34 lichotivých krátkych zrážok pre staršie ženy v roku 2021

Pixies, súci a boby všetkých druhov sú najlichotivejšie krátke účesy pre staršie ženy s tenkými vlasmi, ktoré s pribúdajúcim vekom sú jemné a ochabnuté. Kto hovorí, že musíte byť mladý, aby ste mali nádherne vyzerajúce krátke vlasy? Vek je len číslo. Ak sa snažíte odstrániť z tváre roky, dodať svojim vlasom život, objem a mladosť, budete ich chcieť skrátiť tak, ako len môžete, s množstvom vrstiev a textúr. Nasledujú fotografie najobľúbenejších krátkych účesov pre staršie ženy, kde nájdete ďalšiu inšpiráciu! Ak chcete mladistvejší vzhľad, zvážte pokrytie svojich sivých odtieňov červenými, hnedými alebo zlatými.

Krátky Spikey Pixie

Krátky ostrý pixie strih pre staršiu ženuInstagram @chicover50

Tento ostrý pixie má v hornej časti dlhšiu dĺžku pre maximálnu univerzálnosť s minimálnymi problémami pre staršie ženy s jemnými vlasmi. S týmto strihom si môžete nechať sivé vlasy a chváliť sa nimi sebavedomo!

Pozrite si ďalšie účesy pre ženy nad 50 rokov s jemnými vlasmi

Dlhá pixie s bočne zatiahnutými nárazmi

Dlhá pixie s bočnými ramienkami pre staršie ženyInstagram @jackieandherscissors

Q&Autorka štýlu, Jackie LeTarte

Master Stylist @ Jackie and Her Scissors, Inc. v Trim Salon v Orlande, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o klasický tvar s trochu vyššou hmotnosťou a dĺžkou navrchu a bližšou, zúženou dĺžkou na bokoch. Vlasy tohto klienta sú veľmi rovné a husté, takže boli ostrihané holiacim strojčekom, aby získali výraznú textúru a plnosť. Milujem tento strih, pretože je taký univerzálny – môže byť chaotický a textúrovaný pre ležérny vzhľad alebo upravený, aby získal rafinovanejší a elegantnejší vzhľad..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to skvelý prechodný strih pre klientov rovnejších vlasov, ktorí si chcú vlasy skrátiť, ale nie sú pripravení na plnohodnotný pixie Mia Farrow. Dlhšie ofiny poskytujú malú „bezpečnostnú prikrývku“ a boky možno nechať aj dlhšie. Chrbát by mal byť vždy najkratšou časťou každého kratšieho účesu, pretože tak získate krásnu siluetu. Krátke vlasy môže nosiť akýkoľvek tvar tváre a moje jediné pravidlo je, že čím je čeľusť silnejšia, tým dlhšia by mala byť oblasť koruny na udržanie rovnováhy. Vždy by malo existovať dobré množstvo textúry, tým viac pre veľmi husté vlasy, aby sa zabránilo efektu „čiapky“. Na úpravu skvelého strihu krátkych vlasov zvyčajne postačí textúrny sprej alebo púder na suché vlasy!

Klasický bob pre husté vlnité vlasy

Klasický bob pre husté vlnité vlasyInstagram @jacqueline_does_hair

Q&Autorka štýlu, Jacqueline Scottová

Špecialista na farby / stylista @ Salon 6 Central v Stocktone, Kalifornie

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je krátky Bob v áčku. Farba je na základni tmavo popolavá hnedá s rozmernými teplými odleskami a popolavými svetlohnedými odleskami. Najlepšia vec na tomto vzhľade je jeho univerzálnosť. Vlnitý bob je nový pohľad na klasický účes. Je to krátke, drzé a podľa mňa môže prekladať široké vekové rozpätie!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri zvažovaní krátkych účesov pre staršie ženy musíte vziať do úvahy niekoľko rôznych aspektov vášho každodenného života. (Skutočne s akýmkoľvek účesom.) Najmä pri boboch premýšľajte o tom, koľko času ste ochotní stylingu vlasov venovať..

Uvažovať nad chvostom by nebolo možné. Vlnitý bob je pravdepodobne najlepší pre akúkoľvek textúru, hrúbku alebo vlnový vzor.

Počnúc fénom, milujem Tigi small talk ako sušič vlasov. Pokiaľ ide o curling, považujem 1 ″ kulmu za najlepšiu na strihanie vlasov typu bob a zistil som, že sprej zázvorového lesku Awapuhi Paula Mitchella zanecháva vlasy lesk a ľahké držanie. Na záver použijem malý krém na tvarovanie čajovníka Paul Mitchell. Na nastavenie používam sprej na dokončenie objemu Paul Mitchell.

Vrstvený promovaný Bob

krátky vrstvený odstupňovaný bob účes pre staršie dámyInstagram @shmoakin_hair

Zvážte vrstvený odstupňovaný bob s niekoľkými zábavnými prvkami na zvýraznenie štruktúrovaných vrstiev. Tieto krátke vlasy môžu byť hravé, obzvlášť so strapatými vrstvami.

Ak máte veľmi jemné vlasy, použite Powder Dry Me aj Puff Me. Použitie týchto dvoch spolu vytvára veľa prirodzeného objemu bez toho, aby ste museli dráždiť. Šampón a kondicionéry bez obsahu síranov sú vždy najlepšie na udržanie farby a integrity vlasov.

Mnoho odstupňovaných bobov môže mať mnoho textúr a tvarov vlasov. Je to veľmi univerzálny štýl.

Blue Steel Pixie pre ázijské ženy

Účes Blue Steel Pixie pre staršiu ázijskú ženuInstagram @penny_theyoungamerican

Q&Autorka štýlu, Penny

Kaderník @ Mladý americký salón v Tustine, Kalifornia

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento štýl by som najlepšie opísal ako modrý oceľový, odpojený pixie. Mojím najobľúbenejším aspektom by bola kreativita a jedinečná originalita, ktorá súvisí s celým procesom farbenia a strihania vlasov. Toto bolo jej prvé stretnutie so mnou a skutočne mi dala zelenú, aby som preskúmal jej požiadavky.

Konzultácie s novými klientmi, ktorí chcú preskúmať „out of the box“, mi zvyčajne trvajú asi 15 minút, aby sme sa mohli skutočne dotknúť ich vlasovej histórie a možností. Tiež sa mi nestáva často, že by som dostal takéto žiadosti od ázijskej ženy staršej ako 40 rokov, ktorá by chcela ostrihať vlasy.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Existuje päť produktov, ktoré dôrazne odporúčam na udržanie tohto štýlu a integrity vlasov/pokožky hlavy medzi schôdzkami. Po prvé, každý klient, ktorého farebná služba vyžaduje bielenie „na pokožke hlavy“, bude určite ťažiť z používania aerosólového spreja aloe vera. Je to lacné a pomôže uľaviť od akéhokoľvek pocitu pálenia alebo nepohodlia.

Môj najlepší výber šampónu na báze bielkovín je Melu od Davinesa a vlastný modrý kondicionér na farbu Fabuloso od EVO, ktorý vnesie pigment do vášho režimu udržiavania farby doma. Na úpravu účesu by som použil niekoľko kvapiek texturizačného spreja Bona Fide pred sušením fénom, aby vlasom dodal trocha zrna. Tento krok skutočne pomáha pripraviť štýl, takže je tu len minimálne použitie pomády a silných zvyškov. Nakoniec, pre husté ázijské vlasy milujem Davine’s Strong Hold Dry Wax pre dlhovekosť a textúru, zakončené ich extra silným lakom na vlasy..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam to a kombináciu farieb pre klientov, ktorí sa neboja urobiť vyhlásenie. Vždy je rozumné opýtať sa klienta na jeho pracovné prostredie, rozpočet a načasovanie, aby ste sa uistili, že „kreatívna živá“ služba farieb/strihov je pre nich to pravé..

Tento konkrétny štýl je možné dosiahnuť na väčšine typov vlasov. Máme to šťastie, že technológia Olaplexu umožnila viac priestoru na krútenie a posúva hranice, pokiaľ ide o agresívne služby farieb. Verím, že dôvera je hlavnou zložkou stiahnutia tohto účesu alebo akéhokoľvek iného účesu. Ktokoľvek, bez ohľadu na vašu rasu, veľkosť, pohlavie a vek, bude v tomto vzhľade vyzerať skvele, pokiaľ to bude cítiť zvnútra.

Bezstarostný pixie s okuliarmi

Bezstarostný pixie strih pre staršie ženy s okuliarmiInstagram @attitudeofstyle

Q&Autorka štýlu, Allison

Kaderník @ Vlasové štúdio Tangled Up v Long Branch, NJ

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad bol navrhnutý tak, aby bol bezstarostný a jemný. Moja obľúbená vec je, ako vylepšuje jej črty a jemne kopíruje štruktúru jej tváre. Riadky dopĺňajú funkcie.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Vďaka prirodzenej štruktúre a vlne vlasov je tento štýl zachovaný pomocou ľahkého stylingového produktu pre krátke vlnité vlasy, ktorý je podobný Redken’s Ringlet, Ouidad’s Texture Taffy alebo morskému spreji. Ak majú vlasy prirodzenú vlnu alebo textúru, nie je potrebné ich sušiť fénom.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Vzhľadom na bezstarostnú povahu tohto štýlu, strihu a farby považujem za najlichotivejšie pre ženy s prirodzene štruktúrovanými vlasmi a ostrými črtami tváre. Tento pohľad nie je problém, nie je zbytočný a vždy pripravený ísť!

Pixie s nízkou údržbou

Pixie strih s nízkou údržbou pre staré dámyInstagram @beautebymelissa

Rozhodnite sa pre pixie, ktorý je nervózny a nenáročný na údržbu, ale zábavný pre všetky vekové kategórie. Najlepšie na tom bude, že ho môžete upraviť tak, aby vyzeral textúrovaný a strapatý alebo plochejší a elegantnejší.

Funguje u žien s veľmi jemnými, ale aj hrubšími vlasmi.

Je to skvelý pohľad na ženy, ktoré ráno nemajú veľa času na to, aby urobili veľa so svojimi vlasmi. Stačí rýchle sušenie a malý výrobok, potom ste za dverami!

Ideálne je srdce alebo oválna tvár, ale s trochou sebadôvery to zvládne každý.

Spunky Pixie pre viac ako 50

odvážny pixie pre ženy nad 50 rokovInstagram @jenny.hartfordshairdressing

Odvážny pixie je jedným z najlepších krátkych účesov pre ženy nad 50 rokov, ktoré sú zaneprázdnené a potrebujú vzhľad, ktorý sa dá celkom ľahko udržiavať! Od farby po strih, doba štýlu je minimálna a je super univerzálna.

Zakorenená farba vám umožní dlhšie sedieť medzi sedeniami, takže nebudete v salóne každé štyri týždne kvôli farbe. Je mladý, odvážny a funguje dobre v každom životnom štýle!

Je to skvelé pre rýchly štýl, ktorý je stále trendový a netrávite ráno hodinu na vlasoch. Je to rýchle a zábavné, ale stále kombinovaný vzhľad!

Ľahko štýlový krátky klinový bob

Ľahko upraviteľný účes v línii A pre staršie dámyInstagram @hairbychelsea93

Q&Autorom štýlu je Chelsea Pritchard

Kozmetička @ Dobrý deň, nádherný salón v Stillwater, v poriadku

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Moja obľúbená vec na tomto krátkom účese je, že je úplne nadčasový! Aj napriek všetkým neustále sa meniacim štýlom tento nikdy nevyjde. Je to taký ľahký štýl, ale je to jeden z ostrejších a módnejších účesov pre ženy všetkých vekových skupín!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Najlepším produktom, ktorý som našiel pre dlhotrvajúci, dotykový objem, je marocký olejový koreň. Len jemne nanesiem ku korienkom a pri fénovaní použijem okrúhly štetec na extra objem. Na ochranu pred teplom (a keďže žijem v Oklahome, ochrana proti vlhkosti, ktorú poskytuje, je tiež plus!), Vždy používam Amika Style Shield tesne predtým, ako prejdem žehličkou cez konce..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl rozhodne funguje lepšie pre ľudí s plnšími vlasmi, pretože vytvára krásny stoh. Aj keď so správnymi výrobkami a nástrojmi to môže byť super roztomilé aj na tenších vlasoch!

Je to skvelá voľba pre mamičky, ktoré nemusia mať nutne veľa času na úpravu vlasov, ale napriek tomu potrebujú vzhľad, aby sa cítili žensky. Je to tiež pre ženy, ktoré chcú len niečo zábavné a iné! Najlepšia vec na boboch radu A je, koľko rôznych spôsobov ich môžete strihať/upravovať tak, aby lichotili všetkým rôznym tvarom tváre..

Osvobodený súlož sivých vlasov

oslobodený súlož na sivé vlasyInstagram @adelejoneshairdressing

Tento vzhľad je drzý, chaotický, zábavný a elegantný.

Tento vzhľad je veľmi nenáročný na údržbu. Detské svetlá rozjasňujú jej farbu a zdôrazňujú chlpaté vrstvy niektorými odpojenými vrstvami, najmä okolo tváre.

Tento strih na tenších vlasoch sa odporúča ženám s oválnou, trojuholníkovou alebo srdcovou tvárou. K tomuto vzhľadu by boli vhodné všetky životné štýly, pokiaľ je táto osoba menej detailná a viac sa zameriava na zažitý, nedokonalý a strapatý vzhľad vlasov..

Farba sivý Bob

Účes Ageless Spunk pre ženy po 50 -tkeInstagram @amandaculphair

Q&Autorka štýlu, Amanda Culp

Hair Stylist/Artist @ Salón Urban Oasis v Portlande, OR

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako zábavný a odvážny, niečo, čo hovorí, že vek je len číslo a že každá žena má svoj vlastný štýl..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Zvýraznil som Joico Blondelife a zosvetlil ju mixom purpurovej a ružovej farby Joico Intensity. Pri stylingu som použil Loma Volumizing Mousse a guľatú ju vyčesal.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Mám pocit, že tento štýl je úplne nestarnúci. Tento vzhľad si môže užiť každý, ale hlavne ho odporúčam každému, kto má naozaj jemné vlasy a hľadá plnší vzhľad. Strih je určite vhodný pre väčšinu tvarov tváre a farebná schéma je pre klienta, ktorý chce prijať svoju spontánnosť.

Vrstvený vlnitý bob

krátky vrstvený vlnitý bob pre staršie ženyInstagram @uplifthausstudio

Rozhodnite sa pre krátky vrstvený bob s vlnami. Dodá vašim vlasom textúru a telo, pretože ak máte veľmi tenké jemné vlasy.

Tento vlnitý bob je skvelý pre mnoho typov vlasov. Pri tomto strihu môžete použiť rôzne dĺžky v závislosti od tvaru tváre.

V prípade okrúhlejšej tváre sa uistite, že je dĺžka mierne pod bradou. Pre niekoho, kto má dlhú a tenkú tvár, sa snažte udržať dĺžku na úrovni brady. Celkovo je to skutočne skvelý vzhľad pre mnoho typov tvárí a rôzne typy vlasov.

Tento konkrétny krátky vrstvený strih vyžaduje styling. Čas stylingu vždy závisí od toho, aké sú vlasy hrubé. Na úpravu účesu použite pred fénovaním penu a na záver trochu suchého laku na vlasy.

Profesionálny šik

Profesionálny elegantný účes pre viac ako 50 rokovInstagram @makela.loveinhair

Q&Autor so štýlom, Makela

Manažér smeny / kaderník v Bostone, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je profesionálny a elegantný, ale dá sa nosiť aj ležérne a elegantne s malým úsilím kvôli zábavnej textúre! S týmto štýlom sa dá hrať rôznymi spôsobmi.

Moja obľúbená vec na tomto strihu a štýle je, že je krásny, bez tiaže, ľahko sa udržiava a je veľmi univerzálny.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na obnovu a udržanie tohto vzhľadu odporúčam sušenie fénom pomocou štetca alebo naklonenie hlavy hore nohami pomocou peny alebo stylingového krémového gélu, ako je napríklad sochárska pena Paul Mitchell alebo Fast Form.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Typ klienta, pre ktorého odporúčam tento strih, je takmer ktokoľvek! Trvá to málo úsilia, pokiaľ vám to nevadí, pravidelné návštevy salónu od štyroch do šiestich týždňov. Je to dobrá voľba pre každého, kto má jemnú až strednú textúru vlasov. Je tiež vhodný pre kohokoľvek od športového životného štýlu po profesionálny životný štýl. Bez ohľadu na to, aký život vediete, je ľahké sa oň starať a mať štýl!

Mäkký Bob radu A.

Jemný účes Bob A-Line pre staršie ženyInstagram @cassondrashairlove

Q&Autorka štýlu, Cassi Moore

Licencovaný kozmetológ / riaditeľ vzdelávania v salónoch @ Toni & Chlap z Colorado Springs v Colorado Springs, CO

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako mäkký bob áčkového tvaru s minimálnym vrstvením. Moja obľúbená časť strihania odstupňovaného bobu je zručnosť a presnosť, ktoré je potrebné pri vytváraní krásne vyváženého tvaru.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Aby ste si zachovali tento štýl, odporúčam TIGI Bed Head Small Talk ako mokrý výrobok na zahustenie vlasov pre jemné držanie pri fénovaní. Odporúčam tiež TIGI Superstar Queen na deň v korune ako zahusťujúcu sprejovú penu pre väčší objem pri okrúhlom česaní. Na dokončenie štýlu odporúčam TIGI Head Rush pre minimálny lesk a oddelenie svetla.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento strih a štýl je ideálny pre stredne až jemné textúry vlasov. Tento strih bude prirodzene zvyšovať hmotnosť v korune, ktorá je najlepšia na vytvorenie objemu a zdvihu.

V tomto konkrétnom štýle bobu som pridal textúrovaný okraj, aby vniesol mladistvý pocit do tohto klasického tvaru. Bob je minimálna údržba stylingu, ale často vyžaduje častejšie strih, aby si udržal tvar.

Super krátka plodina elegancie

Super krátka plodina pre staršie ženyInstagram @alanalbuquerquehair

Jedná sa o krátky, elegantný strih, ktorý má štýl a eleganciu bez námahy. Moja najobľúbenejšia vec na nej je, ako dopĺňa štruktúru kosti a tvar hlavy.

Na udržanie tohto vzhľadu používajte výrobky ako stylingové mlieko alebo krém, ktoré sa vám páčia, a keď sú vlhké, votrite ich do vlasov, potom ich prečešte a vysušte na vzduchu alebo vyfénujte..

Odporúčam tento vzhľad ženám s hustými rovnými vlasmi, ktoré si nechcú príliš lámať hlavu s vlasmi, ale napriek tomu milujú štýl.

Vrstvený bob radu A so svetlami

Vrstvený A-Line s účesom LowlightsInstagram @hairbymemle

Q&Autorka štýlu, Emily Patrick

Kaderník @ Salón kiwi v San Marcos, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako vrstvený A-riadok so svetlým stohovaním vzadu. Je to veľmi všestranné, pretože klient má v skutočnosti nádherné krátke kučeravé vlasy, takže vrstvy pomáhajú rozjasniť kučery. Verte či neverte, snažíme sa jej narásť.

Tento vzhľad jej dáva slobodu nosiť vlasy rovné, kučeravé alebo do nich vložiť zábavné zákruty (môj osobný favorit). Farba, ktorú používam, je Wella. Milujem umiestnenie slabých miest! Pridávame ich kvôli hĺbke a rozmerom, hlavne okolo tváre.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Som veľkým fanúšikom produktov Unite. Na jej spustenie som použil 7 sekúnd. Je to vynikajúci kondicionér, ktorý nie je príliš ťažký a má U.V. a tepelná ochrana. Potom som striekal Texturizu na jej korene. Dáva mu to ÚŽASNÚ plnosť s nádychom zrna. Moja obľúbená okrúhla kefa 1-palcová Olivia Garden na dokončenie fénovania.

Jeden tip, ktorý milujem, je zaobliť celú korunu dopredu. Akonáhle vlasy a pokožka hlavy vychladnú, prevráťte ich na časti a vychutnajte si objem a nádhernú ofinu! Nakoniec dotyk Uite Oil od Unite je dokonalou úpravou, ktorá dodá tomuto lesku extra lesk. Akonáhle ste spokojní s tým, ako máte všetko nastylované, vždy nastavím štýl pomocou Big Sexy Hair Spray and Play.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Úprimne povedané, tento strih môže nosiť ktokoľvek. Funguje to u mladej blogerky, ktorá je trendová a môže hrať s popovými farbami alebo chce byť celoplošná ružová, a úplne to funguje aj u žien, ktoré sú aktuálnejšie a trendovejšie..

Je to zábavný štýl, pretože sa dá nosiť uhladene a rovno, rozcuchane a nezrušene, alebo dokonca zvinutý k dokonalosti. Tento strih môže nosiť akýkoľvek tvar tváre. Mám pocit, že to skutočne závisí od toho, kde záleží na prednej línii čeľuste, ale v konečnom dôsledku sa môžete zabaviť s uhlami a vrstvami v strihu..

Majte na pamäti, že kratšie vlasy sú náročnejšie na údržbu a je potrebné ich udržiavať, pretože padajú ploché a bez tvaru rýchlejšie ako dlhé účesy..

Mladistvý Bob radu A s Wispy Bangs

mladistvý áčkový bob s jemnou ofinouInstagram @donalaruesalon

Rozhodnite sa pre mladistvý bob áčkového radu s jemnou ofinou. Je to elegantný, ľahký, skákací a objemný strih. Môže to byť odvážne alebo elegantné. Môžete mu dodať textúru, aby mal piec-y vzhľad, alebo ho nosiť rovno a profesionálnejšie.

Tento pixie nie je pre ženy, ktoré sú veľmi tenké vpredu okolo vlasovej línie alebo ženy, ktoré schudnú na temene hlavy. Na dosiahnutie tohto vzhľadu potrebujete dĺžku vpredu. Tento strih sa neodporúča starším ženám s tenkými vlasmi, ktoré ľahko padnú.

Tento účes je možné veľmi ľahko upravovať, ak ho chcete iba umyť a ísť, okrúhlo ho podťať alebo dokonca doň vložiť kadere..

Textúrovaný bob s mäkkými vrstvami

textúrovaný bob s mäkkými vrstvamiInstagram @agnesmetamorfozy

Jedná sa o ostrý, ale textúrovaný bob s mäkkými vrstvami, ktoré dodávajú ilúziu väčšieho objemu.

Na suché korene použite suchý objemový prášok Natalie Anne New Heights, aby ste vytvorili jemnejší úchop. Prostredníctvom končekov použite suchý texturizačný prášok Natalie Anne Undone Perfection. Poskytuje mäkké držanie, ale vytvára mäkký pohyb vrstiev.

Tento vrstvený bob je pre ženy, ktoré sa nechcú príliš hrať s vlasmi alebo majú uponáhľaný životný štýl, pretože môžete nadhodiť hlavou, použiť odporúčaný produkt a vyjsť z dverí. Vyhovuje starším dámam s jemnými vlasmi, aby im poskytli väčší objem a pohyb a pomáha vlasy nezaťažovať.

Tento strih sa dôrazne odporúča starším ženám s okrúhlou tvárou, aby mali predĺženejší vzhľad.

Odstupňovaný bob so sivou textúrou pre ženy nad 60 rokov

Účes s bielym textúrovaným vzorom Bob pre ženy nad 60 rokovInstagram @awesomeqasim1979

Q&Autor so štýlom, Qasim Khawaja

Kaderník @ Vlasové štúdio Stonerose v Toronte, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je textúrovaný odstupňovaný bob s miernym vrstvením, ktorý vytvára rozmer a pohyb okolo tváre, najmä keď sú vlasy posunuté dopredu. Je to ideálny účes pre ženy nad 60 rokov so sivými vlasmi.

Rezal som pod uhlom 45 stupňov, aby som vytvoril základňu, potom som navrstvil vrch a dal som jej nervózny okraj. Po fénovaní som pomocou niekoľkých texturizačných techník vytvoril pohyb.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na vytvorenie tohto vzhľadu som použil dva produkty. Prvý sa nazýva Multi Cavial krém na vlasy Black Caviar 12 v 1 od Mon Platina. Druhý sa volá Young.Again od Kevina Murphyho. Krém na vlasy Black Caviar som nastriekala do vlhkých vlasov, prečesala a potom hrubo vysušila asi na 85%. Potom som vzal dve pumpy Younga. Opäť som ho emulgoval v rukách, rozdelil som ho po vlasoch, potom som ho prečesal a okrúhlo prečistil veľkou okrúhlou kefou, aby som získal plnosť a objem..

Dôvod, prečo som použil olej Young.Again na hrubé sušené vlasy, je ten, že ho nájdem, ak ho použijem na mokré vlasy, hneď sa skĺzne. Všetok výrobok končí na reznej podlahe namiesto samotných vlasov.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Považujem tento vzhľad za veľmi univerzálny, takže ho môžu nosiť ženy všetkých vekových skupín. Verím, že bob môže vytiahnuť každý, ak je stylista dostatočne zručný, aby fungoval pre osobu, ktorá sedí na stoličke. Tento konkrétny bob vyzerá najlepšie na hrubých, hrubých vlasoch, pretože dáva vzpriamenie chrbta a plnosť všade okolo.

Je to najlichotivejšie na tvári v tvare srdca a na niekom, kto má úzku bradu, ale opäť by skúsený stylista mal byť schopný vytvoriť tento vzhľad na akejkoľvek tvári. Vzhľad si môžete prispôsobiť úplným okrajom alebo bočným okrajom, aby zodpovedali tvaru tváre. Mladým profesionálom alebo zrelým ženám sa tento vzhľad páči. Mám pocit, že ich to posilňuje.

Elegantné a športové už viac ako 60 rokov

Elegantný a športový bob pre ženy nad 60 rokovInstagram @luce.parrucchieri

Tento krátky účes pre ženy nad 60 rokov je elegantný a športový, ale elegantný. Jeho tvar a jednoduchosť pohybu z neho robia veľmi univerzálny vzhľad.

Napriek tomu, že je tento bob nízky kvôli svojmu vrstveniu a textúre, je možné vytvoriť veľa pohybu a výšky, čo vám umožní transformovať tento strih na rôzne tvary. To vám dáva možnosť zmeniť si vlasy tak, aby zodpovedali vášmu výzoru na daný deň alebo večer.

Pre väčšiu textúru použite ľahký rozprašovací vosk. Na zvýšenie objemu je možné použiť suchý matný sprej. Samozrejme, lak na vlasy na dokončenie je vždy nevyhnutnosťou pre toto extra držanie!

Vzhľadom na tvar štýlu (tým, že má objem v hornej časti a po stranách, ale je zúžený cez výstrih), je tento strih nositeľný pre väčšinu tvarov tváre.

Skutočnosť, že je krátka a vrstvená, uľahčuje prácu s ňou a jej štýl a zároveň ju robí univerzálnou. Väčšina typov vlasov bude fungovať aj s týmto vzhľadom.

Excentrický operený bob

Excentrický účes Bob pre staršie ženyInstagram @andreabluerose

Q&Autorka štýlu, Andrea Montoya

Majiteľ salónu / kaderník @ Vlasové štúdio BlueRose v Albuquerque, NM

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento pohľad je veľmi výstredný. Vrstvenie na tomto účese Bob pomáha objemu. Moja obľúbená časť je, že potom, čo som tento štýl sušil fénom, potom rýchlo suším fénom, aby som dosiahol väčší odraz. To krásne ukazuje vrstvy.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Vytvorenie tohto presného štýlu závisí od jednotlivca. Ak má človek husté vlasy, odporúčam použiť na vyfúkanie hladké mlieko MoroccanOil Smooth Lotion a na rozštiepenie vrstiev tvarovací krém MorrocanOil. Ak má osoba jemné vlasy, je najlepšie použiť objemovú penu a pokračovať v použití tvarovacieho krému MorrocanOil.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je skutočne skvelý pre všetky ženy, ktoré neradi trávia veľa času na vlasoch. Tento štýl môže zvládnuť každá žena s akýmkoľvek typom vlasov!

Čerstvé, koketné a všestranné

Svieži, koketný a všestranný krátky strih pre staršie ženyInstagram @karlajeanstudio

Q&Autorka štýlu, Karla Mironov

Majiteľ / stylista @ Štúdio Karla Jean v Charlestone, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je svieži, koketný a všestranný! Páči sa mi, ako zvýrazňuje jej tvár a jej profil. Je to povznášajúce a aktualizuje celý jej vzhľad niekoľkými útržkami!

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že ho môže nosiť skrčený pre uvoľnený víkendový vzhľad, alebo ho môže nosiť hladký a elegantný na svadbu alebo špeciálnu udalosť.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na tento vzhľad som použil bezoplachové vyhladzovacie ošetrenie SMOOTH.AGAIN od Kevina Murphyho. Hydratuje, vyhladzuje a eliminuje krepovatenie, a to všetko súčasne poskytuje tepelnú ochranu a vytvára hodvábny pocit.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad funguje najlepšie na jemné až normálne vlasy, ktoré nie sú prehnane kučeravé.

Tento strih je možné ľahko upraviť pre rôzne tvary tváre, pretože dĺžku a tvar tváre je možné prispôsobiť. Pri úzkych tvárach môžete vlasy ostrihať na dĺžku čeľuste a zvýšiť tak vizuálnu šírku. Pri širších tvárach môžete strieľať po ramená. To ťahá oko nadol a môže to pomôcť aj tým dievčatám, ktoré majú mäkšiu čeľusť, ktorú radšej nezvýrazňujú.

Tento vzhľad funguje skvele na vzduchu sušenom na vlnitých vlasoch pre ľahký typ! Krásne to vyzerá aj na prominenti, ktorý sa teší z krásneho výbuchu.

Edgy Pixie Cut

Edgy Pixie účes pre starú dámuInstagram @fadedfunkyfresh

Q&Autorka štýlu, Sierra VanMichael

Stylista @ Van Michael Avalon v Alpharette, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad popisujem ako nervózneho škriatka. Mojou najobľúbenejšou vecou je, že je to pravdepodobne jeden z najvšestrannejších krátkych účesov pre staršie ženy. Tento obrázok ukazuje iba jeden z mnohých spôsobov, ako je možné tento strih nosiť. Môžete ho tiež posunúť dopredu a nadol, aby ste získali viac klasického vzhľadu pixie, alebo ho celé vycentrovať smerom do stredu, aby ste z neho urobili fauxhawk.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Rád vlasy fénujem pomocou zahusťovacej pasty Aveda na rozšírenie prameňov vlasov. Naozaj to prepracujte cez koreňovú oblasť, aby ste dosiahli dobrý zdvih. Rád by som to nasledoval s Aveda Texture Tonic po tom, čo sú vlasy suché, aby ich trochu viac zdrsnili a potom plesneli na miesto..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Pre mňa je tento vzhľad o osobnosti. Musíte to jednoducho rozhýbať a vedieť, že pri tom budete vyzerať ako blázon! Práve o tom sú kratšie vlasy.

Tento strih trvá niekoľko minút, takže ak sa vám nepáči, že strávite hodinu alebo dve ráno na vlasoch, bude pre vás tento vzhľad ideálny. Jediná vec je, že musíte byť ochotní prísť si ho orezať každé štyri až šesť týždňov, aby bol v perfektnom stave..

Tento strih vrelo odporúčam každému, kto má sebavedomie alebo ak hľadáte posilu. Začnite sekať!

Všestranný Bob

Všestranný účes BobInstagram @joeyfletcherhair

Q&Autor so štýlom, Joey Fletcher

Kaderník @ Salón Volo v Kenneth City, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som označil za všestranný. Spodná časť je odpojená, takže nie sú problémy s nerovnými vlasovými líniami ani s jemnými nepoddajnými chĺpkami na zátylku..

Tento vzhľad môže byť štylizovaný hladký, kučeravý alebo textúrovaný. Tento vzhľad odporúčam ľuďom so strednými až jemnými vlasmi so strednou hustotou. Hrubé a hrubé vlasy sú v poriadku, ale možno bude potrebné ich ostrihať inak.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčané produkty závisia od toho, ako sa klient rozhodne nosiť svoj štýl. Na textúru použite Redken Full Frame 07 s Redken Wax Blast 10. Na hladkosť použite Redken Velvet Gelatine 07 s Redken Quick Dry 18.

Najmä pre tento vzhľad som použil nový šampón a kondicionér Redken Glow Dry. Na styling som použila Redken Pillow Proof Cream s Redken Glow Dry Serum.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl ponúka nielen široké možnosti stylingu, ale aj veľký výber farebných možností. Tento vzhľad je ideálny pre každého, kto chce štýl s viacerými možnosťami a ovládateľnosťou.

Štýlová LOB

Štýlové príklady dlhých bobov pre staršie ženyInstagram @jessicabakerhair

Q&Autorka štýlu, Jessica Baker

Stylista @ Salón Element 5 v Charlotte, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je klasický s trochou zábavy a drzosti! Milujem to, pretože sa ľahko udržiava a zároveň vyzerá štýlovo a uvoľnene.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam použiť ľahký textúrny sprej/objemový sprej, kým sú vlasy mokré, aby im dodali určitú drť a textúru. Po vyfúknutí som použil 1-palcovú kulmu, aby sa vlasy ohli a zakončil som ľahkým fungujúcim lakom na vlasy, ktorý držal..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je vynikajúci pre klientov s nízkymi nárokmi na údržbu s jemným až stredným typom vlasov. Rozmerné vlasy sú najlepšie na to, aby ukázali viac tohto štruktúrovaného vzhľadu. Je to rýchly a ľahký štýl pre ľudí, ktorí vedú uponáhľaný životný štýl. Aby tento štýl vyzeral skvele, nemusíte sa príliš snažiť!

Klasická pixie

Elegantný krátky strih pixie pre staršie ženyInstagram @treschichair_

Q&Autorka štýlu, Tish Cotton

Stylista @ Garnish Hair Studio v Raleigh, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad bol vytvorený špeciálne tak, aby zodpovedal osobnosti tohto klienta. Je to veľmi elegantný, elegantný a elegantný pixie. Teplé tóny a rozmerné blondínky dopĺňajú jej pleť a krásne pehy.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Tento jemný vzhľad si udržiava kombináciou produktov spoločností R+Co, Kevin Murphy a Davines. Používa šampón a kondicionér na drahokamy R+Co spolu s krémom Kevina Murphyho Smooth. Opäť za jej sadu a fénujte. Jej konečným výrobkom pred žehličkou je Davines Oi Oil.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad odporúčam klientovi, ktorý si udržiava typ vyhladzovacieho ošetrenia, akým je napríklad ošetrenie GK Keratínom a/alebo relaxačný prístroj. Ženy s akýmkoľvek tvarom tváre môžu tento štýl rozhýbať, pokiaľ majú sebadôveru.

Tento pixie je ideálny pre ženu staršiu ako 60 rokov, ktorej chce každý deň trvať menej ako 30 minút, kým si upraví vlasy.

Elegantný promovaný Bob

Elegantný absolvovaný krátky strih Bob pre staršie ženyInstagram @mmeire_alb

Q&Autorom štýlu je Meire Albuquerque

Kaderník / špecialista na korekciu farieb @ Salón Aveda v Londýne v Londýne, Veľká Británia

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o strih bobu s promóciou, ktorý je elegantný aj moderný. Nikdy to nevyjde z módy. Je to skvelý pohľad na nezávislé, silné a sebavedomé ženy, ktoré sa nechcú uspokojiť s „babičkinými vlasmi“.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Vždy odporúčam výrobky, ktoré pomôžu dodať objem a telo a pomádu na dokončenie strihu. Vyskúšajte výrobky, ktoré zvýrazňujú prirodzenú textúru, a na ochranu pred tepelným stylingom použite bezoplachový prípravok.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je klasický a ženský. Strih bobu nikdy nevyjde z módy a rôznymi technikami sa stáva modernejším. Tento strih vyzerá dobre u všetkých žien. Ja

Nedá sa nosiť rovno, ak chcete, aby tvár vyzerala tenšia. Ak je tvár už tenká, stačí vytvoriť vrstvy. Porozprávajte sa s klientom, aby ste tomu mohli prispôsobiť strih.

Atraktívne strieborné pramene

Nadčasový s účesom TwistInstagram @lisaloveslonestar

Q&Autorka štýlu, Starla Lisa Musgrove

Kaderník @ Salón LoneStar v Tumwater, WA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento pohľad by som opísal ako nadčasový a štýlový, ale s krútením kvôli nervóznej farbe. Strieborná lesklá farba a efekt koreňového tieňa dodávajú štýlu aktualizovaný a moderný nádych. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, ako jednoducho je štýlový.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na udržanie tejto farby odporúčam L’Oreal Professional Color Corrector for Blondes. Ochráni vaše blond odlesky pred mosadzným krémom proti žltej farbe Vitamino Color A-OX Color Corrector Blondes Cream. Vaša blond farba vlasov je upravená a všetky žlté odlesky sú neutralizované a zanecháva za sebou čistú chladnú blond. Skutočne každý šampón/kondicionér korigujúci striebro je zásadný.

Pokiaľ ide o styling, L’Oreal Professional Liss Unlimited Double Serum je všetko! Poskytuje ochranu pred kučeravými vlasmi a uletenými vlasmi. Sérum obohatené o Pro-Keratín, Pupalkový olej a Orech Kukui, Liss Unlimited Double Sérum dodáva vlasom hladký a zjemnený povrch a zároveň blokuje vlhkosť..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam to pre niekoho, kto túži po štýlovom vzhľade, ale po jednoduchom stylingu. Farba je pomerne náročná na údržbu, takže je dôležité uistiť sa, že ich časový rámec a rozpočet im to umožní udržať.

Milujem to, pretože to lichotí toľkým tvarom tváre s drobnými personalizovanými vyladeniami, aby sa vyvážil akýkoľvek tvar. Tento strih vyzerá úžasne, ak je štylizovaný rovný, vlnitý alebo kučeravý!

Asymetrický vkus

Asymetrický účes FlairInstagram @thespavermillion

Q&Autor so štýlom, Bekki Engquist-Schroeder

Majiteľ a licencovaný kozmetológ @ Kúpele vo Wynie Mae’s vo Vermillione, SD

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som označil za hravý a moderný. Moja obľúbená vec na tomto asymetrickom strihu pixie je úsmev, ktorý jej dáva.

Asymetrický tvar dodáva prvok vkusu, ktorý dopĺňa jej prirodzenú farbu, textúru a osobnosť.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Pravidelné orezávanie je dôležité. Prichádza každé tri týždne na prestavbu. Používame AVEDA Phomollient, potom vysušte a zakončite kúskom AVEDA Defining Whip, aby ste vyčesali ofinu a dodali textúre bez pridania lesku alebo váženia..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Jedná sa o jeden z nestarnúcich krátkych účesov pre staršie ženy. Funguje to najlepšie na niekoho, kto je v poriadku s pravidelnými schôdzkami, pretože to vyžaduje pravidelnú údržbu. Nie je matronický, ale dostatočne krátky, aby sa dal ľahko štylizovať. Tak často, ako starneme, sa vlasy skracujú, pretože je jednoduchšie ich upravovať. Tento strih umožňuje, aby boli krátke vlasy výraznejšie.

Ak je to žiaduce, môže to byť štýl umývania a odchádzania. Hrubé vlasy by boli dobrým kandidátom na uľahčenie úpravy účesu a tí, ktorí majú jemné vlasy, zistia, že na dosiahnutie rovnakého vzhľadu musia použiť viac produktov..

Myslím si, že sebavedomie je kľúčové. Ak sa cítite sebavedomo, pôsobíte sebavedomo a dokážete strhnúť akýkoľvek účes. Nájdite stylistu, s ktorým sa spojíte, porozprávajte sa o svojej každodennej rutine a pamätajte … sú to vaše vlasy! Pokiaľ ide o vyjadrovanie sa prostredníctvom vášho štýlu, nie ste definovaní ani uzamknutí v žiadnych parametroch.

Krátky súlož

Krátky zostrih pre staršie ženyInstagram @coolangatta_hair_boutique

Toto je variácia krátkeho zostrihu s jemnou, neodstránenou textúrou.

Je to skvelý strih pre ženy s jemnými vlasmi, ktoré chcú telo a plnosť. Vzdušné trhané vrstvy sú tiež skvelým doplnkom hranatých línií.

Na úpravu účesu použite objemovú penu pri koreni a vysušte ju pomocou okrúhlej kefy so zameraním na korunku, aby ste získali dostatok objemu..

Potom použite Doo od Kevina Murphyho a prestriekajte stredné dĺžky a konce, aby ste získali oddelený vzhľad.

Tento vzhľad je o textúre a na jeho zosilnenie použite Doo. Pretože má textúru suchého šampónu s nádychom držania.

Trojuholníkový Bob

Trojuholníkový účes BobInstagram @nikolierani_

Q&Autor štýlu: Niko Liverani

Kaderník @ Rush Hair v Londýne, Veľká Británia

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento strih bol vyrobený technikou trojuholníkového bobu. Prispôsobil som líniu tak, aby mala na oboch stranách krátky a ostrý tvar, čo je časť, ktorú úplne milujem. Dalo mi to slobodu vylepšovať funkcie môjho klienta.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Takto to vydrží najmenej päť až šesť týždňov, takže ak by si klient chcel zachovať rovnú líniu vlasov, nepotreboval by žiadne konkrétne odporúčané produkty..

Ak sa však chce hrať s týmto štýlom, výrobok z hlineného vosku je v skutočnosti schopný vytvárať pohyb, aby dosiahol funky moderný štýl.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento vzhľad ľuďom, ktorí chcú dať svojim vlastnostiam pevný tvar. Hodila by sa všetkým, ktorí majú štíhle a jemné rysy. Neodporúčal by som to pre tých, ktorí majú husté vlasy, ale skôr pre tých, ktorí majú silné rysy rázovej vlny, pretože by to drasticky odhalilo ich lícne kosti a štruktúry čeľustí..

Tento vzhľad sa dokonale hodí k štýlovým ľuďom zapojeným do módy. Podľa môjho názoru je však veľmi univerzálny, pretože sa môže hodiť do formálneho prostredia.

Skladaný Bob po bradu

Skladaný Bob po braduInstagram @mandishairstudio

Cítite mladistvé vzrušenie z čerstvo navrstveného, ​​odstupňovaného strihu po bradu. Nejaké tenučké ofiny vpredu určite doplnia tento omladzujúci pohľad!

Dlhé bočné zametané rany

Krátky strih s dlhou ofinou pre staršie ženyInstagram @tomiyukimatsubara

Skvelým nápadom na krátky účes je pridať dlhé bočné ofiny so zúženým krkom, ktoré sa v hornej časti zmiešajú s vrstvami zvýrazňujúcimi objem. Predná strana je dlhšia, aby zaistila úžasný bočný náraz, ktorý krásne orámuje tvár. Tento vzhľad je veľmi jemný a nositeľný!

Ak vám zdá, že vám ofina v minulosti prekážala, rozhodnite sa pre krátku ofinu nad oko alebo pre dlhšiu, ktorú si môžete ľahko zastrčiť za ucho..

Husté vlnité vlasy

Krátky hustý vlnitý účes pre staršie ženyInstagram @societe_beaute

Tento bokom zametaný, krátky vlnitý bob je super roztomilý a je to skvelý nápad na formálnejší krátky účes.

Ako štýl:

  1. Odrežte polovicu vlasov, aby ste sa k spodnej polovici vlasov dostali jednoduchšie.
  2. Vezmite 1-palcovú kulmu a natočte spodnú časť vlasov.
  3. Spustite hornú časť vlasov a pokračujte v natáčaní, kým sa vám nepodvinie celá hlava.
  4. Rovnou žehličkou vyhlaďte ofinu do strany.

Zamknite svoj vzhľad, ale zachovajte si ho hebkosť a pružnosť pomocou laku na zdravé vlasy s dotykom na sóju so zdravými sexy vlasmi. Tiež to krásne vonia!

About the author

Adblock
detector