Nádherné plážové vlny pre krátke vlasy: 20 príkladov na kopírovanie

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie plážových vĺn pre krátke vlasy. Uistite sa, že ste si uložili jeden alebo viac obrázkov, aby ste ich mohli ukázať svojmu stylistovi, a spýtajte sa ich, ako si doma urobiť plážové vlny.

Plážové vlny pre krátke vlasy sú účes s voľnými, štruktúrovanými vlnami, ktoré začínajú uprostred vlasov. Čoraz viac dievčat kopá neporiadny, prebúdzajúci sa tento vzhľad a plážové vlny nemohli vyzerať ostrejšie ako v ostrihaných vlasoch!

Existuje niekoľko spôsobov, ako ľahko získať tento štýl surfovacej babe, dokonca aj pre krátke vlasy. Používanie tepelných nástrojov, ako je žehlička, žehlička, kulma alebo jednoduché delenie prameňov na mini drdoly, sú najbežnejšími spôsobmi vlastníctva tohto štýlu. Samozrejme, stylingové výrobky, ako sú krémy a soľné spreje, sú nevyhnutnosťou, aby ste z nich vyťažili maximum!

Medzi najhorúcejšie plážové vlny s krátkymi vlasmi, aké kedy v Hollywoode videli, patria Jennifer Lawrence, Lucy Hale, Nicole Richie a Dianna Agron, čo dokazuje, že účes s neskutočne štruktúrovanou plážovou vlnou sa vždy hodí.

Ak máte radi štýl bez námahy, ktorý si vyžaduje minimálny čas na prípravu, tieto huňaté, rozčesané vlasy si musíte vziať do náručia! Pozrite sa na tieto obľúbené štýly plážových vĺn pre krátke vlasy nižšie:

Oceánske vlny na krátkych vlasoch

Oceánske vlny na krátkych vlasochInstagram @beauty.by.lojo

Na dosiahnutie vĺn oceánu na krátkych vlasoch použite sprej s morskou soľou, potom ho skrčte a potom uvoľnite. Tieto tri jednoduché kroky k získaniu tohto príjemného chill-out štýlu, najmä pre ženy s čiernymi jemnými vlasmi!

Plážové vlny pre krátke vlasy cez noc

plážové vlny pre krátke vlasy cez nocInstagram @justindillaha_hair

Plážové vlny pre krátke vlasy môžu trvať cez noc. Ako väčšina vlnitých účesov, nezabúdajte, že plážové vlny by sa nemali spávať, keď idete spať, ale namiesto toho pred spaním použite hodvábny zábal ako Sikelondon. Hodvábny zábal chráni vaše vlasy pred vtieraním do posteľnej bielizne, znižuje lámavosť a krepovatenie.

Voľné vlny na krátkych až stredne dlhých vlasoch

voľné vlny na krátkych až stredne dlhých vlasochInstagram @yukistylist

Voľné vlny na krátkych až stredne dlhých vlasoch sú perfektným riešením, ak nechcete stratiť prílišnú dĺžku a túžiť po novom účese. Všetky účesy na plážových vlnách sú navrhnuté tak, aby sa podobali voľným a strapatým vlnám vytvoreným slanou vodou a slnkom. V závislosti od toho, ako rýchlo vlasy padajú, môžu byť vlny urobené o niečo pevnejšie alebo voľnejšie. Pre lepšie držanie vĺn použite pumpičku Kerastase – L’Incroyable Blowdry Lotion, ktorá poskytuje dlhé flexibilné držanie..

Krátke plážové vlny

krátke plážové vlny pre ženyInstagram @hairbykasia_

Krátke plážové vlny sú ideálne, pokiaľ ide o pohyb a textúru vlasov. Oddelenie vlasov a ich natočenie po sekciách dáva najväčší objem, najmä keď natočíte úplne vrchnú vrstvu vlasov a vytvoríte účes s plážovými vlnami.

Rozcuchaný sekáč po bradu s vlnami

strapatá dĺžka brady kotleta s vlnamiInstagram @styled_by_carolynn

Neporiadna kotleta s dĺžkou po bradu s vlnami je perfektným párom pre dostatočné množstvo textúry, rozmerov a objemu. Existuje niekoľko spôsobov, ako vytvoriť vlnitý účes, pričom si vezmete väčšie i menšie časti, ako aj natočíte vlasy v opačných smeroch a ponúknete rôzne vzory zvlnenia a rôzne pohyby..

Krátke vlasy s rozpustenými plážovými vlnami

krátke vlasy s voľnými plážovými vlnamiInstagram @styled_by_carolynn

Krátke vlasy s rozpustenými plážovými vlnami predstavujú trendový doplnok klasického krátkeho účesu. Účesy s plážovými vlnami sa dajú ľahko dosiahnuť tak, že vezmete jednopalcovú kulmu a natočíte malé časti a udržíte konce, aby boli rovnejšie a nepoškodené. Dokončite štýl pridaním spreja na textúru, potom česaním alebo česaním kučier tak, aby zostali voľné.

Edgy Bob s plážovými vlnami

Edgy Bob s plážovými vlnamiInstagram @shmoakin_hair

Ostrý bob s plážovými vlnami je dokonalým prechodom z dlhých vlasov na kratšie. Styling plážových vĺn do vlasov dodáva extra nádych štýlu. Stačí plochá žehlička alebo jednopalcová kulma a texturizačný sprej!

Rozcuchané plážové kučery

Rozcuchané plážové kučeryInstagram @madi.jcsalon

Bez ohľadu na strih alebo štýl, jemné vlny pristanú každému typu vlasov. Nielen kvôli letnému vzhľadu, rozcuchané plážové kučery presahujú všetky ročné obdobia!

Krátky Bob s plážovými vlnami

Krátky Bob s plážovými vlnamiInstagram @beverlyeze

Nóbl a energický, krátky bob s jemnými vlnami, vďaka ktorému vyzeráte ako bábika. Natočte vlasy a rozčešte, aby vlny zjemnili.

Plážové vlny pre krátke vlasy doma pomocou žehličky

Plážové vlny pre krátke vlasyInstagram @hairdidbysas

Ak máte požehnané plnšie vlasy, krátke vlasy si užijete viac! Pri účese s plážovými vlnami sa máte s čím hrať. Plážové vlny pre krátke vlasy prispievajú k celkovému telu vašich vlasov. Plochá žehlička je tiež skvelá na vytváranie týchto malých vĺn.

Plážové vlny Ombre a krátke vlasy

ombre plážové vlny a krátke vlasyInstagram @tiffanycolorshair

Každý uhol a vlastnosti týchto ombre plážových vĺn a krátkych vlasov skutočne podmania farbu vlasov, kučery, okuliare a strih.!

Plážové kučery inšpirované Boho

Plážové kučery inšpirované BohoInstagram @hairbykayti

Zvýraznite svoje plážové kudrlinky a tmavé korene inšpirované boho vložením malých špendlíkov do hippie vrkočov alebo okolo hlavy, aby vyzerali ako na pláži..

Ľahké plážové vlasy bez kučeravosti

Ľahké plážové vlasyInstagram @hairbytriina

Kľúčové slovo tu je bez námahy: prečešte si vlasy penou alebo si ich dajte na hodinu dohromady a máte jednoduchý účes na plážových vlnách!

Plážové vlny na veľmi krátkych vlasoch

Plážové vlny pre veľmi krátke vlasyInstagram @peachiehair

Uvoľnite plážové vlny na veľmi krátkych účesoch, ako sú bobky a strihy pixie! Morská soľ vás postrieka na nádherné vlnky na tmavohnedých zámkoch.

Textúrovaná plážová vlna na kratších vlasoch

Textúrovaná plážová vlna na kratších vlasochInstagram @nohairpicss

Najľahší spôsob, ako získať textúrovanú plážovú vlnu na kratších vlasoch, je nastriekať nejaký sprej na vlasy s morskou soľou a potom si rozdrapiť končeky. Okamžitá atmosféra prázdnin!

Prírodné teplé vlny na pláži

Teplé plážové vlnyInstagram @jacquie.hair

Jeden zo spôsobov, ako sa na plážových vlnách bez tepla, je natočiť si vlasy v drdole hneď po tom, ako vyjdete zo sprchy. Nechajte pôsobiť asi hodinu a potom uvoľnite!

Jednoduché krátke vrstvené vlasy s plážovými vlnami

Krátke vrstvené vlasy s plážovými vlnamiInstagram @rachel.lott.hair

Krátke vrstvené vlasy s plážovými vlnami by mali mať silnú textúru, ako tento mierne krátky obrátený bob. Tieto ľahké plážové vlny majú zábavné tajomstvo; asi 1/3 vlasov je v skutočnosti veľmi krátky zastrihaný podrez.

Podľa stylistky a majiteľky Camellia Hair and Beauty v Queensbury v New Yorku Rachel Lott vysvetľuje: „Dievča na fotografii má husté kučeravé vlasy, takže táto technika zrúti tvar strihu, pričom chrbát nie je objemný ani trojuholníkový. Je to tiež zábavný vlnitý účes, keď si nosí husté vlasy! “

Pokiaľ ide o styling, Lott hovorí „na dokončenie stylingu použite pleťové mlieko na zvlhčenie a lesk na svoje prírodné plážové kučery a potom voľne zabaľte 1 palcovú žehličku, pričom striedajte smer rozstrapatených plážových vĺn“.

Rozcuchané plážové vlny krátke vlasy

Rozcuchané plážové vlny krátke vlasyInstagram @sonoranyettyhair

Toto je rozbitý lob, pretože má veľa textúry pre plážovú plynulú atmosféru! Keď sa chystáte na plážové vlny, stočte sa do opačných smerov. Keď natočíte hornú časť vlasov, natočte ich priamo na základňu, aby všetok objem zostal na svojom mieste.

Špecialistka na ombre a balayage, Yvette Sandoval, zo Salon Amore ‘v Gilberte, AZ, hovorí:„ Na celý objem použite zahusťovaciu linku Bumble a Bumble a textúrne spreje Marocký olej, aby ste získali veľa textúry a chaotickú plážovú vlnu. “

Sandoval dodáva: „Roztrieštený lalok je veľmi univerzálny strih a bude vyzerať dobre u žien s akýmkoľvek typom vlasov. Styling môže pri určitých typoch vlasov a štruktúre vyžadovať viac úsilia, ale je možné ho dosiahnuť správnymi plážovými vlasovými výrobkami a správnym vzdelaním od vášho stylistu. “

Jemné vlny na stredných až krátkych vlasoch

Jemné vlny na stredných až krátkych vlasochInstagram @kathrynldigioia

Jemné vlny na stredných až krátkych vlasoch? Áno prosím! Tento strih bol udržiavaný na slušnej dĺžke s dlhými vrstvami, po ktorých nasledovalo veľa textúry pre túto plážovú atmosféru. Pokiaľ ide o natáčanie krátkych vlasov, použite 1 palcovú kulmu a potom česaním prstov kučery vytvorte voľné vlny.

Kathryn Di Gioia, majiteľka kozmetického štúdia Di Gioia na pláži Hermosa, CA, hovorí: „Pokiaľ ide o účesy pre vlnité vlasy, menej je viac! Myslite bez námahy, ľahko a s nízkymi nárokmi na údržbu. Ženy si myslia, že viac je lepšie, keď to v skutočnosti nie je. Požadovanými výrobkami pre tieto plážovo vyzerajúce vlny by boli akékoľvek suché texturizačné spreje, krémy, textúrované pasty a soľné spreje. “

Dodáva: „Pre typ vlasov platí, že čím rovnejšie vlasy a čím menej kučeravé, tým lepšie! Ak máte viac tvarované vlasy alebo viac natočené vlasy, potom si, samozrejme, budete musieť dať prácu navyše, aby ste vlasy uhladili a upravili ich tak, ako by ste chceli. “

Výučba vlasov na pláži s kulmou

Výučba vlasov na plážiInstagram @chels_theofficialhairstylist

Tento strih bobu so svetlou blond textúrou je v súčasnej dobe veľmi populárny, najmä na plážových vlnách. S týmto bobovým účesom ho môžete nosiť rovný a elegantný alebo super zábavný popretkávaný plážovými vlnami.

Vytvorte si plážové vlny pre krátke vlasy pomocou 1-palcovej curlingovej paličky Chi a textúrovaného spreja Joico. Ak máte oválny tvar tváre, choďte na plážovú vlnu. Tvary tváre zohrávajú veľkú úlohu pri výbere správneho účesu na zvýraznenie určitých funkcií. Ak si vyberiete strih, ktorý nepracuje dobre s tvarom vašej tváre, zvýrazní funkcie, ku ktorým by ste možno nemali priťahovať oko..

Kaderníčka Chelsea Brevik zo spoločnosti Jamie’s Hair Designs v Thousand Oaks, CA, hovorí: „Buďte si vedomí vyššej údržby. Ak ste žena, ktorá nechce mesačné návštevy salónu kvôli farbám a účesom, vyhnite sa tomuto strihu. “

Chelsea nám tiež poskytuje rýchly návod na vlasy na plážových vlnách, ktorý uvádza: „Ak chcete mať roztomilé plážové vlny, musíte si každý deň vlasy natočiť, aby ste vytvorili tento štýl. Nerobte to každý deň, pretože príliš veľa tepla môže skutočne poškodiť vaše vlasy. V noci si napríklad zapleťte vlasy, ráno rozplette vrkoče a fuj! Budete mať cez noc plážové vlny a suché vlasy bez tepla. Pokiaľ ide o styling produktov, budete potrebovať bezoplachový kondicionér, tepelnú ochranu, ak váš odev neobsahuje žiadny, suchý šampón a texturizačný sprej. “

About the author