15 najľahších strihov na umývanie a nosenie pre viac ako 50 rokov (trendy 2021)

Ak hľadáte inšpiratívne obrázky obľúbených strihov na pranie a nosenie pre ženy nad 50 rokov, ste na správnom mieste!

Účes na umývanie a nosenie je strih ľubovoľnej dĺžky, ktorý nevyžaduje žiadny až žiadny styling. Vlastniť strih je niečo oslobodzujúce, čo vám ušetrí čas i výrobky!

Tieto pohľady môžu trvať niekoľko minút od vašej stylingovej rutiny. Či už ide o pixie, lob alebo dlhé vlasy, správny strih by mal byť nielen jednoduchý na údržbu, ale mal by sa aj hodiť k vám..

“Komunikácia počas konzultácií je kľúčová,” hovorí kaderník Marcy Wiegart z Missouri. Opýtajte sa svojho dôveryhodného stylistu na to, čo vyhovuje vášmu typu vlasov. “Kučeravé, rovné, hrubé, jemné – to všetko môže drasticky zmeniť štýl, ktorý si vyberiete.” Nie každý štýl je dosiahnuteľný na každej textúre vlasov, “hovorí.

Vaša ďalšia otázka by mala znieť: „Ako často by som mal prísť na strih?“ Hovorí nám, že „pravidelné účesy sú kľúčové pre každý štýl, ale niektoré sú náročnejšie na údržbu ako ostatné. Pixie alebo krátky, tvarovaný bob budú potrebovať časté strihy, na rozdiel od dlhšieho, ležérnejšieho štýlu. Ak sa nemôžete zaviazať k určitým úrovniam údržby, potom toto zníženie nemusí byť pre váš životný štýl najlepšie. “

Fialový šampón a hĺbkový kondicionér by mali byť vašimi novými najlepšími priateľmi. Podľa Marcy „purpurový šampón môže pomôcť udržať vaše vlasy tónované a lesklé. Strieborné vlasy bývajú suché alebo hrubé a týždenný hĺbkový kondicionér ich udržiava hladšie a menej kučeravé. “

Vychutnajte si tieto fotografie nápadov na strih a umývanie pre ženy po päťdesiatke!

Zametané kučery s ofinou

Zametané kučery s ofinouInstagram @allthathair2903

Zametané kučery s ofinou vytvárajú lichotivý a mladistvý účes. Najlepšie na tom je, že na údržbu potrebuje iba menšie úsilie. Takýto trend vlasov je dobrý štýl s nádychom moderného. Zrelé dámy po päťdesiatke sa k tomu môžu postaviť a športovať veľmi dobre ako ktokoľvek iný!

A Line Bob

radový bob pre ženy nad 50 rokovInstagram @letscoloryourhair

A-line bob je jedným z najlepších strihov na pranie a nosenie pre ženy nad 50 rokov. Vďaka prirodzenému objemu koreňov vašich zámkov vám tento vzhľad určite pristane najviac. Je univerzálny pre akýkoľvek typ vlasov alebo farby, ktoré máte. Ak si želáte, aby to bolo jednoduché s čiernym odtieňom a bočnými ofinami, nie je to ani problém!

Messy Grey Pixie Cut

sivý pixie strih pre ženy po 50 -tkeInstagram @hairbiance

Jedná sa o vynikajúci chaotický strih šedej pixie, vďaka ktorému si viac obľúbite svoju prirodzenú farbu vlasov! Rôzne tóny popolavej bielej blond a šedej sa prelínajú a vytvárajú tak jedinečný rozmer. Nezabudnite dokončiť svoj vzhľad textúrou, pričom zdôrazníte viac vrstiev kotlety.

Pozrite sa na ďalšie úžasné pixies pre dámy po päťdesiatke!

Klasický rovný strih Boba do 50 rokov

Klasický rovný strih Boba do 50 rokovInstagram @brukhairdesign

Hojdanie tohto klasického rovného strihu v 50 -tych rokoch môže byť jedným z najlepších rozhodnutí, ktoré urobíte vo svojej histórii vlasov. Ak máte jemnú textúru a hnedé zámky, prečo váhať nad týmto vzhľadom? Tento strih po bradu môže určite zvýšiť aj olej, aby získal mimoriadny lesk.

Blond stredne dlhé vrstvy

stredne dlhé vrstvy pre 50 a viac žienInstagram @hairbykatieg

Zabudnite na tupé strihy a osvojte si radšej tieto svetlé stredne dlhé vrstvy. Skombinujte fóliu s tieňovým koreňom a vychutnajte si jej prirodzený efekt a nenáročnosť na údržbu. S pridanou ofinou a štýlom odfukovania bude výplata určite vyniknúť nad ostatnými.

Vyštudovaný strih Boba

odstupňovaný bob so strednými partiami pre staršie ženy nad 50 rokovInstagram @hairbyadrianabillotti

Maximalizujte plnosť svojich 50 a viac zámkov výberom odstupňovaného účesu pre svoj ďalší vzhľad. Udržiavanie prameňov nad ramenami zachová guľatý tvar tejto kotlety. Neváhajte vyskúšať aj rozmernú blond alebo inú farbu vlasov, aby ste získali mladší vzhľad.

Choppy Pixie s bočnými nárazmi

trhaný pixie s bočnou ofinou pre 50 -ročné detiInstagram @hairdesignbyviktoria

Požiadajte o trhaného pixie s bočnou ofinou, aby ste mali elegantný strih, ktorý pristane vašej zlatej blondíne. Kratšie vrstvy dodajú štýlu pohyb a objem, perfektné pre 50-ročného omračovateľa, ako ste vy.

Vlnitý lalok pre tenké vlasy

vlnitý lob pre 50 -ročnú ženu s tenkými vlasmiInstagram @styleme_meg

Zamerajte sa na jemný objem a dosiahnite plnšie vyzerajúce kučery. Toto je perfektný vlnitý lob pre tenké vlasy, ktorý máte. Prijmite hnedú balayage na stredne dlhej hrive a orámujte a osviežte svoju tvár.

Krátke vrstvy pre jemné vlasy

Krátke vrstvy pre jemné vlasyInstagram @hairbyannaobx

Krátke vrstvy pre jemné vlasy vytvárajú pohyb a vzhľad plnosti, ktorú potrebujete. Vaša teplá medová blondínka bude v tomto účese vyzerať tiež úžasne, takže nestrácajte čas. Ísť na to!

Q&Autorka štýlu, Anna Marroquin

Hair Stylist @ Hair By Anna at Top Nails and Hair Salon in Kitty Hawk, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je nadčasový, ostrý, moderný a elegantný. Milujem textúru a kusový vzhľad. Sústredil som sa na to, aby moja klientka bola schopná znovu vytvoriť tento vzhľad sama. Chcel som sa pri výbere farby vlasov uistiť, že dopĺňa jej črty tváre!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na dosiahnutie konečného vzhľadu by som odporučil použiť texturizačnú pastu a penu na zdvihnutie koreňov. Moje obľúbené vlasové výrobky, ktoré som použila na svojho klienta, sú od Big Sexy Hair. Tento vzhľad je pre každého, kto chce štýlový vzhľad, a pre niekoho na cestách, kto chce mať moderný vzhľad!

Bočný rozlúčený dlhý bob

bočný delený dlhý bob pre ženu nad 50 rokov s okuliarmiInstagram @pophairart

Tu je krásny dlhý bob s bočnými časťami, ktorý sa ľahko upravuje! Ide o niekoľko centimetrov za ramená, čo vyzerá elegantne s niekoľkými jemnými vlnami pridanými na koncoch. Aspekt tohto vzhľadu s nízkymi nárokmi na údržbu však týmto nekončí! Jeho popolavá hnedá farba vám umožní vyrásť z vašich prirodzených tmavých kučier.

Q&Autorka štýlu, Michele VanFossen

Majiteľ salónu/ riaditeľ pre vzdelávanie @ POP Hair Art v Kerrville, Texas

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Strih je moderného tvaru laloku s jemným vnútorným vrstvením a trochou pohybu, ktorý jej dodáva tvár. Akonáhle sú „kosti“ strihu dokončené, vrátil som sa späť a upravil som spôsob, akým sa jej vlasy pohybujú a posúvajú, a to strategickým odstránením zbytočnej hmotnosti v konkrétnych oblastiach..

Je veľmi ľahké štýl. Začnite tepelným ochranným prostriedkom, ktorý naneste najskôr od pokožky hlavy po končeky a prečešte. Potom použite zahusťovací sprej, ktorý sa nanáša od stredu hriadeľa ku koncom. Fénujte hore nohami, až kým asi 85% nezaschne, potom ho rozrežte a dokončite strednou až veľkou okrúhlou kefou. Majte na pamäti, že na konci fénu používajte koncentrátor, aby ste mali väčšiu kontrolu a vždy menej lietania. Na dokončenie zabaľte sekcie na 1 palcovú kulmu, nechajte vychladnúť (pomôže vám nastaviť kučery a vlny) a potom prejdite prstami alebo pomocou hrebeňa so širokými zubami rozlomte kučery, aby ste získali organickejší vzhľad..

Farbenie je balayage služba (čo je maľovanie na vlasy) s určitým zosvetľovačom a chráničom väzby, ktoré zaisťujú zdravie vlasov hosťa. Po spracovaní sme použili glazúru, ktorá zmenila tón a dodala lesk.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to skvelý vzhľad pre túto ženu na cestách. Farba je veľmi nenáročná na údržbu, stačí sa o ňu starať niekoľkokrát do roka alebo častejšie, ak by ste chceli trochu odvážnejšie. Môžete ho štylizovať mnohými spôsobmi. Rovný, vysoký alebo nízky poník, zmeňte časť alebo zmeňte veľkosť kulmy alebo spôsob, akým omotávate vlasy okolo žehličky a ťahajte boky iba hore a od tváre. Je dostatočne dlhá a pekná na to, aby sa dala nosiť prirodzene, bez toho, aby pôsobila nedbalo. Je to tiež skvelá dĺžka pre množstvo aktualizácií.

Najlepším typom vlasov pre tento vzhľad sú jemné až stredne dlhé vlasy. Rád by som povedal, že hrúbka vlasov je buď ako palma (vysoká a chudá), alebo ako borovica (krátka & široký). Najlepším typom by bol les plný paliem.

Väčšina tvarov tváre s touto dĺžkou funguje dobre, s výnimkou obdĺžnikovej tváre. Existuje 5 základných tvarov tváre. Kruh, štvorec, ovál, obdĺžnik a trojuholník. Táto dĺžka je na väčšine tvárí lichotivá. Ak má niekto obdĺžnikový tvar tváre, jednoducho skráťte vzhľad o niekoľko palcov alebo pridajte ofinu (buď bočné, alebo celé čelo). To pritiahne oko von a vyrovná vzhľad.

Hrubý strieborný bob s okrajmi

Hrubý strieborný bob s okrajom pre dámy nad 50 rokovInstagram @hairbyjemmawinters

Ste pripravení na účes, ktorý od vás nebude vyžadovať príliš veľa stylingu? Premeňte svoju čeľusť na dĺžku na štýlové majstrovské dielo tým, že pre ňu vyberiete ideálny odtieň. Tento hrubý strieborný bob s okrajom pre dámy nad 50 rokov je to, čo ste hľadali. Jeho elegantný rozmer ho robí mladistvým, zábavným a trendovým!

Q&Autorka štýlu, Jemma Winters

Majiteľ salónu / kaderník @ Jemini Hair Artistry v Calgary, AB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Husté vlasy môžu ľahko prevziať niekoho vzhľad ako celok. Verím v udržanie hustých vlasov skrotených silným okrajom a veľkým pohybom vo vnútri vlasov. Dĺžka vlasov zodpovedá tvaru jej tváre. Do brady sme pridali určitú šírku s tupým okrajom, ale urobili sme aj niekoľko zúžených vrstiev pod ňou, aby sme predĺžili tvar krku a hlavy. Tento vzhľad je stále mladý a svieži.

Spojili sme to s krásnou farbou. Vlasy tohto klienta sú zo 75% sivé. Aby sme udržali svoje arktické blondínky na uzde, udržali sme základňu svetlú blond a pridali sme jej hĺbku pomocou slabých svetiel. Vždy milujem kontúrovanie tváre svetlejšími blondínami, aby mala pokožka mladistvý lesk.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri domácom stylingu tohto strihu odporúčam fénovať všetky vlasy dopredu, aby nedávali definitívnu časť. Tiež fénovaním dopredu získate prirodzený objem a predvádzate textúru strihu.

Kľúčom k dosiahnutiu tohto vzhľadu je výber správnych produktov. Na husté vlasy rada používam tepelnú ochranu, proti krepovateniu a vyhladzujúce pleťové mlieko, aby trochu držalo a skrotilo vašu krásnu prírodnú textúru..

Tento strih odporúčam pre tvar srdca alebo oválne tvary tváre. Ak máte tvár okrúhlu, odporučil by som zvoliť kratšiu dĺžku, aby ste vytvorili ilúziu čeľuste. Ak je vaša tvár hranatá, navrhujem ponechať ju o niečo dlhšiu a dať jej orámovanie tváre, ktoré zjemnia váš vzhľad!

Na dosiahnutie tohto vzhľadu navrhujem sušenie fénom, pretože sušenie na vzduchu môže vyzerať neleštené a mimo kontroly. V dni, keď ste v obmedzenom čase, preskočte na žehličku a trochu dlhšie fénujte hrebeňom. Rozčesajte všetko dopredu a nasmerujte vlasy dopredu pomocou fénu a súčasne česajte, kým nebudú suché. Necháme vychladnúť Potom vytvorte svoju časť. A voila! Tento vzhľad môže byť rýchly a ľahký.

Ak chcete vytvoriť jemnú vlnu, navrhujem zvinutie vo zvislých častiach smerom nahor. Pod chrámom sa nekrúcate. Akonáhle sa zvislé časti ochladia, pretrepte ich práškovým sprejom alebo suchým šampónom, aby mali strapatý vzhľad bez námahy..

Ďalším tajomstvom je urobiť hlbokú časť a zastrčiť jednu stranu za ucho a nosiť sadu krásnych náušníc!

Teraz choď! Nájdite talentovaného stylistu a ukážte tento obrázok.

White Shaggy Lob

chlpatý lob pre 50 -ročnú ženuInstagram @michelle.at.blush

Toto je biely huňatý lob, ktorý si vyžaduje nízke nároky na údržbu od tieňového koreňa. Pohyb určite nebude vyzerať príliš dramaticky v stredne dlhom reze, ako v tomto.

Q&Autorka štýlu, Michelle Garrish

Majiteľ salónu / kaderník @ Blush Hair & Salón krásy vo Washingtone, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Skvelá vec na tomto vzhľade je, že je skutočne lichotivá pre ľudí všetkých vekových skupín! Verím, že práve preto sa súci tak rýchlo vracajú. Ako viete, rôzne verzie zostrihaných strihov existujú už nejaký čas. Posledný trend, samozrejme, preslávila Jennifer Aniston v 90. rokoch. Táto kultúra zaznamenala obrovský návrat, takže sa tiež znova objavila moderná verzia strihu. Čo robí tento účes trochu modernejším ako jeho predchodca, podľa mňa bolo vytvorenie obvodu so sklonom nadol k tvári..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Asymetrické strihy sú tiež stále veľmi populárne, takže sme svedkami toho, ako sa mnoho hybridných štýlov znova objavuje. Tento strih by mohol byť zaradený do kategórie nazvaný asymetrický lob. Keď k nej však pridáte kratšie vrstvy a ofinu okolo tváre len trocha orámujete, máte teraz viac chlpatého laloku. Pridajte niekoľko plážových vĺn a trochu texturizačného spreja a máte veľmi roztomilý a ležérny štýl, ktorý doplní väčšinu tvarov tváre a vekové skupiny..

Farba, tiež som urobil. Je to prirodzená blondínka a chcela chladný tón po celom tele s trochou tieňovej cesty. Urobil som jej balayage efekt tým, že som urobil čajové svetlá po celej hlave a použil Schwarzkopf Blonde Me zosvetľovač s pridaným bonderom, pretože sme ju prechádzali s bielidlom, ktoré bolo predtým zosvetlené. Akonáhle boli fólie von, otočil som jej ten pár s odtieňmi EQ lesk 9P a 9V. Tiež som ju poklepal tienidlami EQ 7n.

Asymetrické pixie

Asymetrické pixieInstagram @lizbeth.hairstylist

Q&Autorka štýlu, Lizbeth Heredia

Vlasová stylistka @ Hair od Lizbeth v Dorado, PR

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je krátky pixie bob. Jedná sa o strih s nízkymi nárokmi na údržbu a mnohými zábavnými možnosťami úpravy. Je to perfektný spôsob, ako prejsť na krátky účes. Najlepšia vec na tomto strihu je súčasná elegancia, ktorú nesie s veľkým objemom a textúrou. Je to nadčasové a elegantné.

Pri tejto konkrétnej príležitosti som sa zameral na to, aby som na svojej klientke vypracoval celú radu najdôležitejších prvkov, ktoré dodajú jej základnej farbe hĺbku, rozmer a svetlo..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak uvažujete o strate svojej dĺžky, mali by ste mať na pamäti textúru a stav vašich vlasov.

Napriek tomu, že si každodenne vyžaduje malú údržbu, je dôležité navštevovať svojho stylistu kvôli orezaniu a starostlivosti, pretože môže rýchlo stratiť svoj tvar. Existuje tiež toľko možností a tvarov tváre, že tento strih a štýl je možné prispôsobiť tak, aby zahŕňali vašu jedinečnú osobnosť a životný štýl.

Jednoduchý orezaný strih

ostrihaný účes pre 50 -ročné ženyInstagram @waynejosephwashington

Ak hľadáte pre svoju premenu odvážny trend vlasov, toto sa hodí! Je to jednoduchý ostrihaný strih, ktorý bude na vašich tmavohnedých vlasoch pôsobiť ostro. Tajomstvom tohto štruktúrovaného štetca je použitie stylingového krému alebo vosku.

Q&Autor štýlu: Wayne Joseph Washington

Senior Director @ Rush Hair Jedna nová zmena v Londýne, Veľká Británia

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je elegantný a ženský – krásny štýl vyhlásenia. Aj keď je krátky, dá sa nosiť rôznymi spôsobmi, aby vyhovoval tomu, čo máte na sebe alebo podľa nálady. Je to klasický tvar pixie s textúrovanými okrajmi, ale keď je upravený hore a dozadu, dáva veľmi silný zmysel pre osobný štýl..

Vždy používajte tepelnú ochranu, ako je L’Oreal Pli, pretože má určité držanie. Na vlasy nedávajte príliš veľa prípravku a nechajte rozprávať dokončovací výrobok. Preferujem sušenie prstom so sušičom vlasov a smerovanie vlasov tak, ako by ste chceli. Dokončite štýl matnou hlinkou (podľa potreby mäkšou hlinkou), prečešte prsty a vytvorte tak oddelenú a požadovanú textúru..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Kratší štýl na dáme pre mňa kričí sebavedomie. Je to tvoja odhalená tvár. Pre tento štýl najlepšie fungujú drobné tváre a jemné funkcie. Je to pre zaneprázdnenú ženu na cestách, pretože so štýlom nie je problém. Aj keď sa môžete skrútiť malým prútikom alebo sa úplne skĺznuť, aby ste vyzerali mokro, v prípade udalosti, ktorá vyžaduje väčšiu dramatickosť. Je to skutočne nadčasový a krásny tvar.

Mladistvý Bob s bočnými nárazmi

bob s bočnou ofinou pre viac ako 50 žienInstagram @evancutshair

Mladistvý bob s týmto treskom takto perfektne funguje na hustých vlasoch. Vyzerá to mladšie, ako blonďavé melíry vykonávajú dimenziu. Všimnite si, ako dĺžka nadväzuje na líniu čeľustí, aby získala bezchybný okrúhly tvar.

Q&Autor so štýlom, Evan

Holič / stylista @ Madril Hair Design v Boise, ID

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto konkrétna klientka chcela, aby sa melíry prelínali s jej existujúcou šedou. Toto je veľmi ťažké čiastočné zvýraznenie detského svetla. Čiastočné znamená, že horná časť a boky sú foliované chrbtom k sebe, presahujúc korunu v chrbte, takže vytvára ilúziu, že je zvýraznená celá hlava. Toto umiestnenie fólie na tento účes skutočne funguje.

Odstupňovanie tvaru je strihané naozaj vysoko, takže cez vrchol je dostatok objemu. Boky neboli na žiadosť klienta prerezané v drastickom uhle. Textúra bola vytvorená hlbokým rovnobežným bodovým rezaním do tvaru vs. pomocou holiaceho strojčeka. Toto uprednostňujem pri vytváraní textúr.

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že tento klasický tvar je moderný a zároveň univerzálny a ľahký. Je krátky, ale dá sa nosiť rovno (ako je znázornené) alebo stočený do železa pre jemné vlny.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je skutočne univerzálny pre každého. Ľudia so širšou čeľusťou, ktorá je hranatá, budú chcieť prednú časť nosiť o niečo dlhšie, aby sa zamerali na túto oblasť. Zamyslite sa nad svojim typom vlasov a nad tým, čo dokážu. Menej je pre jemné vlasy viac. Nepotrebujete príliš veľa produktov. Tu som použil L’anza Zero Weight Gel pre stredný prameň až po konce na ovládanie a L’anza Root Effects na zvýšenie koreňovej oblasti, keď štýl fénujem stredne okrúhlou kefou..

Pre väčší objem používam menší okrúhly štetec. Fúkal som chrbát, pričom som prúdil vzduch a prstami som vytvaroval vlasy podľa tvaru hlavy. Skončil som s L’anza Air Paste, ktorá je ako vosk v spreji, aby mala živú textúru bez toho, aby bola príliš ťažká. Má tiež dostatočné držanie tam, kde nepotrebujete dokončovací sprej. Ľudia so stredne hrubými až hrubými vlasmi budú musieť na vytvorenie tohto uhladeného vzhľadu použiť viac vyhladzovacích prípravkov a žehličky.

Ľudia s kučeravými vlasmi, ktorí chcú dosiahnuť tento vzhľad, na nich môžu stráviť trochu viac času žehličkou, aby získali elegantný povrch. Na kučeravých vlasoch je skvelé to, že máte možnosť nosiť ich aj prírodné a budú vyzerať skvele! Moje odporúčanie je nechať svojho stylistu vyhladiť ho a prispôsobiť strih (t. J. Odstránenie hmotnosti/doladenie pre presnosť). Ak to vyzerá skvele hladko, bude to vyzerať skvele aj v prirodzenom stave. Prostriedky na zvýšenie kudrlinky skutočne udržia vlasy skrotené a zvýraznia tieto prirodzené pramene. L’anza Curl Define Cream je na to skvelá voľba. Dávam prednosť krémom pred penou, pretože pena zanecháva vlasy suché. Mám rád jemné zvlnenie. Moje odporúčanie je skrútiť časti prsta a vysušiť tieto kučery na rozdiel od ich difúzie.

Čo je na tomto štýle skvelé, je to, že je to skutočne umývanie a chodenie. Dosiahnutie tohto vzhľadu, ktorý je ideálny pre osoby s aktívnym životným štýlom alebo na cestách, nevyžaduje veľa času a úsilia.

About the author