Nápady na pánske vlasy od krátkych po dlhé

Pánske vlasy sú momentálne všetko, len nie nudné. Existujú horúce nové štýly alebo dodávajú kreatívny nádych klasickému vzhľadu. Od krátkych bzučivých strihov po stredne dlhé, tieto účesy majú veľkú osobnosť.

Existuje jeden pre každý typ a štýl vlasov. Pozrite sa na niektoré z najnovších nápadov na pánske vlasy a vyberte si úplne nový vzhľad.

1. Cool Buzz Cuts

Akonáhle bol vojenský strih, tieto čerstvé bzučivé strihy neprešli kontrolou. Skúste zubatý okraj, ktorý dodá krátkym vlasom kontrast. Buzz cut-line up-fade je klasický a štýlový strih. Pridajte oholenú líniu a dotyk textúry navrch, aby vyzeral váš vlastný.

Pánske nápady na vlasy - Buzz CutsAndrew má vlasy – Javi BarberBrian GutierrezAlan zobák

Fade dodáva každému účesu, najmä krátkemu bzučaniu, leštený povrch. Posuňte to na ďalšiu úroveň tým, že budete mať na vrchu vlasy o niečo dlhšie a budete ich mať strapaté. V neposlednom rade farba vlasov pre mužov transformuje akýkoľvek strih, či už ide o platinovú blond alebo odvážnu primárnu farbu.

2. Strihanie vlasov orezaním

Úroda bola v minulom roku silným trendom, ktorý stále silnie a je ešte kreatívnejší. Tento trendový krátky strih vždy kombinuje textúru na vrchu, nejaký typ ofiny a vyblednutie. Podobnosti sa tam zastavujú.

Krabicová plodina má tupo strihaný okraj, ktorý definuje priamu čiaru cez čelo. Dlhšie vlasy na vrchu môžu byť upravené rozcuchanou textúrou alebo s nádychom definície.

Účesy s vyblednutou textúrouAlan zobák – Hayden Cassidy HairRugerHayden Cassidy Hair

Textúrovaná plodina môže vylepšiť textúru rovných vlasov alebo maximálne využiť vlnité alebo kučeravé vlasy. Vlnité vlasy potrebujú na definíciu a držanie dotyk produktu. Zoraďovanie pod kučeravými okrajmi poskytuje neočakávaný kontrast.

3. Textúrovaný styling

Všetky druhy textúrovaného štýlu boli v minulom roku obľúbené a v súčasnej dobe sú ešte kreatívnejšie a elegantnejšie. Textúra na vrchu môže byť vysoko štylizovaná alebo môže obsahovať prirodzenú textúru, ako je účes vo vlnách.

Textúrovaný styling vlasovMario EscajedaRenjieBrett Kelly – Brett Kelly 

Chaotický textúr je tiež späť vo veľkom štýle, vo forme strapatých hrotov a štýlov inšpirovaných posteľou. Dlhšie zúžené zrážky môžu získať vzhľad pomocou gélového alebo voskového výrobku a česania vlasov s postavami.

4. Prirodzený tok

Pri stredne dlhých strihoch sú účesy dlhšie a voľnejšie. Táto vyvýšená forma práce hlavy postele je o zlepšení prirodzeného toku vlasov. Namiesto ovládania vlasov silným prípravkom používajte stredne silnú pomádu, aby ste vlasy držali tam, kam chcú.

Flow účesTravis Hill – Michael MartinTariq CastilloTeddy Guillermo

Tento chladný vzhľad funguje dobre pre husté a štruktúrované typy vlasov, ale dá sa použiť aj na úpravu jemných alebo tenkých vlasov.

5. Moderné hroty

Štruktúrovaný štýl a rozcuchaný vzhľad sa spájajú v týchto moderných spôsoboch nosenia špicatých vlasov. Strihy môžu byť krátke, stredne dlhé alebo dokonca parmice. Hroty môžu mať textúru, neporiadok alebo hrubé časti. Hrajte s rôznymi štýlmi a nájdite svoj vlastný jedinečný vzhľad.

Moderné ostré účesyBrian GutierrezVlasy Toma BaxteraAndrew má vlasy – Teddy Guillermo

6. Čím odvážnejší, tým lepší

Pánske vlasy sú stále kreatívnejšie a vzrušujúcejšie. Či už chcete odvážny nový účes alebo nečakaný detail, tieto looky vás upútajú.

Odvážne moderné účesy pre mužovRenjieBrett KellyJohn CarmonaBrett Kelly

Posuňte textúrovanú plodinu na ďalšiu úroveň s zubatými okrajmi a takmer bielou farbou vlasov. Ďalším krokom je kučeravý mohawk s výrazným výstrihom v tvare V. Ak je to príliš veľa, skúste pridať oholené línie pre jemný, ale efektívny dizajn účesu. Alebo obchodujte s rozmazaným fade pre definovanú linku. Existuje mnoho spôsobov, ako získať jedinečný pánsky účes.

7. Dlhé účesy pre mužov

Dlhé účesy pre mužov - cool účesySpizoiky

Je to takmer novinka, keď si model Josh Mario John, známy svojimi dlhými vlasmi, plnými bradami a tetovaním, ostrihal vlasy. Okrem mužských drdolov a dlhých zámkov budú tento rok obľúbeným lookom aj strihy po bradu. Táto dĺžka uľahčuje nosenie vlasov dolu, ale dá sa aj stiahnuť. Rovnako ako vlasy všetkých ostatných dĺžok, prírodný a štruktúrovaný styling robí z mužského bobu maximum.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author