Najlepších 29 krátkych úhľadných účesov pre ženy v každom veku

Krátke účesy sú upravené a strihané pomocou moderných techník, aby vytvorili odvážny a odlišný vzhľad. Od balayage a detských svetiel po vrstvy strihané holiacim strojčekom a asymetrické línie, tieto nové triky zaručujú hravý nádych každej čeľusti až po strih pasúce sa na krku.!

Kaderník, Jessika Campbell salónu/kúpeľov Paramount v Temecule, CA hovorí, že by ste mali najskôr zvážiť svoj životný štýl. V účese s chvostom vždy vytiahnete zámky? Dávate prednosť vzhľadu s nízkymi nárokmi na údržbu ako typu „rýchlo fénujte a choďte“?

Ako výtvarníčka, ktorá sa špecializuje na boby a loby, má Campbell pre svojich klientov dve najlepšie otázky. Spýtala by sa vás, čo sa vám páči na inšpiratívnej fotografii, ktorú jej ukážete. Je tiež dôležité, aby vedela, koľko času chcete venovať stylingu.

Sekanie vašich dlhých klátikov je o tom, ako sa odhodlať, takže Campbell má tendenciu skracovať o 1 palec menej, ako by ste požadovali. “Je lepšie, keď si môžeš ostrihať viac vlasov, ako príliš krátke vlasy.”

Rozmýšľate o kratšej hrive, ale bojíte sa ísť veľmi skrátene? „Povzbudzujem vás, aby ste šli aspoň 1“ nad plecia, aby vám vlasy nezačali „vyklopiť“, hovorí Campbell..

Na objemné krátke vlasy Campbell rád nanáša vláknitú penu na vlhké pramene. Obľúbený je tiež sprej so suchou textúrou a objemový prášok na dokončenie. Medzitým, na úpravu tupého strihu, bude upokojujúci balzam na mokré vlasy skvelý aj na vytvorenie elegantného povrchu. Upravte svoj obyčajný ostrihaný strih na podmanivý a pútavý účes!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si práve teraz prezrite tieto obrázky z trendových krátkych štýlových účesov pre ženy!

Perfektný účes Sassy Pixie

Perfektný účes Sassy PixieInstagram @zunigaelyssa

Tieto krátke strapaté vlasy sú strihom pixie kaderníčky Elyssy Marshall z Houstonu, TX.

“Strih vytvára elegantný, jemný, ale ostrý vzhľad,” hovorí Marshall. “S týmto typom textúry vlasov tento strih robí krátky a ľahký štýl.” Tento elegantný krátky pixie strih je jemný a ženský. “

Ak uvažujete o kratšom strihu, môžete sa rozhodnúť pre tento roztomilý krátky štýl. Sebavedomie a spôsob, akým sa nosíte, môžu urobiť alebo zlomiť akýkoľvek účes.

Krátky drzý strih s operenými vrstvami

Krátky drzá strih s operenými vrstvamiInstagram @uskova.tatiana.official

Krátky drzý strih s operenými vrstvami vyzerá krásne, keď je potretý objemom a špicatými koncami. Aby ste dosiahli objemný efekt, považujte penu na vlasy za svojho najlepšieho spojenca.

Účes Sassy Shag na stredne hnedých vlasoch

Sassy shag účes na stredne hnedých vlasochInstagram @alyssah_doeshair

Sassy shag účes na stredne hnedých vlasoch je strih, ktorý budete potrebovať, aby ste zdvihli bob o niečo vyššie. Kratšie vrstvy vytvárajú textúru a pohyb a vytvárajú súlož. Sassy shag sa tiež ľahšie upravuje ako tradičný bob. Nie je potrebné žiadne okrúhle česanie, stačí vysušiť vzduchom alebo vysušiť na vzduchu texturizačným výrobkom.

Sassy Pixie s podrezaním

Sassy pixie s podrezanímInstagram @oksanagromysheva

Sassy pixie s podrezaním môže byť upravená gélom alebo pomádou. Cieľom je udržať nízke strany a zachovať kontrast medzi dĺžkami, čo je kľúčové pre náročnosť tohto strihu..

Sassy asymetrický účes

Drsný asymetrický účesInstagram @oksanagromysheva

Drsný asymetrický účes je účes, ktorý je na vrchu o niečo dlhší, aby pomohol predĺžiť tvár. Skladá sa z dlhého strapca. Pôsobí tak, že rámuje oči, čo ďalej pomáha dodať romantický nádych všetkým vo všetkom vzhľade.

Sassy naskladaný Bob na vlasy Ombre

Sassy naskladaný bob na ombre vlasochInstagram @styled_by_carolynn

Vyskúšajte elegantný naukladaný bob na ombré vlasoch pre svoj nový štýl. Naskladaný bob a tmavšie korene sú prospešné, pretože dobre rastú. Cesty do salónu môžu byť každých 8 až 10 týždňov, nie každé 4.

Sassy uhlový účes s blond Balayage

Sassy uhlový účes s blond balayageInstagram @shmoakin_hair

Sassy uhlový účes s blond balayage je zúrivý. Kratší chrbát s dlhším predným dielom mu dodáva krásny profil. Chaotické vlny sa vytvárajú kulmovaním so žehličkou, ktorá necháva konce von, a dodáva jej pocit zažitia. Blonďatá balayage pekne dopĺňa šikmý strih a dodáva mu prirodzenú farbu.

Choppy a Sassy pre ženy nad 70 rokov

Trhavý a drzý účes pre ženy nad 70 rokovInstagram @alexfantasyhair

Trhaný a drzý pre ženy nad 70 rokov, to je zábavný a strapatý pohľad. Požiadajte svojho stylistu o odstupňovaný zátylok a niekoľko neporiadnych vrstiev. V prípade potreby upravte štýl pomocou okrúhlej kefy a plochej žehličky.

Lichotivý krátky strih pre okrúhlu tvár

Lichotivý krátky strih pre okrúhlu tvárInstagram @bormannjr

Lichotivý krátky strih pre okrúhlu tvár funguje dobre s vrstvami cez korunu, ktoré upútajú pozornosť. Sassy krátke účesy budú určite podmanivejšie, keď vysuniete konce pomocou kulmy a nejakého spreja na vlasy alebo laku na voskovanie. Pridajte bočné ofiny, ktoré pomôžu zjemniť oblé funkcie.

Sassy textúrované ofiny pre dlhé tváre

Sassy textúrované ofiny pre dlhé tváreInstagram @belximenes

Tieto textúrované ofiny pre dlhé tváre môžu vytvárať elegantné krátke štýlové účesy a navyše opticky znižujú dĺžku vášho čela. Tento okraj tiež dodáva šírku úzkym tvarom tváre.

Tieto typy ofiny zjemňujú tvár vďaka štruktúrovanému strihu, ktorý sa dobre kombinuje s krátkymi úhľadnými účesmi. To vytvára celkovo ľahší moderný štýl.

Textúrované ofiny pre dlhé tváre

Textúrované ofiny pre dlhé tváreInstagram @_lyssacolors

Toto je najlepší krátky drzý účes pre sivé vlasy! Džezujte to s bočnou časťou a dlhou ofinou. Dámy s tenkými vlasmi pôsobia v tomto štýle tak elegantne.

Tieto krátke strapaté vlasy s dlhou ofinou majú skutočne jemný a chladný tón, ktorý dodáva uvoľnenú atmosféru, ideálne pre ženy so svetlou pleťou.

Perfektný strih pre ženy nad 60 rokov

Perfektný strih pre ženy nad 60 rokovInstagram @hairbytaylorking

“Strieborné a drzé,” tomu hovorí kaderníčka Taylor King of Swank Salon v Springfielde v Missouri tento krátky a elegantný strih pixie. To funguje najlepšie pre staršie ženy nad 60 rokov s krátkymi vlasmi.

Sassy a Short pre seniorov

Sassy a Short pre seniorovInstagram @teresathehairstylist

Pre staršie ženy môže byť strih a krátke vlasy presne tým, čo potrebujete. Požiadajte o štruktúrovaného pixie, ktorý je v hornej časti dlhší. Údržba bude takýmto štýlom zhruba každé 4-6 týždňov. Štýl s Kevinom Murphym „Spálňové vlasy“ na vysekanie textúry.

Roztomilý a drzý strih s ofinou

Roztomilý a drzý strih s ofinouInstagram @belximenes

Štýlový a drzý strih s ofinou funguje krásne u žien, ktoré chcú vo vlasoch prijať textúru. Krátke a elegantné účesy môžu zvýšiť prirodzené vlny.

Produkujú prirodzený objem skvelým umiestnením vrstiev. Skúste do svojho krátkeho strihu pridať nejakú ľahkú textúrovanú ofinu, aby ste zjemnili štýl.

Krátky ostrý drsný účes pre čierne zámky

Krátky ostrý drsný účes pre čierne zámkyInstagram @shmoakin_hair

Vychutnajte si krátky ostnatý strih s čiernym odtieňom, aby ste jemnejšie vlasy získali maximálnu plnosť. Pri krátkych vlasoch zaistí, že vaše vlasy budú vyzerať hustejšie.

Aby to zostalo drzé, ponechajte v hornej časti štruktúrovaných strán určitú dĺžku textúry. Vylepšite trochou pasty a buďte kreatívni so stylingom, aby ste vlasy ihneď nabalili.

Krátky & Sassy pre afroamerické ženy

Krátke & amp; Sassy pre afroamerické ženyInstagram @stylesbykeeys

Tento krátky účes pre Afroameričanky vyzerá príliš dobre na to, aby to bola pravda. Bočné ofiny a efekt textúry vytvárajú drzý a krátky štýl, ktorý mnohým afroamerickým ženám pripadá príťažlivý.

Krátky kučeravý drzý účes

Krátky kučeravý drzý účesInstagram @josemithebarber

Tento krátky kučeravý drzý účes ponúka afro -fade, skvelé na objatie a ozdobenie prirodzenej štruktúry vlasov. Textúrované kučery v tomto drzom štýle sú nepopierateľne nádherné!

Štýlová textúrovaná sassa pre krátke vlnité vlasy

Štýlová textúrovaná sassa pre krátke vlnité vlasyInstagram @beautybymacib

Textúrovaná podprsenka pre vlnité vlasy vždy poskytuje úžasný štýl. Textúrované vlny a odstupňovaný strih zvyšujú objem a telo vlasov. Rozhodne drzé vibrácie práve tu!

Krátky drzý zostrih po čeľusť

Krátky drzý zostrih po čeľusťInstagram @danae_edwardsandco

Krátky drzý zostrihaný do čeľuste je ultimátnym podráždeným účesom. Perfektné pre dámy s hrubšími vlasmi, ktoré chcú sassier, skrátené vlasy.

Krátky strih Sassy Pixie

Krátky strih Sassy PixieInstagram @romeufelipe

Ak ste žena s vlasmi na jemnejšej strane, zvážte krátky príťažlivý účes s pixie, pretože sa mieša od krátkeho po dlhý okolo koruny. Štýlové krátke drzé strihy s Box-O-Bollox od Evo pre pridanú a rafinovanú textúru.

Sassy krátky bob pre tenké vlasy

Sassy krátky bob pre tenké vlasyInstagram @hairby_jumcakes

Sassy short bob je najlepší strih pre tenké vlasy, ak hľadáte štýl s pomerne nízkou údržbou. Orezané účesy sú rovnako prospešné pre pridanie extra tela k vašim tenkým vlasom.

Krátky biely podrezaný účes Bob

Krátky biely podrezaný účes BobInstagram @kaileedoeshair

Tento biely podrezaný bob účes robí trendy štýly, ktoré sú ideálne pre staršie, odvážne ženy a ženy, ktoré chcú vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu. Pridanie dlhších vrstiev vpredu dopĺňa tvár.

Hľadáte niečo iné, než rovný bob? “Požiadajte o podrezanie a pridanie textúry na bielo-blond vlasoch.” Tieto elegantné krátke vlasy sa dajú ľahko a rýchlo upravovať, “hovorí kaderníčka a koloristka Kailee Foidart zo spoločnosti Kenora, ON..

“Takto ostré strihy sú univerzálne na všetky typy vlasov.” Môžete ho nosiť kučeravý alebo okrúhly štetec, aby mal väčší objem. Koreňové zdvíhače pomôžu dať v korune väčší objem. Môžete to tiež zastrčiť, aby to malo iný štýl, “dodáva.

Lichotivý tmavohnedý krátky strih pre okrúhlu tvár

Lichotivý tmavohnedý krátky strih pre okrúhlu tvárInstagram @raenikole

Tmavá farba na tomto drzom krátkom strihu je bohatá čokoládovo hnedá zvolená tak, aby vniesla do jej pleti hĺbku a teplo. Vytvoril ho majster stylista Rae Steele z Coviny v Kalifornii.

“Používajte organické farby na vlasy, ktoré obsahujú zložky, ktoré nie sú pre telo také agresívne,” hovorí Steele. „Požiadajte svojho stylistu, aby ostrihal vrstvy ohraničujúce tvár a vlasy prerozdelil tak, aby strih mohol elegantne vyrásť. Sassy krátke účesy by mali trvať asi štyri mesiace. “

Tento strih nevyžaduje veľa, ale ak máte rovné vlasy, je na ich konci potrebných trochu viac. Bity na rámovanie tváre sú univerzálne, pretože sú úplne prispôsobené vám. V spolupráci s kaderníkom zistite, kde by mal váš rám tváre začínať a ako by sa mal spájať s vašimi koncami.

Steele odporúča vyskúšať balzam na vlasy HairStory Studio a soľný sprej Rahua. “Najprv naneste neoplachovací krém, potom soľný sprej,” vysvetľuje. “Soľný sprej používajte väčšinou pri koreni a zľahka ho rozotrite po celom tele.” Ak sú vaše vlasy trochu rovnejšie, rozhodnite sa pre textúrny prach, ktorý by mal byť nanesený, keď sú vlasy suché. Na úpravu jemných vlasov vyskúšajte prášok Hairstory Studio. Umožňuje oddelenie prameňov, čo vyzerá úžasne. “

Krátky vrstvený účes Bob Sassy

Krátky vrstvený účes Bob SassyInstagram @yorkhair_

“Sassy vrstvený bob má textúrované, kratšie vrstvy a stredné dĺžky, ktoré sú tak univerzálne.” Tento krátky drzý textúrovaný bob je skvelý, pretože ho môžete nosiť rovný aj strapatý a strapatý, “hovorí stylistka Sylvia York zo Senoia, GA..

Ak chcete niečo, čo vyrastie ľahko, skúste urobiť niekoľko kúskov balayage okolo tváre a hornej polovice, aby ste veci rozjasnili, ale aby to vyzeralo veľmi prirodzene..

Tento strih je určený pre všetky typy vlasov. Všetky dĺžky sa môžu líšiť, a preto je taký úžasný. Stredné dĺžky fungujú, ak nechcete ísť príliš skrátene. Ak ste žena s hustými vlasmi, odstránenie všetkej hmotnosti môže pomôcť vlasom rozhýbať sa a dodať vám telo. Ak máte pravý opak, pravdepodobne budete potrebovať ďalšiu pomoc v oddelení stylingu.

Pokiaľ ide o styling, York hovorí: „Pridanie zahusťovacieho spreja od Bumble and Bumble pomôže rovnako ako pridanie soľného spreja alebo dokonca peny. Bumble a Bumble majú sprej, ktorý má oboje. Hovorí sa mu Surf Foam Spray. Ak pridáte zahusťovací sprej a tiež surfovaciu penu, máte hotovo. Ak sa vám páči, jednoducho vyfénujte a stočte a zakončite Dry Spun od BB a budete nadšení z toho, ako dobre vyzerá. “

Krátky blond sassy účes

Krátky blond sassy účesInstagram @beautyby.er

Jedná sa o ženský krátky strih, známy tiež ako drzý pixie strih. Vytvoril ho kaderník Erinn Salewski zo spoločnosti Frisco, TX.

“Sassy zrážky pre krátke vlasy, väčšinu času, sú niečo, čo musíte upraviť,” hovorí Salewski. “Nemôžeš sa len zobudiť a ísť.” Keď sú vlasy mokré, použite sprej na textúru a potom niekedy použite ľahkú pastu, aby vlasy držali na mieste tak, ako sa vám to páči. “

Najlepší strih Sassy Bob pre jemné vlasy

Najlepší strih Sassy Bob pre jemné vlasyInstagram @shmoakin_hair

Najlepším drzým strihom bobov pre jemné vlasy je predovšetkým textúra, ktorá vašim zámkom dodá nový život.

Textúrované vrstvy pôsobia skvele na jemnejšie vlasy. Zvlášť ak príliš vrstvené vlasy potrebujú udržať hmotnosť. Buďte odvážna a vezmite si dĺžku vlasov, aby ste dosiahli dokonalé krátke a elegantné strihy bobov.

Krátky prírodný drzý účes

Krátky prírodný drzý účesInstagram @daveydidmyhair

“Pre tento krátky drzý ženský účes je potrebná výška v korune, ktorá doplní silnú štruktúru tváre.” To má tvar, ktorý by sa dal vnímať ako hranatý, a trochu ho zaokrúhľuje, “hovorí holič a stylista David Matthew z Petrohradu, FL..

Toto je krátky huňatý pixie. “Od prírody som strihač holiaceho strojčeka,” hovorí Matthew, “a táto textúra vlasov je ideálnym plátnom na najlepšie využitie tohto nástroja.”

Vysvetľuje: „Žiletka vytvára na koncoch vlasov skôr jemné zúženie než tupé konce, ktoré by vytvorili nožnice. S hrubými, hustými vlasmi dáva vlasom určitý priestor na život a dýchanie. Okrem toho umožňuje účesu počas rastu rozkvitnúť do rôznych tvarov. “

Pri krátkych vlasoch je soľný sprej nevyhnutnosťou. Vyskúšajte Rockaway R+CO, pretože poskytuje svaly bez stuhnutosti. Vrstvenie na ľahký stylingový krém alebo pomádu trochu oddelí, aby sa dosiahla prežitá kvalita.

Sassy Bob pre hrubé vlasy

Sassy Bob pre hrubé vlasyInstagram @shmoakin_hair

Kývajte na krátku drzú bobu pre husté vlasy a urobte si štýl s veľmi nízkymi nárokmi na údržbu. Husté vlasy na kratšom strihu bobu môžu byť veľa na umývanie a úpravu. Takže zdvihnutie dĺžky na niečo udržiavateľnejšie zrazí minúty z vašej rannej rutiny.

Na zníženie hmotnosti pridajte niekoľko vrstiev. Vrstvy tiež podporujú malú textúru. Dokončite tento krátky a odvážny bob nastriekaním soľného spreja, zoškrabaním a nechajte uschnúť na vzduchu.

Ostrý strih pre ženy nad 50 rokov

Ostrý strih pre ženy nad 50 rokovInstagram @hairgallerycairns

“Ak chcete takýto krátky drzý strih, požiadajte o ostrejší, ale ženský vzhľad,” hovorí majiteľka salónu a stylistka Kirsty Seden z Austrálie..

“Toto je moderná adaptácia starého školského misky.” Pri stylingu to vyžaduje minimálne úsilie. Navyše perfektne dotvára ženskú tvár, vysoké lícne kosti a drobnú čeľusť. Na zjemnenie promócií požiadajte o silnú čiaru okolo okrajov, “vysvetľuje.

Na úpravu štýlu Seden odporúča použiť malé množstvo Schwarzkopf Miracle 15, „ktoré vytvára vo vlasoch dostatočnú schopnosť tvarovania, textúry a zrnitosti“.

Dodáva: „Žehličkami môžete prechádzať iba po koncoch, nie dôkladne, len natoľko, aby ste ich naostrili a zakončili trochou práškového oblaku Schwartzkopf. Vo vlhkom podnebí to zastaví vlhkosť ovplyvňujúcu váš štýl po celý deň a dá sa prepracovať. tak, aby vyhovovali.”

Tento štýl by dopĺňal drobnejší tvar tváre so zúženou čeľusťou od lícnych kostí s pekným zaobleným tvarom hlavy na chrbte. Ak máte viacnásobné alebo silné koruny, museli by ste dávať pozor, aby ste okolo koruny nechali dostatok dĺžky.

About the author