19 krátkych účesov pre dievčatá, ktoré pracujú pre dámy všetkých vekových skupín

Krátke účesy pre dievčatá sú jednoduchým spôsobom, ako mať vlasy s nízkou údržbou a ktorý si ľahko upraví každé dievča. Medzi obľúbené skratky patria boby, pixie, súlož a ​​podrezania.

Kratšia dĺžka je pre väčšinu dievčat obľúbeným štýlom, takže sa môžu vyhnúť spleti a podráždeniu pokožky a udržať si vlasy mimo tváre a tela, čím sa uľahčia ich pohyby a údržba..

V tieto uponáhľané rána počas školských dní budete chcieť krátky účes, ktorý sa dá ľahko umývať, upravovať a upravovať.

Nezáleží na tom, aké vlasy má vaša princezná! Či už je to super rovné, kučeravé alebo vlnité – nájdete k tomu vhodný krátky zostrih.

Voľba kratších zámkov neznamená, že váš štýl bude obmedzený. Malé vrkoče, bočný chvost a vrkoče sú len niekoľkými príkladmi jednoduchých účesov pre malé dievčatá, ktoré môžete rýchlo vytvoriť..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi nájdite inšpiráciu v tejto fotogalérii krátkych strihov pre dievčatá.

Sassy asymetrický strih Pixie pre malé dievčatá

Sassy asymetrický strih Pixie pre malé dievčatáInstagram @laurenatcmss

Jeden z najlepších krátkych strihov pre malé dievčatá je asymetrický strih pixie. Najroztomilejšia vec na tomto strihu je, že máte možnosti tohto štýlu, “hovorí kaderníčka Lauren Cozart z Tallmadge, OH..

Jedná sa o jeden z jednoduchých a jednoduchých krátkych účesov pre dievčatá na úpravu. Cozart použil hrateľnú textúru KMS. “Dodáva vlasom správny objem, bez toho, aby ste vo vlasoch cítili príliš veľa produktu.” S týmto strihom sa musíte zaviazať držať krok s orezanou stranou hlavy. Tento strih veľmi rámuje tvár a skutočne dopĺňa malé dievčatá s okrúhlymi tvárami. Každý, kto miluje krátke vlasy, by som to veľmi odporučil, “vysvetľuje.

Štýl krátkeho uzla pre batoľa

Štýl krátkeho uzla pre batoľaInstagram @krza.krystledawn

Vyskúšajte štýl krátkeho uzla pre batoľa pomocou malej kravaty na vlasy, nejakého produktu a kefy. Zaistite kolíkmi bobby a postriekajte suchým šampónom, aby ste získali väčšiu textúru. Zaobstarajte si aj doplnok, ktorý zvýrazní štýl.

Krátky Mohawk s oholenými stranami pre dievčatá Emo

Krátky mohawk s oholenými stranami pre emo dievčatáInstagram @ladybarber402

Preskúmajte zábavný krátky mohawk s oholenými stranami, aby dievčatá Emo objavili a vyjadrili svoj štýl. Hranie sa s oholenými stranami a udržanie dĺžky v krátkom mohawku môže byť posilňujúce. Je to vhodný štýl pre kučeravé alebo kučeravé vlasy kvôli tomu, ako kučery zostanú na vrchu.

Roztomilý krátky strih pre červenú farbu vlasov

Roztomilý krátky strih pre červenú farbu vlasovInstagram @hercoloranddesign

Stylistka Haley urobila tieto prirodzené melódie pobozkané slnkom a tupý bob s bočnou ofinou pre túto vzácnu princeznú s červenou hlavou! Nechce sa vám plakať, keď viete, že vaše malé dievčatko rastie? Sladká bočná ofina a trhaná textúra z nej robia tento rok obľúbený krátky účes pre dievčatá.

Najroztomilejší strih pre kučeravé vlasy

Najroztomilejší krátky strih pre kučeravé vlasyInstagram @stylebyjennbetty

Tento super prirodzený zaoblený bob účes pre dievčatá vyzerá tak rozkošne na akýchkoľvek textúrovaných vlasoch, obzvlášť na jedinečných kučeravých vlasoch čiernych dievčat! Ponechajte niekoľko kúskov krátkych zámkov nad tvárou, aby boli roztomilé.

Veľmi krátky účes pre dievčatá s módou

Veľmi krátky strih Pixie pre dievčatá s módouInstagram @sabrina.at.salon.ablaze

Jednoduchý, ale štýlový účes pre dievčatá s krátkymi vlasmi. Roztomilé účesy a účesy pre dievčatá, ako sú tieto, vyzerajú skvele na prirodzene rovných vlasoch, ako aj na štruktúrovaných. Bočne lemovaný okraj ho ešte viac vylepšuje, len si dajte pozor na to, aby ste udržali jeho dĺžku a nad očami.

Krátky strih po tenké vlasy po krk

Krátky strih po krk pre malé dievčatá s tenkými vlasmiInstagram @christinagarciasalon

Tento temperamentný blonďavý strih je možné nosiť po celý rok a je pravdepodobne najlepšou voľbou pre mladé dievčatá s kratšími vlasmi. Takéto štýly sa ľahko udržiavajú a spravujú.

Úžasný strih po uši s bočnou časťou

Úžasný strih po uši s bočnou časťouInstagram @caitlincutshair

Jedná sa o zábavné popové neónové zelené a modré odlesky v kombinácii so zábavným krátkym bobom. Vytvoril ich kaderník a špecialista na farby Caitlin Schmidt z Woodbridge, VA.

Módna farba vlasov v podobe melíru na tmavých vlasoch je skvelý spôsob, ako predstaviť zábavné farby bez toho, aby ste sa úplne oddali krátkym účesom a účesom pre dievčatá..

“Účes je výsledkom rastu malého pixie,” vysvetľuje Schmidt. “V medziobdobí udržujte na zátylku poriadok a pridajte textúru, ktorá umožní jednoduchší štýl a menej parmice.”

Tento štýl bol dosiahnutý pomocou 1 palcovej žehličky. Ľahko uhlaďte vlasy, potom pri druhom prechode žehličku mierne ohnite v strednej časti a prevlečte. Nechajte sedieť a na konci prejdite prstami. Vaše malé dievčatko tak vytvorí strapatý pohľad. Dokončite ľahkým lakom na vlasy alebo textúrnym sprejom (funguje skvele na vlasy s vláknami!).

Krátky vrstvený strih pre dievčatá s jemnými vlasmi

Krátky vrstvený strih pre dievčatá s jemnými vlasmiInstagram @hairbymyriha

Tento konkrétny krátky strih pre jemné vlasy vytvorila vedúca stylistka Myriha Warman z Orange Country, CA. “Išiel som s tupým lalokom okolo tváre s texturovanými koncami a dlhými vrstvami vzadu, aby to malo trochu väčší objem,” vysvetľuje.

Tento krátky zostrih pre dievčatá je ideálny pre aktívny životný štýl. Prednú polovicu môžete vytiahnuť hore za vrchný uzol. Ak hľadáte leštenejší vzhľad, môžete do neho hodiť niekoľko plážových vĺn, alebo to tiež vyzerá úžasne len na štýl, keď vstanete a idete.

Pre tých, ktorí hľadajú kratší strih, by Warman povedal, že je to perfektná voľba. “Ak ste niekto, kto má dlhé vlasy a každý deň ich hodí do copu, je to skvelá voľba pre účes malých dievčat.” Keď získate skutočne pekný strih bobu alebo lobu, samotný strih je štýl. Pristaneš, že ju budeš viac nosiť dole. “

V závislosti od tvaru tváre by ste určili, či chcete urobiť bob alebo super krátky strih. „Svojim klientom vždy pripomínam, že si môžu prispôsobiť strih dlhších vlasov, pridať zábavný koketný kúsok na rámovanie tváre alebo ho nechať tupým textúrovaním koncov. Neexistujú žiadne pravidlá a môžeme s nimi byť kreatívni, ako chceme, “hovorí Warman.

Dokonale vrstvený bob pre krátke rovné vlasy

Perfektný vrstvený krátky Bob pre rovné vlasyInstagram @beautybyashmari

Tento vrstvený lob je krátky, sladký, mladistvý a svieži! Vytvorila ho budúca profesionálka Ashley Martinez z Concordu, CA. “Najlepšia vec na tomto krátkom vrstvenom účese je, že zvýrazňuje tvar tváre a je nenáročná na údržbu pre mladšie dievčatá i ženy,” hovorí Martinez.

Každé dievča s krátkymi vlasmi by malo mať na pamäti svoju hustotu vlasov a typ vlasov. Napríklad, ak máte veľmi husté vlasy, pridanie dlhých vrstiev pomôže vyrovnať celkovú hmotnosť, a nie mať ich poriadne dlhé..

“Tiež zvažovanie typu vlasov môže ovplyvniť výsledok vlasov.” Majte na pamäti, že tento typ rovného bobu nemusí vyzerať rovnako pre každé malé dievčatko, ”dodáva.

Vyštudovaný Bob s ofinou na krátkych vlasoch pre dievčatá

promovaný bob na krátkych vlasoch pre dievčatáInstagram @bymaggiekime

Odstupňovaný bob na krátkych vlasoch umožňuje dosiahnuť odvážnejší a objemnejší účes. Z tohto krátkeho bobu ťažia predovšetkým jemné a tenké kadere. Je to krátky vrstvený strih bobu, ktorý vyžaduje nízku domácu údržbu. Dlhšie vrstvy vpredu maximalizujú jej ostrý štýl. Na styling vrstveného bobu použite textúru a oddelenie, ako je toto. Keď nosíte tento trend, pamätajte na to, že krátke vlasy musíte ostrihať skôr, pretože rýchlejšie strácajú svoj tvar.

Kratší strih Bob pre blondínky

bob krátkeho strihu pre blond dievčatáInstagram @fernthebarber

Chcete kratší strih bobu? Pre malé dievčatá, ktoré majú radi mladistvý a klasický štýl, je tento bob nevyhnutnosťou. Jedná sa o bobľový účes s dĺžkou čeľuste, dotvorený malou textúrou a diamantovou blond farbou.

Cool Pixie s módou pre dievčatá s hrubými vlasmi

pixie s fade pre dievčatá s hustými vlasmiInstagram @lovely_chach

Tento cool pixie s vyblednutým strihom spôsobí, že dievčatá budú pôsobiť nervózne a sebavedomo. Textúry rovných až voľných vlnitých vlasov najlepšie fungujú s týmto stylingom s bzučivým strihom na jednej strane. Krátke vlasy pre mladé dievčatá môžu byť jednoduché a sladké. Je to oveľa ideálnejšie, ak ich krátke vlasy vyžadujú minimálny styling.

Tupý strih s čeľusťami a ofinou

čeľusť tupý strih s ofinou pre dievčatáInstagram @claudiashairstory

Tupý strih v dĺžke čeľuste je oveľa krajší, ak sa spojí s úplným okrajom. Tento rovný strih vyzerá tak pekne s ofinou a uľahčuje úpravu vlasov. Tento krátky zostrih pre dievčatá je prirodzene vyzerajúci účes-dá sa ľahko strhnúť a vyrásť!

Tento krátky tupý strih je skladaný účes Bob odstupňovaný tak, aby vytváral objem. Vytvorila ju stylistka Claudia Castillo z Victorville v Kalifornii. “Krátke rany boli pridané v miernej línii, aby získali tvar,” vysvetľuje.

Tento strih je ideálny pre dievčatá s jemnými štruktúrovanými vlasmi. Dodáva plnosť a môžete ho narovnať alebo zamávať a vyzeralo by rovnako roztomilo.

Krátky Bob strih do áčka

krátky áčkový bob účes pre dievčatáInstagram @keithsfhair

Krátky Bob a-line je vynikajúcou voľbou na vylepšenie rovných, blond vlasov dievčat. Je to jeden z krátkych účesov pre deti, vďaka ktorým môžu mladšie dievčatá vyzerať staršie. Vyrovnajte ho nádychom asymetrie a vytvorte zaujímavý vzhľad. Je to jeden zo spôsobov, ako navrhnúť klasický strih pre malé dámy.

Rozkošný Pixie Bob s kučerami pre čierne dievčatá

pixie bob s kučerami pre čierne dievčatáInstagram @hair_by_kianna

Obsahuje rozkošný pixie bob s kučerami pre čierne dievčatá! Jedná sa o klasický bob strih s množstvom textúry. Je to jeden z veľkých prirodzene kučeravých účesov pre dievčatá, keď chcú stiahnuť krátke zámky. Noste tento rozkošný krátky účes a naučte sa predvádzať svoju afroamerickú prirodzenú textúru vlasov – hlasne a hrdo!

Edgy Undercut na krátkych vlasoch pre mladé dievčatá

ostrý výstrih na krátkych vlasoch pre mladé dievčatáInstagram @guyannescissorhands

Skúste ostré podrezanie na krátkych vlasoch, aby ste urobili lichotivé vyhlásenie. Tento štýl je veľmi cool pre mladšie dievčatá. Ponechajte dlhé pramene nad líniou vlasov, aby ste sa rozhodli pre bočný okraj.

Messy Short Angled Bob

strapatý krátky šikmý bob pre dievčatáInstagram @acasasilva

Šikmý bob je ideálny strih, keď hľadáte niečo roztomilé a elegantné. Je božské, keď sa spojí s jemnou textúrou a štýlom bočnej časti. Tento druh efektného strihu nikdy nevyjde z módy pre mladé dámy, ktoré chcú mať klasický tupý strih s jednoduchou údržbou.

Krátky strapatý strih pre dievčatá

krátky strapatý účes pre dievčatáInstagram @salsalhair

Zažite krátky strapatý strih s ofinou pre mladšie pôsobiaci finiš. Vďaka pridanej textúre vyzerajú tenké vlasy plnšie. Ďalšia vec, ktorú je potrebné na tomto roztomilom krátkom strihu pre dievčenské vlasy milovať, je to, že má nízke nároky na údržbu.

About the author