23 najhorúcejších nápadov na vlasy po bradu: účesy + účesy na rok 2021

Vlasy po bradu sú ostrihané na úrovni brady a dodávajú ilúziu väčšieho objemu. Strihy po bradu sú v súčasnosti veľmi populárne!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto inšpiratívne účesy a strihy po bradu.

Stredná časť a rozcuchané vlny po bradu

Stredná časť a rozcuchané vlny po braduInstagram @classiclois_hairstylist

Stredné vlny s dĺžkou k brade fungujú vo väčšine bežných dní. Takéto nápady na vlasy sa dajú ľahko replikovať, pokiaľ máte prirodzene vlnitú textúru. Ak je to potrebné, aby ste dosiahli tento štruktúrovaný účes po bradu, je nevyhnutné vylepšiť kučery akýmkoľvek nástrojom na úpravu účesu za tepla. Volumizované vlny sú vynikajúcou voľbou, pretože zámkom dodávajú jemný pohyb.

Moderný bob po bradu

Moderný bob po braduInstagram @hair.helga

Vytiahnite moderný bob pasúci sa na brade a vyzerajte vždy elegantne! Tento trend vlasov je najobľúbenejší a vyhovuje väčšine žien. Je zábavné a ľahko sa upravuje, a navyše pekne rastie. Kotleta má na zadnej strane kratšie vrstvy, ktoré posilňujú veľmi jemnú textúru vlasov.

Mierne šikmý účes Bob

Mierne šikmý účes BobInstagram @j_stuteville.designs

Tieto krátke vlasy po bradu sú krátke a mierne šikmého strihu bob. Je strihaný pod uhlom, takže oblasť zátylku je zhruba o palec kratšia ako predná dĺžka. Vlasová výtvarníčka Jamie Leigh zo Solsberry, IN jej dala textúrované vrstvy na pohyb a na zosvetlenie objemných ťažkých vlasov..

“Moja obľúbená vec na tomto strihu je, že je lichotivá pre všetky vekové kategórie a dá sa prispôsobiť akémukoľvek tvaru tváre. Vo všeobecnosti si zachováva svoj tvar až tri mesiace, čo je vhodné pre zaneprázdnené ženy na cestách, “poznamenáva Leigh.

Vždy je potrebná konzultácia, aby ste vedeli, aké úpravy je potrebné vykonať. Leigh vysvetľuje: „Pre krajší vzhľad by uhol mohol byť strmší. Môžete pridať alebo vygradovať oblasť zátylku, aby ste získali tvar. Kratšie vrstvy alebo ofinu je možné ostrihať pre väčší objem, väčšie čelo alebo tento základný tvar ponechať bez vrstiev pre tenké a jemné vlasy. “

Pri vytváraní tohto šikmého kučeravého bobového štýlu Leigh navrhuje použiť niektoré stylingové výrobky. “Moji obľúbení skrátene.” & jemnejšie vlasy sú BIG SEXY Root Boost a Spray Clay Texturizer. Na vlnité vlasy vyhlaďte vlasy jemným leskom a odstráňte krepovatenie, potom nastriekajte sprej s morskou soľou AG na plážovú textúru. Pre hrubšie objemné vlasy sú mojimi dvoma obľúbenými Biosilk Coconut Therapy a BIG SEXY Love Oil koktailové s AG Recoil a Totaled Lightly (ponechané na vzduchu uschnúť), “vysvetľuje.

Tupý strih po bradu

Tupý strih po braduInstagram @natalieannehair

Tieto vlasy pasúce sa na brade sú tupého a chlpatého strihu s bočnou časťou, ideálne pre ženy s tenkými, jemnými vlasmi. Tento krátky účes ponúka plnosť a vytvára silnejšiu ilúziu. Upravte kučery vlnami, aby ste zjemnili tuposť strihu.

Krátky asymetrický strih

Krátky asymetrický strihInstagram @fabhairstyle_perth

Asymetrický strih je jedným z tých krátkych až stredne dlhých účesov, ktoré lichotia dámam, ktoré majú oválny alebo okrúhly tvar tváre. Táto kotleta má obvod, ktorý pomáha zvýrazniť čeľusť. Vďaka prirodzenému čiernemu odtieňu pôsobia tieto vlasy po bradu plnšie.

Vlasy pasúce sa na brade s hlbokou bočnou časťou

Vlasy pasúce sa na brade s hlbokou bočnou časťouInstagram @igorkhoni

Pridajte k vlasom hlbokú bočnú časť spásaním brady, aby mala vaša tvár lichotivý uhol. Je to skvelý strih, ktorý si vyberiete, ak máte jemné kučery, ktoré v koreňoch potrebujú dodatočný objem. Tento strih môže byť prospešný pre ženy s okrúhlym tvarom tváre.

Účes Bob s textúrou po bradu

Účes Bob s textúrou po braduInstagram @nature_girl_hair

Uvažujte o bobu po bradu, ktorý je o niečo dlhší priamo pri tvári. Dĺžka vlasov sedí tesne pod bradou a nad ramenami.

Je to stylistka Chelsea Baertová z Minnesoty a je to super ľahký a nositeľný štýl, ktorý nevyžaduje veľa úsilia. Môžete ho nosiť štruktúrovaný a prirodzený alebo vyfúkaný a elegantný. Obom trvá minimálny štýl.

Baert vysvetľuje: „Toto je štýl, ktorý si vyžaduje určitý štýl. V žiadnom prípade to nie je vysoká údržba, ale je potrebné vynaložiť úsilie, či už ide o použitie výrobku na úpravu textúry alebo jednoduché fénovanie a zvinutie. Nie je to prebudiť sa a ísť si účes. “

Rovné vlasy po bradu s jednoduchou údržbou

Rovné vlasy po bradu s jednoduchou údržbouInstagram @hollysharpe.hair

Tento strih po bradu je klasický bob na rovných vlasoch, ale s extrémne tupým povrchom, ktorý vytvorila austrálska stylistka Holly Sharpe.

Tento účes je sám o sebe vyhlásením a účes je technicky perfektný! Tento vzhľad je úžasný pre ženy, ktoré chcú ostrihať vlasy a ľahko sa udržiavajú, a napriek tomu im dodáva výrazný vzhľad.

Sharpe tiež poznamenáva, že tento vzhľad je skvelý pre ženy s tenším/úzkym, oválnym alebo srdcovým tvarom tváre. Keď sú vlasy ostrihané na dĺžku po bradu, zvýraznia spodnú časť tváre.

Účes odstupňovaný po bradu

Účes odstupňovaný po braduInstagram @tatkadavidchu

Účes vygradovaný po bradu vytvára jemný vzhľad, ktorý je ideálny pre veľmi ženské ženy. Táto krátka kotleta vytvára plnšie vyzerajúci povrch, ktorý prospieva tenkým a jemným vlasom. Dĺžka je vhodná aj pre dámy, ktoré majú oválny tvar tváre.

Kučeravý bob po bradu s ofinou

Kučeravý bob po bradu s ofinouInstagram @raenikole

Jedná sa o kučeravý strih bobov po bradu s ofinou, ktorý je plný charizmy! Tento účes dodá vašim zámkom nový život. Korenie vlasy, čím zabraňuje tomu, aby pôsobili nudne. Ak je to možné, vždy navlhčite kučery, aby ste dosiahli skákací výsledok.

Uhlový strih po bradu

Uhlový strih po braduInstagram @ro.hsiqueira

Strih bobu do A alebo šikmej brady funguje na hrubých aj tenkých vlasoch. Je to kotleta, ktorá je vzadu kratšia a vpredu sa predlžuje. Jemným vlasom môže poskytnúť objemný efekt, ktorý bude pôsobiť plnšie. Účes môže tiež odstrániť hmotnosť pridaním ďalších vrstiev okolo hlavy.

Krátky trhaný Bob

Krátky účes Choppy BobInstagram @amos.studio

Krátky, trhaný bob po bradu má veľa textúry a pohybu. Tieto vlasy dobre predvádzajú odlesky a rýchlo sa upravujú.

Na získanie tohto účesu po bradu stylistka Amy Miller z Kalifornie navrhuje začať s tepelnou ochranou, ako je Oway’s Thermal Protect. Potom pridajte volumizér, ktorý vlnu udrží. Ak má typ vlasov tendenciu krepovatieť sa, použite uhladzujúce sérum a zakončite svetlým lakom na vlasy.

“Tento štýl je ideálny pre dámy s prirodzene vlnitými vlasmi s krátkymi vlasmi alebo pre ženy, ktoré sú šikovné na nástroje.” Najlepšie to vyzerá aj na oválnych alebo úzkych tvaroch tváre, “poznamenáva Miller.

Vrstvy po bradu

Účes s vrstvami po braduInstagram @sugarplumlocks

Získajte vrstvy po bradu pre zvýšený pohyb a textúru. Tento strih prospieva dámam s popolavým blond balayage ombre. Tento druh vlnitého štýlu určite zvýrazní rozmer. Konce vlasov sú tenšie a štruktúrované, aby vyhovovali hrubým vlasom. Ak hľadáte nový vzhľad, ktorý sa ľahko upravuje, opýtajte sa svojho stylistu na tento strih!

Strih Deva po bradu pre prirodzené kučery

Strih Deva po bradu pre prirodzené kučeryInstagram @aishabeau

Krátky kučeravý strih deva, pasúci sa na brade, je technikou strihania kučier za sucha. Na skrotenie štruktúry vlasov je potrebné odstrániť otravné konce. Tento druh účesu však nie je pre každého. Funguje oveľa lepšie na väčšine kučeravých typov vlasov, ako sú cievky alebo zauzlenia, dodáva im dobrý tvar a objem.

Textúra po tenké vlasy po bradu

Textúra po tenké vlasy po braduInstagram @bersbottledbeauty

Textúra pre tenké vlasy po bradu vyzerá nádherne a zvodne! Rozstrapatený efekt pomáha vlasom pôsobiť hustejšie, ako sú. Tento strih na tenké vlasy po bradu funguje aj na blond balayage.

Elegantný strih po bradu pre ženy nad 50 rokov

Elegantný strih po bradu pre ženy nad 50 rokovInstagram @lavrenova_olya

Zvážte lichotivý krátky strih pre ženy nad 50 rokov! Je to plodina po bradu vo veľmi elegantnom štýle. Ak chcete dosiahnuť mladistvejší vzhľad, urobte tento strih na blond vlasoch. Jasnosť výsledku neublíži.

Strih pre jemné vlasy po bradu

Strih pre jemné vlasy po braduInstagram @teagancousins.hair

Tu je klasický strih pre jemné vlasy po bradu. Toto je tupý bob, ktorý nikdy nevyjde z módy. Dĺžka je perfektná, ak chcete cítiť vánok na krku bez toho, aby ste sa odhodlali k výstrednému strihu pixie. Je vždy skvelý nápad namaľovať kučery jasným blond odtieňom. Farba má sviežejší nádych.

Hrubé podrezanie po bradu

Hrubé podrezanie po braduInstagram @melissas_manestudio

Tu je ostrý výstrih po bradu, ktorý ponúka androgýnnu a príliš chladnú atmosféru do školy! Získajte štýl holením jednej strany čistého. Ak sú vaše vlasy husté, táto kotleta ich zbaví veľkej hmotnosti. Vytvára zaoblenie, aby bola zachovaná plnosť vlasov.

Strih na bradu po bradu

strih súčiastky po braduInstagram @yokii.san

Pohrajte sa s výstrihom po bradu a spárujte ho s ofinou so strednou partiou. Taký účes vyžaduje špecifickú hustotu vlasov. Pre dámy s hrubými vlasmi je to perfektné! Pri stylingu to oživte jemnými vlnami.

Moderný účes orezania pre staršie ženy

Moderný účes orezania pre staršie ženyInstagram @cabelosfhabioribeiro

Požiadajte svojho stylistu o modernú plodinu pre staršie ženy. Je to skvelá voľba pre ženy, ktoré hľadajú krátky strih a ľahko sa s ním manipuluje. To, že je to také mladistvé, je pridaná ofina zmietaná nabok. Ofina takémuto modernému strihu orezania po bradu určite dodá pohyb.

Vrstvený strih po bradu pre hrubé vlasy

Vrstvený strih po bradu pre hrubé vlasyInstagram @demetriusschool_eng

Tu je krásny vrstvený strih bobov po bradu pre hnedé, husté vlasy. Do oblasti chrbta sú pridané kratšie vrstvy, ktoré vytvárajú objemný tvar. Účes upravte trochou textúry a uvidíte, ako vytvára jemný pohyb. Tieto vrstvené vlasy po bradu nefungujú iba pre hrubé vlasy, ale vyzerajú úžasne aj na rovných prameňoch.

Krátky plážový vlnitý bob na blond vlasoch

Krátky plážový vlnitý bob na blond vlasochInstagram @colorsbyclark

Účesy pre vlasy po bradu, ako je tento krátky plážový vlnitý strih, ponúkajú živú atmosféru, najmä ak sú spárované s blond odtieňom. Má povrchovú úpravu, ktorá vyzerá lichotivo na dámach s oválnym tvarom tváre. Ak sú vlasy príliš jemné a potrebujú život, neváhajte im dať štýl do strán. To dáva okamžitý objem!

Podľa stylistky z Ohia Brittany Clarkovej tento bob po bradu nemá žiadne vrstvy. Žiadna inverzia, čo znamená, že je po celej dĺžke rovnaká a vpredu nie je dlhšia ako tradičný bob.

Skvelé produkty pre tento vzhľad sú hustá pena a textúrny sprej. Clark vysvetľuje: „Ak máte jemnejšie vlasy, budete si musieť tento strih upraviť každý deň, aby ste vytvorili požadovaný objem. Hrubšie vlasy sa môžu zbaviť iba použitím spreja na textúru, ktorý im dodá trochu neporiadku. Je to roztomilé rovné a uhladené alebo kučeravé a strapaté! “

Krátky strih rámujúci tvár pre okrúhle tváre

Krátky strih rámujúci tvár pre okrúhle tváreInstagram @ashleenormanhair

Strih pre okrúhle tváre ohraničujúci tvár je oveľa krajší, keď je upravený pomocou vĺn. Pohyb môže dopĺňať jemnosť a krivku oblejšieho tvaru tváre.

Túto krásu dosiahnete tak, že sa necháte ostrihať po bradu a uprostred rozdelíte vlasy. Pre väčšiu dimenziu, krémová blond balayage robí svoju prácu. Výsledok vyzerá tak prirodzene!

About the author

Adblock
detector