V roku 2021 sa začne 24 krátkych ostrihaných vlasov

Krátke ostrihané účesy dodávajú úžasnú textúru, ktorá pozdvihne váš štýl. Bez ohľadu na to, či máte strih bob, pixie alebo áčkový strih, pridanie nejakej drti alebo rozpojených vrstiev do vášho výzoru skutočne zmení tvar a bude zaujímavejší. Budete ohromení všestrannosťou, ktorú tieto nádherné strihané účesy môžu ponúknuť!

Svet trhaných textúr je všestranný, lichotivý a krásny! Vezmite si pomádu, vosk alebo sprej na textúru, aby ste vylepšili svoj nový robustný alebo holený strih. Teraz je fantastické obdobie mať krátke vlasy!

Pri výbere krátkych účesov pre seba buďte realistické. Položte si otázku, či vaša osobnosť skutočne chce rockerový a ostrý účes, alebo skôr jemný a ženský štýl. Ak si nie ste istá, rozhodnite sa pre dlhší účes, ktorý má väčšiu univerzálnosť, namiesto toho, aby ste sa vrhli do jedného vzhľadu.

Väčšina z týchto krátkych trhaných strihov sa dá veľmi ľahko upravovať. Kto by sa nechcel umyť a ísť sa pozrieť?

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto zdrvujúce nápady na krátke strihané účesy!

Krátky trhaný & Messy Bob with Balayage

Krátky trhaný a strapatý bobInstagram @tanarosehair

Krátky, trhaný a strapatý bob s balayage je veľmi lichotivý strih pre tých, ktorí chcú všestranný a krátky strihaný účes. Môžete upravovať pomocou pomády, vosku alebo spreja na textúry. Krátke strihané účesy milujú textúru!

Choppy Blonde cut s bočnými ofinami

Krátky blonďavý strih s bočnou ofinouInstagram @romeufelipe

Vyskúšajte hravý trhaný blond strih s bočnou ofinou pre ultra-zvodný štýl. Na trhaných vrstvách je skvelé, že dodávajú vlasom textúru. Tieto vrstvy zdôrazňujú, že rozstrapatený štýl, ktorý všetci milujeme, má kratšiu dĺžku. Pridanie bočných ofín je skvelou možnosťou, ak máte hranatú tvár alebo dávate prednosť zakrývaniu dlhšieho čela.

Ash Blonde Wavy Choppy Bob

Popol blond vlnitý trhaný krátky bobInstagram @maeipaint

Popolavý vlnitý trhaný bob vám dáva bezstarostný vzhľad bez veľkej údržby. Tónovacie melíry na jaseňovo-blond vlasy môžu prísť s malou domácou údržbou, ale nie je to pre vás také ťažké zvládnuť! Nahoďte niekoľko zábavných vĺn pre zábavný, žitý štýl a budete vyzerať, ako keby ste strávili hodiny na vlasoch.

Nasekané Line Lob

Krátko nasekaný lanoInstagram @styled_by_carolynn

Nasekaný lob v tvare A je elegantným štýlom, ktorý sa pasie na ramene. Hoci sa lob môže cítiť ako medzičas, je to skvelý spôsob, ako sa cítiť posilnený kratšími vlasmi bez toho, aby ste prešli celú míľu. Ak máte jemnejšiu textúru, ponechajte štýl v jednej dĺžke s nejakým tvarom okolo stredného povrchu. V prípade hrubších vlasov ich trochu preriedte, aby ste im dodali textúru.

Krátky prežitý trhaný huňatý Bob

Dlhý trhaný BobInstagram @staceywrighthairdesign

Krátko trvajúci trhaný chlpatý bob je moderný strih bez námahy a klasický strih. Je to pútavý vlasový trend, ktorý urobila austrálska stylistka Stacey Wright.

Tento bob je dosiahnuteľný na jemných aj hrubých kmeňoch – dokonca aj na kučeravých! Dĺžka vpredu pomáha predĺžiť akýkoľvek tvar tváre. Nebojte sa pridať rozdelenú ofinu, aby ste získali tvar tváre.

Tento strih má odštiepené konce, ktoré sú prospešné pre dámy s jemnejšou hustotou. “Štiepané končeky dodávajú vlasom pocit, že majú textúru, bez straty objemu,” hovorí Wright.

Mäkké a odvážne! Tento krátky strih je ešte krajší aj s jemnou prírodnou účesom. Vysvetľuje: „Chceli sme, aby táto farba jemne rástla, ale aby mala pocit textúry, a spárujte ju s trhaným konkávnym lalokom.“

Trhaný strih pre hrubé vlasy

Trhaný strih pre hrubé vlasyInstagram @michaelsebastian1

Rozcuchané, krátke strihané účesy pre husté vlasy sú úžasným spôsobom, ako odstrániť hrubé vlasy a pritom zachovať objem, ktorý prirodzene máte. Tento stále elegantný a trhaný bob štýl nepotrebuje určitý tvar tváre, aby fungoval.

Krátky trhaný vrstvený strih

Krátky trhaný vrstvený strihInstagram @shmoakin_hair

Predstavuje krátky trhaný vrstvený strih, ktorý ponúka elegantný povrch. Je to ostrihaný krátky a trhaný bob účes, ktorý vyzerá skvele s trochou textúry. Tento krátky strihaný účes je pre väčšinu žien lichotivý.

Strihaný strih pre jemné tenké vlasy

Strihaný strih pre jemné tenké vlasyInstagram @hairbyasuka

Tento krátky trhaný strih je strapatý tupý bob na jemných tenkých vlasoch. Je strapatý, ale dá sa obliecť hore aj dole. Vytvorila ho kaderníčka Asuka Jacqueline Takei z Manhattan Beach v Kalifornii

Chaotické vlny sú vytvárané „zúbkovaním“ v rôznych smeroch po celom svete.

“Pretože je to chaotický krátky zber, nemusíte sa starať o to, aby ste urobili perfektné výtlky pomocou akéhokoľvek nástroja, ktorý používate.” Môže byť vytvorený žehličkou, kulmou alebo prútikmi, “vysvetľuje Takei.

Pridanie melíru na krátke strihané účesy rozjasní okolie tváre a zmäkne kdekoľvek inde, aby sa minimalizovalo šialené opätovné zarastanie. Takto môžete vydržať niekoľko mesiacov bez osvieženia farby.

“Tento ostrihaný účes je obzvlášť dobrý pre ženy s tenkými vlasmi, ktoré sú krátke. Tupé konce dodajú plnší vzhľad. Ak máte hrubšie vlasy, odstránená väčšia textúra stále poskytne tento zábavný krátky trhaný bob bez toho, aby bol príliš objemný, “dodáva.

Krásne krátke ostrihané štruktúrované vlasy

Krásne krátke ostrihané štruktúrované vlasyInstagram @tara_lorenzoni85

Tento krátky textúrovaný účes je zárukou super nízkej údržby a všestrannosti stylingu. Ak chcete, aby sa bobule trhali a trhali, pridajte niekoľko plážových vĺn a ombre svojej prirodzenej farby vlasov. Ako bude rásť, bude to vyzerať úžasne.

Edgy Textured Short Choppy Layered Hair

Štruktúrované krátke vlasy s rozrezanými vrstvamiInstagram @snauren

Profesionálna stylistka Lauren Fletcher z Montclair, New Jersey, vytvorila tieto krátke trhané vrstvené vlasy, ktoré sú zábavným koketným bobom s platinovou štruktúrou. “Je to celkom klasický trend, pokiaľ ide o strih, nad ramenami, trochu a-line, ale interiér je vážne štruktúrovaný pomocou rezania snímkou,” dodáva.

Krátke strihané účesy sú často strihom s nízkou údržbou, ale niektoré vyžadujú poriadnu dávku štýlu, aby každý deň vyzerali ako na tomto obrázku..

Upravte strihané vlasy:

– Použite hydratačný krém

– pružný lak na vlasy

– textúrujúci lak na vlasy

– 1 1/4 ″ žehlička Marcel

Krátky trhaný súlož na kučeravé vlasy

Krátky trhaný súlož na kučeravé vlasyInstagram @curlfrann

Krátky trhaný súlož na kučeravé vlasy. Krátke kučeravé súčiastky sa zbavia trojuholníkového tvaru, ktorý sa zvyčajne objavuje zaoblením vrstiev a zachovaním mäkšej dĺžky na koncoch. Tento strih vyzerá krásne s okrúhlymi a hranatými tvarmi tváre. Pomocou „zámku vlhkosti“ Afterworld Organics držte kučery na mieste. Môžete rozptýliť nastavenie No- Low, aby ste eliminovali krepatenie. Po rozmačkaní vlasov naneste olej GM Reverie’s Ever, aby zmäkčil kučery a zlomil všetky odliatky, ktoré mohli vzniknúť pomocou prípravkov držiacich zvlnenie..

Krátky účes pre ženy nad 60 rokov s rovnými vlasmi

Krátky účes pre ženy nad 60 rokovInstagram @tharlour

Nádherný ostrihaný krátky účes pre ženy s redšími vlasmi nad 60 rokov je najobľúbenejším bobom rovného strihu. Tmavé korienky a blond odlesky pre prirodzené sivé vlasy a dlhé vrstvy vytvárajú ilúziu hĺbky a objemu.

Roztomilý trhaný krátky bob pre ženy nad 50 rokov

trhaný krátky bob pre ženy nad 50 rokovInstagram @hairby_elisharene

Tento trhaný krátky bob pre ženy nad 50 rokov ponúka super elegantnú a mladistvú atmosféru. Je to strih holiaceho strojčeka, ktorý dáva vlasom väčší pohyb a zároveň odstraňuje tuposť. Vyzerá to roztomilé a prirodzené s dlhou ofinou a v štýle s textúrou. Tieto rozstrapatené krátke vlasy s ofinou vytvárajú nádherný rozmer, keď sú zaradené do kategórie melírov.

Tento rozstrapatený účes pre ženy nad 50 rokov je krátky, ale sexi strih. Vytvorila ju vlasová stylistka Elisha Rene Bosch zo Scottsdale v AZ.

“Tento trhaný bob má podrezanie, ktoré bolo odstupňované na zátylku.” Nad podrezaním visia mäkké kúsky, takže okolo koruny sa robilo rezanie okrúhlymi hrotmi. Nakoniec bolo okolo tváre urobené rezanie voľnou rukou, “vysvetľuje Bosch.

Tento sekaný bob je vhodný pre ženy nad 50 rokov, ktoré chcú štýl „umývať a ísť“. Textúra mu dodáva sexy atmosféru. Pred sušením fénom použite buď penu alebo posilnenie koreňov, potom dokončite postrek textúrou.

Krátky strihaný účes pre jemné vlasy so striebornými a tmavými koreňmi

Krátky strihaný účes pre jemné vlasyInstagram @chloenbrown

Tento ostrihaný účes na jemné vlasy nemôže byť lepší. Jeho strihaný, vlnitý štýl umožňuje, aby tenké, krátke vlasy pôsobili hustejšie, ako sú. Ak chcete dosiahnuť maximálnu eleganciu, zaraďte ho do čierneho korenia strieborného blond odtieňa.

Krátke sekané vrstvy pre hrubé vlnité vlasy

Krátke sekané vrstvy pre hrubé vlnité vlasyInstagram @cindyearlcovic

Jedná sa o textúrovaný bob s nasekanými vrstvami pre husté vlnité vlasy. Vytvorila ho kaderníčka Cindy Earl Covic z Royal Oak, MI.

“Tento vlnitý účes bol strihaný nožnicami 6,5 Tara a 6,5 ​​kasho milénia.” (Všetky nožnicové práce a žiadne riedidlá alebo nožnice). Štýl je vyrobený z 1/2 -palcovej žehličky striedajúcej kučery od tváre smerom k tvári. (Všetky kučery okolo prednej línie vlasov sú preč od tváre), “vysvetľuje Covic.

Tento nasekaný bob s vrstvami je skvelý pre všetky tvary tváre a typy vlasov. Na udržanie tejto dĺžky je najlepšie vidieť svojho stylistu každých 8 týždňov.

Covic navrhuje, aby ste vyskúšali Bumble and Bumble Thickening Full Form Soft Mousse. Oribe Grandiose Hair Plumping Mousse je tiež dobrá.

“Tento štýl bob nie je pre dievča z chvosta,” dodáva. “Budeš môcť urobiť iba polovičný alebo polovičný horný uzol.” Ak sú vám koníkom chvosty, môžete urobiť dlhšiu verziu (Lob alias dlhý bob) pre nízkeho poníka. Bez ohľadu na váš životný štýl, strihané účesy na bob môže byť tak nízke, ako aj náročné na údržbu, ako by ste chceli. “

Krátky trhaný bob pre ženy nad 40 rokov

Krátky trhaný bob pre ženy nad 40 rokovInstagram @hairbyalyruth

Tento ostrihaný a krátky strih je ideálny pre ženy nad 40 rokov. Bola vytvorená a upravená kaderníčkou Alyssa DiVenere z McHenry County, IL. Rovnako ako trhaný bob, je to všetko o textúre!

“Uistite sa, že ste sa porozprávali so svojim kaderníkom o výrobkoch, ktoré by ste mali mať doma, aby ste dosiahli samotný vzhľad v salóne,” dodáva.

Krátky strih pre okrúhle tváre

Krátky strih pre okrúhle tváreInstagram @dorigeorge

Kaderníčka Dori George z Los Angeles, CA vytvorila tento krásny krátky a trhaný účes pre ženy s okrúhlou tvárou. “To dáva klasickému plážovému blond účesu výhodu.” Tuposť strihu vám dáva automatický štýl s malým úsilím, “hovorí George.

Krátke ostrihané účesy sú perfektné pre ženu, ktorá chce všestrannosť! Kratšia dĺžka dodáva dokonca jemným vlasom plnší vzhľad.

“Môžete to nastajlovať rovno pre profesionálnejší vzhľad alebo môžete použiť žehličku na vytváranie chaotických vĺn.” Texturizačný sprej, ako je „doo-over“ od Kevina Murphysa, je zásadný pre rozohranie chaotického štýlu, “dodáva.

Krátke a trhané účesy môžu byť štýlové a sofistikované!

Krátky C-choppy Bob pre jemné vlasy

Krátky A-line Choppy BobInstagram @_hairbyhannahb_

Tento trhaný strih bobov A-line je zábavný, zábavný a trendový! Vytvorila ju kaderníčka Hannah Goble z Franklinu, TN.

„Je to vlastne krátky štýl, ktorého štýl a správa je veľmi jednoduché,“ hovorí Goble. “Vhoďte nejaký sprej na textúru a pár plochých železných kučier a môžete ísť!” Styling trvá desať minút od začiatku do konca. “

Tento strih je ideálny pre oválny tvar tváre a bezstarostnú osobnosť!

Krátky rezaný pixie strih s trhanými vrstvami

Krátky trhaný pixie strih s trhanými vrstvamiInstagram @teagancousins.hair

Tento krátky trhaný pixie strih s trhanými vrstvami má vrstvené pramene, ktoré sú držané v línii brady alebo mierne nižšie. V zadnej časti krátkeho trhaného pixie sú pramene pruhované, čím sa zaisťuje pohyb k tomuto strihu, ktorý sa robí blízko zátylku. Ak chcete vylepšiť svoje krátke trhané vrstvené vlasy, rozhodnite sa pre ombre alebo balayage.

Krátka sekaná plodina navrchu

Krátky strihaný strihInstagram @courtneyxcentrichair

Krátka trhaná plodina na vrchu vám poskytne dostatočné množstvo objemu a štruktúry. Trhané vlasy sú vytvárané rôznymi technikami, ktoré zmierňujú tuposť krátkeho účesu, ale zároveň dodávajú pohyblivú jemnosť. Krátka trhaná plodina miluje ľahký krém s textúrou, ako definujúci bič Aveda.

Strihaný účes s krátkou textúrou

Krátke štruktúrované trhané vlasyInstagram @jgraystyle

Krátky tvarovaný strihaný účes, ktorý sa rozčeše tesne pod bradou, je drzý a elegantný. Strih, ktorý môže fungovať pre všetky textúry. Ak sú vaše vlasy husté, nebojte sa ostrihať nakrátko. Triumfovať s pridaním tony textúry a hmotnosti bude stačiť. Krátke vrstvené účesy, najmä tie, keď vrstvy začínajú od líc nadol, poskytujú pohybové a tvárové prvky.

Asymetrický chopp & Zubaté vlasy

asymetrické trhané a zubaté vlasyInstagram @amysha_motherofhairdressing

Nemáte radi trhané rezne?

Krátke strihanie za sucha, roztrhané vlasy, vám pomôže lepšie vidieť formu a textúru. Vo vlasoch môžete vytvoriť mnoho vizuálnych bodov.

Jedná sa o veľmi štruktúrovaný skrat, bez toho, aby bol príliš trhaný.

Ak chcete urobiť štýl, jednoducho vyfénujte s trochou presmerovania na telo. Pomocou nastavenia studeného vzduchu pomôžte kúsku vlasov dohromady. Potom dokončite sprej na textúru alebo flexibilný lak na vlasy.

Krátke strapaté vlasy s ofinou

Krátke strihané vlasy s ofinouInstagram @courtneyxcentrichair

Krátke strihané vlasy s ofinou prinášajú ľahkosť a rovnováhu, čím sa z konvenčného bobu stáva moderná a vyzlečená možnosť. Krátke vlasy a strapatá ofina vyzerajú najlepšie aj s miernou vlnou.

Účes Blonde Choppy Undercut Pixie

Choppy zostrihaný pixie účesInstagram @theredclosetbeauty

Blond strihaný podrezaný pixie účes je práve teraz super trendy. Charakteristickým rysom pixie podrezania sú veľmi nízke strany, strihané väčšinou strojmi, a horná časť dlhá s trhanými vrstvami. Tento krátky účes má nízke nároky na údržbu a ľahko sa upravuje. Pomáda zanecháva textúru chaotickú a modernú.

About the author