19 najhorúcejších krátkych asymetrických zrážok práve teraz

Krátke asymetrické zrážky sú krátke účesy, pri ktorých je jedna strana vlasov skrátená ako druhá. Ak ste typ, ktorý rád porušuje pravidlá, určite si s týmto účesom užijete veľa zábavy!

Bez ohľadu na to, aký štýl máte na mysli – pixie, bob, pre husté alebo tenké vlasy, s ofinou alebo bez nej – vždy získate jedinečný vzhľad! Kľúčové je pracovať s tvarom tváre, aby ste mali správnu rovnováhu a zvýraznenie svojich tvárových funkcií.

Špecialista na krátke vlasy Rebecca Dorseyová z Baltimore pracuje so všetkými druhmi tvarov tváre a typov vlasov a jej uhlové kreácie nie sú ani zďaleka nudné! Či už ide len o ofinu alebo končeky vlasov, ktoré plánujete nakrivo zohnať, určite zájdite za profesionálom, aby ste dosiahli pozoruhodný výsledok.!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto inšpiratívne fotografie krátkych asymetrických zrážok.

Asymetrické tresky

Asymetrická ofina na krátkych vlasochInstagram @nikitenko_elen_

Asymetrická ofina vám môže pomôcť zjemniť váš štýl. Pre ženy, ktoré sa neboja oholiť si vlasovú líniu, bude váš vzhľad celkom zaujímavý vďaka zaobleniu tvaru tváre nožnicami a nožničkami. Zaokrúhľovanie línie vlasov komplimentuje ženy s tvárami v tvare diamantu.

Asymetrický strih s nerovnými koncami pre afroamerické ženy

Asymetrický strih s nerovnými koncami pre afroamerické ženyInstagram @beautilogic

Asymetrický strih so zubatými končekmi pre afroamerické ženy je všestranný, pretože okrem tradičnej verzie s predĺženými koncami vpredu môžete investovať do rôznych povrchových úprav, ktoré zodpovedajú vášmu vkusu a štýlu.

Krátky asymetrický strih pre staršie ženy so sivými vlasmi

Krátky asymetrický strih pre staršie ženy so sivými vlasmiInstagram @thebeautyoperator_

Krátky asymetrický strih starších žien so sivými vlasmi je vynikajúcou voľbou. Zvlášť pre tých, ktorí chcú mať mladistvo vyzerajúci a moderný účes a zároveň udržať údržbu rýchlu a jednoduchú.

Asymetrický ostrý účes pre ženy nad 50 rokov

Asymetrický ostrý účes pre ženy nad 50 rokovInstagram @dessardopatrizia

Ostrý asymetrický strih pre ženy nad 50 rokov je ideálny pre takmer všetky typy vlasov. V tomto účese krásne vyzerajú stredné a krátke vlasy. Tento strih dodáva celkovému vzhľadu väčšiu ľahkosť a modernosť.

Asymetrické bočné vlasy

Asymetrické ostrihané krátke vlasyInstagram @nikitenko_elen

V prípade asymetrických krátkych vlasov je bočný účes upravený na dámy s jemnými vlasmi, aby vytvorili plnšie vyzerajúci štýl. Bočne pozametaný bob má rôzne vrstvy a dlhé kusy na ohraničenie tváre na predĺženie tváre.

Krátke kučeravé vlasy

Asymetrické krátke kučeravé vlasyInstagram @nikitenko_elen_

Krátke kučeravé vlasy s ťažkou časťou na jednu stranu dopĺňajú zvodný asymetrický strih. Tento kučeravý strih pixie funguje najlepšie pre ženy s prirodzene kučeravými vlasmi, ale môže fungovať aj vtedy, ak sa na výrobu kučier používa kulma. Zjemnenie línií úplne zmení estetiku tohto účesu.

Asymetrický vrstvený strih

Krátke vlasy asymetrického vrstveného strihuInstagram @fernanducruz

Rozkročte asymetrický vrstvený strih, aby vlasy s bočnou časťou získali extra okraj. Asymetrický strih krátkych vlasov sa stane prirodzene, keď sú vlasy ostrihané bočným delením, takže zdôraznenie tejto dĺžky dáva bobu oveľa viac štýlu a záujmu. Bočná časť tiež zdvihne prednú časť vlasov zo zametania kratších vrstiev, ktoré je možné prispôsobiť, či sú vaše vlasy tenké alebo hrubé.

Chlpatý strih v asymetrickom štýle

huňatý strih v asymetrickom štýleInstagram @arsentovmasyan_

Neskrotný spôsob dopĺňa nerovnosti tohto asymetrického účesu pre rovné vlasy.

Tento vzhľad je moderný a elegantný – elegantný doplnok klasického pixie. Najlepšia vec na tomto asymetrickom strihu pixie je jeho všestrannosť. Môžete prejsť z rovných na kučeravé/vlnité a zvýraznené detaily dodávajú hĺbku a rozmery a štýlový vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu.!

Pri stylingu použite trochu objemovej peny. V prípade potreby sa môžete umyť a ísť, sušiť rovno, aby ste získali hladký a elegantný vzhľad, alebo použiť 1-palcovú kulmu, ktorá dodá vlnu a textúru.

Krátke asymetrické vlasy s oholenou stranou

Krátke asymetrické vlasy s oholenou stranouInstagram @jessyjinstylist

Jedná sa o trhaný asymetrický podrez s dizajnom. Strihaný strih najlepšie funguje na jemné vlasy, pričom vytvára vrstvy a textúru. To, čo robí tento strih unikátnym, je jeho gradientová chirurgická línia na podrezaní.

“Páči sa mi tá jednoduchosť,” hovorí vlasová výtvarníčka Jessy Jin z Vancouveru, BC. “Má detaily, ale nevyzerá príliš zaneprázdnene.” Vyzerá to obzvlášť dobre na hustých a tmavých vlasoch, pretože dizajn vyzerá kontrastnejšie. “

“Milujem asymetrický strih vlasov, pretože vytvára zaujímavý faktor,” hovorí. “Tiež, ak máte svetlé vlasy a chcete, aby dizajn vyzeral kontrastnejšie, môžete zvážiť styling s nízkym nasadením demi-permanentnej farby.”

Asymetrický strih Pixie

Asymetrický strih PixieInstagram @nikitenko_elen_

Asymetrický strih pixie s dvoma polárnymi protiľahlými dĺžkami je nervózny štýl, ktorý môže byť stále profesionálny. So správnym oblečením môžete tento štýl obliecť hore alebo dole do práce alebo na víkendy cez noc.

Asymetrické s podrezaním na rovných vlasoch

Asymetrické s podrezaním na rovných vlasochInstagram @hairbyhelen_d

Nerovnomerné uhly na tomto asymetrickom strihu tvarujú tvár, aby sa zmenšili oblejšie hrany. Podrezanie spolu s purpurovou farbou vlasov je v móde pokročilé!

“Popis týchto vlasov môže byť taký zložitý ako samotný strih a farba.” Povedala by som, že je to súčasný, sýto fialový, asymetrický bob s ofinou, “hovorí kaderníčka Helen Demakis z Cambridge, MA..

“S klientom musíme skutočne komunikovať a spolupracovať,” vysvetľuje. “Od jej podrezania až po krátke ofiny, sa vždy prihlásim. Tento pohľad je pre mňa osobne celý balík.” Cítil som sa spojený s klientom a bol som kreatívne taký spokojný s touto farbou a strihom. “

Demakis tiež hovorí, že pri oplachovaní používajte šampón bezpečný pre farby a studenú vodu. “Na tejto kotletke je úhľadné to, že ju môžete vyladiť tak, aby fungovala s takmer akýmkoľvek tvarom tváre a textúrou vlasov.” Tento strih môže byť dlhší, bez ofiny alebo dokonca na niekom s kučeravými vlasmi, “poznamenáva.

Asymetrický strih s textúrou pre hrubé vlasy

Asymetrický strih s textúrou pre hrubé vlasyInstagram @patricciuti

Tieto dievčatá tam majú príjemný, čistý strih a krátky šikmý bob v asymetrickom strihu.

Asymetrické šikmé strihy bobov sú perfektné pre väčšinu tvarov tváre a textúr vlasov. Tú vytvorila kaderníčka Patricia Ricciuti z Extonu, PA. “Strihala som v celkovom tvare a potom som vošla do strihu textúr, aby som zosvetlila jej hustotu vlasov.” Potom skončil s holiacim strojčekom pre mäkké hrany, “vysvetľuje Ricciuti.

“Pridal som svoju obľúbenú penu Rodeo od R+CO.” Nasledovala fúkačka, mierne rozstrapatená pre ten nevrátený vzhľad, “poznamenáva. “Pridajte na okraj trochu pasty na textúru a ste pripravení ísť.”

Tento strih je veľmi univerzálny – dá sa nosiť aj uhladený alebo stočený. Takýto skvelý strih dodáva vášmu celkovému vzhľadu okamžitý štýl a zaujímavosť. Tento strih funguje pre ženy všetkých vekových skupín.

Edgy krátky účes s ofinou pre čierne zámky

Edgy krátky účes s ofinou pre čierne zámkyInstagram @cutbyleslie

Tento asymetrický strih je krajším vzhľadom na váš obvyklý strih pixie a je oveľa dlhší kvôli ofinou. To dáva asymetrický efekt a lichotivo vám tvaruje tvár. Účesujte tieto čierne vlasy tak, aby bola zachovaná ich forma, s vrstvami a vrstvami volánovej textúry.

Tento konkrétny strih vytvoril kaderník Leslie Chin-Schmitt zo San Franciska v Kalifornii.

“Nosiť takýto strih vyžaduje istotu, ale textúrovanie a úprava dĺžky nám umožňuje vyhovieť vašim funkciám.” Väčšina žien tým môže nosiť variácie tohto štýlu, “hovorí Chin-Schmitt.

“Asymetria je skvelý spôsob, ako prispôsobiť vzhľad a môže byť veľkým detailom na použitie u ľudí, ktorí chcú okrem trochu väčšej ostrosti aj trochu zakryť tvár,” dodáva..

Asymetrický dlhý bob pre vlnité vlasy

Asymetrický dlhý bob pre vlnité vlasyInstagram @raenikole

Tenkovlasé dámy, pridanie vĺn vašim asymetrickým vlasom môže zvýšiť objem. Tento dlhý bob má také vlastnosti, ktoré dodávajú vášmu vzhľadu prirodzený efekt.

“Jej aplikácia zvýraznenia bola vykonaná s organickým umiestnením asi pred rokom a sú vyrobené tak, aby vyrastali mäkké a hladké,” hovorí majster stylista Rae Steele z Covina, CA. “Takto dlhý vrstvený bob môže byť prispôsobený tak, aby vyhovoval všetkým tvarom a textúram tváre.”

“Správny kaderník môže s vami posúdiť tvar vašej tváre a vytvoriť tak najlepší vzhľad pre vašu tvár, textúru a tvar tela,” vysvetľuje Steele. “Tento strih som dosiahol holiacim strojčekom, ktorý vo vlasoch zanechá najkrajšiu textúru.” Viem, že holiaci strojček má za tie roky zlú povesť, a preto je dôležité zabezpečiť, aby bol váš stylista na jeho používanie vyškolený. “

Pre domácu starostlivosť je skutočne potrebné sušiť na vzduchu soľným sprejom. Nie všetky soľné spreje sú si rovné, preto sa porozprávajte so svojim stylistom o tom, ktoré by bolo pre vašu textúru najlepšie.

Asymetrická plodina pre viac ako 60 rokov

Asymetrická plodina pre viac ako 60 rokovInstagram @bladesalon

Tu je asymetrická plodina pre ženy nad 60 rokov, ktorú vytvoril majiteľ salónu a stylista Jay Roberts z Rocky Hill, CT.

“Začal som tým, že som sa pozrel na jej tvar tváre a textúru vlasov.” Potom som na strih použil žiletku, pričom na vrchole a zvislých častiach som urobil oddeľovače v tvare „U“, aby som znížil hmotnosť po stranách a na zátylku, ”hovorí Roberts. “Potom som vzal diagonálne časti zhora a nasmeroval som ich na stacionárneho sprievodcu hore!”

“Porozprávajte sa so svojim stylistom o vplyve krátkych asymetrických zrážok na rôzne tvary tváre,” poznamenáva. “Je to ideálne pre oválne tváre.” Zjemňuje líniu výšky tváre v korune a vytvára dĺžku a minimalizuje plnosť okrúhlej tváre. “

👉 Pozrite si ďalšie krátke zrážky pre ženy nad 60 rokov

Krátky asymetrický strih pre jemné vlasy

krátky asymetrický strih s ofinou pre jemné vlasyInstagram @mandipandii

Zvážte veľmi formálny strih s rovným lemovaním a trochou výhody, pretože vtedy bola taká asymetria na vrchole vlasových trendov..

Tento typ vzhľadu je najlepšie upravený ako hladké, rovné vlasy.

Štýl je taký, že asymetrické zrážky nikdy nevyjdú z módy. Dobre vykonaný a navrhnutý asymetrický strih môže určite vyhovovať akémukoľvek tvaru tváre alebo štruktúre vlasov.

Na to, aby vyzeral elegantne, je potrebný dobrý sušič vlasov, kefa na vlasy a váš obľúbený stylingový výrobok! Na dosiahnutie extra elegantného vzhľadu alebo obráteného okraja by ste však museli použiť rovnačky a na dosiahnutie jemnejšej línie by boli kulmy/prútik pomocným nástrojom..

Krátky asymetrický textúrovaný strih pre okrúhle tváre

Krátky asymetrický textúrovaný strih pre okrúhle tváreInstagram @southsea.stylist

Tento krátky asymetrický účes pre blond vlasy zvýrazňuje tvár a je doplnený bočnými ofinami, ktoré skrátia šírku a predĺžia tvár. Choppy, zúžené vrstvy pomáhajú dať okrúhlym plochám určité hrany.

Tento asymetrický strih je futuristický textúrovaný bob, ktorý vytvoril kolorista a návrhár vlasov Wade Bennett z Southsea vo Veľkej Británii.

“Použité techniky rezania zahŕňali strihanie dozadu a zakrivenie rukou na odstránenie hmotnosti,” vysvetľuje Bennett. “Pred vyrovnaním a suchým rezaním bola aplikovaná tepelná ochrana s tepelnou ochranou, aby sa vytvorila požadovaná textúra.”

Bennett pokračuje: „Odrezal som ofinu a promóciu rukou, aby som okolo jej tváre vytvoril otvorený a svieži vzhľad. Medzi profesionálne používané produkty patrí web Potion 9, Trilliant a web Micro Fiber. “

Bennett to odporúča ženám s hustými vlasmi, ktoré chcú niečo jednoduché na údržbu. Strih funguje dobre aj vtedy, ak je sušený prírodnou vlnou.

Moderný dlhý asymetrický bob

Moderný dlhý asymetrický bobInstagram @nick.hairwizard

Tento strih je prehnaný asymetrický rez prostredníctvom viacerých techník rezania za sucha. Ručne ho vyrobil kaderník Nicholas Burns z Las Vegas, NV.

Na otázku, Burnsovou obľúbenou súčasťou tohto procesu bolo vyrezávanie vlasov bodovým strihaním a technikou hladenia za sucha..

“Rockové asymetrické boby,” zvolá. “Analyzujte svoj typ vlasov a tvár a zistite, či by to pre vás bolo možné a lichotivé.” Upravil by som veci, ako napríklad posunutie závažia, aby sa zmenšil uhol, aby lepšie sadol na ich tvár, a tiež by som im poskytol všeobecné tipy pre každodenný styling, aby som lepšie dosiahol rovnaký vzhľad doma. “

Asymetrický strih pre tenké vlasy s jaseňovou blond farbou

Asymetrický strih pre tenké vlasy s jaseňovou blond farbouInstagram @evolvemodernhairdressing

Vytvorením asymetrického alebo nerovnomerného strihu môžu tenké vlasy pôsobiť hustejšie. Hlboká bočná časť zjednocuje všetok objem na jednu stranu a dá sa tiež vylepšiť vrstvami a voľnými koncami.

“Toto je moderná interpretácia klasického krátkeho bobu.” Pracoval som s hmotnosťou a textúrou jej vlasov a vytvoril asymetrický tvar. Potom som jej už prirodzene svetlé vlasy posilnil popolavým blond odtieňom pomocou perfektne umiestnenej balayage, “vysvetľuje kaderníčka Beth Vermillion z Pittsburghu, PA..

“Tento strih funguje skvele so stredne hustými vlasmi a textúrami od rovných po kučeravé,” hovorí Vermillion. “Vrstvenie by sa líšilo v závislosti od štruktúry vlasov, samozrejme.”

Vermillion zábal sušil vlasy pádlovou kefou, pričom na tepelnú ochranu používala iba nositeľnú úpravu Evo – happy campers. “Potom som skončil s rozprašovacím voskom Shebang A Bang pre pružný a uhladený vzhľad jej suchých vlasov,” dodáva.

About the author