Krátke kučeravé účesy na roky 2012 – 2013

Kučeravé vlasy sú prirodzené. Tých sa človek nemôže zbaviť kučeravé vlasy aj keď je ťažké ich zvládnuť. Ak ich chcete správne udržiavať, a krátky zostrih bude najlepšie. V roku 2013 môžete vyskúšať množstvo krátkych účesov, aby vyzerali cool a trendy. Tu je galéria obrázkov, na ktorých nájdete niekoľko krátkych účesov pre kučeravé vlasy:

Tento účes je jedným z najhorúcejších. Môžete si to vyskúšať na svojom kučeravé vlasy v roku 2013 vyzerať trendovo a príťažlivo.

Horúce krátke kučeravé vlasy

Najlepší účes ktoré môžete vyskúšať v roku 2013. Je v pohode a ľahko sa udržiava. Tento účes vám dodá funky vzhľad a budete v ňom vyzerať skvele.

Najlepší krátky kučeravý účes pre ženy

Blíži sa ples? Si zmätená s účesom? Ak áno, potom je tento účes ako stvorený pre vás. Na kučeravých vlasoch bude vyzerať skvele a môžete ho vyskúšať na plesovú noc.

Krátke kučeravé účesy na ples 2013

Keira Knightley je hollywoodska celebrita a vo svojom novom vzhľade vyzerá nádherne. Má tiež kučeravé vlasy, ale jej nový účes jej pristal. A čoskoro sa stane účesom módnej sezóny 2013.

Keira Knightley krátke kučeravé vlasy

Ak chcete získať roztomilý a pôsobivý vzhľad, musíte vyskúšať tento asymetrický strih. Na vašich kučeravých vlasoch to bude vyzerať trendovo.

Krátke asymetrické zrážky pre kučeravé vlasy

Milla Jovovich si vyskúšala vrstvený strih s prednou ofinou na kučeravých vlasoch. V novom vzhľade vyzerá úžasne.

Krátke kučeravé účesy celebrít 2013

V roku 2013, môžete vyskúšať tento účes. Je to najlepšie pre profesionálne ženy, pretože nemajú čas ho míňať na údržbu vlasov.

Krátke kučeravé účesy 2013 pre ženy

Dievčatá a ženy, ktoré chcú mať funky vzhľad, to musia vyskúšať podrezaný účes. Boky sú veľmi krátke, zatiaľ čo v strede máte dlhé vlasy, ako je znázornené na obrázku.

Krátky kučeravý podrezaný účes

Tu sú obrázky niektorých z najhorúcejších účesov roku 2013. Sú úchvatné a budete vyzerať nádherne.

Krátke kučeravé vlasy obrázky žien

Natalie Portman vyzerá vo svojom novom účese príliš roztomilo a nevinne. V roku 2013 sa, rovnako ako všetky ostatné celebrity, aj ostrihala a vyzerá to na nej úžasne.

Natalie Portman krátke kučeravé vlasy

About the author