19 veľmi krátkych účesov pre ženy v trende v roku 2021

Veľmi krátke zrážky pre ženy sú neustálym zdrojom inšpirácie a posilnenia. Dnes sa mnoho odrôd klasických krátkych dos (pixies, bobov a ďalších) vracia s pomstou a ešte kratších ako kedykoľvek predtým.

Medzi netradičným štýlom a nádychom odvážnej farby do topánok sa skutočne krátke vlasy pre ženy opäť narodili. Medzi najlepšie účesy pre super krátke vlasy patria pixie, boky a podrezania.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie najhorúcejších veľmi krátkych účesov pre ženy.

Roztomilá a moderná odpojená pixie

Moderný odpojený účes PixieInstagram @mahrithemaven

Tento ultra krátky strih je novým pohľadom na starého super krátkeho pixie. Vytvoril ho Mahri Jones, majiteľ salónu Salon v Richmonde, VA. “Kontúrovanie strihu pozdĺž hlavy je v súlade s pixie, ale je viac odpojené.” To je rozhodne pocta klasickému strihu Mie Farrowovej, “vysvetľuje Jones.

Pokiaľ ide o veľmi krátke účesy, najskôr objmite svoju tvár. Vedieť, kto si. Začnite s dlhšou verziou tohto pixie účesu, aby ste si naň zvykli. Ak vám to pripadá príliš krátke na niekoľko centimetrov, potom viete, že to bude na vás príliš krátke.

“Okrem ľahkého nezmývateľného kondicionéru po umytí a pasty na textúry nie je skutočne potrebný žiadny styling,” dodáva.

Šedá pixie pre ženy s tenkými vlasmi

Šedý pixie pre ženy s tenkými vlasmiInstagram @emilymasonstudios

Prijmite sivý pixie pre ženy s tenkými vlasmi a vyzerajte odvážne a úchvatne so sivými tónmi. Sivé vlasy nielenže menia textúru, ako starneme, ale môžu aj sedieť úplne inak, ako to robili vaše vlasy. Sivá dodáva zámkom rozmer a dodáva vám lichotivý štýl plný života. Hrajte sa s ofinou, ktorá kriví čelo a získava extra roztomilý vzhľad.

Tradičný krátky pixie s Edge

Tradičná pixie s účesom EdgeInstagram @laelannmarie

Dajte krátkemu pixie okraj s orezaním v zátylku a textúrou. Rovnako ako tento, vytvoril Lael Ann-Marie, majiteľ B • B Coiffure v Del Mar, CA.

“Vaša veľmi krátka úroda by mala byť prispôsobená vašej konkrétnej štruktúre kostí, vlastnostiam, štruktúre vlasov a typu vlasov.” Tieto veci sú pri strihaní krátkych vlasov, obzvlášť pixies, kľúčové, “vysvetľuje Lael.

Väčšina príliš krátkych vlasov sa neumýva a ide, ale kvôli dĺžke bude potrebovať minimálny styling. Uistite sa, že máte aspoň 10-20 minút na to, aby ste sa stylingu venovali. Toto všetko by ste mali vziať do úvahy pri ponorení pixie.

Sexy super krátke vlasy s ofinou

Klasická elegancia s účesom EdgeInstagram @goodgollymissdobbie

Tento sexi krátky zostrih srší klasickou eleganciou. Vytvorila ho kaderníčka Camilla Dobbie z Vancouveru, BC.

“Okraje boli silne štruktúrované, aby jemne rámovali a dopĺňali kostnú štruktúru.” Je to tiež veľmi krátke umývanie a chodenie, takže je perfektné pre uponáhľaný alebo aktívny životný štýl, “vysvetľuje Dobbie.

Výrobky môžu byť pre tento účes pixie obmedzené na minimum. Všetko, čo potrebujete, je denný šampón a kondicionér, ľahký bezoplachový kondicionér a tvarovací vosk, krém alebo pomáda..

“Tento strih je najvhodnejší pre sebavedomú ženu s jemnou až strednou textúrou vlasov, strednou hustotou a typom rovných až vlnitých vlasov.” Ženy s jemnými až stredne kučeravými vlasmi to môžu tiež hojdať, nechať ich o niečo dlhšie a menej štruktúrované, aby zabránili krepovateniu a zmenšovaniu, “dodáva.

Veľmi krátka trendová pixie pre rovné vlasy

Veľmi krátka trendová pixie pre rovné vlasyInstagram @tinietashaa

Veľmi krátky trendový pixie účes pre rovné vlasy vyzerá neuveriteľne a predvádza všetky vaše funkcie. Krátky účes, ako je tento, je pre ženy, ktoré chcú byť trendy a kombinované bez veľkej údržby. Vďaka tomu je štýl tak ľahký! Všetko, čo vyžaduje, je dobrý texturizačný produkt, ako je O’Doud’s Matte Paste. Ženy s kučeravými vlasmi sa môžu chcieť vyhnúť takýmto účesom pre krátke vlasy, ak je vzor viac ako 2 ° C.

Plodina inšpirovaná Michelle Williams

Plodina inšpirovaná Michelle WilliamsInstagram @hairbystudioplayleena

Vždy sa ponáhľate? Cool strih pixie je ideálny pre klasické, ale pritom krátke účesy s nízkymi nárokmi na údržbu a na väčšine tvarov tváre bude pôsobiť lichotivo!

Kratší Francúz Bob

Francúzsky BobInstagram @localhoneybehr

Táto extra krátka plodina je taká roztomilá a luxusná! Pokračujte krátkym krokom, vďaka ktorému budete vyzerať sviežo, moderne a bez námahy vo všetkých ročných obdobiach.

Veľmi krátke vrstvy

veľmi krátky vrstvený strih pixieInstagram @sm_lawless

Rozhodnite sa pre veľmi krátky strih s veľmi krátkymi vrstvami, ktoré sú odvážne a ženské. Perový holiaci strojček je možné použiť na ostrihanie celého materiálu, ktorý dodáva textúre a vytvára ženské, jemné línie, najmä okolo línie vlasov..

Tento strih je väčšinou určený pre oválny, hranatý alebo srdcový tvar tváre. Jedná sa o veľmi krátky pixie, takže všetko zobrazuje. Kľúčová je dôvera v „hojdanie“ tohto štýlu, na rozdiel od jeho „nosenia“. Veľmi krátke pixie strihy vyžadujú určitý štýl s textúrami, ako sú íly a suché spreje, aby skutočne predviedli každý úder žiletkou.

Krátke jemné kučery

Mäkké kučeryInstagram @hairdresser__onfire

“Toto je orezaný štýl ako žiletka – nie celkom pixie, pretože má dlhší a jemnejší obrys,” hovorí stylistka Amanda Sarah z Portlandu, OR.

“Tvar tohto veľmi krátkeho strihu ponúka jednoduchosť stylingu a je stále dostatočne univerzálny na to, aby sa dal zastrihnúť, rozdeliť, zatlačiť alebo zvýšiť objem kučier. Tento strih je ideálny pre ženy s jemnými kučerami (alebo vlnami), ktoré chcú lepšie porozumieť svojej prirodzenej štruktúre, “vysvetľuje Amanda..

Styling je taký jednoduchý, ako navrstvenie zvoleného soľného spreja a vhodného krému na úpravu krému, ktorý vyhovuje vášmu jedinečnému vzoru zvlnenia, sušenie ručne rozptýleným vzduchom, škrabanie, zvinutie prstom a tvarovanie podľa vášho vzhľadu.

Pixie s textúrou s podrezaním a zlatými odleskami

Pixie s textúrou s podrezaním a zlatými odleskamiInstagram @aaaerdna.hair

Tento štruktúrovaný pixie s podrezaním a zlatými odleskami je zábava & hravý spôsob, ako začleniť a využiť nový rast vo svoj prospech. Pomáha vytvárať hĺbku a dimenziu a zároveň vám prináša zábavný/ostrý strih medzi službami farieb. Vytvorila ju kaderníčka Andrea Aikens z Charlotte, NC.

“Ak ste pripravení na veľký kotlet, choďte do toho,” hovorí Aikens. „Konzultácia so svojim stylistom je kľúčová. Majte na pamäti, že na udržanie svojho nového krátkeho účesu ho budete musieť častejšie strihať. Pixies sú univerzálne, čo znamená, že ich môže používať každý. Chce to len správny štýl strihu pre každú osobu. “

V závislosti od požadovaného vzhľadu si môžete užiť styling s nízkymi nárokmi na údržbu alebo sa skutočne dostať do svojho štýlu s fénom a Denmanovou kefou, ktoré ho upravujú vo všetkých smeroch, pokiaľ ide o objem a pohyb.

Veľmi krátke strany s okrúhlymi vrstvami

Posilnenie účesu v okrúhlych vrstváchInstagram @minnasojakka

Tento super krátky strih je teplý, jemný a veľmi ženský vzhľad, ktorý posilňuje ženu, ktorá ho nosí. Bola vytvorená a štylizovaná pokročilou vlasovou návrhárkou Minnou Sariannou z Fínska.

Vytvorenie krátkeho, holičského vzhľadu skutočne predlžuje krk a prináša oválny tvar tváre.

Tento strih je ideálny pre ženy s krátkymi vlasmi a uponáhľaným a bezstarostným životným štýlom. Okrúhle vrstvenie vám dodáva jemnú atmosféru objímajúcu hlavu, ktorá je veľmi univerzálna. Všetko, čo skutočne potrebujete, je dobrý texturizačný vosk, vyhladzovací krém alebo sérum (v závislosti od zvoleného štýlu) a ste pripravení ísť.

“Väčšina z nás si môže stiahnuť krátky, okrúhly vrstvený účes.” Úpravou dĺžky bokombrady a hornej/prednej časti si môžete prispôsobiť tento veľmi krátky dámsky účes podľa svojich predstáv a ešte viac zvýrazniť svoje črty tváre. Na dlhé vlasy je život príliš krátky, preto sa rozhodnite pre ženský bzučivý strih, “vysvetľuje Sarianna.

Funky Pixie pre ženy nad 40 rokov

Veľmi krátka zábavná pixie pre ženy nad 40 rokovInstagram @hasenlezoum

Veľmi krátky funky pixie pre ženy nad 40 rokov je perfektný, pretože ponúka dostatok pohybu a dostatok textúry na podporu jemnej alebo nervóznej atmosféry. Na krátkom účese je skvelé, že vám výrazne skráti čas pri stylingu. Je to skvelá voľba pre ženu, ktorá bojuje s riadením času a štýlu. Ďalšou dobrou vecou na kratších účesoch je, že z nich môže ťažiť väčšina typov vlasov. Dávajte si pozor na extrémne kučeravé vlasy, pretože môžu spôsobovať problémy pri každodennom pokuse o uhladenie účesu.

Krátka vrstvená plodina s textúrovanými ofinami

Nestarnúci & amp; Účes bez námahyInstagram @_danienikolbeautybar

Tento ženský strih krátkych vlasov je elegantný bez námahy a bola vytvorená majiteľkou a stylistkou Danielle Easterling z Lanham, MD. “Toto je jeden z tých strihov krátkych vlasov, ktoré môžu s dievčatami ľahko ísť z práce na noc.” Tento strih je tiež nestarnúci a dobre funguje s jemnými až strednými textúrami, “hovorí Easterling.

Je veľmi nenáročný na údržbu a táto dĺžka pixie vyzerá dobre na akomkoľvek tvare tváre, pretože strih holiaceho strojčeka jej dodáva jemnejší povrch. Ak máte oblejší tvar tváre, dajte mu prednú časť plnší okraj a zoštíhlite tvár.

Na uvoľnené vlasy Easterling hovorí, že používa dobré obalové mlieko, ako je penový zábal Nairobi a obalové pásy, „aby ste si mohli vlasy vyformovať a ísť pod sušičku“. Akonáhle je suchý, vezmite malé množstvo voskovej tyčinky TGIF a votrite ho do vlasov. Potom vezmite malú žehličku a natočte vlasy, aby získali textúru a lesk.

Je to skvelý štýl pre všetky textúry. Veľmi krátke zrážky pre ženy sú skvelé, ak sú na cestách, ale chcú štýl, ktorý vyniká. Postarajte sa o to, aby vám strih držal každé tri týždne. Na jemných vlasoch bude vlasy potrebovať iba pomádu a úpravu prstov.

Krátky asymetrický strih

Veľmi krátky asymetrický strihInstagram @nikitenko_elen_

Krátky asymetrický strih je objemný účes, ktorý prospieva tenkým a jemným pramienkom. Jedná sa o veľmi krátky účes s množstvom vrstiev, ktoré dodávajú výsledku ďalší odraz. Takýto strih na krátke vlasy vyzerá oveľa lepšie s definíciou kus-y. Aby ste to dosiahli, naneste objemovú penu a potom manipulujte s prameňmi jeden po druhom.

Krátky strih s dlhými bočnými údermi

Profesionálny, ale zábavný účesInstagram @julieatvividhair

Tento krátky strih s dlhými bočnými ofinou vytvorila kaderníčka Julie Marie z Hollidaysburg, PA. “Tieto extrémne krátke vlasy vyzerajú na každom inak! Môžete si ho nastylovať na mnoho spôsobov, ako vyzerať zo dňa na deň inak, “vysvetľuje Julie.

Upraviť niektoré účesy pre krátke vlasy nevyžaduje veľa, takže tento strih je ideálny pre všetky ženy. Všetko, čo potrebujete, je jednoduchá, strapatá sušička vlasov a pomáda na kontrolu vlasov!

Extra krátke blond vlasy

Všestranný účes EdgeInstagram @_kstylz

Tieto extra krátke blond vlasy pre čierne ženy vytvoril kaderník Kanetra Jones z Atlanty, GA. “Tento účes a štýl sú veľmi ostré a trendy od farby po strih.” Môže to byť aj všestranné, pretože strih sa dá nosiť ostro alebo plocho, “hovorí Jones.

Aby ste udržali túto veľmi krátku dĺžku, nechajte si pravidelného stylistu ošetriť vlasy kvôli farbe. Doma by bol dobrým výrobkom penový zábal pre tento sploštený elegantný štýl spolu s olejovým alebo zvlneným voskom na dokončenie vzhľadu po vysušení..

“Pokiaľ ide o úpravu vášho extra krátkeho blond pixieho, vyskúšajte penový zábal Nairobi, ale pokiaľ ide o zvinutie vosku, všetky svoju prácu do značnej miery zvládnu,” hovorí Jones..

Jedná sa o elegantný krátky strih, takže na jeho udržanie používajte na strih svojho pravidelného stylistu alebo holiča.

Croppy Choppy Pixie s textúrou

Croppy Choppy Pixie s textúrouInstagram @pxqueen

Uvažujte o super roztomilom textúrovanom orezanom trhanom pixie, ktorý predĺži vašu tvár. Čiara alebo šikmá ofina môže vyvážiť štvorcovú alebo okrúhlu tvár. S pohybom od textúry navrchu a odpojením ofiny, aby sa na veľmi krátkom strihu predĺžila dĺžka.

Hranatý strieborno-sivý strih Pixie

Veľmi krátky ostrý strieborno-sivý strih PixieInstagram @pxqueen

Ak milujete rovnováhu silných a jemných, zvážte veľmi krátke nervózne pixie. Pretože kratší strih odhalí viac tváre, prediskutujte to so svojim stylistom, aby ste pri zvažovaní trendového strieborného sivého vlasu udržali dĺžku a textúru v oblastiach záujmu..

Ženská zvlnená textúra s dĺžkou hore

Ženská zvlnená textúra s dĺžkou horeInstagram @tanyusha_younusova

Žensky zvlnená textúra je veľmi krátky účes, ktorý vyzerá skvele na bežný deň alebo na formálnu noc. Tento trend je pre všetky dievčatá alebo ženy, ktoré chcú ľahký a bezchybný styling a zároveň zostávajú elegantné a moderné. Veľmi krátke vlasy môžu vždy použiť vlnitú textúru. Vytvára definíciu, pohyb a rôzne možnosti štýlu.

About the author