16 trendov v oblasti nápadov na blond kučeravé vlasy v roku 2021

Blond kučeravé vlasy sú super ženským štýlom, ktorý predvádza odvážne a sebavedomé výrazy a dodáva uvoľnenú ladnú atmosféru..

To, čo je pre kučeravé blond vlasy dôležité, je údržba. Svetlé odtiene blond môžu byť škodlivé, najmä ak to nie je vaša prirodzená farba. To isté platí pre úpravu vlasov na kučery a vlny, pretože má tendenciu vysušovať vlasy a pokožku hlavy.

Aj keď sa sľubuje, že so správnymi výrobkami na ochranu vlasov pre hydratáciu a posilnenie a dostatočnou návštevou vášho kaderníka, tieto nadýchané blond kudrlinky vám poskytnú vznešenú textúru a dynamiku! Styling blonďavých kučeravých, vlnitých alebo špirálových zámkov je ďalšou vzrušujúcou funkciou-ak chcete úplný vzhľad v štýle morskej panny, choďte dlho, alebo skôr pre štruktúrovanejšiu úpravu..

Musíte sa pozrieť na túto galériu fotografií, ktoré som vytvoril nižšie! Staňte sa ultimátnymi #vláskami s nádhernými blond kučeravými vlasmi!

Biele kučeravé blond vlasy

biele blond kučeravé vlasyInstagram @redstellasalon

Svieži bielo-blond odtieň na rozjasnenie oblasti okolo tváre! Táto žiarivá farba môže vylepšiť vlasy každej ženy. A ak sa zhoduje s prirodzene kučeravou štruktúrou vlasov, výplata je tak leštená! Vďaka tomu je úžasná vlasová inšpirácia pre dlhé kučeravé vlasy.

Q&Autorka štýlu, Alisha Valen Jurkevicz

Vlasový stylista @ Red Stella Salon v Austine, TX

Ako by si to charakterizoval??

Tieto biele blonďavé kučeravé vlasy boli dosiahnuté pomocou fóliových odleskov. Umiestnenie je prirodzené, ale stále je zamerané na pokrytie, aby sa dosiahli super blondínky. Toner je neutrálna blondínka s nádychom ľadu. Vrstvy sú dlhé a zmiešané, aby pomáhali s pohybom tekutiny a zvlnenie v blond zvýrazňovalo kučeravé vlasy.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Údržba tejto blondínky je každých 6 až 8 týždňov. Potom budú vaše korene vyzerať smutne, pretože sa objaví demarkačná čiara. Blond melír na kučeravých vlasoch bude nápadnejší ako technika balayage. Pri úprave týchto dokonalých kučier používajte produkty Oribe ako Curl Control Silkening Creme!

Nádherné dlhé blond kudrlinky

Nádherné blond dlhé kučeryInstagram @natalieannehair

Staňte sa hviezdou noci so svojimi prirodzenými kučerami! Tieto dlhé, tesné kučery štylizované do hlbokej bočnej časti sú úchvatnými blond kučeravými dlhými vlasmi.

Dlhé jahodové blond vlnité vlasy

Jahodové blond vlnité vlasyInstagram @chezjalal

Hlasitosť je všetko pre blond kučeravý štýl! Tento vzhľad princeznej Disney má úžasný pohyb a textúru! Zastrčte ho do jemného polovičného účesu a získajte elegantné dlhé blond kučeravé vlasy.

Kudrnaté vlasy Bronde Kinky

Blond kučeravé vlasyInstagram @natyhairlove

Tieto prirodzene blonďavé kučeravé vlasy bez štýlu urobia každého žiarlivým na pozornosť, ktorú dostávate s týmito perfektne strapatými a tieňovými pramenmi.

Úžasné blond balayage voľné kučery

Úžasná kučeravá blondína BalayageInstagram @evvemi

Kučeravé vlasy a blond odlesky, ktoré sú čerstvé zo slaných morí! Tieto kučeravé pramene bez námahy, vhodné pre každého plážového zadočka, ponúkajú večné plážové vlny, ktoré si želá mnoho ovplyvňujúcich osôb.

Prirodzene kučeravé tmavé blond vlasy

prirodzene kučeravé tmavé blond vlasyInstagram @mastersofbalayage

Kučeravý krátky bob neznamená, že nemôžete predviesť svoje nádherné prirodzene blond kučeravé vlasy. Tieto strapaté obrovské prirodzene vyzerajúce kučery vyzerajú na tmavých blond vlasoch úžasne.

Platinová blondína na kučeravých vlasoch 2C

Platinové blond kučeravé vlasyInstagram @oliviammay

Udržujte svoje platinové blond kučeravé vlasy po ramená kúzelné a výstredné s krásnymi tesnými kučerami rozdelenými uprostred. No tak, moje kučeravé dievčatá, pláž volá!

Svetlo blond kučeravý súlož

Svetlo blond kučeravý súložInstagram @misfithairco

Veľký svetlý blond kučeravý súlož v prirodzenej štruktúre a tele vlasov. Čím sú zámky pružnejšie a objemnejšie, tým lepšie. Pridanie roztomilých kučeravých ofín môže tiež zlepšiť štýl. Kombinácia prirodzene blonďavých vlasov a nádherných prírodných kudrliniek predstavuje veľmi pôsobivé riešenie. Môže to byť kučeravé, preto by pomohli zvlhčujúce výrobky.

Prirodzene voľné kučery na teplej blond

Roztomilá prirodzene kučeravá blondínaInstagram @ninididmyhair

Q&Autorka štýlu, Anisa Afiri

Hairstylist / Colorist / Curl Specialist @ Hair by Anisa v Ivy Hair Loft v Arlingtone, MA

Ako by si to charakterizoval??

Najväčšia časť týchto dlhých kučeravých vlasov je, ako sú blond kudrlinky definované a lesklé! Majú toľko odrazu. Našťastie pre ňu je prirodzenou blondínkou, ale kučeravé dievčatá, ktoré si chcú zosvetliť vlasy, by mali vždy mať na pamäti, že hydratácia je kľúčová.

Aká je tvoja najlepšia rada?

To najväčšie, čo chcete pri zosvetľovaní kučeravých blond vlasov brať do úvahy, je hydratácia a teplo. Držte sa pravidelných hĺbkových kondicionérskych ošetrení a stylingových metód, ako je napríklad metóda kučeravého dievčaťa. Vždy pamätajte na difúziu na miernom ohni a výrobky pre kučeravé blond vlasy sú všetko! Vyskúšajte detské podmaslie slečny Jessie, aby ste získali poriadnu vlhkosť, a želé jemné kučery, aby jemne držali a leskli sa..

Ash Blonde Ringlets

Ash Blonde RingletsInstagram @rosicurls

Ash-blond prstene sú atraktívnou možnosťou, ak chcete prijať prirodzenú textúru. Najkrajšia vec na týchto kučeravých zámkoch je dlhovekosť, ktorú poskytuje. Ako korene rastú, farba sa bude medzi schôdzkami vyvíjať. Blond kučeravým vlasom dodá viacnásobný vzhľad bez otravného ohraničenia. Pochváľte sa týmto popolavým blond kučeravým vlasom a nikdy neľutujte, že ste sa zauzlili!

Q&Autorom štýlu je Rosiry Mercedes

Špecialista na kučeravé vlasy @ Hair od Rosiry v Orlande, FL

Ako by si to charakterizoval??

Tieto popolavé blond prstene mali prispôsobenú farbu a strih.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Pre ženy, ktoré zvažujú tieto kučeravé vlasy, vyberte správneho koloristu. Rozhovor s nimi a položenie otázok. Uistite sa, že pochopia, ako kučeravé vlasy pôsobia, keď sú zvýraznené. Blond vlasy sú báječné, ale vyžadujú si veľa údržby a práce.

Kučeravá béžová blond po plecia

kučeravá béžová blond bob po pleciaInstagram @hollygirldoeshair

Tento blond odtieň ponúka úchvatné prstene s hanebnou ofinou pre optimálny vzhľad kučeravých vlasov v týždni módy..

Medovo blond vlasy 3A

Medové blond kučeravé prameneInstagram @rachelnbettis

Q&Autorka štýlu, Rachel Bettis

Master Hairstylist @ Ulta Beauty v Houstone, TX

Ako by si to charakterizoval??

Toto je dievča korunované svojimi medovo blond kučerami 3A!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Toto je pre dievča s veľkými vlasmi, ktoré sa nestarajú! Nosenie dlhých blond kučeravých vlasov vytvára samo o sebe toľko výrazu! S blond kučeravými vlasmi je toľko stylingovej všestrannosti.

Jedna vec, ktorú si musíte pamätať na medovo blond kučeravých vlasoch, je, že jej chýba vlhkosť, takže hydratačné a hydratačné výrobky sú jej najlepším priateľom. Na vlhkých vlasoch dodá týmto kučerám lásku s Touchable Curl Definer od DevaCurl.

Golden Blonde 3B Curly Bob

Zlatisté blond kučeravé vlasyInstagram @ctcurlyhairsalon

Nie je to lepšie ako lesklé bronzové kučery na kučeravom bobu. Krátke blond kučeravé vlasy sú skvelé na zjemnenie ostrých čŕt tváre.

Curly Blonde Highlights

Curly Blonde HighlightsInstagram @itsashleyreuben

Tieto kučeravé blond odlesky vytvárajú rozmerovú ilúziu, ktorá zvyšuje textúru vlasov. S tmavými koreňmi blond odtieň žiari ešte jasnejšie. Aby boli tieto 2C kučery ešte kučeravejšie, pred vyčesaním ich definujte pomocou stylingového krému alebo gélu..

Butter Blonde Short Curly Hair

Butter Blonde Short Curly HairInstagram @1curlyfashionista

Noste tieto maslové blond krátke kučeravé vlasy a vlastníte ten super zábavný a vzrušujúci účes. Táto zakorenená blond farba vyzerá prirodzene u žien so svetlým tónom pleti. Odtieň umožňuje, aby krátke kučeravé vlasy vyzerali tak plné života.

Krátke špinavé blondínky

krátke špinavé blond kučeravé zámkyInstagram @kit_mcelroy

Roztočte tieto krátke špinavé blonďavé zámky, ak máte zápletky, ktorými sa radi predvádzate. Špinavý odtieň blond a kučeravý účes s ofinou spolu pôsobia úžasne. Roztomilá, svieža a rozmerná – kto je tiež zamilovaný do týchto krátkych vlasov?

Q&Autorkou štýlu je Katy McElroy

Stylista @ Raven Row Salon v Austine, TX

Ako by si to charakterizoval??

Tieto krátke špinavé blonďavé zámky sú vybavené piesočnatou plážou, ktorá dodá kaderám rozmer. Kučeravý účes je silne vrstvený bob s ofinou. Vrstvy poskytujú kučerám veľa pohybu & objem.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Tieto špinavé blond kučeravé vlasy sú ideálne pre ženy, ktoré chcú svojim kučerám dodať pekný objem. Vlasy boli rozptýlené pomocou kombinácie Innersence Quiet Calm Curl Control Cream a objemového gélu. Ak sa snažíte dosiahnuť väčší objem, vždy rozptyľujte kučery. Curl gély sú dôležité na uzamknutie objemu do kučier.

About the author