18 najlepších nápadov na farbu krátkych tmavých vlasov z roku 2021

Krátke tmavé vlasy sú dokonalým moderným odvážnym vzhľadom! Celebrity ako Halle Berry, Rihanna, Natalie Portman a Victoria Beckham prijali svoju prirodzene tmavú farbu s ostrým a výrazným krátkym výrazom, ktorý zodpovedá ich osobnosti. Ak hľadáte to isté, ste na správnom mieste. Nižšie som zostavil niekoľko úžasných fotografií tmavých farieb vlasov pre všetky typy krátkych zrážok. Nájdete tu pixie, trhané vrstvy, krátke boby, melíry a ďalšie. Pripravte sa na inšpiráciu, aby ste urobili kotletu, a pustite sa do toho odvážneho nového!

Francúzske pečené čierne kučeravé vlasy

Francúzske pečené čierne kučeravé vlasyInstagram @curlpop_n_hair

Zahrajte si bob, ktorý môže vyzerať úžasne štýlovo, ak prijmete svoju prirodzenú textúru. Udržanie dĺžky po uši nielenže vyvažuje výšku vlasov a tváre, ale tiež zvýrazní vaše oči.

Obrátený Bob s tmavohnedými odtieňmi

Obrátený Bob s tmavohnedými odtieňmiInstagram @styled_by_carolynn

Tento veľmi lichotivý balayaged a krátky šikmý bob funguje najlepšie, keď je štylizovaný vlnitými vrstvami. Vyrastať z účesu je ľahké, pretože si zachovávate svoje prirodzené tmavé korene.

Skladaný Bob v tmavofialovej farbe

Skladaný Bob v tmavofialovej farbeInstagram @headrushdesigns

Obsahuje univerzálne lichotivý šikmý bob s dlhými vrstvami, ktoré dodávajú účesu textúru a rozmer. Milujeme hlboký fialový odtieň, ktorý dokonale vyhovuje jej svetlej pokožke.

Edgy Pixie

Edgy PixieInstagram @angelicagrechkina

Tento atraktívny vzhľad umocňuje zaoblená línia vlasov, vďaka ktorej krátke alebo okrúhle tváre pôsobia oválnejšie. Super krátky strih pixie s týmto textúrou potrebuje iba malé množstvo produktu na úpravu, aby vyzeral štýlovo.

Tmavohnedý pixie

Tmavohnedý pixieInstagram @elletaitunefois

Mať dlhé vlasy navrchu vám môže poskytnúť rôzne možnosti stylingu, z ktorých si môžete vyberať, keď vám rastú krátke vlasy. Môžete si ho upraviť až po čelo ako jemnú ofinu, aby ste zvýraznili svoje nádherné oči.

Piecey Messy Shag

Piecey Messy ShagInstagram @jessicayanelis.r

S týmto strapatým dlhým strihom pixie ľahko vytvoríte výšku a jemnú textúru. Je to štýl prebúdzania a pobavenia, ktorý má ženský povrch a zvýrazní vašu peknú tvár.

Tmavý burgundský klin

Tmavý burgundský klinInstagram @sergeyshapochka

Tento krátky ostrý účes vám umožňuje hrať so sýtymi farbami, ktoré nepotrebujú veľa starostlivosti. Štýl s bočnými ofinami a dlhými vrstvami pre vynikajúci povrch.

Vintage bob s okrajmi

vintage bob s ofinouInstagram @janamartinfriseur

Klasickým, ale jedinečným účesom je tento super roztomilý bob s čeľusťou, ktorý sa hodí k akémukoľvek tvaru tváre. Štýl s jemnými strapcami strihanými pre tento výrazný vzhľad.

Bob radu A so striebornými prvkami

Bob radu A so striebornými prvkamiInstagram @jessiejanesway

Najchladnejší odtieň studených až neutrálnych tónov pleti – táto metalická sivá v spojení s výraznými krátkymi vlasmi je jedným z najtrendovejších štýlov, ktoré môžete túto sezónu vyskúšať! Jeho krátkosť tiež uľahčí údržbu a štýl.

Curly Blue Highlights

Curly Blue HighlightsInstagram @littlefenu

Získajte tieto pútavé živé vlasy z oceánu, ktoré sa úžasne hodia k svetlej koži! Na strihu pixie sa ľahko udržiava a môže vám aj vyskočiť z očí!

Oceľ tmavo modrá

Oceľ tmavo modráInstagram @raybarronhair

Super ohromujúci kovový odtieň, ako je tento, ktorý je ideálny pre svetlú pleť, vyzerá na vrstvenom strihu bobu tak výnimočne. Nepotrebuje príliš veľa stylingu, pretože farba funguje sama o sebe!

Vrstvený šikmý Bob

Vrstvený šikmý BobInstagram @guyannescissorhands

Vylepšite textúru svojich vlasov pomocou tohto strihaného krátkeho bobového strihu A, ktorý najviac prospieva hustým vlasom. Odstraňuje objem, napriek tomu zanecháva vaše vlasy tak štýlové a ľahko upraviteľné zároveň.

Choppy Bob radu A.

Choppy Bob radu A.Instagram @ro.hsiqueira

Tento vrstvený strih po bradu je jednoduchým a jednoduchým, ale báječným spôsobom, ako okoreniť nudné rovné čierne vlasy. Je to super módne, aj keď je strapaté pre ten ležérny ležérny vzhľad, ktorý chce teraz každý.

Textúrovaný Bob s blond melírom

Textúrovaný Bob s blond melíromInstagram @styled_by_carolynn

Zbožňujeme tento jednoduchý, ale nádherný strih, ktorý je perfektný, keď vám rastie pixie. Štýl s vlnami a sprejom na textúru pre nevratný a rozmerný vzhľad!

Pixie s karamelovými odleskami

Pixie s karamelovými odleskamiInstagram @jackieonair

Jednoduchšie sa stará a ľahko sa upravuje, ale výsledky sú úžasné! Tento krátky účes vám na boku ponechá určitú dĺžku, aby vytvoril roztomilé štýly, ako sú vlny a teplé melíry, dodá im to osobitosť a jedinečnosť..

Tmavočervené vrstvy

Tmavočervené vrstvyInstagram @headrushdesigns

Krása tohto štýlového bobu spočíva v tom, že je veľmi univerzálny, aby sadol akémukoľvek tvaru tváre. Tieto odvážne karmínové kúsky môžu úplne zmeniť váš vzhľad na úplne novú úroveň, najmä ak máte teplý tón pleti.

Zamatové tmavočervené odlesky

Zamatové tmavočervené odleskyInstagram @rebeccataylorhair

Pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako dodať vlasom po ramená trochu objemu a zaujímavosti, môžete zmiešať svoj vlnitý čokoládový bob so sladkými karmínovými odleskami a dodať svojim vlasom hĺbku. Tieto farby sú skutočne pastvou pre oči a sú tak dokonalé jedna pre druhú!

Tmavo hnedá až blond Ombre

Tmavo hnedá až blond OmbreInstagram @onelittlemomma

Predstavuje prirodzenú a jemnú kombináciu farieb pobozkaných slnkom, ktoré vám dodajú väčšiu hĺbku, ak máte jemné vlasy s krátkym účesom. Ľahko sa udržiava a upravuje, ale vyzerá vždy pútavo.

About the author