Kučeravé krátke účesy, ktoré absolútne milujete

Majúci krátke kučeravé vlasy vám umožní mať veľa času na iné veci. Na jeho doplnenie môžete použiť menej produktov. V letnej sezóne budete v pohode a v zime sa môžete zahriať iba tak jednoduchým šálom. Ďalšia vec s kučeravými vlasmi je, že vám dodá mladistvý vzhľad, po ktorom ste túžili. Väčšina žien teraz prijíma svoj prirodzený vzhľad vlasov, farbu pleti a prirodzene kučeravé krátke vlasy. Kučeravé vlasy môžu lichotiť akémukoľvek tvaru tváre, ale pri širokej širokej tvári existuje výnimka, takže pri širokej širokej tvári buďte opatrné pred nanášaním kučier na vlasy. Ak hľadáte strihy a účesy pre krátke kučeravé vlasy, ste na mieste, kde musíte byť. Pozrite sa na tieto skvelé nápady a získajte inšpiráciu, čo môžete urobiť pre svoje kučeravé vlasy, aby vyzerali nádherne.

1. Frizzier a menej zvládnuteľný krátky kučeravý účes

Skutočným riešením tohto účesu je nosiť vlasy správnej dĺžky. Uvedomíte si, že kučeravý vzhľad je perfektný pre kučeravé vlasy a keď použijete frizz, potrebujete len dobrého kaderníka, aby vaše vlasy vyzerali štýlovo s vrstvami alebo s chlpáčmi. Vrstvený strih je skvelý pre dámy, ktoré majú vlasy po plecia. Pozrite sa na to a verím, že sa vám to bude páčiť.

Krátke kučeravé účesy 2018

Zdroj

2. Krátky kučeravý účes

Prirodzene, kučeravé vlasy nie je také ľahké udržiavať a starať sa o ne, ako by si väčšina mohla myslieť. Mimochodom, je to dosť ťažké, ale to by ti nemalo brániť v tom, aby si si dala strihať vlasy, pretože s dobrým kaderníkom si môžeš zahrať krátky kučeravý účes. Jedna dobrá vec s kučeravým účesom je, že dáva originálny vzhľad, ktorý je trendový a módny. Tu je najdôležitejšie nájsť skúseného kaderníka, aby ste dosiahli požadovaný štýl. Nahliadnite do našej galérie, aby ste sa na to mohli pozrieť.

Kučeravé krátke účesy

Zdroj

3. Pixie účes pre kučeravé vlasy

Možno to čítate a v duchu si hovoríte, že by to mohol byť jeden z pixie strihov, ale mýlite sa. Ako vidíte na tomto obrázku, je to skutočne iný účes a jedným rozdielom je, že strihy pixie pre kučeravé vlasy sú oficiálnym oblečením pre ženy, ktoré majú radi výnimočne elegantné štýly, ale sú atraktívnejšie. Pozrite sa na to a úplne sa zamilujete.

Krátke účesy pre kučeravé vlasy

4. Kučeravý Bob

Krátke kučeravé účesy pre ženy

5. Prirodzene kučeravý Bob s ofinou

Krátke kučeravé vlasy

6. Blond Curls

Kučeravé krátke účesy-6

7. Bangs for Curls

Kučeravé krátke účesy-7

8. Účes kučeravý pixie

Kučeravé krátke účesy-8

9. Finger Curly Hairdo

Kučeravé krátke účesy-9

10. Bob Cut

Kučeravé krátke účesy-10

11. Elegantné kučeravé krátke vlasy

Kučeravé krátke účesy-11

12. Krátke kučeravé vlasy Bob

Kučeravé krátke účesy-12

13. Kimberly Schlapman

Kučeravé krátke účesy-13

14. Cool účes

Kučeravé krátke účesy-14

15. Čiastočné odlesky Hnedé blond krátke vlasy ofiny vlnité

Kučeravé krátke účesy-15

16. Štýlový Pixie

Kučeravé krátke účesy-16

17. Pixie Curly

Kučeravé krátke účesy-17

18. Podrezané kučeravé vlasy Pixie

Kučeravé krátke účesy-18

19. Asymetrická pixie pre kučeravé vlasy

Kučeravé krátke účesy-19

20. Rozkošný štýl pre ženy

Kučeravé krátke účesy-20

21. Blonde Curly Pixie Cut

Kučeravé krátke účesy-21

22. Kučeravé krátke ryšavé vlasy

Kučeravé krátke účesy-22

About the author