15 najhorúcejších krátkych bobových účesov pre čierne ženy

Krátke účesy bobov pre čierne ženy sú účesy akejkoľvek textúry, ktoré sú navrhnuté tak, aby dopĺňali tvar vašej tváre a pracovali s vašim prirodzeným typom vlasov. Pripravte sa na stretnutie s týmito pôsobivými strihmi čiernych bobov, vďaka ktorým zabudnete na svoj strach z toho, ako si skrátite pramene!

K fantastickým funkciám štýlu, ktoré môžete pridať k svojim posekaným vlasom, patrí ofina, vlny, kučery, farby a dokonca aj vrkoče. Expert na bob v NYC DeAndrea Kamille strihá a inštaluje hrivy jej afroamerických klientov v rôznych pozoruhodných a ostrých štýloch-od hrubých kučier po elegantné a rovné alebo asymetrické, od lesklých čiernych prameňov po cukríky!

Získajte viac nápadov od afroamerických celebrít a ikon krásy Michelle Obamovej, Tyry Banksovej, Kelly Rowlandovej a pozornosti Boba na krátkych vlasoch, ktorá púta pozornosť Tarajiho P. Hensonsa. Pokiaľ máte správnu konzultáciu so svojim kaderníkom, máte zaručený úžasný vzhľad, ktorý na seba môže bez námahy pritiahnuť pozornosť.!

Údržba vyžaduje pravidelné návštevy salónu, aby ste zastrihli tieto konce, obzvlášť ak si želáte, aby bola dĺžka krátka a drzá. Úprimne existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako nosiť krátky bob, a možno si lámete hlavu nad tým, čo si vybrať pre seba!

Odhoďte všetky starosti a zažeňte sa naplno s touto štýlovou kolekciou obľúbených krátkych bobových strihov pre černošky!

Tkať Boba

krátky účes s bobovou väzbou pre čiernu ženuInstagram @iconicedgebeauty

Ak máte radi novú premenu vlasov na vašu obvyklú väzbu, vyskúšajte tento strih bobu s dĺžkou čeľuste. Hrúbka a jemné vrstvy na tomto tkacom bobu vytvárajú elegantný okrúhly tvar.

Veľmi krátky Bob

Veľmi krátky Bob účes pre černoškuInstagram @liciousdom12

Klasický vzhľad, tento veľmi krátky bob účes pre čierne ženy predvádza rozvahu a eleganciu a tiež veľmi pohodlným spôsobom. Tu môžete svoje okraje krásne spravovať a predvádzať rôzne trblietavé doplnky. Takéto krátke prírodné účesy sú práve teraz super.

Kučeravý Bob

krátke kučeravé bobové účesy pre černoškuInstagram @zax_hair

Tento tmavý kučeravý bob je krátky účes a strih, ktorý dotvorí celý váš elegantný vzhľad. Je štylizovaná na prednú čipkovanú parochňu, ktorá vyzerá veľmi prirodzene a elegantne ako kedykoľvek predtým.

Blond Bob

krátky blond bob účes pre čiernu ženuInstagram @glamurkitty

Čierne ženy sú zvyčajne vídané s vrkočmi na vlasoch, ale nevedeli sme, že môžu zabiť aj blond boba. Tento krátky strih bobu ponúka prirodzené zdravé vlasy, ktoré nepotrebujú pliesť, len aby vyzerali pekne.

Pletený Bob

krátky účes s bobovými copmi pre čiernu ženuInstagram @ann_braids

Pletené krátke účesy bobov pre čierne ženy sú skvelým ochranným štýlom. Pridajte svojmu okrúhlemu bobu korenie tým, že ho spojíte s boxovými vrkočmi. Tento krátky strih v štýle copu alebo pletený bob bezchybne udržuje tvar vlasov, ktoré rámovaním zvýrazňujú tvár..

Roztomilý Bob

roztomilý krátky bob účes pre černoškuInstagram @_jsantanastyles

Pokiaľ ide o roztomilé krátke účesy bobov pre čierne ženy, tento tupý strih bob je perfektný. Možno je to najkomplikovanejší štýl a strih, aký môže čierna dáma získať, ale toto je jeden z tých, ktoré je možné kombinovať s akýmkoľvek oblečením. Tieto lesklé vlasy, ktoré padajú priamo na krk, nikdy nevyjdú z trendového trendu.

S okrúhlou tvárou

krátky bob účes pre černošku s okrúhlou tvárouInstagram @dolluphairsalon

Športovanie krátkeho strihu bobu s okrúhlou tvárou môže byť trochu ošemetné. Dobrá vec, zdá sa, že tento bob predlžuje vašu tvár dlhšími zámkami vopred a hrubšou a okrúhlejšou zadnou stranou.

Operený Bob

krátke pernaté bobové účesy pre černoškuInstagram @blessedatvanity

Pomocou sušiča vlasov môžete teraz vrchné vrstvy česať a vytvárať tak tento operený vzhľad. Vaše krátke pramene bobov teraz vyzerajú extra lietajú!

Hrubý skladaný Bob

krátky hustý skladaný bob účes pre černoškuInstagram @rasheda_t

Krátke bobové strihy, ktoré skákajú, stoja za obsedenie! Dokončite to tak, že narezáte vrstvy na zadnej strane, aby ste získali skladaný vzhľad.

Prirodzene vyzerajúci Bob

krátky prirodzene vyzerajúci bob účes pre čiernu ženuInstagram @rasheenacharles

Väčšina krátkych bobových účesov pre černošky má za cieľ, aby vyzerali prirodzene, aj keď nie sú. Karamelové zámky vyzerajú krásne na krátkom kučeravom bobu, ktorý lichotí afroamerickým ženám.

S bočnou časťou

krátky bob účes s bočnou časťou pre černoškuInstagram @sosheargenius

Q&Autorka štýlu, Annagjid Taylor

Vlastník salónu / kaderník @ Hlbšie ako vlasy vo Philadelphii, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o jednoduchý krátky bob s bočnou časťou. Práve som to oživil nejakým trendovým bobby pin artom. Použil som matné strieborné špendlíky, ktoré dokonale ladili s gombíkmi Tiffany na jej sako! Sponky do vlasov a šperky do vlasov sú práve teraz in, takže je zábavné využívať výhody vzhľadu!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Keď zvažujete zmenu na bob pre krátke vlasy, je skutočne dôležité vybrať si štýl a dĺžku, ktoré sú pre vás dobré. V prípade Tiffany je to dĺžka šije, takže pre ňu nebude ľahké ju v prípade potreby hodiť späť do pohodlného chvosta a chvosty potrebujeme bez ohľadu na to, či cvičiť, behať na trhu alebo meniť účesy..

Milujem boby vo všetkých dĺžkach. Keď som prvýkrát rezal ten svoj, rozhodol som sa začať lobom (dlhým bobom) a potom som ho sekal, keď som išiel. Do 3. mesiaca som ho prestrihol až po zátylok a mal vrstvy, aby bol plný objemu. Niečo o perfektnom krátkom strihu vám dodá odvážnu dôveru, že ostatné účesy nie.

Musíte tiež vziať do úvahy textúry, pretože čím je kratší, tým väčšiu údržbu bude vyžadovať. Ak ste prirodzený v hojdaní kudrliniek alebo zvitkov, musíte si uvedomiť tvar, ktorý si vyberiete, ktorý bude vyzerať dobre s textúrou aj rovno, ak z času na čas prepnete. Tie, ktoré ich udržujú rovné, by pravdepodobne spotrebovali veľa tepla, takže sa snažte ich mať pod kontrolou, aby vlasy zostali zdravé, kým si strih užijete.!

Na dosiahnutie vzhľadu používajte najlepšie a najkvalitnejšie nožnice. Milujem svoje nožnice od HerStrandzOfHair.com a vrelo ich odporúčam. Uistite sa, že používate aj dobrý tepelný ochranný prostriedok, ako je saténový štít od DeeperThanHair.Com. Zaobstarajte si tiež dobrú žehličku a akýkoľvek druh konečných úprav, ktoré chcete pridať, aby vynikli z davu!

Bob s ofinou

krátky bob účes s ofinou pre černoškuInstagram @thebstandsforhair

Q&Autorka štýlu, Beatrice Galiotová

Hair Stylist @ Styles od Beatrice v Plantation, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je strapcový, krátko tupo strihaný bob. Páči sa mi na tomto vzhľade všetko ako celok – máte zubatú ofinu s tupým strihom. Tupý výrok znamená „znamená to, čo hovoríte/choďte do bodu bez výhovoriek“, zatiaľ čo zubatý strih je ako povedať: „Hrám podľa vlastných pravidiel/dôvery.“

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Takéto krátke boby pre čierne ženy považujem za typický štýl, takže sa nemôžete báť ho vlastniť. Údržba je veľmi nenáročná na údržbu a odporúčam vám ofinu počas jesene/zimy, pretože vlasy na čele vám budú menej dráždiť. Môžete ho jednoducho zabaliť a uviazať šatkou alebo ho dať do kapucne na vlasy. Extra výrobok na vlasy z toho, čo už bolo použité, je zbytočný.

Za viac ako 40

krátky bobový účes pre černošku po 40 -tkeInstagram @salonstudio32

Q&Autorka štýlu, Tamika Nelson

Hair Stylist @ Salon Studio 32 v Louisville, KY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento krátky strih na bob je moderný spôsob nosenia klasického štýlu a zároveň chráni vaše prirodzené vlasy! Náš hosť hojdá vlastnú farebnú jednotku s elegantným prispôsobeným bobom radu A..

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je nadčasová a všestranná pre každú afroamerickú ženu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Neexistuje jeden spôsob, akým by ste nemohli nosiť tento štýl. Mäkké vlny – máte to. Topknot – stavíte sa.

Stredne rozdelený Bob

krátky stredný Bob účes pre čiernu ženuInstagram @knkhairstudio

Q&Autorka štýlu, Keyanna Byrd

Hair Stylist @ KNK Hair Studio vo Philadelphii, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento kratší bob je veľmi elegantný a elegantný. Moja najobľúbenejšia vec na tomto vzhľade je strih. Je to super čisté a tiež nervózne.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad funguje takmer pre každú čiernu ženu. Môže to byť každodenný vzhľad alebo to môže byť váš vzhľad. Čokoľvek dávate prednosť, tento vzhľad prináša toľko elegancie a ostrosti.

Tento štýl nevyžaduje na pridanie štýlu veľa produktu. Mám pocit, že je to pre každého, pretože po vstaní zo stoličky s týmto strihom prináša toľko osobnosti.

Vrstvený Bob

krátky vrstvený bob účes pre černoškuInstagram @hairbydanniell

Q&Autor so štýlom, Danniell

Majiteľ salónu / kaderník @ Salon Kj D’nell v Chicagu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je rozstrapatený, textúrovaný vzhľad na pláži. Moja obľúbená vec na tomto krátkom strihu bobov pre čierne ženy je, že napriek tomu, že je veľmi strapatý a štruktúrovaný, dodáva vášmu celkovému vzhľadu veľa jemnosti a ženskosti..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Môže to byť veľmi vhodný vzhľad, ale keď to potrebujete trochu zmeniť, majte po ruke sprej na cestovanie, aby ste počas šťastnej hodiny alebo po 5 výjazdoch mohli dráždiť, striekať a ísť!

About the author