20 najlepších podrezaných pixie škrtov zistených pre rok 2021

Podrezaný strih pixie je ženský strih, pri ktorom sú boky alebo chrbát oholené a odpojené od krátkych vlasov na vrchu. V podstate je to ostrý strih, ktorý spojí dva odvážne, všestranné a športové účesy a je vynájdený tak, aby uspokojil módne zdatné rockerky..

Od tohto vzhľadu s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý dáva silný, a pritom ženský imidž, už nie je čo požadovať. Aj keď je krátky, existuje veľa štýlov pixie, ktoré môžete vyskúšať – ofina, chaotický gauč a dokonca aj falošný jastrab!

Extrémne chladné dievčenské vibrácie dosiahnete pomocou niektorých produktov na držanie a styling, ako sú vosky a hlina. Navyše, zafarbenie ostrihaných vlasov trendovými módnymi farbami by mohlo vzhľad dotvoriť.

Významnými osobnosťami, ktoré sebavedomo nesú tento androgýnny štýl, sú Miley Cyrus, Katy Perry a Scarlett Johansson. Kaderník v San Antoniu David Solis uvádza niektoré zo svojich šialených prác na strihoch pixie s podrezaním a živými farbami, za ktoré rozhodne treba zomrieť!

Je to praktické, nápadné a súčasné – ak potrebujete viac dôvodov, prečo by ste si mali zaobstarať pixie pixie, inšpirujte sa týmito obľúbenými obrázkami nižšie:

Asymetrické podrezanie Pixie

Asymetrické podrezanie PixieInstagram @luxethecolourlounge

Krátky strih ako pixie by mohol vašu tvár skutočne oživiť a odhaliť vaše ostré črty. Podhodnotenie je vyjadrením tohto zníženia, ktoré robí neprimeraný vzhľad skôr majetkom.

Podrezaný Pixie Bob

Podrezaný Pixie BobInstagram @hair.by.tish

Som si istá, že každá dĺžka vlasov by na teba teraz bola nádherná. Ale je tu niečo o krátkom pixie bob s podrezaním, ktoré určite vytiahne vašu divokú stránku.

Pixie strih pre dokonalé tenké vlasy

Podrezaný pixie pre jemné vlasyInstagram @bleachedandblown

Príručka elegantného dievčaťa, ako vyzerať ako bábika: nádherná ofina, fialové vlasy a super krátky pixie účes pre tenké vlasy!

Curly Pixie Undercut

Curly Pixie UndercutInstagram @this_is_carrie_

Ak ste unavení z riešenia kučeravých vlasov, vyskúšajte podrezaný strih kučeravých pixie. Super krátky výstrih zbaví toľkých chĺpkov a styling sa stane hračkou. Vysušte na vzduchu trochou gélu a rozkývajte túto kučeravú kotletu. Strihanie tohto štýlu každé tri týždne bude pôsobiť sviežo.

Štýlový štýl podrezania Pixie

drsný štýl podrezania pixieInstagram @jeanclaudeelmoughayar

Krátky účes často vyvoláva sebavedomie. Aj s podrezaním a divokou farbou vlasov pixie rozhodne vyžaruje určitú úroveň extra a glam všetko v jednom..

Asymetrické podrezanie Pixie

Asymetrické podrezanie PixieInstagram @emma.scissor.handz

Pri tomto druhu krátkeho strihu pixie s čiarami hovorím, choď do toho alebo choď domov, nemám pravdu?

Platinová pixie

Platinové pixie podrezanieInstagram @courtneyxcentrichair

Obohaťte svoje už bezchybné črty tváre štýlovým podrezaným pixie s bočnou ofinou.

Pixie s dlhým treskom

Podrezaný pixie s dlhou ofinouInstagram @miamihairmel

Vrstvy na vrchu česané cez tvár spôsobujú dlhú ofinu. Pixie strihy zvyčajne používajú ofinu na vytvorenie nádhernej rovnováhy dĺžok.

Vrstvený strih s oholenými stranami

Oholený podrezaný pixieInstagram @allydayne

Je to vynikajúci pixie na jednoduchú údržbu a dáva tiež nový vzhľad. Znížte starosti so stylingom tým, že zredukujete vlasy na štýl!

Podrezaný strih Pixie s roztomilými ofinami

podrezaný pixie účes s roztomilými treskamiInstagram @fadedinc

Q&Autorom štýlu je Rory Sevajian

Master Barber @ Faded Dream Studios v Sterlingu, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o plešatý vyblednutý strih pixie, ktorý je veľmi štruktúrovaný a roztrieštený vo vrchných vlasoch, ale veľmi jemný vo vyblednutých stranách a na zátylku. Pekne vyrastie, pretože neexistujú žiadne drsné výstrihy. Farba je na zvýraznených vrchných vlasoch tón ružového zlata.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak hľadáte odvážny, ale jemný vzhľad pre krátky účes, vyhnite sa drsným líniám a zakrivte líniu hmotnosti v rámci vyblednutia. Pokiaľ ide o stylingové výrobky, použil by som hlinu na suchý textúrovaný, živý vzhľad.

Blonde Pixie Undercut Fade

Blond Pixie undercut fadeInstagram @cha_chi_to

Q&Autorka štýlu, Chachi Becker

Krátke vlasy & Špecialista na rezanie @ Northwest Barber Association v Portlande, OR

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Vzhľad je považovaný za odpojené pixie podrezanie. Čo odlišuje tento konkrétny podrez, je vyblednutie pokožky. Milujem ukazovať klientom, že vyblednutie pokožky nie je len pre mužov. Fade môže osoba, ktorá nosí strih, použiť na vyjadrenie silnej a sebavedomej ženskosti, najmä ak je vyblednutie spojené s dramatickým štýlom..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Takto vyblednuté sa zvyčajne nevykonávajú v salóne, ale v holičstve. Vytváranie čistých sekcií, používanie správnej polohy rúk na zvýšenie a distribúciu a pridanie textúry na prispôsobenie hornej časti strihu nožnicami je však rovnako dôležité ako vedieť, ako vyblednúť. Moja rada každému, kto chce replikovať tento strih, by bolo vidieť holiča, ktorý má pozadie salónu/stylistu.

Pamätajte si, že neexistuje nič také, ako mužský alebo ženský účes. Účes je definovaný osobou, ktorá ho nosí. Zostaň divoký!

Strih textúry pre tenké vlasy

Podrezaný pixie pre tenké vlasyInstagram @hairgod_zito

S týmto pixie sa obíďte okolo týchto svetlých zámkov a vytvorte vrstvy a vrstvy pre textúru. Namiešajte niekoľko farebných variácií, aby ste získali hĺbku a lepší prístup.

V trende sivej farby Pixie

Sivý podrezaný pixieInstagram @joeltorresstyle

Pixie, ktorý je v pohode, nepotrebuje žiadne vyhlásenie, pretože tým je povedané všetko! Chladne tónovaná popolavá farba prekvapivo funguje na veľa tónov pleti, ideálna na vyskúšanie nervózneho štýlu.

Pixie Cut s ofinou

Podrezaný pixie s ofinouInstagram @fernthebarber

Choďte do toho s tým krátkym kotletom! Zahnite ho hore a zároveň ho udržujte avantgardný s pixie strihom s okrajmi a podrezanými okrajmi.

Ideálne podrezanie pre okrúhlu tvár

Ideálne pre okrúhlu tvárInstagram @sonia_mascara

Q&Autorka štýlu, Sonia Mascarenhas

Blogger @ Student / Makeup Blogger @ v Indii

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Podrezaný pixie je bzučiaci a vyblednutý v celej oblasti pod korunou, pričom na jednej strane je zabzučaný dlhší kryt na boku koruny. „Kratšia“ strana je úplne odhalená. Na druhej strane sú strapce s dĺžkou na líca, ktoré sú zapracované do kratších vlasov v zadnej časti hlavy. Strih je tvarovaný oholenou tvrdou časťou, ktorá rozdeľuje vyblednutú, odhalenú stranu a dlhší okraj..

Napriek tomu, že je jedna strana neustále odhalená, na tomto strihu mám najradšej všestrannosť. Keď sú okraje asi na líci, umožňujú ich nosenie nadol a cez tvár, hore v dekolte od tváre a/alebo za uchom alebo ich zatlačte dozadu. Každý štýl môže poskytnúť iný vzhľad a odrážať iný druh ostrosti alebo jemnosti. Ďalšou výhodou, pokiaľ ide o tento strih, je, že môže fungovať s akoukoľvek farbou vlasov od prirodzených tónov po jasné farby. Ak niekomu vyhovuje, že vyblednutá strana predvádza prirodzenú farbu, môžu byť strapce zafarbené zábavnejšou farbou.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Povedala by som, že stylingové výrobky sú nevyhnutné na nosenie tohto účesu. Moja osobná preferencia je sérum na kontrolu krepovatenia vlasov bezprostredne po umytí a úprave vlasov. Pokiaľ ide o styling, či už je to okrajová časť alebo dole, vyberiem si vosk na vlasy, ktorý tvaruje štýl a lak na dokončenie..

Univerzálnosť tohto strihu robí radosť štylizácii. Ponúka veľa možností stylingu. Štýl by som založil na tvare tváre a osobných potrebách. Styling tohto strihu vyžaduje primerané množstvo času a úsilia. Nenazval by som to pixie s nízkou údržbou. Styling a údržba vyžadujú časté úpravy. Je to krivka učenia, pokiaľ ide o hranie sa s ním a nastavenie si tak, aby vám to vyhovovalo, ale rozhodne to stojí za prácu!

Podľa mojej osobnej skúsenosti považujem tento strih za vhodný pre husté vlasy, pretože väčšina vlasov je odrezaná. Pre tento strih môžu tenké vlasy vyzerať trochu vzácne. S hustými vlasmi vyzerá strapec stále plný a štruktúrovaný. Fungovalo by to však na kučeravé aj rovné vlasy.

Verím, že ak budete mať dôveru v to, že to dokážete, môžete si stiahnuť akýkoľvek účes s akýmkoľvek tvarom tváre! Tento strih môže pomôcť predĺžiť tvar vašej tváre, takže ak máte dlhú tvár, možno by ste si radšej ponechali nejakú dĺžku na bokoch, aby ste vyvážili vzhľad..

Je dané, že tento strih nie je pre slabé povahy. Na nosenie tohto vzhľadu by ste určite museli byť emocionálne pripravení. Môže to tiež pomôcť zvýšiť vaše sebavedomie. Napriek tomu, že je krátky, nejde o účes, ktorý by sa dalo umývať. Nositeľ by musel byť schopný vyhradiť si čas na jeho úpravu na daný deň.

Celkovo, ak uvažujete o tomto škrte, môže to byť strašidelné, ale odporučil by som urobiť krok. Získava väčšiu pozornosť a komplimenty, ako by ste si mysleli, a môže byť veľmi lichotivé.

Super krátky podrezaný pixie

Super krátky podrezaný pixieInstagram @edouardclipperhand

Q&Autor so štýlom, Edouard Martin

Senior Hairstylist @ Industria v Montreale, QC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pixie je ženská verzia trendového strihu s dlhou dĺžkou okolo koruny, aby vytvorila hmotu, ktorá by vytvorila o niečo väčšiu zaoblenosť namiesto toho, aby bola príliš rovná, ako na mužovi. Navrch som tiež pridal veľa textúry, aby ju vedela štylizovať rôznymi spôsobmi. Je dôležité poučiť svojich klientov o tom, ako si upraviť vlasy. Nikdy nepredpokladajte, že už vedia.

Najviac sa mi na tom páči, ako to zvládla. Nie každá žena by si trúfla na vyblednutie pokožky super krátkou ofinou, a napriek tomu sa zdá, že ženy s jemnými a jemnými črtami sú na to najlepšie kandidátky!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zvážte smer svojho rastu vlasov. Na to dávajte pozor, pretože ofina je štylizovaná dopredu, nie do strany. Je to štýl veľmi nízkej údržby, ktorý bude vyžadovať, aby ste ho obnovovali každé 3/4 týždne.

Pokiaľ ide o výrobky, rád používam matnú pastu na vlhké vlasy, potom ju osušte fénom a trochu to pokazte prstami. To vytvorí textúru a prirodzený povrch s dostatočným držaním. Môj obľúbený je Poker Paste od L’Oréal Professional.

Podrezané so zadným pohľadom

podrezané so zadným pohľadomInstagram @helmiturku

Rozhodnite sa pre strih pixie s nožnicami cez hrebeň po stranách a vzadu, zdvihnutý vysoko. Vrch je ponechaný dosť ťažký, ale s textúrou pridanou do koncov aj s farbou. Bol vopred odľahčený a potom tónovaný.

Je veľmi flexibilný, pokiaľ ide o to, ako sa dá navrhnúť. Existuje oveľa viac variabilných štýlov, ako si možno ľudia myslia. Tu boli pomocou prútika pridané niektoré mäkké ohyby a zdvihli prednú časť na quiff. Môže byť tiež štylizovaný plochejšie a rovnejšie pre hladký elegantný povrch alebo zamotaný pre strapatý vzhľad.

Cool Undercut s dizajnom

Cool Undercut s dizajnomInstagram @color_melt_with_katrinavelte

Q&Autorka štýlu, Katrina Velte

Holič / stylista @ Allora Salon and Spa v Victor, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Podrezané pixie môžu mať všestranný vzhľad. Môže to byť pre tých, ktorí chcú odrážať svoju vnútornú jedinečnú osobnosť, a pre tých, ktorí chcú len ovládať základné problémy so štýlom, ako sú cowlicky, ktoré obmedzovali predchádzajúci štýl..

Moja obľúbená časť o podrezaniach je, že každé podrezanie je jedinečné! Môže vyniknúť pre klienta, ktorý chce „šepkať, hovoriť alebo kričať“ asi 2 týždne, než vyrastie. Nevidíte dizajn, takže ho môžete zmeniť rýchlejšie ako človek, ktorý chce každých 6-12 týždňov len poprášiť.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Aj keď je podrezanie celkom cool, zvážte stylistu, ktorý má umenie, aby ho vyrezal! Nezabudnite, že máte schopnosti, za tento konkrétny strih je potrebné zaplatiť, pretože nie každý môže kresliť! Vykonajte prieskum a uistite sa, že na to máte rozpočet. Tiež, ak máte dlhšie vlasy (po plecia atď.), Zvážte konzultáciu so svojim stylistom!

Niektorí ľudia sú úplne ženatí so svojou dĺžkou a z akéhokoľvek dôvodu chcú len na chvíľu urobiť drastickú zmenu! To je červená vlajka pre mnohých z nás stylistov! Vo väčšine prípadov sú konzultácie bezplatné a diskusia sa môže týkať vašich skúseností s odobratým množstvom, výberu produktu na dosiahnutie štýlu, či strih bude alebo nebude zodpovedať vášmu celkovému profilu a toho, čo ste mali na mysli s mnohými a veľa fotografií, na ktoré sa môžete odkazovať! Pamätajte si, že bude trvať rok a pol až tri roky, kým dospejete k tomu, čo ste stratili kvôli dĺžke, ktorú máte!

Údržba je niekedy problém, pretože dizajn podrezania je náročný na údržbu aj na vysoké doláre! Môžete si dovoliť udržať svoj dizajn každé 2-3 týždne so správnymi výrobkami po ruke? Alebo vám vadí predĺžiť ho na 5 týždňov ako mužský účes a jednoducho sa ho dotknúť? Tak či onak, viete, že vám vlasy nakoniec dorastú, a aby ste si tam udržali „chlad“, musíte si ich udržať.!

Dlhý strih Pixie s oholenými stranami

Long Pixie UndercutInstagram @alice_hairdesigns

Q&Autorka štýlu, Alice Kim

Vlasová stylistka / koloristka @ Hair od Alice Kim v Happy Valley, ALEBO

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento strih je kombináciou dlhého podrezania pixie, ktoré najskôr začalo pomocou strihacích nožníc – so strážcom číslo dva a pracujúcim až na nulu kvôli jeho vyblednutiu. Aby som poskytol uhlový pohľad na hornú časť, stiahol som všetko späť, aby sa kúsky okolo jej tváre postupne predlžovali. Strihanie chrbta tesne nad jej týlnou kosťou dáva krásny tvar (bočný profil) a objem. Vrstva som navrstvila a pridala veľa textúry, aby keď bola upravená, nepadla plocho.

Podrezaný pixie strih doplnený o platinové blond melíry dodáva ďalšiu vrstvu wow, obzvlášť keď sa pokúšate prejsť na aktualizovaný a jednoduchší spôsob prechodu z plnej farby na melír, aby sa zmiešala sivá. Vyrezal som jej časti vlasov, aby som získal maximálne množstvo blondínky, do ktorej som sa mohol dostať, aby som zmiešal jej sivú farbu, ale stále som nechal priestor pre jej prirodzenú farbu pri korienkoch, aby odrast vyzeral zámerne (korene tieňa).

Tento vzhľad je taký oslobodzujúci, pretože väčšina ľudí nemá odvahu odrezať si polovicu vlasov. Milujem, že tento pohľad dodával môjmu priateľovi takú dôveru. Moja obľúbená časť je, že sa točí hlavy! Vytváranie tohto vzhľadu je nielen stylistkou zábavou, ale rada počúvam, koľko komplimentov dostáva.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Moja klientka a priateľka je matkou troch detí, ale dokáže rozčúliť tento nervózny, moderný vzhľad. Pretože má do činenia iba s polovicou vlasov, je ľahké ho mať, keď máte uponáhľaný životný štýl! Jediné, čo musíte urobiť, je použiť tónovací šampón na udržanie blondínky, nahodiť povznášajúcu penu a vyfénovať na objem. Na dosiahnutie maximálneho zdvihu môžete použiť malú okrúhlu kefu a mojou najobľúbenejšou vecou je zakončiť ľahkou transformačnou pastou od Aquage, aby ste rozsekali a definovali pramene vlasov..

Tento konečný dotyk robí obrovský rozdiel vo vzhľade! Tento účes by som odporučil každému, pretože je pre vás skutočne prispôsobiteľný. Aj keď má môj klient oválnu tvár, niekto s okrúhlejšou tvárou ho môže stiahnuť tak, že nechá okraj dlhšie, aby vyrovnal vzhľad. Môžete nechať vlasy bez farby, ale blondínka skutočne dodáva textúru prirodzeným jemným textúram vlasov môjho klienta. Od kučeravých vlasov, rovných, jemných až po husté, ak hľadáte oslobodenie, dôrazne by som odporučil požiadať svojho stylistu o toto dlhé podrezanie/pixie!

Pekný punk rockový strih pre hrubé vlasy

Pekný punk rockový strih pre hrubé vlasyInstagram @burtonsredrabbit

Q&Autorom štýlu je Chelsey Colón

Hairstylist @ The Black Cat Salon v Kailua, HI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem tento elegantný podrezaný pixie účes, pretože je kreatívny – zvrat v už nervóznom vzhľade. Jedná sa o pixie s dvojitým podrezaním, pretože existuje podrezanie strihacím strojom a na vrchole je vrstvené podrezanie s odpojenou hornou časťou, ktorá padá na obe. Celé je to rozbité žiletkou, takže je to extra kusový a punk rock. Môže ho nosiť prevrátený na ktorúkoľvek stranu, špinavý ako pranie a nosenie, alebo ho udrieť horúcim nástrojom na zjemnenie vzhľadu..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak máte chuť vyskúšať niečo trochu iné, je to super zábava. Minimálne použitie produktu a rýchly čas na úpravu sú zárukou, že bude super zábavný a všestranný. Údržba na udržanie tvaru je celkom štandardná 6-týždňová schôdzka.

Zábavná časť orezanej vrstvy je, že sa môžete dostať medzi strihy a nechať si ich oholiť, takže sa z nich budete maximálne opotrebovávať, pretože zvyšok tvaru sa predlžuje.

Rovné, vlnité alebo kučeravé dámy (alebo chlapci) ich môžu nosiť s iným vzhľadom pre každú textúru. Ak máte veľa vlasov, holiaci strojček pomôže zbaliť tvar, takže vyzerá, že v ňom žijete.

Tento strih by som mohol odporučiť niekomu s extrémnym množstvom vlasov alebo niekomu, kto si nie je istý, či sa mu páčia krátke vlasy s tvarom tváre, pretože v závislosti od osobných očakávaní sa nemusí zhodovať s tým, čo si predstavujú. Ale väčšinou si myslím, že ak si chcete niečo obliecť, jednoducho by ste do toho mali ísť. Na konci dňa sú to vaše vlasy a mali by ste si ich rozčesať, ako chcete.

About the author