Dlhé kučeravé vlasy pre mužov: Získajte tieto strihy, štýly + výrobky

Postupovali ste teda podľa našich rád o tom, ako pestovať dlhé kučeravé vlasy, a teraz potrebujete niekoľko tipov pre mužov s dlhými kučeravými vlasmi. Okrem niekoľkých skvelých účesov a účesov si prečítajte aj to, ako čo najlepšie využiť prirodzenú textúru vašich vlasov a ako upraviť dlhé kučery..

1. Ako sa starať o kučeravé vlasy pre mužov

Nemôžete mať skvelý účes, ak nezačnete s veľkými vlasmi. Najprv teda uvádzame, ako čo najlepšie využiť kučeravé vlasy. Tieto 3-v-1 šampónové-telové-kondicionérové ​​výrobky nie sú ideálne pre nikoho, ale obzvlášť nie pre kučery.

Tu budeme odporúčať niektoré výrobky pre pánske kučeravé vlasy. Najprv si povieme, na aký typ produktu sa má použiť.

Konkrétne produkty v tomto príspevku sú všetky od kozmetických značiek vo vlastníctve Black, pretože ich navrhli ľudia s textúrovanými vlasmi pre ľudí s textúrovanými vlasmi. Tieto výrobky fungujú na kučeravé, kučeravé, kučeravé a vlnité textúry vlasov.

Mnohé z týchto odporúčaní, ako aj ďalšie výrobky špecifické pre zvinutie, sú dostupné aj v drogériách a veľkých škatuliach.

Žiadny šampón

Obmedzenie šampónovania sa odporúča pre všetky typy vlasov, ale je obzvlášť dôležité pre kučeravé vlasy. Pokožka hlavy produkuje olej nazývaný maz, ktorý hydratuje pokožku a vlasy. Šampón odstráni tento olej z pokožky hlavy a zvyšku vlasov. Kučeravé vlasy bývajú suché, pretože zvinutý tvar bráni kožnému mazu v cestovaní po prameni vlasov, čím dochádza k prirodzenej úprave. Šampón vlasy ešte viac vysuší.

Muži s dlhými kučeravými vlasmi

Ak si umývate vlasy každý deň, začnite tým, že budete chodiť každý druhý deň a budete pracovať až raz za týždeň. Vaša pokožka hlavy upraví produkciu oleja. Ak sa korienky mastné alebo svrbia, vyskúšajte suchý šampón, ktorý absorbuje časť prebytočného oleja.

Dôležitý je aj druh šampónu. Držte sa výrobkov určených na kučeravé vlasy. Sú bez síranov a často bez mydla na čistenie pokožky hlavy bez vysušovania vlasov.

Ako šampónovať kučeravé vlasy

Pri šampónovaní sa zamerajte na pokožku hlavy. Prstami zapracujte šampón do koreňov a vmasírujte pokožku hlavy. Ak sú vlasy také husté alebo kučeravé, že je ťažké sa dostať k pokožke hlavy, vyskúšajte to kefka na šampón na masáž pokožky hlavy, rozčesania a rozčesania produktu cez vlasy.

A aby ste si boli istí, že to viete, nikdy nepoužívajte na sušenie kučeravých vlasov uterák. Drsný povrch vytvára kučeravosť. Namiesto toho použite staré bavlnené tričko alebo uterák z mikrovlákna. Jemne vytlačte vodu z vlasov, bez trenia.

Co-Wash

Co-wash, len kondicionér, je jemnejšou alternatívou k šampónu na kučeravé vlasy. Toto kondicionérové ​​umývanie odstráni zvyšky a usadeniny, aby sa zabránilo mastnej a svrbivej pokožke hlavy a zároveň zvlhčovali vlasy. Môže sa používať každý deň, ale nemusí.

Ak chcete použiť spoločné pranie, najskôr ho vmasírujte do pokožky hlavy a korienkov ako šampón, pomocou prstov odstráňte nečistoty a zvyšky. Potom vmasírujte do zvyšku vlasov ako kondicionér. Opäť platí, že na extra masírovanie, rozčesávanie a distribúciu produktu vyskúšajte a kefka na šampón.

Rovnako ako šampón ho určite úplne umyte a pokračujte kondicionérom.

Oyin Ručne vyrobené zázvorové mäty Co-Wash -Toto spoločné pranie čistí ako šampón a zároveň zvlhčuje. Odstraňuje usadzovanie pokožky hlavy a podmienky, rozčesáva ju a zjemňuje pre hladšie a silnejšie vlasy. Mäta dodáva pokožke hlavy príjemné brnenie.

Kondicionér pre mužov s kučeravými vlasmi

Kondicionér je nevyhnutný pre dodanie vlhkosti kučeravým vlasom. Použite ho vždy, keď sa dostanete do sprchy, so šampónom alebo bez šampónu. Kondicionéry určené na kučeravé vlasy budú mať zvyčajne viac zvlhčujúcich látok ako bežné kondicionéry, zvyčajne niektoré druhy olejov.

Kondicionér Frederick Benjamin – Budete sa cítiť čerstvo umytí po tom, čo tento osviežujúci kondicionér pošpiní vašu pokožku hlavy mätovým olejom, ktorý tiež udržuje pokožku hlavy bez lupín a bez svrbenia. Hydratuje tiež olejmi z mandľových, žihľavových a konopných semien.

Hĺbkový kondicionér pre mužov

Ak kondicionér nestačí, je čas na hlboký kondicionér. Jedná sa o hrubší výrobok, ktorý sa ponechá dlhší čas na uhasenie vyprahnutých stromov.

tgin Honey Miracle vlasová maska ​​Hĺbkový kondicionér -Tento úplne prírodný produkt prináša vlhkosť, jemnosť a ovládateľnosť radu typov kučier. Olivové a jojobové oleje upravujú vlasy a zaisťujú vlhkosť, dodávajú lesk, bojujú proti krepateniu a obmedzujú lámavosť. Vpracujte do pokožky hlavy, aby ste obmedzili lupienky a svrbenie.

Rob s kučerami 4c hovorí: „Kudrlinky budú mäkké a praskajúce! Ak ste to ešte neurobili, určite by ste odporučili vyskúšať tento produkt. “

Bezoplachový kondicionér

Ďalšou hydratačnou možnosťou pre mužov s kučeravými vlasmi je bezoplachový kondicionér. Ako naznačuje názov, naneste si ho a nechajte pôsobiť. Konzistencia je tenšia ako ostatné zvlhčovače, takže nezaťažuje vlasy. Môžete to použiť namiesto kondicionéra v sprche. Funguje tiež ako ľahký produkt, ktorý pomáha vytvárať kučery a minimalizovať kučeravosť.

Bezoplachový kondicionér EDEN BodyWorks Coconut Shea – Tento ľahký výrobok s veľkým počtom kĺzavých rozčesávačov a hydratuje vlasy po sprche. Rozlúčte sa so suchými alebo strapatými vlasmi a pozdravte kučery.

K dispozícii je viac produktov na kučeravé vlasy ako kedykoľvek predtým. Uľahčite si používanie všetkých jednej značky alebo ich kombinujte na základe konkrétnych problémov, cenových bodov a vôní.

2. Pánske strihy pre dlhé kučeravé vlasy

Tu je rad strihov pre dlhé kučeravé vlasy, vrátane zaoblených štýlov Afro, niektoré s ofinou a lichotivými vrstvami..

Kučeravé kučery

Lucash Cachoss

Veľmi dlhé kučeravé vlasy

Muži s veľmi dlhými kučeravými vlasmiGiaro Giarratana

Černosi s dlhými kučeravými vlasmi

Čierni muži s dlhými kučeravými vlasmiWallace Rodrigo

Dlhý kučeravý účes + strapce

Dlhé kučeravé účesy pre mužov s ofinouMyles Ellison

Dlhé + hrubé kučeravé vlasy

Muži s dlhými hustými kučeravými vlasmiCosta Lillios

Dlhé kučeravé účesy pre čiernych mužov

Muži dlhé kučeravé vlasyIvanildo Mendes

Naozaj dlhé kučeravé štýly pre čiernych mužov

Veľmi dlhé kučeravé vlasy Čierny mužVanderson Black

3. Podrezanie + dlhé kučeravé vlasy

Vyblednutie a podrezanie sú obľúbené pre kučeravé vlasy všetkých dĺžok. Je to spôsob, ako sústrediť textúru tam, kde je to dôležité, zosvetliť husté vlasy alebo získať čisté okraje.

Kučeravé podrezanie pre mužov

Dlhé kučeravé vlasy s podhubím pre mužovMel

Dlhé vlasy + podrezanie + zostava

Kučeravé podrezanie pre mužovPán Bhola

Undercut + Man Bun

Muž podrezaný drdolomPán Bhola

Dlhé hore + krátke na bokoch

Pánske kučeravé vlasy dlhé zhora krátke po stranáchChristian Ramos

Taper Fade Haircut + dlhé vlasy

Dlhé vlasy s mužmi vyblednutými v chrámeNa Fešáka

4. Účesy pre mužov s dlhými kučeravými vlasmi

Pokiaľ ide o úpravu dlhých kučeravých vlasov pre mužov, existujú rovnaké možnosti ako dlhé vlasy a ešte ďalšie.

Vysoký polovičný účes pre mužov

Polovičný účes pre čiernych mužov s dlhými kučeravými vlasmiIvanildo Mendes

Polovičné štýly udržujú vlasy mimo tváre a zároveň zachovávajú tok. Vlasy stiahnite späť do polovičného drdola alebo polovičného chvosta. Polovičná časť je vytiahnutá dostatočne vysoko, aby bola viditeľná spredu.

Nízky polovičný účes pre mužov

Polovičné účesy pre dlhých mužov s kučeravými vlasmiEvan Germond

Odlišný typ zvlnenia a spodný polovičný chvost dodávajú inému vzhľadu.

Vysoký chvost

Účesy s chvostom pre mužov s dlhými kučeravými vlasmiTom

Noste kučeravé vlasy vo vysokom chvoste, aby ste predviedli ten objem a textúru.

Jednoduché účesy pre dlhé vlasy

Jednoduché účesy pre mužov s dlhými kučeravými vlasmiAlex Barlotta

Tento chladný vzhľad je medzi drdolom a chvostom. Upravte to tak, že si založíte chvost, ale na konci vlasy celkom nepreťahujte a nenechajte vypadnúť vlasy. Skúste ho nosiť nižšie, do výšky a uprostred.

Účes Man Bun

Účes s drdolom pre pánov s dlhými kučeravými vlasmiPramod

Tento cool mužský drdol je hore na korune a je ho vidieť spredu.

Cool Curly Ponytail

Cool účesy pre kučeravé vlasy Čierni mužiIvanildo Mendes

Pokiaľ ide o ultra husté vlasy a užšie kučery, obyčajná guma na vlasy ich len tak neprestrihne. Skúste namiesto toho a strečový hrebeň alebo nastaviteľný pás Bunzee stiahnuť vlasy späť do pôsobivého chumáča vlasov. Samostatne to vyzerá skvele alebo je doplnené priezorom, šatkou alebo obľúbeným zábalom na hlavu.

5. Ako upraviť dlhé kučeravé vlasy pre mužov

Pri česaní a úprave kučeravých vlasov sú potrebné iba dva nástroje. Hrebeň so širokými zubami a/alebo prsty. Tipy a ďalšie nástroje vyrobené pre štruktúrované vlasy tiež fungujú, ale iné hrebene a kefy narúšajú zvlnenie a vytvárajú kučery..

Prevedieme vás najľahším spôsobom, ako vytvoriť definované, jemné kučery bez krepatenia. Hovorí sa mu gélový odliatok. Tu je postup.

V deň umývania po očistení a hĺbkovej úprave vlasy dôkladne vmasírujte. To vám zachová prirodzený zvlnený vzor, ​​kým vlasy schnú. Pri sušení na vzduchu odoláva nutkaniu dotknúť sa vlasov, pretože stratia definíciu a vytvoria kučeravosť.

Keď je gél suchý, odlomte odliatok ľahkým zdrapením nahor od špičiek ku koreňom. To je všetko. Budete mať definované kučery, ktoré by mali trvať niekoľko dní.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author