25 krátkych kučeravých účesov

Tento rok sú trendom krátke účesy alebo krátke účesy, ktoré všetci poznáme, ale nie kučeravý účes je viac v trende s tézami krátke účesy. Kučeravé účesy dodávajú dievčenskej osobnosti jedinečný a trendový vzhľad. Mnoho rôznych štýlov a strihov je v trende s kučeravými účesmi, vďaka ktorým budete štýlovejší a trendovejší. Tu je niekoľko príkladov 25 najlepších štýlov krátkych kučeravých vlasov pre dievčatá. Ak sledujete tieto trendové štýly, môže byť pre vás užitočné, ak zmeníte svoj vzhľad alebo účes a budete tento rok vyzerať viac trendy.

Asymetrický strih je veľmi roztomilý a trendový účes. Tieto účesy môžete nosiť s rovnými vlasmi, strapatými vlasmi alebo s kučeravými vlasmi. Ale asymetrické zrážky vyzerajú najlepšie na kučeravých vlasoch. Poskytuje vám veľmi jedinečný a nádherný vzhľad.

Krátke asymetrické zrážky pre kučeravé vlasy

Príliš krátke účesy s kučeravými vlasmi sú obľúbené medzi trendovými mladými dievčatami. Dievča na obrázku nižšie malo veľmi roztomilý krátky napoly oholený účes s kučeravými blond vlasmi. Blond vlasy dodávajú jej účesu viac krásy a robia ju atraktívnejšou, štýlovejšou a trendovejšou.

Krátke a kučeravé účesy

Elisabeth Shue je známa celebrita a tiež veľmi trendová dáma. Teraz má veľmi roztomilý krátky zostrih a rozpustený vlnitý kučeravý účes. Tiež si farbí vlasy na blond odtieň a v tom účese vyzerá krajšie.

Krátke kučeravé účesy Elisabeth Shue

Tento rok sú v trendoch blond vlasy a všetky jej svetlejšie i tmavšie tóny. Väčšina dievčat rada nosí jeho svetlejší tón. Kučeravé vlasy tiež vyzerajú roztomilo a štýlovo s blond odtieňom farby vlasov.

Krátke blond kučeravé účesy

V roku 2013, kučeravé účesy a krátke účesy sú najviac v trendoch a dievčatá v týchto účesoch pôsobia sexi a štýlovo.

Krátke trendy kučeravé účesy 2013

Červená farba vlasov vždy vyzerá veľmi atraktívne a sexy. Väčšina horúcich a štýlových dievčat rada nosí túto farbu vlasov. Krátke kučeravé účesy tiež vyzerať úžasne v červenom tóne farby vlasov.

Účesy pre krátke kučeravé červené vlasy

Jennifer Nettles je známa hollywoodska celebrita a je tiež veľmi krásna dáma. Teraz mala veľmi roztomilý krátky kučeravý účes so zmiešanými svetlými a tmavými tónmi blond vlasov. V tomto novom vzhľade vyzerá úžasne, trendovo a štýlovo.

Jennifer Nettles krátke kučeravé vlasy

Dievčatá tiež nosia kučeravé účesy s veľmi krátkymi vlasmi. Tento účes väčšinou nosia ženy.

Veľmi krátke kučeravé účesy pre ženy

Krátke kučeravé účesy sú jedným z najlepších a trendových účesov. S týmito účesmi sa tiež veľmi ľahko manipuluje a môžete ich nosiť kamkoľvek.

Najlepšie krátke účesy pre ženy s kučeravými vlasmi

Dievčatá vyzerajú milé a pekné v krátkych kučeravých účesoch. V roku 2013 je tiež veľmi obľúbená medzi roztomilými a trendovými dievčatami.

Roztomilé krátke kučeravé účesy 2013

Dievča na obrázku nižšie má veľmi roztomilý krátky účes s kučeravým účesom. V tom účese vyzerá skvele a príťažlivo. Blond farba tiež najlepšie vyzerá na jej vlasoch.

Skvelé účesy pre krátke kučeravé vlasy

S textúrou je tiež veľmi atraktívny, úžasný a jedinečný účes medzi dievčatami. Táto dievčina nesie tento strih v svetlejšom blond odtieni a v tomto účese vyzerá trendovo a štýlovo.

Kučeravé textúrované účesy

25 krátkych kučeravých účesov

25 krátkych kučeravých účesov-1

25 krátkych kučeravých účesov-2

25 krátkych kučeravých účesov-3

25 krátkych kučeravých účesov-4

25 krátkych kučeravých účesov-5

25 krátkych kučeravých účesov-6

25 krátkych kučeravých účesov-7

25 krátkych kučeravých účesov-8

25 krátkych kučeravých účesov-9

25 krátkych kučeravých účesov-10

25 krátkych kučeravých účesov-11

Krátke kučeravé účesy

About the author