Najlepších 27 krátkych zostrihov, ktoré si dajte v roku 2021

Krátke účesy sú vyrobené technikou strihania holiacim strojčekom, aby na krátkych vlasoch vytvorili väčšiu textúru. Krátke strapaté účesy majú veľa rozstrapatených vrstiev, ktoré majú za následok moderný strapatý účes. Krátky súlož sa hodí k štruktúrovanej ofine a ženám s užšími tvarmi tváre. Súlož bola v 70. rokoch populárna osobnosťami ako Joan Jett a Mick Jagger.

Jedna z mojich najlepších tipov na úpravu vlasov pre krátke vlasy je, že by ste mali pracovať s vašou prirodzenou textúrou vlasov. Mnoho žien má štruktúru vlasov, ktorá spadá niekde medzi rovné a kučeravé.

Neexistuje žiadny jednoduchší a rýchlejší spôsob, ako upraviť vlasy, než nájsť chlpatý strih a účes, ktoré budú pôsobiť skôr s vašou textúrou, než proti nej.

Ste pripravení sa inšpirovať?

Pred ďalším stretnutím s vlasmi sa pozrite na tieto obrázky najlepších krátkych účesov a účesov pre ženy práve teraz.

Krátky súlož zo 70. rokov s trhanými koncami

Krátky zostrih zo 70. rokov s strapatými koncamiInstagram @seolahair

Ostrihaný účes vyzerá ako tento krátky súlož zo 70. rokov s trhanými koncami. Moderné krátke ostrihané účesy, ktoré sú rozstrapatené, vám môžu dodať svieži vzhľad! Krásne orámuje tvár a dodá vlasom textúru bez námahy.

Krátky Bob Shag s bočnou časťou

Krátky strieborný účes Bob Shag s bočnou časťouInstagram @rachelwstylist

Moderný zvrat na krátkom bobovom súloži s bočnou časťou si zachováva určitú štruktúru. Bočný súlož funguje skvele na hranatejších tvárach, pretože normálna plná ofina ešte viac skracuje tvár. Je tiež ideálny pre tých, ktorí uprednostňujú bočnú časť. Vzhľadom na štýl bočnej časti nebudete chcieť vrstvy príliš krátke. Umožnenie veľkého množstva pohybu po obvode prináša vášmu bobu plynulosť a textúru.

Čierny súlož Bob s ružovými odleskami

Účes v štýle black shag bob s ružovými odleskamiInstagram @hairby_hannaemilia

Čierny chlpatý bob s ružovými odleskami môže vášmu štýlu dodať určitý jas a ľahkosť. Sústruh dodáva vlasom ľahší pocit z použitých techník vrstvenia. So zvýšeným prietokom a pohybom k vlasom vaša farba ešte viac vyskočí. Skúste do svojho čierneho súčiastky pridať ružové odlesky, aby ste zvýšili hĺbku, pričom jasne ružové sedia proti čiernym tónom, ktoré sa prelínajú do vrstiev..

Krátky Chlpatý Bob so strednou časťou

Krátky Chlpatý Bob so strednou časťouInstagram @hairbybethany

Tieto krátke strapaté účesy je možné prispôsobiť textúre vlasov a tvaru tváre akejkoľvek ženy pomocou vrstiev na orámovanie tváre. Vytvorila ho kaderníčka Bethany Duffy z North Providence, RI.

“Ak uvažuješ o takom krátkom bobovom účese, je jeho údržba taká nízka!” Ostrihané krátke boby sú úplne účesy na umývanie a chodenie, “hovorí Duffy.

Duffy odporúča zaobstarať si krém na kučery, ako je Davines Love Curl Controller na dni prania a Davines Sea Salt Spray na osvieženie v dňoch, ktoré neumývate, aby bola táto zábavná textúra zachovaná.

Ak máte večer von, pomocou prútika definujte niekoľko vĺn pre poddajnejšie huňaté boby. Aj malá posteľ bude pôsobiť úžasne!

Štýl krátkeho špinavého blond

Štýl krátkeho špinavého blondInstagram @alliehairandbeauty

Štýl krátkeho špinavého blonďatého chlpáča je strih s textúrou, ideálny pre stredne až polojemné vlasy. Stylistka Allison Loftin so sídlom v Idahu vytvára pre ženy, ako je táto, krátke účesy. “Na veľké čelo alebo ustupujúcu líniu vlasov vám záclony s týmto strihom budú slušné,” poznamenáva Loftin.

Dodáva: „Kratšie zostrihané účesy pomôžu dámam s menším počtom vlasov získať viac tela a objemu. Keď sú vlasy ostrihané nakrátko s textúrou, môžu vytvárať roztomilý strapatý vzhľad. “

Krátky strih s krátkymi vrstvami

Súlož s krátkymi vrstvamiInstagram @jenikafortrue

Tento účes s krátkymi strapatými vlasmi je taký drzý a športový a vytvorila ho senior stylistka Jenika Criswell z Las Vegas, NV..

Pekné na tomto skrátenom strihu je, že z tohto vzhľadu môžete získať toľko rozmanitosti. Od uhladených a rovných až po vlnité strapaté a nervózne.

Bez ohľadu na váš typ vlasov, Criswell odporúča hlboké kondicionéry, tepelne ochranné a bezoplachové kondicionéry. “Choďte do salónu, aby ste si udržali zdravé a lesklé vlasy najmenej raz za mesiac,” dodáva.

Chlpaté krátke účesy pre dievčatá sú skvelé pre tie, ktorým nevadí, že si nájdu trochu času a každý deň si upravia svoj štýl. Nevýhodou krátkeho súloženia je, že to nie je umývanie a pozeranie.

Vlnitý súlož po krk s ofinou

Vlnitý súlož po krk s ofinouInstagram @hollygirldoeshair

“Choďte na krátke vlasy, ktoré sú na koncoch trochu plnšie, namiesto toho, aby ste si ich strihali rovnako ako pravé vlasy,” odporúča hlavná stylistka Holly Seidel z South Pasadena, CA.

Plnosť vytvorená tu zobrazenými vlnitými vlasmi a huňatými vrstvami dodáva korunke väčší objem a ofina a kúsky vytvárajú taký lichotivý rám tváre..

Tento strih na krátke vlasy sa tiež veľmi ľahko nosí. Funguje rovnako dobre sušené na vzduchu a rozstrapatené, ako vyfúkané alebo stočené.

“Účesové účesy pre krátke vlasy fungujú na toľkých rôznych typoch vlasov, vrátane veľmi kučeravých a veľmi rovných.” Ak máte veľmi husté vlasy, požiadajte svojho stylistu, aby odstránil veľa vlasov technikou rovného holiaceho strojčeka, “dodáva Seidel..

Ak chcete krátke vlnité súčiastky, potom vedzte, že sú k dispozícii v rôznych dĺžkach a dajú sa upraviť množstvom a dĺžkou vrstiev, ako aj štýlom, dĺžkou a úplnosťou ofiny/ofiny..

Choppy Shag pre hrubé vlasy

Choppy Shag po bradu pre hrubé vlasyInstagram @singing_stylist

Tieto nápady strihaných chlpov po dĺžke po bradu predstavujú moderný pohľad na klasický strih pre krátke vlasy.

Krátke účesy na hrubé vlasy sú skvelým spôsobom, ako odstrániť objem a ťažkosť.

👉 Pozrite sa na ďalšie účesy po bradu.

Super krátky balayage súlož

Super krátky balayage súložInstagram @emilya_filippa_do

Tento obľúbený krátky chlpatý blondiak s nízkymi nárokmi na údržbu inšpirovaný Anh Co Tran. Vytvorila ju koloristka a stylistka Emilya Filippa Do z Austinu, TX.

“Super krátke strapaté účesy sú skvelé pre ženy so silnými čeľusťami,” dodáva.

Krátky shag francúzsky orezaný

Krátky shag francúzsky orezanýInstagram @cindi.love

Tento francúzsky štýl krátkeho súloženia je uvoľnený s estetikou bez námahy, ktorá sa pohybuje medzi atmosférou francúzskej dievčiny a atmosférou rock and roll 70. rokov. Vytvorila ho kaderníčka a majiteľka Cynthia Valdez De Gamboa z McAllen, TX.

Vnútorné vrstvy tohto krátkeho strihu a prechodov mu dodávajú svieži textúrovaný súlož. Teraz môžete nosiť ostrihané vlasy, ktoré ľahko ukážu vašu osobnosť.

„Ošúchanosť tohto účesu je ideálna pre dievča na cestách, ktoré sa môže zaviazať k najmenej dvom stylingovým výrobkom a jeho styling môže trvať najmenej desať minút. Krátke strapaté strihy pre jemné vlasy by mali vlasom dodať pohyb, “vysvetľuje.

Produkty ako plážové vlny, textúrovaný morský sprej alebo textúrová hlina sú najľahším spôsobom, ako zachovať sviežosť a jednoduchosť tohto krátkeho huňatého účesu..

Krátka a elegantná huňatá loby

Krátka a elegantná huňatá lobyInstagram @nicollemaryanabeauty

“Toto je najroztomilejšia predstava krátkeho ostrihaného účesu pre ženy,” tvrdí kaderníčka Nicolle Muldowney z Lathan, NY..

Elegantný chlpatý strih lob je moderným kúskom v retro štýle.

“Vedzte, že chlpaté krátke štýly by mali mať vrstvenie a odstraňovanie objemu. Takto sa stane skvelým spôsobom úprava strapatého, krátkeho účesu vo veľkých voľných vlnách, “dodáva Muldowney.

Razored Shaggy Pixie Cut viac ako 60 rokov

Razored Shaggy Pixie Cut viac ako 60 rokovInstagram @lissettehair

Jedná sa o veľmi krátky strapatý strih pixie pre ženy v 60. rokoch na prirodzene štruktúrovaných vlasoch. Vytvorila ho kaderníčka Lissette Brito z Edgewater, New Jersey.

Má krátku dĺžku, a preto je strih s nenáročnou údržbou stále štýlový.

Táto huňatá plodina je perfektným krátkym účesom pre 60-ročných. Tento ostrý pixie shag je možné znovu vytvoriť doma s jednoduchým a minimálnym sušením fénom.

Brito hovorí, že použije hydratačný šampón ako MoroccanOil na dodanie lesku a zabránenie vysušeniu prirodzenej textúry. “Nakoniec dokončite trochu Redken Outshine, aby ste dodali definíciu chlpatých chrumkavých účesov pre staršie ženy,” dodáva.

Pozrite sa na ďalšie pixies pre ženy vo veku 60 rokov

Chlpatý dlhý strih Pixie

Chlpatý dlhý strih PixieInstagram @salonpuremtl

Vystrihajte krátky zostrih ako dlhý strih pixie, ktorý sa ľahko nosí v niekoľkých rôznych účesoch. Vezmite si napríklad tohto chlpatého pixie. V prípade žien, ktoré zvažujú krátke zostrihanie, majte na pamäti, že žena na obrázku má pomerne jemné vlasy.

Ak uvažujete o krátkych strapatých štýloch a máte husté a/alebo hrubé vlasy, môže sa vám stať, že budete pracovať trochu ťažšie na tom, aby ste si upravili vlasy bez toho, aby vyzerali úboho..

Kratší Shaggy Angled Bob

Kratší Shaggy Angled BobInstagram @wewehair

Šikmý huňatý bob na krátkych vlasoch je práve teraz trendom, pretože je to relatívne ľahký štýl, ktorý môžete dosiahnuť doma s malým úsilím. Midgley Ross Howe, stylistka a majiteľka spoločnosti Howe Hair v Kapskom Meste v Južnej Afrike vytvorila tento moderný zostrih.

Howe hovorí, že najdôležitejšou vecou, ​​ktorú je potrebné vziať do úvahy, keď máte ostrihaný účes, je, že robustné krátke vlasy nie sú vždy najľahšou možnosťou. “Na účely štýlu je to však jednoduché, keď sa v tom zorientujete,” vysvetľuje.

Tento strapatý účes s krátkymi vrstvami funguje najlepšie u žien s krátkymi jemnými až strednými vlasmi.

Budete musieť byť pripravení použiť nejaký druh produktu, ako je pena alebo texturizačný sprej, aby mal chlpatý vzhľad a potrebnú fixáciu. Ak sú vaše krátke vlasy dosť kučeravé alebo rovné, pomocou klieští je najľahší spôsob, ako získať perfektnú krátku letnú vlnu.

Pernatý krátky sekaný súlož

Pernatý krátky sekaný súložInstagram @prettycutanddry

“Textúrovaný bob bob na krátkych vlasoch, ktorý má pernaté vrstvy, na rozdiel od toho, ako sedia na sebe,” vysvetľuje tvorkyňa štýlu a kaderníčka Sara Carden z Costa Mesa, CA.

Táto inšpirácia celebrity súlož vytvára modernejší a všestrannejší účes bob.

„Krátke strapaté účesy sú skvelé pre ženy, s ktorými nemá príliš prirodzenú textúru, s ktorou by mohli bojovať. Preto je dobré do strihu pridať huňaté vrstvenie, “hovorí Carden.

Toto je jeden z najlepších nápadov na zostrih účesu pre štýl „umývaj a choď“, ktorý je skvelý pre ženy s tenkými vlasmi. Krátka dĺžka funguje najlepšie pre ženy so srdcovým alebo oválnym tvarom tváre.

Krátke ostrihané strapaté vlasy

Krátky Razored ShagInstagram @jpattonsalon

Tento krátky strihaný strih je plný textúry a vyrezávaných kúskov, vďaka ktorým je nosenie mladistvé a zábavné. Vytvorila ju stylistka Julia Pattonová zo San Francisca v Kalifornii.

Krátke vrstvené zrážky často vyzerajú neodhalené alebo zažité, takže to funguje dobre pre ženu s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorá nehľadá často šampónovanie a úpravu vlasov..

„Ak skúmate obľúbené krátke súčiastky a nie ste si istí, či vám to bude vyhovovať, dohodnite si 15-minútovú konzultáciu so svojim stylistom. Prineste nejaké obrázky, ktoré sa vám páčia, aby váš stylista mohol prispôsobiť krátky ošúchaný strih, ktorý bude najlepšie vyhovovať štruktúre vašich vlasov a tvaru tváre, “vysvetľuje Patton..

Ako štylizovať krátky súlož:

– Uterák vlasy veľmi dobre osuší

– Pridajte soľný sprej

– Pri sušení vlasov upravte ruky

Moderný krátky súlož A-line

Moderný krátky súlož A-lineInstagram @misahara5

Stylistka Margarita Fordová z Moorparku, CA, vytvorila tento moderný strih A-line chlpov na krátke vlasy. Je to skutočne ženský strih.

Najlepšie krátke chlpy majú veľa textúry, ktorá funguje pre každý typ vlasov.

„Tento krátky strih je skvelý pre ženy s jemnými až stredne silnými vlasmi. Pôsobí hustejšie, sexi a môže vám pomôcť odstrániť chlpatý trend krátkych vlasov, “hovorí Ford..

Na štýl:

– I Kenra Volumizing Spray pri koreni

– Vyfúkajte ho do sucha pomocou okrúhlej kefy.

– Keď sú vlasy suché, nastriekajte sprejom Kenra Professional Heat Block Spray na ochranu pri žehlení.

– Na záver nastriekajte Kenra Dry Texture Spray.

Chlpatý strih s krátkymi strapcami

Chlpatý strih s krátkymi strapcamiInstagram @yukistylist

Vyberte si veľmi štruktúrovaný, krátky zostrihaný strih s krátkym strapcom, ktorý je veľmi prispôsobiteľný každej žene. Tento obľúbený strih je pre dámy, ktoré sú trochu dobrodružnejšie, rozbalené, eklektické a nemajú rovné vlasy.

Ako štýl huňatého strihu s ofinou:

-Vysušte pomocou difuzéra pomocou rozprašovača s morskou soľou Aquage, aby ste získali chaotický, živý vzhľad.

– Potom pomocou stočenej lišty Hot Tools zatočte so všetkými kučerami, ktoré sa vám nepáčia, smerom, ktorým sa vydávate.

– Dokončite to sprejom na suchú textúru od spoločnosti L’anza, definujte textúru a trochu ju podržte.

Krátky a chlpatý podrez

Krátky a chlpatý podrezInstagram @samkanehair

Tento skutočne krátky huňatý bob s podrezaním je najtrendovejším strihom pre odvážne dievčatá. Vytvoril ho senior stylista Sam Kane z Bostonu, MA.

“Hranaté krátke súčiastky sú skvelé pre každú ženu, ktorá je možno trochu plachá, keď sa odhodlá k úplnému strihu krátkeho pixie bobu,” hovorí Kane. “Vzadu máš krátke nohavice, ale vpredu nejakú ochrannú sieť.” Tento štýl krátkych vlasov je úžasný spôsob, ako tenké a jemné vlasy pôsobiť hustejšie a plnšie. “

Pokiaľ ide o styling chlpatých pixie bobov, Kane hovorí:

– Najprv osušte (iba prstami) soľným sprejom alebo ľahkou penou.

– Keď sú vlasy suché, naneste sprej na textúru, aby ste získali ľahký vzhľad.

Najkrajší huňatý strih po dĺžke

Najkrajší krátky chlpatý strih s dĺžkou na čeľusteInstagram @elyselouise_rixonhair

Najkrajší huňatý strih s dĺžkou čeľuste dobre funguje na jemných textúrach a tvári v tvare srdca. Odstránenie akéhokoľvek spodného objemu podrezaním a textúrovaním koncov. Kratšie vrstvy v zadnej časti koruny poskytujú značný zdvih pri práci nad akýmikoľvek výstrihmi a stredne dlhé vrstvy okolo tváre. Predvádzanie čeľuste vytvára zábavný krátky zostrih.

Krátky až stredne chlpatý asymetrický bob

Krátky až stredne chlpatý asymetrický bobInstagram @tagyourhair

Tieto strapaté krátke vlasy sú super textúrované, asymetrické ako žiletka s množstvom vrstiev. Vytvorila ho kaderníčka Kim Taglienti z Philadelphie, PA.

“Použite holiaci strojček na vytvorenie textúry v chlpatých bobových strihoch a potom, keď je suchý, textúrujte ho nožnicami, vytvorí krátky krátky štýl bez námahy, ktorý bude pôsobiť ako z účesu,” vysvetľuje..

Tento kratší strih je skvelý pre všetky typy vlasov od rovných po vlnité až po kučeravé. To závisí od toho, pre aký štýl sa chystáte, a to určuje, ako bude štylizovaný.

Ako štylizovať asymetrického boba:

– Použite objemové tonikum & náprava poškodenia denná oprava vlasov, kým sú mokré & po zvinutí.

– Použite 1 1/4 palcovú kulmu striedajúcu sa v smere, ktorý necháva trhané konce, aby mala rozstrapatený strapatý účes na pláži. – Potom použite definujúci bič & lak na vlasy s kontrolnou silou.

“Použitie pomády je kľúčom k dosiahnutiu tohto súložného vzhľadu, ktorý mu pomôže dodať textúru,” dodáva.

Krátky blonďavý súlož s ofinou viac ako 50

Krátky blonďavý súlož s ofinou viac ako 50Instagram @christopherashleysalon

Krátky zostrih je ideálny pre staršie ženy, ktoré majú stále husté vlasy. Pridanie trochu šampanského blond balayage farby je úžasný spôsob, ako skryť svoje prirodzene sivé vlasy a dodať mladistvý vzhľad, ak pôjdete skrátene..

Roztomilý huňatý strih s kučerami pre krátke kučeravé vlasy

Roztomilý huňatý strih pre krátke kučeravé vlasyInstagram @jamesblakehanson

Krátke strapaté strihy sú práve teraz super trendy. “Tento krátky strih je veľmi rozptýlený, zaoblený v hornej časti, hranatý po stranách a veľmi otvorený okolo tváre,” hovorí stylista James Blake Hanson z Orlanda, FL..

Krátky kučeravý strapec pristane každej žene. Dokáže zvýrazniť prirodzenú textúru vlasov, schudnúť alebo pridať postavu. Údržba je veľmi jednoduchá, pokiaľ ste ochotní použiť malý výrobok.

Rovné vlasy sa môžu stať textúrovanými, vlnitými a kučeravé krátke vlasy môžu byť vylepšené.

“Tento dievčenský súlož skutočne otvára tvár a vyzerá skvele aj s ofinou.” Niekomu so silnými lícnymi kosťami to môžete skutočne otvoriť. U žien s okrúhlou tvárou budete stále vyzerať skvele a dokonca si môžete zúžiť vzhľad tváre o niečo dlhším rámom tváre, “vysvetľuje.

Krátky textúrovaný súlož s bočnými predierkami

Krátky textúrovaný súlož s bočnými predierkamiInstagram @mainpointsalon

Krátky textúrovaný súlož s bočne zdvihnutým treskom je drzý a roztomilý štýl. Súlož sa líši od bobu, pretože boky sú kratšie ako chrbát. Krátke účesy sú skvelé pre tenké vlasy. Soľný sprej je skvelou voľbou pre strihy krátkych vlasov.

Roztomilý krátky tupý súlož s ofinou

Roztomilý krátky tupý súlož s ofinouInstagram @timpascoe_hair

Krátky strapatý účes s ofinou je ostrihaný strih, ktorý má odstupňovanie a ukazuje rozpojené konce. Roztomilý krátky tupý súlož a ​​ofina vyniká super vyzlečeným strapatým povrchom.

Krátky hnedý zostrih s melírmi

Krátky hnedý súlož s melíromInstagram @definedbysav

Pridajte k tmavohnedým vlasom niekoľko karamelových odleskov, aby boli zábavné a svieže krátke až stredné vlasy. Každý zvýraznený stojan predvedie všetky rozmery vášho nového krátkeho chlpatého účesu a tmavšia farba vlasov sa určite zhoduje s akýmkoľvek odtieňom pokožky..

Najroztomilejší krátkovrstvový súlož

Najroztomilejší krátkovrstvový súložInstagram @holly.stylist

Skúste krátky zostrih s detskou ofinou, ktorý dodá krátkym účesom vintage a punkový nádych. Tento krátky vrstvený súlož vytvoril stylista Holly Scott z Salt Spring Island, BC.

“Najlepšia vec na tomto úžasnom krátkom účese je, že je taký univerzálny, podľa toho, ako ho upravíte,” hovorí Scott. “Vlny mu dodávajú jemný„ zažitý “vzhľad a pri narovnávaní to dáva pôsobivejšiu atmosféru.”

Vlnité stredné/jemné vlasy sú perfektne vhodné najlepšie pre túto dĺžku a tvar. Ak máte rovné vlasy, kľúčom k tomu, aby vyzerali bez námahy, je vytvoriť „ohyb“ pomocou žehličky proti zvlneniu. Nakoniec si rozčesajte vlasy sprejom na textúru, aby ste dokončili svoje nové krátke strapaté vlasy!

About the author