Top 15 krátkych účesov pre ázijské dievčatá v roku 2021

Krátke účesy pre ázijské dievčatá sú účesy, ktoré sa zameriavajú na rovné, čierne a jemné vlasy. Ak hľadáte definíciu svojej hodvábnej hrivy a nádherné telo, sme tu, aby sme vám to pomohli!

Nedostatočná dĺžka neznamená menšiu všestrannosť! Od klasického bobu po ostrý pixie – ázijské vlasy sa zvyčajne dajú ľahko upravovať s použitím správnych produktov. Či už chcete, aby sa k vášmu krátkemu účesu hodili ženské kučery, plné vlny alebo roztomilá ofina, voľba je len na vás!

Špecialista na vlasy Akane Tachibana z LA rozlieva deets o tom, čo vziať do úvahy, keď idete na skratku! „Môj tip č. 1 je upraviť vlasy tak, aby boli v rovnováhe. Skontrolujte tvar tváre, dĺžku krku a hrúbku vlasov. Potom si vyberte strih, ktorý bude týmto funkciám vyhovovať, “hovorí.

“Váš životný štýl a móda sú tiež top veci, ktoré je potrebné zvážiť,” dodáva Akane. „Keď zmeníš účes z dlhého na krátky, zmení sa tvoja atmosféra. Oblečenie, ktoré ste si obliekli včera, nemusí s vašim novým krátkym účesom fungovať. Môj návrh je zmeniť svoj módny štýl tak, aby vyhovoval vášmu účesu. Alebo si vyberte účes, ktorý vyhovuje vašej móde. “

Krátko vám prekvapivo poskytne väčšiu voľnosť v štýle. Medzi ázijské hviezdy, ktoré zahodili dlhé hrivy, patria Awkwafina, Lana Condor a JuJu Chan!

Na úpravu hustých vlasov bez pohybu odporúča Akane na mokré vlasy naniesť stredne silný vosk alebo pomádu. “Vysušte ho sušičkou, aby získal jemnosť a pohyb. Dodá vašim vlasom príjemnú textúru, “zdieľa.

Budete prekvapení nekonečnými spôsobmi, ako strihať tieto prirodzene rovné pramene.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obľúbené obrázky krátkych účesov pre ázijské dievčatá!

Trendový krátky Bob

trendový krátky strih bobu pre ázijské dievčaInstagram @phatlyzn

Najlepším účesom pre ázijské dievča je trendový krátky bob spojený s roztrhanou detskou ofinou. Hodí sa pre všetky ázijské dievčatá akéhokoľvek veku. Tento francúzsky bob s čeľusťami upozorňuje na dokonalú pokožku nositeľa.

Krátky strih pre hrubé ázijské vlasy

krátky strih pre ázijské dievča s hustými vlasmiInstagram @familyhair_ashmorecity

Tento skutočne krátky vrstvený strih je nevysloveným dôkazom, že dámy môžu rozchodiť aj pánske strihy. Stylistka Family Hair Studio z Ashmore City, Austrália, urobila balayage techniku ​​farbenia pomocou fólií, aby na tento krátky strih pre husté ázijské vlasy pridala žiariaci popol, zlaté a platinové blond odtiene..

S bočnými zametanými nárazmi

krátky účes s bočnými ofinou pre ázijské dievčaInstagram @alexandria.greco

Tento krátky účes ázijskej ženy s ofinou skrivenou do boku je perfektný pre Aziatov. Tento krátky strih na tmavých vlasoch as jemnou textúrou je podceňovanou interpretáciou jednoduchého a krásneho.

Roztomilý krátky zostrih pre ázijské dievča

Roztomilý krátky účes pre ázijské dievčaInstagram @ebichan0206

Ak chcete krátke účesy pre ázijské ženy, rozhodnite sa pre stredne otvorenú ofinu takto upravenú, aby sa otvorilo očné okolie. Ideálne pre všetky roztomilé, umelecké dievčatá!

Krátky chaotický pixie

krátky strapatý pixie účes pre ázijské dievčaInstagram @mikerovstylist

Dosiahnite tento krátky neporiadny pixie vytvorením vrstiev, ktoré by vám vykúkali z hlavy, a obnovte grafický vzhľad anime postavy. Červené svetlá dodávajú už tak chladnému štýlu punkový efekt.

Kučeravý Bob

krátky kučeravý bob účes pre ázijské dievčaInstagram @hairsoho_176

Tieto nevkusné štýly preslávili roztomilé japonské dievčatá, v ktorých sú tenké pramene zvinuté a usporiadané neporiadnym spôsobom. Posteľné vlasy, doplnené prednými ofinami, robia kučeravý bob plnším a dodávajú celkovému vzhľadu hmotnosť a veľkosť..

Na rovných vlasoch

krátky zostrih pre ázijské dievča s rovnými vlasmiInstagram @sozo.hair.international

Rovné vlasy môžu buď spôsobiť alebo rozbiť celý váš vzhľad. Na bezvládne vyzerajúce vlasy najlepšie fungujú vrstvy a zúžené konce, pretože poskytujú objem a textúru, ktorá je pre váš typ vlasov veľmi potrebná..

Krátky vrstvený účes pre ázijské dievča

Krátky vrstvený účes pre ázijské dievčaInstagram @t____ru

Ázijské počasie môže byť trochu vrtkavé, a tak by váš účes mal sedieť, či už ho práve nezažívate. Tento krátky vrstvený strih je dokonalým všestranným účesom pre moderné ázijské dievča a vy to viete!

Krátky účes pre ázijskú hranatú tvár

krátky strih pre ázijskú dievčinu so štvorcovou tvárouInstagram @phatlyzn

Tento krátky strih na ázijskú hranatú tvár je geniálnym nápadom, ako znížiť odhalenie svojej milovanej čeľuste. Kombinácia štruktúrovaných vĺn a laloku s bočnými časťami ladí s tmavo zakorenenou hnedou farbou vlasov.

Krátky zaoblený Bob

krátky zaoblený bob účes pre ázijské dievčaInstagram @dangdanghair

Najlepším spôsobom, ako opísať tento krátky zaoblený bob, je Marylin alebo Gwen. Obe sú ikonické ženy, ktoré ľudia okamžite vizuálne poznajú. Je to odvážny, sexy a klasický strih, ktorý vytvorila kozmetička Aivi Dang z Metairie, LA..

“Najlepšia rada, ktorú môžem dať niekomu, kto zvažuje tento krátky ázijský účes, by bolo premýšľať o tom dlho a tvrdo.” Nie je to len zmena vlasov, bude to aj zmena životného štýlu, “hovorí Dang.

“Je to náročné na údržbu, je to nákladné a môže to byť nebezpečné.” Mali by ste navštíviť špecialistu na tento druh služby. Mali by ste poznať údržbu, ktorá je súčasťou takejto služby. To zahŕňa vaše následné schôdzky, produkty následnej starostlivosti a starostlivosť, ktorá sa bude podieľať na vašom novom každodennom štýle, aby sa zachovala celistvosť tohto vzhľadu, “dodáva.

Je to odvážny a krásny vzhľad, ale čokoľvek extrémne pútavé príde s extrémnou starostlivosťou.

Obrátený Bob

krátky invertovaný bob účes pre ázijské dievčaInstagram @jessyjinstylist

Vlasová výtvarníčka Jessy Jin z Vancouveru, BC vytvorila tento vnútorne vrstvený, mäkký obrátený bob s promóciou. “Páči sa mi to, pretože vnútorné vrstvenie skutočne pomáha vlasom objať ich okolo hlavy a nevyzerať príliš objemne.” Dáva to jemnejší a ženskejší vzhľad, “vysvetľuje Jin.

Jin rád pripravuje tento strih sprejom na plážové vlny (L’Oreal Pro), kým je mokrý. “Fénujte ručne všetkými rôznymi smermi, potom keď sú vlasy iba 20% mokré, začnem všetko sušiť dopredu, aby sa pekne objalo okolo krku.” Zistil som, že ak získate správnu vnútornú textúru a dobrý strih, tento strih je možné navrhnúť bez prílišného vyfukovania okrúhlych štetcov, “dodáva.

Akonáhle ste úplne suchí, dajte si na ruku malý kúsok Deplish (L’Oreal Pro) (bodka). Dobre ho rozotrite, aby ste nevideli hrudku, a rukou si poštepujte vlasy, aby ste získali príjemnú a jemnú textúru. Ak potrebujete lesk, postačí malý Ringlight Spray (L’Oreal Pro)!

Niekedy môže malé zvýraznenie textúru skutočne vylepšiť a dodať jej väčší objem. Je to na zváženie, ak chcete krátke ázijské účesy pre ženy.

Krátky strih pre ázijskú okrúhlu tvár

krátky strih pre okrúhlu tvár ázijské dievčaInstagram @seolahair

Je to neutrálna blond farba a štruktúrovaný účes. Vytvorila ju špecialistka Sarah Kim z Los Angeles, CA.

“Pokiaľ ide o strih, je to tupý účes s textúrami,” vysvetľuje Kim. “Ženám stále dodáva celkovú hmotnosť dostatočne veľkú na to, aby urobili úhľadný a ostrý bob, ale tiež s textúrou, ktorá klientovi dáva veľa pohybov.”

Kim odporúča tento strih pre ženy, ktoré chcú skryť svoju veľkú bradu (vytvára tieň okolo rámu tváre, takže neukazuje veľa na brade).

“Tenké vlasy zvyčajne príliš neberú objem, takže je lepšie byť krátke a tvarované, aby ste maximalizovali svoj objem,” dodáva.

Skratka s Tupými treskami

krátky zostrih s tupou ofinou pre ázijské dievčaInstagram @kristinn.oli

Tento krátky strih s tupou ofinou ostrihala majiteľka a kaderníčka Kristinn Oli z København, DK. “Nie je tu žiadna sila.” Položte tvar, pracujte so štruktúrou kostí a vlasy ostatné roztriedia, “vysvetľuje Oli.

Aj keď je to tvar s relatívne nízkou údržbou, vyžaduje si strihanie každých 8 až 10 týždňov. Potom sa hmotnosť posunie a bude ťažká.

Pri úprave krátkych účesov pre ženy z Ázie Oli odporúča používať pri fénovaní vlasov tepelnú ochranu, uhladzujúci balzam a dokončovací olej. “Potom buď sprej s nízkym leskom alebo nelepivý voskový sprej a trochu laku na vlasy nikdy nikomu neublížia,” dodáva.

Veľmi krátky zostrih

veľmi krátky účes pre ázijské dievčaInstagram @hairbymermzs

Toto je super roztomilý pixie s ostrým dizajnom vzadu! Vytvorila ju vlasová stylistka Ashley Armor z New Orleans, LA. “Tento vzhľad je ľahko nositeľný a má nízke nároky na údržbu s množstvom štýlov.” Milujem, že je dostatočne dlhý aj na zvinutie, “vysvetľuje.

Tento štýl je super nenáročný na údržbu a je ideálny pre ženy, ktoré chcú veľkú zmenu. Je to krátke, ale stále je dostatok miesta na hranie s vrchnou časťou účesu. Ak uvažujete o krátkych účesoch pre ázijské dievčatá, ušetrí vám to aj čas na úpravu vlasov.

Armor odporúča investovať do dobrého stylingového produktu. “Buď použite dobrú vláknitú pastu, suchý vosk v spreji alebo pomádu.” Vláknitá pasta vám môže pomôcť udržať ju a udržať si určitý štýl, ako aj pomádu. Suchý vosk v spreji vám dodá ten nervózny strapatý vzhľad, “dodáva.

Chlapčenský súlož

krátky chlapčenský zostrih pre ázijské dievčaInstagram @kosuke_hashiguchi

“Tento chlapčenský súlož má siluetu a bočný tok vlasov,” hovorí holič a stylista Kosuke Hashiguchi z Hiroo, TYO. “Znížil som hlasitosť, pričom som držal výstrih pozdĺž krku.” Styling sa robí tak, že si vlasy dáte na zadnú časť ucha a zľahka ukážete strih, “dodáva Kosuke.

“Použil som vyrovnávaciu žehličku a konce vlasov sú mierne zaoblené.” Potom som použil krém na vlasy, aby bol lesklý. Tento strih je kompatibilný s rovnými vlasmi a rozpustenými, vlnitými vlasmi, “vysvetľuje.

About the author