20 úžasných kučeravých krátkych účesov pre všetky múdre ženy

Nový krátky zostrih je najchytrejší spôsob, ako vyskúšať niečo iné. A sme si istí, že budete najlepším sprievodcom pre štýly krátkych vlasov. Hľadáme to najnovšie a jedinečné krátke účesy pre vás a dnešné štýlové vlasy kučeravé krátke účesy!

Mať kučeravé vlasy môže byť snom mnohých dám. Zvlášť, ak máte rovné a jemné vlasy. Mnoho žien dokonca premýšľa o tom, ako si nechať vlasy vlasy, a väčšina z nich to robí. Ak sa nechcete zaoberať dlhými vlasmi, mali by ste sa pozrieť na tieto vynikajúce štýly krátkych vlasov pre kučeravé vlasy. Úžasný kučeravé strihy pixie, strih bobov pre kučeravé vlasy, afro štýly a ďalšie! Stačí sa pozrieť a vybrať si ten najlepší štýl pre seba! Ak tiež nemôžete nájsť správne kučeravé krátke vlasy, stačí kliknúť tu a pozrite sa na všetky rôzne kučeravé účesy.

1. Krátke prírodné kučery

Pixie strih je vždy najlepším riešením, ak hľadáte krátky a užitočný účes. A to krátke boky a dlhý horný účes vyzerať tak štýlovo pre mladé dámy s kučeravými vlasmi. Okrem toho, že sú tým správnym účesom, ktorý je možné používať každý deň, a pixie vlasy, vďaka ktorým sa budete líčiť, budú v centre pozornosti..

Krátke kučeravé účesy

Zdroj

2. Husté kučeravé vlasy

Na prvý pohľad to vyzerá trochu chaoticky, ale v skutočnosti je to príjemná voľba bob účes na kučeravé vlasy. Pri umývaní vlasov dlhé vlasy nie sú suché niekoľko hodín. Navyše, ak chcete sušiť pomocou sušiča vlasov, bude to pôsobiť príliš kučeravo, ale krátke vlasy pred všetkými týmito problémami ušetria. Vlasy rýchlo vysušíte a ľahko vytvarujete pomocou kondicionéra na vlasy.

Krátke kučeravé vlasy

3. Curly Pixie Cut

Milovníci grungeového štýlu, tento neporiadok kučeravo-vlnitý pixie strih úplne skvelé pre vás. Zažite všetko, čo môžete v mladosti vyskúšať, najmä rôzne účesy a jedinečné farby vlasov. Nebojte sa ostrihať vlasy príliš nakrátko. Nejako vydržia jeden deň. Navyše tým najzdravším spôsobom!

Kučeravé krátke účesy

4. Obrátený kučeravý Bob

Perfektný návrh pre dámy s kučeravými vlasmi, ktoré majú rady bohémsky vzhľad. Obrátený strih bobu s voľnými veľkými kučerami, s čelenkou. S týmto štýlovým účesom, ktorý si môžete vybrať každý deň, môžete získať iný a módny vzhľad.

Kučeravé krátke vlasy

5. Krátke kučeravé vlasy pre staršie ženy

Účesy Bob s elegantným vzhľadom vyzerajú skvele pre staršie dámy. Ak chcete, aby vaše prirodzene sivé vlasy vyzerali perfektne a máte tiež husté kučeravé vlasy, rozhodne by ste sa mali rozhodnúť pre stredne dlhé strihy. Neexistuje žiadny vek na to, aby ste vyzerali úžasne dámy!

Účesy pre krátke kučeravé vlasy

Zdroj

6. Curly Pixie

Krátke kučeravé účesy-6

7. Afro krátke vlasy

Krátke kučeravé účesy-7

8. Kučeravé ofiny

Krátke kučeravé účesy-8

9. Taylor Swift

Krátke kučeravé účesy-9

10. Roztomilý krátky účes

Krátke kučeravé účesy-10

11. Bob Cut

Krátke kučeravé účesy-11

12. Asymetrické Pixie Undercut Curly

Krátke kučeravé účesy-12

13. Frizzy Curly Bob

Krátke kučeravé účesy-13

14. Curly Bangs a Bob

Krátke kučeravé účesy-14

15. Čierne vlasy

Krátke kučeravé účesy-15

16. Elegantný štýl

Krátke kučeravé účesy-16

17. Prirodzene kučeravé vlasy

Krátke kučeravé účesy-17

18. Vyštudovaný kučeravý štýl Boba

Krátke kučeravé účesy-18

19. Kučeravé sivé vlasy

Krátke kučeravé účesy-19

20. Leticia Sabatella

Krátke kučeravé účesy-20

About the author