Krátke strihy pre kučeravé vlasy

Zobudili ste sa niekedy ráno, pozreli ste sa do zrkadla a rozhodli ste sa, že máte zlý deň? No každá jedna žena zažila takto rána, ale v skutočnosti to tak nemusí byť. Vlastne, ak chcete mať skvelé vlasy dní stále, stačí sa vzdať dlhých vlasov a len hľadať krátke strihy pre kučeravé vlasy. Všetci vieme, že títo kučery nikdy nezostaň na jednom mieste. Prečo si teda nevyberiete strih, ktorý umožní kučerám zostať tak, ako chcú, a vy budete vždy vyzerať úžasne a cítiť sa skvele pri každom pohľade do zrkadla? Je to skutočne jednoduché. S krátkymi vlasmi nemusíte čakať mnoho hodín, kým vlasy vyschnú, alebo dávať pozor na používanie všetkých druhov prípravkov, aby ste chránili rozštiepené končeky a podobne. S kratšími vlasmi budú vaše kučery nielen dovolené byť hravé, ale budú aj krásne vyzerať.

Kučeravý dlhý Bob

S týmto účesom môžete jednoducho vyjsť zo sprchy, sledovať film alebo sa nalíčiť a vlasy budú nielen vysušené, kým nedokončíte, ale budú vyzerať úžasne. Bavte sa so svojimi kučerami každý jeden deň!

Kučeravý dlhý Bob

Zdroj

Krátke až stredne dlhé kučeravé vlasy

Je to druh strihu, ktorý vám umožní predviesť hravý a predsa nevinný vzhľad tým, že budete mať kratšie pramene vlasov, ktoré by ste mohli natočiť a jednoducho ich nechať mimo chvost poníka. Upravte si to takto a buďte pripravení na rande za pár minút!

Krátke až stredne dlhé kučeravé vlasy

Krátky až stredne kučeravý Bob

Ak chcete nechať vlasy tak, ako sú, bez toho, aby ste museli robiť príliš veľa stylingových prípravkov alebo komplikovaných účesov, potom si ich jednoducho dajte ostrihať tak, aby ste si zakryli uši, a potom sa s kučerami hrajte, ako len budete chcieť.

Krátky až stredne kučeravý Bob

Krátke kučeravé vlasy s dlhšími ofinami

Teraz, ak máte radi originálne účesy, môžete si nechať vlasy skrátiť vzadu a po stranách a nechať ich dlhšie na vrchu. Takto môžete mať kučeravú ofinu, ktorá vám dodá skôr rebelský vzhľad.

Krátke kučeravé vlasy s dlhšími ofinami

Zdroj

Krátke kučeravé a veľké vlasy

Ak ste skôr na afro štýl, potom si môžete ostrihať vlasy tak, aby sotva siahali po ramená a potom im dodať veľký objem. Na akomkoľvek type akcie určite otočíte hlavu kamkoľvek!

Krátke kučeravé a veľké vlasy

Krátke kučeravé vlasy

Toto je typ strihu, ku ktorému nemôžete mať žiadne komentáre. Nie je príliš krátky, nie príliš dlhý a môžete ho štylizovať tak, aby vyzeral vždy báječne. S týmto účesom nikdy neurobíte chybu!

Krátke kučeravé vlasy

Strih krátkych a veľmi kučeravých vlasov

Ak máte zvyčajne veľmi tesné kučery, bude možno potrebné, aby vašim vlasom prospel strih, ktorý umožní kaderám sedieť, ako chcú, a napriek tomu bude vaša tvár vyzerať žiarivo a nádherne každý deň..

Strih krátkych a veľmi kučeravých vlasov

Krátke a rebelské kučery

Ak radi upravujete vlasy, ale nechcete, aby vyzerali, ako keby ste hodiny strávili pred zrkadlom, potom vám tento typ kučeravých účesov pomôže s rozcuchaným pohľadom. Kto vedel, že na nádherný vzhľad vám stačí nechať si vlasy skrátiť na správnu dĺžku?

Krátke a rebelské kučery

Dlhšie kučeravé vlasy

Ak jednoducho nemôžete žiť bez toho, aby ste cítili vlasy na pleciach, môžete si ich nechať o niečo dlhšie. Vaše kudrlinky budú pôsobiť úhľadne a dodajú mu romantický nádych, takže vaša tvár bude pekne zarámovaná.

Dlhšie kučeravé vlasy

Veľmi krátky kučeravý strih

Ak máte kučeravé vlasy a chcete mať veľký objem, ale nemôžete vydržať príliš dlhé vlasy, potom je tento strih pre vás ten pravý. S týmto druhom účesu môžete jednoducho mať všetko a ťažiť z extrémneho objemu.

Veľmi krátky kučeravý strih

Kučeravý a veľký účes

Ak vás naozaj baví kulmovať každý jeden prameň vlasov, ktorý máte, a aby vaše vlasy vyzerali ako veľmi komplikovaný účes, potom ich ostrihajte na strednú dĺžku a potom natočte! Zmeňte svoj vzhľad tým, že urobíte správny účes!

Kučeravý a veľký účes

Zdroj

Kratšie vlasy s kučeravými ofinami

Čím kučeravejšia ofina, tým romantickejšie pôsobíte. Navyše, ak sú vaše vlasy oveľa kratšie ako ofina, dalo by sa povedať, že ste vytvorili kombináciu romantických a rebelských vlasov!

Kratšie vlasy s kučeravými ofinami

Krátke kučeravé vlasy s dlhými ofinami

Toto je typ strihu, ktorý bude vyzerať úžasne, ak viete, ako upraviť kučery. Ak máte prirodzené kučery, potom bude oveľa jednoduchšie vyzerať dobre. Aj napriek tomu sa môžete vždy pozrieť do zrkadla a povedať si wow!

Krátke kučeravé vlasy s dlhými ofinami

Kratší kučeravý Bob

Dokonca aj celebrity chcú mať kratšie vlasy, pretože vyzerajú veľmi dobre a cítia sa úžasne. S niekoľkými jednoduchými kučerami môžete dosiahnuť dramatickú zmenu vzhľadu. S týmto typom účesu vás nikto nespozná!

Kratší kučeravý Bob

Krátky kučeravý účes

Teraz, ak máte záujem o vintage vzhľad, môžete sa rozhodnúť pre kratšie vlasy, ktoré môžete natočiť tak, aby vyzerali fantasticky a každému pripomínali 50. roky. Báječný vzhľad nám pripomína, aké sú ženy krásne!

Krátky kučeravý účes

Veľmi krátky kučeravý účes

Teraz, ak ste plaché dievča s veľkými očami, potom je to strih, ktorý si vyberiete, ak chcete vyzerať rozkošne a milo. Aby vlasy vyzerali takto pekne každý deň, nie je potrebné ich upravovať ani používať!

Veľmi krátky kučeravý účes

Extrémne krátke kučeravé vlasy

Ak milujete krátke vlasy a chcete mať nejaký objem, môžete sa rozhodnúť pre tento extrémne krátky účes. Budete sa cítiť oslobodení od ťarchy dlhých vlasov a budete si môcť svoje vlasy upravovať za pár sekúnd!

Extrémne krátke kučeravé vlasy

About the author