13 z najlepších stredne dlhých zrážok pre rok 2021

Stredne dlhé zrážky sa líšia od kľúčnej kosti po hrudník, takže môžete mať to najlepšie z oboch svetov-dostatočnú dĺžku na to, aby ste si vytvorili všetky typy techník účesov, ktoré by ste chceli, ale nie príliš veľkú váhu pre jednoduchšiu správu a starostlivosť.

Stredne dlhé zrážky majú mnoho foriem, ktoré si môžete prispôsobiť podľa tvaru tváre. Okrúhle a srdcovité tváre pôsobia najkrajšie s dlhými šikmými strihmi, zatiaľ čo hranaté tvary vyzerajú nádherne s mäkkými vrstvami a vrstvami objímajúcimi tvár.

Stredne dlhé zrážky: objem a dĺžka

Upravte hlasitosť a dĺžku, spárujte s bezstarostnými vlnami alebo lichotivými ofinkami, vylepšite bodovými vrstvami a melírmi alebo sa jednoducho hrajte s lúčením. Skombinujte všetky tieto metódy a som si 100% istý, že skončíte s tým najlepším vzhľadom, aký by ste kedy mohli mať!

Znie to perfektne? To nestačí na to, aby ospravedlnili, aké hviezdne sú stredne dlhé zrážky! Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli, ako sa môžete obliecť s týmto úplne bezchybným účesom!

Stredne dlhá platinová blondína

Stredne dlhá platinová blondínaInstagram @studiomsandiacre

Ľadová a odfarbená, táto verzia stredne dlhých vlasov, ktorá je biela, je práve teraz najtrendovejšia. Niektoré vrstvy nastrihajte a tupo ukončite, aby ste získali väčšiu textúru a objem aj pri rovných vlasoch.

Stredne dlhý roztomilý strih s ofinou

Roztomilý stredne dlhý strih s ofinouInstagram @hairtalk22

Ženský mäkký stredne dlhý účes s miernymi vlnkami, ktoré končia na úrovni ramien, je v dnešnej dobe populárnou možnosťou nízkej údržby. Ak hľadáte stredné zrážky pre ženy, urobte to jemnejšie s jemnými strapcami, ktoré sa hodia k väčšine tvarov tváre..

Nádherný stredne dlhý strih pre hrubé vlasy

Stredne dlhý strih pre husté vlasyInstagram @tyler_the_hairstylist

Vytvorte úžasný efekt záclon so svojimi stredne dlhými hustými vlasmi, keď ich rozdelíte od stredu. Je to ľahký a štýlový spôsob, ako vyvážiť hlasitosť a predviesť tieto rozmerové vlny.

Trendová stredná až dlhá lalok s bočnými nárazmi

Trendová stredná až dlhá Lob s bočnými nárazmiInstagram @julieallen.hairstylist

Rozhodnite sa pre tieňový korienok a niektoré detské svetlá, ktoré sa hodia k stredne dlhým vlasom a strihu holiaceho strojčeka, aby ste získali tento obľúbený zažitý vzhľad. Môžete tiež pridať sladký a dlhý bočný úder, ktorý skryje dlhé čelo, aby ste dosiahli vyváženejší výsledok pri stredných strihoch.

Stredné až dlhé rovné vlasy

Trendové stredne dlhé rovné vlasyInstagram @alliediazhair

Jednoduché a nažehlené vlasy sú jedným z najlepších stredne dlhých účesov. V neformálnych dňoch si vystačíte s ľahkou polovicou, a ak sa cítite motivovaní, môžete bez dlhého úsilia hodiť do dlhých rovných vlasov nejaké skákacie vlny..

Stredne dlhé pernaté vrstvy

stredne dlhé operené vrstvyInstagram @baileyhairbeautyy

Ak máte husté husté vlasy, zvolenie stredne dlhého vrstveného strihu by bolo najlepšou možnosťou, ako odstrániť vlasy a ľahšie ich upravovať. Je to jednoduchá, ale perfektná voľba pre akúkoľvek prirodzenú farbu vlasov a rovné až vlnité vlasy.

Stredne dlhý vrstvený strih pre jemné vlasy

Vrstvený stredne dlhý strih pre jemné vlasyInstagram @beautybynatalie2006

Blonde je skvelá prírodná farba pre stredne dlhé tenké vlasy, pretože skryje všetky oblasti pokožky hlavy. Vytvorte štýl s krátkymi až strednými vrstvami a budete mať textúrovaný, ale mäkký výsledok. Vrstvy sú ideálne pre stredné účesy pre ženy po 50 -tke.

Stredne dlhé zrážky pred a po

Stredne dlhé zrážky pred a poInstagram @thebeautyofbalayage

Q&Autorka štýlu, Kendra Lee

Majiteľ salónu & Stylistka @ Silver Rose Tanning & Kaderníctvo v Weyburn, CA-SK

Ako by si to charakterizoval??

Tento úžasný stredný až dlhý strih je perfektnou kombináciou hravého a profesionálneho! Farba má nízke nároky na údržbu a je to skvelý spôsob, ako dodať jemným vlasom bez života rozmer. Môžete ho nechať uhladiť a vyleštiť a potom premeniť na úplne nový stredne dlhý účes pridaním spreja na textúru a jeho zmotaním.!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Pre ženy, ktoré môžu zvažovať tento stredne dlhý účes, je najvhodnejší pre stredne dlhé textúry vlasov. Je veľmi univerzálny a môže vyhovovať mnohým tvarom tvárí pridaním vrstiev, textúry a okrajov! Styling tohto dlhšieho strihu v strednej dĺžke vyžaduje minimálny produkt-dobrú ochranu proti teplu, ľahký textúrny sprej a lesklý sprej (voliteľné). Na vytvorenie týchto voľných vĺn použite 1-1/4 palcovú kulmu a nechajte svoje konce pôsobiť živšie! Kučeravé vlasy sa hodia k stredne dlhým zrážkam.

Hranatý moderný stredne dlhý strih

Edgy Moderný stredne dlhý strih ShagInstagram @judeviola

Q&Autorka štýlu, Judith Viola

Kaderník @ Mladý americký salón v Tustine, CA

Ako by si to charakterizoval??

Tento krásny stredne dlhý strih je moderným pohľadom na rockerský súlož v štýle 70. rokov, ideálny pre dievča, ktoré je vždy bez námahy chladné. Vďaka kombinácii sladkosti a ostrosti je na týchto stredne dlhých vlasoch najkrajšie to, že je to vyhlásenie pre dievča, ktoré nechce mať len pekné vlasy..

Dlhé alebo stredne dlhé vlasy môžu byť niekedy trochu nudné, a tak si dajte strapatú ofinu a kučeravé vrstvené konce, aby ste svoje stredné vlasy povýšili z bežných vlasov. Z dlhých vlasov získate všetko, čo by ste chceli-objem, hebkosť, lesk, ale vaše predĺžené účesy v strednej dĺžke sú o niečo chladnejšie ako vaše každodenné dlhé vrstvy.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Dajte si prácu a nájdite stylistu, ktorý sa špecializuje na strihanie vlasov, a urobte investíciu, aby ste do vlasov nemuseli investovať veľa času každý deň. Vyhľadajte niekoho, kto sa špecializuje na strihanie za sucha alebo holenie, aby ste dosiahli chladnú zrnitosť, ktorú vyžadujú účesy pre stredne dlhé vlasy..

Naplánujte si strih ofiny so svojim stylistom, ak si chcete udržať ofinu pre dieťa, ale zároveň vedzte, že tento okraj sa s rastom tiež zmení na chladnú stranu..

Tento stredne dlhý až dlhý účes bude fungovať najlepšie, ak máte vlnu, pretože je určená na sušenie na vzduchu balzamom a sprejovým voskom na zlepšenie vašej prirodzenej textúry. Stredné účesy môžete dosiahnuť aj dlhšími vrstvami, ak sú vlasy rovné alebo kučeravé, budete musieť stráviť nejaký čas so svojimi horúcimi nástrojmi.

Dĺžka ramien až dlhý tupý strih

Dĺžka ramena po dlhý tupý strihInstagram @rachaelmary_hair

Q&Autorka štýlu, Rachael Woods

Kaderník na voľnej nohe v Glasgowe, Veľká Británia

Ako by si to charakterizoval??

Tento ľahký stredne dlhý strih má veľmi nízke nároky na údržbu! Dlhé obrátené bôby rastú veľmi dobre a nie je potrebné ich udržiavať každých 6 týždňov ako mnoho iných stredne dlhých až dlhých strihov! Vrstva umožňuje nevratný pocit textúry. Toto je ultimátny účes #coolgirl!

Požiadajte o strih, ktorý je tupý a vzadu o niečo kratší & s mäkkou, dlhou vrstvou. Okoreňte to bohatou brunetkou s podtónmi mahagónu & striebro, aby vytvorili krásny lesk. Samozrejme, bol použitý aj Olaplex!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Takto stredne dlhé až dlhé účesy sú naozaj prispôsobivé, či už si vlasy upravujete každý deň alebo opustíte prirodzený pohyb. Na podporu prirodzeného pohybu vyskúšajte Mythic Oil L’Oreal & Soľ nastriekajte, keď je mokrá, nechajte uschnúť na vzduchu. Olej pomáha zastaviť krepatenie & soľný sprej pomáha povzbudiť vlnu & zoskupuje vlasy tak, aby vyzerali štruktúrované.

Na zahriatie štýlu nahrubo vysušte všetky vlasy dopredu, nie je potrebné používať kefu. Potom pomocou narovnávačov striedajte kučery a pomocou rúk sa obliekajte! Re-narovnajte spodný palec alebo tak, aby ste získali uvoľnenejší vzhľad. Tento štýl sa hodí k väčšine tvarov tváre, použite iba kľúčne kosti ako referenciu pre dĺžku! Je to skvelý spôsob, ako zaistiť lichotivý dlhý bob.

Perfektný stredný strih pre tenké vlasy

Perfektný stredný strih pre tenké vlasyInstagram @dinaghoulina

Q&Autorka štýlu, Dina Ghoulina

Študent kozmetológie na inštitúte Jean Madeline Aveda vo Philadelphii, PA

Ako by si to charakterizoval??

Jedná sa o stredne dlhý stredne dlhý strih s pevnou formou. Najlepšie na zrážkach od stredných po dlhé je to, aké jednoduché, ale klasické sú.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Pri výbere stredne dlhých strihov zvážte, ako svoje vlasy nosíte pravidelne a svoju prirodzenú textúru. Pevná forma alebo bob vyzerá skvele na každom, ale strih musí byť upravený na dĺžku, aby vám individuálne lichotil. Okrem toho, že sa často striháte stredne dlhé vlasy (4-6 týždňov), tento strih má veľmi nízke nároky na údržbu, čo je skvelé pre ľudí s uponáhľaným životným štýlom..

Plážové vlnité vlasy pre ženy so stredne dlhými vlasmi

Plážové vlnité vlasy pre ženy so stredne dlhými vlasmiInstagram @jamesplain_edwardsandco

Q&Autor štýlu: James Plain

Kolorista & Stylista @ Edwards And Co. v Surry Hills, NSW

Ako by si to charakterizoval??

Stredne dlhé zrážky sú o vláskoch bez námahy. Tento lalok s dĺžkou kľúčnej kosti je vnútorne štruktúrovaný a vrstvený, aby sa zvýšil objem a vytvoril sa pohyb.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zvážte vlastnú textúru, hustotu, stav a prirodzenú farbu vlasov.

Ženy s veľmi jemnými vlasmi by mali uvažovať o tupejšom zostrihu. Táto dlhšia stránka strihov strednej dĺžky však na väčšinu žien funguje. Najlepšie na tejto farbe a strihu je, že má veľmi nízke nároky na údržbu. Mali by ste si naplánovať návštevu salónu maximálne trikrát za rok, pretože krásne vyrastie.

Následná starostlivosť je však dôležitá pre stredne dlhé účesy a všetky blond ženy by mali používať Olaplex týždenne a tónovaciu kúru, ako je Christophe Robin Shade Variation Care, aby sa maximalizovala životnosť a kondícia farby..

Krásne dlhé vrstvy na stredne dlhých vlasoch

Krásne dlhé vrstvy na stredne dlhých vlasochInstagram @hairmettle

Q&Autorka štýlu, Hannah Brady

Majiteľ / stylista štúdia @ Dom MALVA v Portlande, OR

Ako by si to charakterizoval??

Toto je „stredne dlhý strapec základnej triedy“ pre ženy, ktoré chcú vyskúšať stredne dlhé účesy. Vrstvy rámujú tvár a upozorňujú na mäkké črty. Samotný strih je trochu bombastický a trochu nervózny a rezanie holiacim strojčekom mu dodáva určitý druh nevratného pohybu..

Aká je tvoja najlepšia rada?

Takéto nádherné stredne dlhé až dlhé účesy môže nosiť každá žena. Pokiaľ je vrstvenie tvarované podľa ich štruktúry tváre. Strihanie holiacim strojčekom dokáže vyviesť váš prirodzený vlnový vzorec do jemných, kučeravých, vlnitých alebo rovných vlasov a dodá im toľko pohybu. Vzduch tak krásne schne. Jediné ženy, ktoré by mali postupovať opatrne, sú tie, ktoré sú náchylné na lámanie a prepracované konce.

About the author