19 najpopulárnejších spôsobov, ako si kučeravé vlasy ofinou dopriať práve teraz

Ak ste kučeravé dievča, ktorému sa celý život hovorilo o tom, že ofina je zlá, nerád vám to prelomím … ale klamali ste. Na rozdiel od žien, ktoré platia za svoje kučeravé účesy, ste požehnaní! Celebrity ako Zendaya, Rihanna a Sandra Oh, každý deň majú nádherné prirodzene kučeravé vlasy s ofinou. Kučeravá ofina je účes, v ktorom sa ofina stočí z prirodzene kučeravej textúry vlasov.

Bez ohľadu na váš prirodzený typ zvlnenia, od 2c do 4c, môžete roztočiť kučeravé strapce. Je to všetko o tom, ako sa s nimi štylizujete a pracujete, a aby ste vedeli, ako na to, je potrebná dôkladná konzultácia s vašim kaderníkom.

Tiež sa opýtajte, ktorú rutinu a výrobky z kučeravých vlasov použiť, pretože práve tie môžu pre vás tento štýl urobiť alebo zlomiť. Áno, ofina na kučeravých vlasoch potrebuje údržbu, ale vzhľadom na vynikajúci objem a pohyb, ktoré získate, bude stáť za to pracovať..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie trendu kučeravých ofín!

Prirodzene kučeravé vrstvy s Ringletovými ofinkami

Prirodzene kučeravé vrstvy s Ringletovými ofinkamiInstagram @manesbymell

Pre tieto dlhé ramená, vrstvené kučeravé pramene s prstencovou ofinou nie je potrebný žiadny ťažký styling.

Curly Baby Bangs

Kučeravá detská ofinaInstagram @steph.mero

Kučeravá detská ofina vám umožní predviesť svoju tvár! Rozhýbte svoje super tesné kučeravé vlasy a držte ich mimo očí s touto zábavnou ofinou. Je ideálny pre všetky typy vlasov, ale obzvlášť vhodný pre husté vlasy. Natočte kučery okolo prstov pomocou dobrej stylingovej pasty a séra na lesk, aby vyzerali zdravo.

Špirálové rany

Špirálová ofinaInstagram @chloescissorhandz

Špirálová ofina je skvelý spôsob, ako pozdvihnúť super kučeravý účes. Všimnite si, ako sa strapce položia priamo na línii obočia a splynú s vrstvami ohraničujúcimi tvár. Strihanie vrstiev do štruktúrovaných vlasov je životne dôležité pre zábavný a skákací tvar. Od voľných kučier po tesné kučery, ofina je veľmi boková a zvýrazní vaše tvárové vlastnosti na všetkých správnych miestach.

Kučeravý Bob s ofinou

Kučeravý bob s ofinouInstagram @curlfrann

Kučeravý bob s ofinou poskytuje perfektné množstvo tvarovania tváre pre ženy, ktoré majú prirodzene kučeravé vlasy na okrúhlej tvári. Ak chcete získať tento účes, požiadajte svojho kaderníka o krátky bob s ofinou.

Stredne dlhé vlasy s kučeravými záclonami

Stredne dlhé vlasy s kučeravou ofinou na záclonyInstagram @erinsilleskyhair

Stredne dlhé vlasy s kučeravou ofinou na záclony sú krásnym účesom pre dámy so štvorcovými tvarmi tváre. Kučeravé ofiny s záclonami sú jemné a bez námahy. Dokonale synonymom ďalšej vrstvy objemu, definície a textúry pre vaše kučery.

Štiepané prstene

Štiepané prsteneInstagram @heydonae

Choppy ringlets fungujú dobre pre dievčatá s kučeravými vlasmi. Porozprávajte sa so špecialistom na kučeravé vlasy, aby vám poskytol najlepší možný výsledok. Na výber máte z mnohých rôznych textúr a vzorov vĺn. Správny stylista nastaví tieto kučery spôsobom, ktorý najlepšie vyhovuje vašim vlastnostiam a osobnosti.

Kučeravé ofiny na kratších prírodných vlasoch

Kučeravá ofina na kratších prírodných vlasochInstagram @dncurls

Kučeravá ofina na kratších prírodných vlasoch je úchvatná a vhodná pre mnoho tvarov tváre. Najuniverzálnejší tvar tváre pre okraje je oválny. Tvár štvorcového tvaru potrebuje plnší okraj.

Jemné strapce so strednou dĺžkou

Stredne dlhé vlasy s kučeravými strapatými strapcamiInstagram @erikast.pierre

Stredne dlhá jemná ofina má vrstvy, ktoré vytvárajú objemný efekt. V prípade prirodzene kučeravých vlasov poskytujú vrstvy zvýšený pohyb, vďaka čomu je celkový vzhľad uvoľnenejší a zvodnejší.

Kučeravý chvost s ofinou

Kučeravý chvost s účesom BangsInstagram @_alyssa.ashley

A pridať kučeravé ofiny a obliecť si ich na vysoký chvost alebo do drdolu je vždy štýlové a perfektné na údržbu, keď chcete rozhýbať svoj prirodzený vzor zvlnenia.

Horúca kučeravá väzba s dlhými treskami

Horúca kučeravá väzba s dlhými treskamiInstagram @weavehairwright

Nikto nevie, že máte falošný účes z toho, ako bola táto kučeravá väzba s dlhými kučeravými ofinami navlečená. Navyše si môžete užiť kučery bez toho, aby ste si poškodili veľkú časť vlasov.

Stredne dlhé kučery so svetlými ofinami

Stredne dlhé kučeravé vlasy s ľahkou ofinouInstagram @colettejameshair

Kučeravé dievčatá môžu nosiť aj ofinu! Zvlášť so stredne strihanou a prirodzenou textúrou vlasov.

Dlhé kučeravé vlasy s dlhým treskom

Dlhé kučeravé vlasy s dlhým treskomInstagram @paintingtresses

Dlhé kučeravé vlasy s dlhou ofinou rámujú tvár a dodávajú hornej časti vlasov tvar. Dlhé kučeravé vlasy môžete cítiť stiahnuté a na vrchu trochu rovnejšie, pridaním kučeravých dlhých ofiniek získate na tvári určitý záujem. Umožnenie trochu dlhšieho zahnutia ofiny okolo okrajov dodáva pocit mäkkého boho.

Kučeravý strih Pixie s ofinou

Kučeravý strih Pixie s ofinouInstagram @nicolerogersbeauty

High-fashion je priamo na dosah ruky s týmto kučeravým strihom pixie s ofinou. Vezmite si penu a svoj obľúbený fúkač, aby ste získali tento nádherný krátky účes. Ak je pre vás pixie príliš krátka, opýtajte sa svojho stylistu na kučeravý strih bobu. Boby vyzerajú skvele na kučeravých, prírodných vlasoch!

Lichotivé ofiny pre okrúhlu tvár

lichotivá ofina pre kučeravé vlasyInstagram @curlycoach_kin

Len niekoľko z nich vyzerá dobre s účesom s kučeravou ofinou. Našťastie to majú okrúhle tváre jednoduché, pretože textúry pomáhajú rozptýliť šírku ich tvárí.

Elegantné kučeravé krátke vlasy s ofinou

Elegantné kučeravé krátke vlasy s ofinouInstagram @camyhairstylist

Vychutnajte si kučeravé kučeravé krátke vlasy s ofinou, aby ste dostali kučery a dodali svojim vlasom celú šírku. Kučeravé krátke vlasy s ofinou orámujú tváre a stohujú, aby vytvorili krásny zaoblený vzhľad. Ofina umožní trochu viac objemu v hornej a prednej časti tváre pre jemný zdvih.

Curly Shag with Side swept Bangs

Kučeravý súlož s bočnými strhnutými nárazmiInstagram @camyhairstylist

Kučeravý súlož s ofinou skrivenou do boku je dokonalým kučeravým účesom. Kučeravé ofiny s extra vrstvami umožňujú pohyb, objem a textúru a dodávajú sexy kučeravému účesu.

Kinky Curly Side Bangs

Kinky Curly Side BangsInstagram @urbanbloomcurls

Skúste výstredné kučeravé bočné ofiny, ktoré vaše kučeravé vlasy prenesú do nových objemných výšok. Kučeravé strapce vlasy zdvihnú, pretože sú kratšie a vytvoria objem okolo hornej časti tváre. Kudrnaté dievčatá by sa nemali vyhýbať tomuto štýlu, pretože je taký všestranný, od pádu cez tvár až po úplné zametanie a dodanie štýlu ďalších vrstiev..

Curly Full Bangs

Curly Full BangsInstagram @curly_tanisha

Rozhodnite sa pre kučeravé plné ofiny pre nejaký tvar rámovania tváre a jednoduché prepnutie štýlu. Ofina na prirodzene kučeravých vlasoch je úplne ohromujúca a dievčatá s kučeravými vlasmi by mali prijať nádherný tvar, ktorý im to dodáva. Máme tendenciu sa dotýkať svojej ofiny viac ako zvyšku vlasov, ale pre konečnú definíciu vlasy iba zvlhčíme a rehydratujeme medzi nimi..

Dlhé rany so zvlnením

Dlhá ofina so zvlnenímInstagram @nubiarezo

Dlhá ofina so zvlnením vytvára veľký a nadýchaný účes, ktorý môže dosiahnuť technika Rëzo Cut. Stylistka Nubia Suarez z New Yorku používa tento prístup na dodanie zámkom objemu, tela, rovnováhy a tvaru.

“Milujem vzdelávanie žien v starostlivosti o zdravé kadere a jednoduchom štýle, ktorý zvyšuje ich prirodzenú textúru,” dodáva Suarez. „V spoločnosti Rëzo veríme, že voda je najdôležitejším výrobkom, ktorý by ste si mali dávať na vlasy. Odporúčame pomer 80% vody k 20% produktu. “

About the author