty ako Keune Style Blowout Gelee alebo Keune Style zahusťovací krém a na záver hmlu s morskou soľou Keune Style..

Podrezané boky sú veľmi univerzálne pre takmer akýkoľvek tvar tváre, pretože na vrchole môžete byť extrémne krátke alebo ho predĺžiť do polovice krku. Vaše podrezanie môže byť buď v oblasti zátylku, alebo na zátylku a nad ušami, alebo len pri bočnom holení. Má nekonečné kombinácie dĺžok a štýlov.

Tupý Bob

tupý bob pre vlnité vlasyInstagram @juniorestevamoficial

Toto je super elegantný vzhľad. Strihanie koncov rovno dáva ostrý vzhľad. Pre tých, ktorí majú výraznejšiu štruktúru kostí, si môžete stále vychutnať tento úžasný tupý, krátky vlnitý bob, ak do štýlu pridáte jemné vlny.

Tupý, krátky vlnitý bob dodá ľahkosť a textúru. Tento mestský strih bol vytvorený technikou strihania, ktorá vyhovuje potrebám každého typu a štýlu vlasov, pretože v dnešnej dobe nejde len o strihanie vlasov, ale aj o dodanie štýlu a textúry..

Pre ženy, ktoré chcú krátke účesy s tupým strihom, budete chcieť použiť vhodné výrobky pre váš typ vlasov.

Asymetrický Bob

Asymetrický BobInstagram @Jonathanhairmagician

Q&Autor so štýlom, Jonathan Steward

Hair Stylist @ Muse Salon & Kúpele v Johns Creek, Georgia

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Asymetrický strih bobu v dĺžke po bradu pre krátke vlnité vlasy zvýrazní čeľusť a predĺži tvar vašej tváre..

Stredne štruktúrované vlasy sú ideálne na úpravu pomocou jemných vĺn, aby vytvorili objem a poskytli živší a štruktúrovanejší vzhľad.

Pridanie blond balayage účelovo zvýrazní oba uhly. Jedna strana má zvýrazniť čeľusť a druhá strana vytvoriť ilúziu väčšieho počtu vlasov, ktoré upútajú oči nadol..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Keď vezmete tento asymetrický bob, myslite na textúrovanie hmotnosti viac ako na ťažké vrstvenie. Považujem jemnú až strednú textúru za ideálnejšiu na vytváranie jemných kučeravých textúr s nie hrubými až hrubými vlasmi, ktoré podľa mňa vytvoria väčšie štruktúrované kučery..

Materialist od spoločnosti Kerastase je úžasný zahusťujúci sprejový gél, ktorý si môžete nastriekať do rúk, aby sa pred vyfukovaním dobre rozotrel, a dodal textúre a priľnavosti. Dokončenie s 1 1/2-palcovou kulmou len vyleští vzhľad.

Najlepšie na krátkych, vlnitých boboch je, že so správnymi textúrovanými vlasmi vydržíte deň so suchým šampónom a stále bude vyzerať skvele.

About the author