Krátke kučeravé dámske účesy

Majúci kučeravé vlasy je skutočnou výzvou, pretože tie hravé kučery nechcú sedieť na jednom mieste, bez ohľadu na to, čo im robíte. To znamená, že musíte nájsť strih, ktorý vám umožní zbaviť sa nezbedných kučier, ktoré budú vyzerať roztomilo a zároveň budú trochu strapaté. Je vždy ťažké urobiť správne rozhodnutie, pokiaľ ide o nový účes, ale ak máte viacero možností a poznáte ten správny typ účesu, ktorý bude dopĺňať tvar vašej tváre, potom sa rozhodneš skutočne dobre. Pri výbere účesu je dôležité vziať do úvahy rôzne faktory, pretože ovplyvní obraz, ktorý vidíte v zrkadle nasledujúcich niekoľko týždňov alebo dokonca mesiacov, kým nezískate nový účes alebo ho nechaj vyrásť. Pozrime sa teda, aké možnosti máte pre svoje kučeravé vlasy a ktorý z nich vás prinúti povedať „wow“, kedykoľvek uvidíte svoj odraz!

Krátke až stredne kučeravé a strapaté vlasy

Teraz by vás mohlo zaujímať pripraviť sa čo najrýchlejšie každé jedno ráno. Ak je to tak, potom tento typ kučeravé krátke vlasy určite pomôže, pretože je špeciálne navrhnutý pre hravé kučery!

Krátke až stredne kučeravé a strapaté vlasy

Veľmi kučeravý a krátky účes

Ak máte tendenciu mať veľmi tesné kučery alebo jednoducho nosíte vlasy týmto spôsobom, určite oceníte strih, vďaka ktorému bude vaša tvár žiarivá a bez ofiny, ktorá sa vám dostane do očí. Nechajte sa ostrihať, ak máte radi elegantný vzhľad!

Veľmi kučeravý a krátky účes

Krátke až stredne elegantné a kučeravé vlasy

Toto je typ strihu, ktorý ukazuje, aké ľahké môže byť, aby kučeravé vlasy vyzerali elegantne. Aj keď si môžete myslieť, že to nebolo možné pre hravé vlasy, znova sa pozrite a zavolajte svojmu stylistovi!

Krátke až stredne elegantné a kučeravé vlasy

Krátky chlapčenský a kučeravý účes

Ak máte záujem o zostrih, ktorý vám umožní mať krátke vlasy a niekoľko prameňov, ktoré si môžete upravovať, ako chcete, potom je tento strih pre vás ten pravý. Upravte svoje kučeravé vlasy a nechajte niekoľko prameňov hrať sa vo vetre!

Krátky chlapčenský a kučeravý účes

Stredne krátke rany s kratšími vlasmi na bokoch

S týmto typom strihu môžete skutočne experimentovať, pretože dlhšie vlasy si môžete zafarbiť svetlejšie a kratšie po stranách tmavšie. Takýmto spôsobom môžete dosiahnuť skutočne pekný efekt.

Stredne krátke rany s kratšími vlasmi na bokoch

Krátke až stredne extra kučeravé vlasy

Je to naozaj skvelý vzhľad pre ženy, ktoré milujú afro štýl a ktoré chcú mať stále veľký objem svojich vlasov. To znamená, že ho vôbec nemusíte upravovať a jednoducho si užívať nádherný vzhľad.

Krátke až stredne extra kučeravé vlasy

Stredne kučeravé a elegantné vlasy

Ak milujete Marilyn Monroe, potom určite milujete tento kučeravý a sexy vzhľad, s ktorým tento účes prichádza. Ak chcete mať možnosť upravovať si vlasy týmto spôsobom, choďte na stredne dlhé vlasy a krátku ofinu.

Stredne kučeravé a elegantné vlasy

Krátky kučeravý Bob

Elegancia je niečo, čo sa dá dosiahnuť iba vtedy, ak máte správny účes. Platinová farba s jej svetlým tónom pleti dokonale ladí s jej kučeravými vlasmi. Ak chcete dosiahnuť rovnaký efekt, zvoľte tento krátky kučeravý bob.

Krátky kučeravý Bob

Veľmi krátky kučeravý účes

Ak chcete, aby ste si mohli vlasy upravovať tak, ako chcete, a zároveň mať kučeravé vlasy s veľkým objemom, musíte si vybrať ten správny strih. Toto je jeden z najlepších strihov, ktoré vám pomôžu získať ten kučeravý a pekný vzhľad.

Veľmi krátky kučeravý účes

Veľmi kučeravé vlasy s objemom

Pri tomto type účesu je objem kľúčom k tomu, aby vyzeral tak zaujímavo. Nemusíte si robiť starosti s vložením produktu do vlasov alebo s použitím akejkoľvek kulmy, pretože vaše vlasy budú vždy vyzerať báječne.

Veľmi kučeravé vlasy s objemom

Krátky strapatý kučeravý účes

Je to štýl, ktorý si môžete stiahnuť, pokiaľ máte správnu dĺžku vlasov. To znamená, že musí byť dostatočne dlhý, aby ste ho mohli stočiť a nastylovať do rôznych smerov. Užite si skvelý vzhľad!

Krátky strapatý kučeravý účes

Veľmi krátky afro štýl

Napriek tomu, že máte kučeravé vlasy, nepotrebujete ich mať dlhé, aby ste ich mohli krásne upravovať. Nechajte ho po stranách kratší a dlhší na vrchu a potom nechajte svoje kučery vyzerať jednoducho úžasne.

Veľmi krátky afro štýl

Asymetrický kučeravý Bob

Ak chcete mať vlasy, ktoré sú dostatočne dlhé na to, aby ste si ich mohli upraviť tak, ako chcete, a zároveň vyzerať fantasticky, potom je tento strih pre vás. Nechajte jednu stranu dlhšie, aby mala oveľa silnejší vplyv na váš vzhľad.

Asymetrický kučeravý Bob

Originálne vyzerajúce kučeravé vlasy

Stredne dlhá a extrémna ofina spôsobí, že budete pôsobiť veľmi originálne, čo vám prinesie veľa obdivovateľov. Ak vás baví byť iný, potom je to pre vás určite skvelá voľba štýlu.

Originálne vyzerajúce vlasy Cury

Jednoduché krátke kučeravé vlasy

Ak hľadáte profesionálny vzhľad, ktorý by ste mohli mať pri práci a tiež pri odchode von, potom je to skutočne skvelá voľba. Noste ho čo najkudrejšie a nechajte svoje kučery doplniť vaše črty.

Jednoduché krátke kučeravé vlasy

Štýlové a krátke kučeravé vlasy

Ak máte kučeravé vlasy a aj napriek tomu si chcete užiť kratšiu sadu pramienkov, potom ich neváhajte ostrihať na kratšie. Nechoďte však kratšie, ak chcete, aby ste vždy vyzerali štýlovo a bez zbytočných starostí.

Štýlové a krátke kučeravé vlasy

Roztomilé stredne krátke vlasy

Toto určite nie je extrémny vzhľad, ale skôr roztomilý a zaujímavý. Môžete ho nosiť do školy, do práce alebo dokonca na prvé rande. Je to typ štýlu, ktorý sa hodí ku každej príležitosti.

Roztomilé stredne krátke vlasy

About the author

Adblock
detector