21 najlepších spôsobov, ako mať kučeravé vlasy s ofinou v roku 2021

Kučeravé vlasy s ofinou? Absolútne! Dlhú dobu sa mnohým kučeravým dievčatám hovorilo, že nemôžu mať ofinu. Sme však tu, aby sme povedali „áno, môžeš!“ Kučeravá textúra vlasov v kombinácii s krátkym strapcom pomáha zjemniť tvary tváre a upútať pozornosť. Kučeravá ofina môže skrývať aj väčšie čelo. Nebojte sa ofiny, ak máte kučeravé vlasy!

Poznať prirodzenú štruktúru a pád svojich špirálovitých prameňov a pracovať s nimi namiesto toho, aby ste sa postavili proti nim, je dôležitým procesom, s ktorým by ste mali začať pri úprave alebo strihaní vlasov..

Pridanie strapca kučeravých vlasov je úplný záväzok, ale výsledok stojí za to! Kučeravé strapce, ktoré majú správnu dĺžku a štýl prispôsobené tvaru tváre a typu zvlnenia, môžu vašu tvár efektívne zjemniť, orámovať a vyvážiť. Navyše váš zvinutý účes ešte viac rozohreje a dodá mu jedinečný ráz! Áno, s ofinou môžete získať prirodzene kučeravé vlasy.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto inšpiratívne fotografie kučeravých vlasov s ofinou.

Roztomilý kučeravý strih Pixie s ofinou

Roztomilý kučeravý strih Pixie s ofinou@allthingsneena

Tento šikmý kučeravý strih pixie s dlhou ofinou je super roztomilý. Čo robí tento štýl fungujúcim, je všetka textúra pridaná do vlasov. Je to roztomilý spôsob, ako nosiť ofinu pre krátke pixie kučeravé vlasy.

Krátky kučeravý faux Hawk

Krátky kučeravý faux jastrabInstagram @fernandonewdread

Krátky kučeravý faux jastrab má temeno hlavy s väčším objemom vlasov, zatiaľ čo boky a chrbát sú kratšie. Boky môžu byť oholené alebo nie.

Ofiny s afro textúrou

Ofina s afro textúrouInstagram @dina.blr

Ofina s afro textúrou vyzerá báječne na dlhých aj krátkych vlasoch. Pridanie kučeravých ofín umožňuje ešte väčší objem naokolo. Tento účes nikdy nevyjde z módy.

Štiepané prstene

Štiepané prsteneInstagram @dani_laluz

Trhavé prstene sú o ilúzii a vyzerajú úžasne na mnohých tvaroch tváre, pretože sú správne navrhnuté. Oválne tvary tváre sú mimoriadne univerzálne, okrúhle tváre by mali smerovať k bočnému rázu a hranaté tváre k ťažšiemu, dopredu. Všetky kučeravé ofiny vyzerajú úžasne, od vlnitých až po trhané prstene.

Polovičné kučeravé vlasy s ofinou

Polovičné kučeravé vlasy s ofinouInstagram @thatacurly_

Polovičné kučeravé vlasy s ofinou sú dokonalým spôsobom, ako predviesť prirodzené kučery. Populárna okrajová technika sa nazýva „kaskáda“ a lepšie vyzerá na dámach s tenkými kučeravými vlasmi, pretože vytvára ďalší objem a odskok..

Sekaná ofina na kučeravých vlasoch

Sekaná ofina na kučeravých vlasochInstagram @sineadlonguk

Sekaná ofina na kučeravých vlasoch je vhodná pre tých, ktorí si chcú zjemniť tvár vlasmi. Požiadajte svojho stylistu, aby vám odstrihol úponky okolo čela. Majte na pamäti, že kučeravé vlasy sa zmenšujú, možno by ste ich chceli ostrihať dlhšie. Minimálne vrstvy sú kľúčom k tomu, aby vaše špirály vyzerali inteligentne. Nechajte svoje kučery vysušiť na vzduchu pomocou gélu.

Inšpiratívne kučeravé dlhé tresky

kučeravé vlasy s kučeravou dlhou ofinouInstagram @_partytendrils

Kučeravé dlhé ofiny sú štýlovým prístupom k kučeravým účesom. Celkové usporiadanie rozhodne vydáva nostalgické vibrácie pre kučeravé zámky.

Kučeravý bob so špirálami a ofinou

kučeravý bob so špirálami a ofinouInstagram @curls_byjoy

Ofina s kučeravými vlasmi vyzerá dobre na kučeravom dlhom bobu (lob). Doplňte svoju oválnu tvár nádherne objemným strihom po ramená a kučeravou ofinou svojich snov. Nie je potrebné skrotiť svoje cievky, keď sú také báječné ako tieto!

Výnimočné ofiny s kučeravou oponou

Výnimočné ofiny s kučeravou oponou@nekorenené

Záclony s ofinou na kučeravých vlasoch sú roztomilým spôsobom nosenia ofiny, pretože rámujú tvár a lichotia okrúhlemu tvaru tváre..

Vlnitý okraj perfektne funguje na každú ženu, ktorá chce vyvážiť väčšie čelo a zároveň ponechať tvár dostatočne otvorenú, aby zvýraznila ďalšie funkcie, ako sú oči a lícne kosti..

Najkrajší kučeravý bob s ofinou

Najkrajší kučeravý bob s ofinou@nubiarezo

Kučeravé účesy s ofinou ako tento kučeravý lob sú tento rok trendy! Jedná sa o ultimatívne moderné fro-ringlets. Jeho moderný okrúhly tvar kučeravého bobu s ofinou je mäkký a ťažký tresk perfektne orámuje tvár.

Tvar tohto účesu je ideálny pre dámy, ktoré premýšľajú, čo s ofinou, milujú objem a chcú ich mať natočené.

Vlasové línie sú najväčším faktorom pri určovaní toho, ako by mala byť krátka kučeravá ofina zostrihaná.

Použitie zvlhčujúceho gélu alebo stylingového krému dodá tónu objemu a udrží tvar a tvar.

Vždy pamätajte na sušenie vlasov pomocou difuzéra. Vašim prírodným kučerám vždy dodá maximálny objem a dodá vám perfektný hotový vzhľad.

Krátke kučeravé vlasy s ofinou skimming

Krátke kučeravé vlasy s ofinou skimmingInstagram @salsalhair

Krátke kučeravé vlasy s ofinou skrášľujúce obočie dodávajú vlasom nadýchaný vzhľad a živšiu atmosféru. Aký skvelý nápad na vlasy! Je to krásny kučeravý štýl pre milenky, ktoré chcú predviesť svoju prirodzenú textúru. Tieto krátke kučeravé vlasy s ofinou majú vrstvy, ktoré udržujú kotletu v čo najlichotivejšom tvare.

Báječný kučeravý chvost s dlhými treskami

Báječný kučeravý chvost s dlhými treskami@deanna_devacurl

Ak máte dlhé kučeravé vlasy s ofinou, potom nie je nič krajšie ako nápadný štruktúrovaný chvost vyrobený z nízkeho drdola doplneného o koketné kučeravé bočné ofiny. To najdôležitejšie navyše dodáva definícii a jasu vašich prirodzene kučeravých dlhých vlasov.

Dokonale vrstvené kučery

Dokonale vrstvené kučeryInstagram @commonsenseandcurly

Dokonale vrstvené kučery na tmavých vlasoch vytvoria šik a mladšie pôsobiaci účes. Tieto tesné kučery s ofinou robia vlasy zábavnými a nadýchanými. Pre lesklejší povrch naneste na všetky pramene sprej na lesk. A aby sa zachovala kučeravá textúra zámkov, bezšvíkové vrstvy a ofiny vysušte pomocou difuzéra.

Pôsobivé dlhé kučeravé vlasy s ofinou

Dlhé kučeravé vlasy s ofinouInstagram @jordanaveryz

Dlhé kučeravé vlasy s ofinou a vrstvenými vlnami si ráno veľmi jednoducho upravíte! Každé dievča má právo cítiť sa pekne s ofinou. Cítite sa úžasne s týmto žiletkovým strihom v kombinácii s kučeravou ofinou na dlhých vlasoch a odhalte svoje pravé ja.

Nádherné bočné rany

nádherné bočné ofinyInstagram @mahrithemaven

Veľkolepá bočná ofina a bočná časť môžu vylepšiť krátky, prirodzene kučeravý účes. Kučeravé bočné ofiny s kučeravými vlasmi spolupracujú a vytvárajú zaoblený tvar, ktorý lichotí oválnej alebo srdcovej tvári.

Lichotivé krátke detské rany na tesných kučerách

Lichotivé krátke detské rany na tesných kučeráchInstagram @rodrigovizu

Tieto lichotivé krátke detské ofiny fungujú ako mágia v kombinácii s kučeravým účesom. Vyberte zvlnený účes, ktorý je trochu vrstvený, aby umožňoval viac pohybu. Ofina poskytuje kotletám ďalšie detaily a sviežosť. Odraz ponechajte nedotknutý tak, že vlasy namiesto fénu vysušíte pomocou difuzéra.

Kučeravé zámky so skvelými ofinou

Kučeravé zámky so skvelými ofinouInstagram @faithincurls

Hľadáte kučeravé zámky s vynikajúcou ofinou? Toto by mohol byť ten! Vrstvením tupých ofiniek na kučeravé vlasy máte možnosť nosiť ich hladké alebo prijať prirodzený vzor ich lokne. Skombinujte svetlé odlesky a čierne kudrlinky do úžasného, ​​prirodzene pôsobiaceho rozmeru.

Tento účes s vynikajúcou ofinou je moderný kučeravý súlož s prírodnými kučerami. Vytvorila ju kučeravá vlasová stylistka Jarely z Orange City, FL.

Ak zvažujete tento strih, Jarely vám navrhne, aby ste sa naučili, ako ho štýlovo prevrátiť dopredu. “To pomôže zlepšiť zdvih koruny.”

Brunetka kučeravý Bob s ofinou a vrstvami

Brunetka kučeravý Bob s ofinou a vrstvamiInstagram @handcrafted_curls

Moderný kučeravý súlož s ofinou má veľa vrstiev s úponkovými zakončeniami. Je to také uspokojujúce, že ženy sú čoraz otvorenejšie voči tvarom, ktoré umožňujú ich prirodzeným kučerám pohybovať sa! Pravidelné šampóny zbavujú vaše vlasy prirodzenej vlhkosti, takže sú vlasy kučeravé, nadýchané a matné.

“Tento fantastický brunetový kučeravý bob s ofinou je pre ženy, ktoré milujú svoju prirodzenú textúru,” hovorí špecialistka na kučeravé vlasy Shannon Hollis z Austinu, TX. “Je to sexy, strapaté a nepredvídateľné, čo platí, keď máte takú ofinu.” Tento štýl môžete nosiť ovládaný a skrotený alebo si vybrať pre väčší, dramatickejší pocit. “

Každé kučeravé dievča dokáže rozkolísať kratšie vrstvy a ofinu. Ak uvažujete o tomto štýle, Hollis odporúča, aby ste sa najskôr poradili so svojim stylistom. “A v ideálnom prípade stylista, ktorý sa špecializuje na kučery.” Kučeravá ofina a kratšie vrstvy môžu byť náročné na údržbu. Je to spôsobené neustále sa meniacou povahou kučier, “dodáva.

Messy Curly Shag Style

Messy Curly Shag Style@bumbling_beautician

Jedná sa o kučeravé kučeravé vlasy s ofinou v strede skrátené tak, aby zodpovedali zvyšku vzoru zvlnenia, ktorý bol oveľa kučeravejší..

Stylisti v salóne ostrihajú ofinu na sucho, aby sa presvedčili, že dosiahnu požadovaný tvar pre vaše ofiny. Pri úprave kučeravých kučier na kučeravom strihu s ofinou, ako je táto, použite na vylepšenie štýlu zvlnenia difuzér..

Krásne kučeravé vlasy po plecia

krásne kučeravé vlasy po pleciaInstagram @hirohair

Hnedý kučeravý súlož s okrajmi je ústredným bodom strihu a eliminuje obávaný tvar „trojuholníka“, ktorý sa stáva tak často, keď sa kučeravé vlasy po obvode ťažko ukladajú..

Tento účes posúva váhu nahor, takže na vrchu získate objem, v spodnej časti štíhlu siluetu a skutočne otvoríte tvár..

Kučery zvyčajne potrebujú vlhkosť a držanie, preto sa nevyhýbajte kučeravým vlasovým výrobkom.

Pre ženy so širšou tvárou si zaobstarajte dlhší a užší okraj.

Roztomilé ofiny na stredne dlhých kučerách

roztomilá ofina na stredne dlhých kučeravých vlasochInstagram @slickback_buttahtoast

Doprajte týmto roztomilým ofinkám na stredne dlhých kučerách mladistvý vzhľad! Účes najviac pristane hustým vlasom.

Stredne dlhé kučeravé vlasy s touto ofinou pomáhajú oddeliť a uvoľniť husté pramene. Vďaka efektu sa uzly môžu voľne odrážať. Tvar dosiahnete technikou suchého rezu.

Pre správnu údržbu používajte KM Motion Lotion na dva dni kudrliniek na oživenie a zjemnenie prameňov krepatením..

About the author

Adblock
detector