23 elegantných krátkych účesov pre ženy, ktoré chcú odvážny, nový štýl v roku 2021

Najlepšie ostré krátke účesy sú odvážne a inovatívne kotlety vyrobené tak, aby ženy vynikli. Výraznejšie strihy sa môžu pohybovať od ženských a sladkých až po tomboyish a odvážne.

Nikki Nuzum, kaderníčka z Le Mars, IA sa delí o to, ako je textúra vlasov zásadným kľúčom pri identifikácii, či vám ostré strihy budú vyhovovať alebo nie. “Spýtajte sa svojho stylistu, či textúra vašich vlasov pristane strihu a ako náročný bude pre vás styling,” hovorí.

Pokiaľ ide o starostlivosť o vlasy a ich údržbu, Nuzum uvádza, že drsné krátke strihy vyžadujú každodennú údržbu a nie sú určené pre ženy s nízkou údržbou. “Tieto krátke ostré strihy tiež vyžadujú návštevy salónu každých 4-6 týždňov,” hovorí. “Najmenšie množstvo rastu vlasov urobí veľký rozdiel v tom, ako si upravíte krátke a ostré účesy.”

Design.Me’s Puff.Me Root Volumizing and Texturizing Hair Powder je textúrny púder, na ktorý Nuzum prisahá. Navrhuje použiť textúrne prášky na okamžitý objem a zdvih koreňov. Navyše môžete na prášok na textúru vrstviť, aby sa lepšie držal.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto trendové obrázky najlepších krátkych strihov a účesov.

Krátky gotický asymetrický strih

Krátke gotické asymetrické strihy sú mimoriadne jedinečné. Ostré čiary a jemné prechody vytvárajú perfektný tvar. Skúste pridať tmavú módnu farbu, aby ste vylepšili gotický vzhľad.Instagram @demetriusschool

Krátke gotické asymetrické strihy sú mimoriadne jedinečné. Ostré čiary a jemné prechody vytvárajú najhrubší tvar. Skúste sa rozhodnúť pre ostré a krátke účesy, aby ste doplnili gotický vzhľad.

Moderný obrátený Bob s drsnými farbami

Moderný obrátený bob s ostrými farbamiInstagram @createw.cait

Moderný obrátený bob s ostrými farbami prináša dramatický štýl tradičného strihu bobu. Dlhé kusy tvarujúce tvár a plnší, tvarovanejší tvar na zadnej strane vytvárajú nádherný a lichotivý vzhľad bez ďalšej hmotnosti..

Edgy Short Cut pre tenké vlasy

Hranatý strih pre tenké vlasyInstagram @nikitenko_elen_

Hranatý krátky strih pre tenký typ vlasov dodáva tenkým vlasom objem, textúru a rozmer. Je to strih, ktorý má dokonalú rovnováhu medzi rozcuchaným a uhladeným.

Veľmi krátky asymetrický Bob

Veľmi krátky asymetrický bobInstagram @nikitenko_elen

Veľmi krátky asymetrický bob vytvára objem, ukazuje ostrosť a môže byť skvelým spôsobom, ako odstrániť hrubšie vlasy. Pridaním podrezaných a super krátkych vrstiev vlasy zosvetlíte a dodáte im viac páperový, uhladený vzhľad.

Krátke špicaté vlasy

Krátke strapaté vlasyInstagram @lavrenova_olya

Krátke strapaté vlasy sa ľahko udržujú a zvýrazňujú najlepšie črty tváre ženy. Stylingová pasta je najlepší produkt, ktorý máte pri práci s krátkym pixie po ruke. Jemné vlasy alebo ženy s hrubými vlasmi môžu mať prospech z tohto drsného krátkeho účesu.

Sassy Pixie s Edgy Feathered Bangs

Sassy pixie s ostrou perouInstagram @oksanagromysheva

Odvážny pixie s ostrou perou je skvelou voľbou, ak potrebujete transformáciu o 180 stupňov. Trendovosť asymetrických strihov môže byť dobrou voľbou na dodanie väčšieho pohybu vlasom a objavenie nových spôsobov ich úpravy..

Krátky ostrihaný účes

Krátky ostrihaný účesInstagram @amandatua_hair

Ak hľadáte nový chladný účes, skúste ostrihaný a ostrihaný bob na krátke vlasy. Sekanie sa dosahuje bodovým rezaním alebo holiacim strojčekom na dlhých vrstvách. Ak sa bojíte ísť po bradu, tento krátky ostrý strih môžete urobiť aj o niečo dlhšie. Natočte sa kulmou, aby ste dosiahli obľúbený strapatý a zažitý povrch.

👉 Pozrite sa na ďalšie nápady na účesy strihané žiletkou.

Krátka Razored Pixie s bočnými popáleninami

Krátky ostrihaný pixie s bočnými popáleninamiInstagram @mayolsonpdx

Krátke ostrihané pixie s bokombradami sú skvelým spôsobom, ako začať účes s pixie účesom alebo skvelý prechodný strih pri pestovaní kratšieho pixie. Uistite sa, že váš stylista má nový a ostrý holiaci strojček, aby úspešne dosiahol tento ostrý účes pre krátke vlasy.

Účes Edgy Piecey Bob

Hrubý, drsný bobInstagram @mikerovstylist

Drsný kusový bob je vhodný pre ženy, ktoré preferujú neodolateľný a nervózny štýl s množstvom vrstiev a pohybu. Ak chcete vytvoriť dokonalé vlnité vlasy, začnite fénovanými vlasmi, pridajte niekoľko strapatých kučeraviek, zakončite ich sprejom na textúru a nadýchajte sa požadovanej plnosti..

Krátky tupý strih s tupými treskami

Krátky tupý strih s tupou ofinouInstagram @gianniscumaci

Krátky tupý strih s tupou ofinou je najlepšou voľbou pre ženy, ktoré chcú zažiť úplne iný pohľad na bob. Ostré deväťdesiat stupňové uhly vytvárajú perfektne ostrý a uhladený ostrý krátky účes. S tupou ofinou naplánujte strih ofiny každé 3-4 týždne, aby ste udržali štýl.

👉 Pozrite sa na ďalšie nápady na strih tupých bobov s ofinou.

Roztomilý krátky chlpatý strih Pixie

Krátky huňatý strih pixieInstagram @nikitenko_elen_

Roztomilý krátky huňatý pixie strih je oholený iba na jednej strane hlavy. Je ideálna pre ženy, ktoré chcú zmenšiť objem vlasov a rozčesať krátky ostrý účes.

Podrezané s Edgy Designs

Podrezané výraznými vzormiInstagram @nikitenko_elen_

Podrezanie s vzormi je perfektné, ak uvažujete o krátkych strapatých vlasoch. Fade a vzory ponúkajú individualitu celému vášmu vzhľadu.

Asymetrické pixie so zvýraznením

Asymetrický pixie so zvýraznenímInstagram @angelicagrechkina

Asymetrický pixie s melírmi je ideálnou voľbou pre ženy po 40. Asymetria vpredu visí nad tvárou, aby zjemnila vaše črty. To najdôležitejšie môže pomôcť skryť sivé vlasy a rast korienkov. Je to tiež veľmi ľahký štýl krátkeho účesu.

Messy and Edgy Shag

Chaotický a nervózny súložInstagram @angelicagrechkina

Ak chcete vyčnievať z davu, pouvažujte nad strapatým a nervóznym súložím. Tento súlož je jedným z tých ostrých krátkych účesov, ktoré v spodnej časti ponechávajú veľa vrstiev a dlhších dĺžok. Vytvorenie všetkých týchto vrstiev vám umožní naladiť to stylingovým voskom.

Funky Bob s bočnými nárazmi

Funky bob s bočnou ofinouInstagram @paintitblonde

Funky bob s bočnou ofinou nie je váš priemerný strih. Mäkké vrstvy a textúra dodávajú bobu chaotickú atmosféru. Dlhšia bočná ofina vám dodá hravý, ostrý účes. Pridajte žiarivé farby a nejaký stylingový tmel, aby ste dosiahli dokonalý krátky strih.

Nápaditý účes s bočnou časťou

Ostrý účes s bočnou časťouInstagram @julia.eberl

Hranatý, textúrovaný asymetrický bob s bočnou časťou je nerovnomerného strihu, kde je jedna strana dlhšia ako druhá. Textúrovaný bob je strihaný špeciálne tak, aby zmäkčil tuposť dna a zároveň poskytol dodatočný objem s pridanými vrstvami. Tento ostrý krátky strih je možné navrhnúť niekoľkými spôsobmi a prispôsobiť ho tak, aby vyzeral krásne na rôznych tvaroch tváre. Napríklad dlhšie vrstvy na orámovanie tváre pomáhajú zúžiť širší tvar tváre.

Dvojfarebný pixie

Dvojfarebný pixieInstagram @dudkazhenya

Dvojtónový pixie je obľúbený strih. Hranatý krátky štýl je dosiahnutý zastrihávačmi v spodnej časti, ktoré zanechávajú silnú hranicu hmotnosti. Ak naozaj chcete, aby tento štýl zažiaril, vyberte si stylistu, ktorý má s týmto typom strihu skúsenosti. Tiež bude potrebné strihať každé 3 týždne.

Krátke vlasy s oholenými stranami pre staršie ženy

Krátke vlasy s oholenými bokmiInstagram @dudkazhenya

Krátke vlasy s oholenými bokmi sú zábavným štýlom. Dá sa nosiť zastrčený, aby ukázal oholenú podrezaninu, alebo ho rovno skryť. Uistite sa, že horné dĺžky sú dostatočne dlhé, aby pokryli váš bzučivý strih. Oholené strany rýchlo dorastú, takže ich bude potrebné strihať každé 3 týždne. Pridajte dlhé farby do trochy farby, aby to skutočne zabralo.

👉 Pozrite sa na ostrejšie strihy pre staršie ženy

Nerovnomerné pixie s podrezaním

nerovnomerné pixie s podrezaním.jpgInstagram @sillyboys_shorthair_isforgirls

Ak hľadáte krátke účesy, ktoré sú hranaté, nerovný pixie s podrezaním je pre vás. Tento štýl je úžasný, ak máte veľa vlasov, pretože boky a chrbát sú oholené, čím vás všetky tieto vlasy zbavia. Bude to fungovať na jemné vlasy, ale uistite sa, že váš stylista nechá dostatok vlasov hore. Ak máte nejakú dĺžku navrchu, môžete byť kreatívni so štýlom.

Choppy Short Bowl Cut

Nakrájaný krátky miskový rezInstagram @jcx28

Sekaný krátky miskový rez má mnoho vrstiev s jemnými strapcami. Krátke ostré účesy, ako sú tieto, sú veľmi sofistikované a najlepšie vyzerajú na oválnych a srdcových tvárach.

Edgy Pixie Bob s jednou oholenou stranou

Edgy pixie bob s jednou oholenou stranouInstagram @nikitenko_elen_

Hranatý pixie bob s jednou oholenou stranou má veľmi odvážne tvrdenie a na tvárach v tvare srdca vyzerá úžasne. Krátky nervózny bob má rôzne vrstvy, ktoré vytvárajú objem a rozmer a môže lepšie vyzerať na hustých vlasoch.

Krátky punk rockový účes

Krátky účes punk rock shagInstagram @barcalessandro

Krátky, punk rockový, strapatý účes je silne vrstvený, tvarovaný, trhaný a veľmi štruktúrovaný. Vďaka tomu je perfektný strih pre jemné vlasy, najmä ak hľadáte kanál svojho vnútorného punk rockera!

👉 Pozrite sa na ďalšie punk rockové účesy.

Krátky a drsný súlož

Krátky a drsný súložInstagram @trpzeboy

Krátke a ostré účesy ako tento súlož môžu poskytnúť uhladené, rovné vlasy veľa textúry. Stylistka Eryk Brian z Kalifornie bola dokonca schopná tento krátky kotlet vylepšiť o nádherný odtieň blond.

“Pretože tento ostrý, huňatý pixie má silný tvar, urobili sme úplné bielenie a tón, aby sme dosiahli maximálne blond vlasy,” poznamenáva. Vždy je dobré pridať koreňový tieň do hĺbky a zjemniť vyrastanie z krátkych účesov, ktoré sú drsné. “

About the author