15 úžasných nízkych plešatých účesov pre mužov

Čo je to plešatá slabosť? Nízka plešatá slabosť je typ vyblednutia, ktorý začína na úrovni pokožky a jeho dĺžka sa zvyšuje krátko nad uchom, keď smeruje k vrcholu. Mužské účesy s plešatými vlasmi majú krátke ostrihané strany a na vrchu viac vlasov. Plešaté fade sú mimoriadne všestranné účesy pre mužov.

Úplne presný prechod, ktorý má plešatý efekt, prináša uhladený a upravený účes, ktorý je možné upravovať niekoľkými spôsobmi. Väčšina účesov celebrít Channinga Tatuma a Ryana Reynolda je vďaka tomuto typu vyblednutia hladká a štýlová..

Odborník na kadernícku lomku Carlos Miguel Chandia na svojom kanáli predvádza rôzne štýly, ktoré môžete kombinovať s týmto všadeprítomným vyblednutím-podrezanie, pompéznosť, česaný chrbát, umelý jastrab alebo brada. Budete prekvapení, aké štýlové môžete byť s každým trendovým účesom!

Toto je ideálne vyblednutie, ak chcete aj uvoľnený a udržateľný strih. Akonáhle vlasy vyrastú z tých plešatých, vyblednutých strán, hladko splynú s dlhšími vlasmi a vytvoria vzhľad, ktorý je svieži ako ten, s ktorým ste začali.

Tu sú najlepšie a najobľúbenejšie nízke plešiny, ktoré vám pomôžu začať!

Pre prirodzene kučeravé vlasy

Pre prirodzene kučeravé vlasyInstagram @universidadedobarbeiro

Hladké blednutie, ktoré je nádherným doplnkom vášho majstrovského diela vo vlasoch, poskytuje teplý prechod medzi plným kučeravým vrchom a odhalenou pokožkou..

Quiff

Nízky plešatý vyblednutý quiffInstagram @choppersb

Ten vrstvený swoosh nahor je to extra, čo všetci v živote potrebujeme.

Úžasný Mohawk

Nízka lysina s mohawkomInstagram @3aeed_dehghani

Oholenými bokmi sa skutočne všetky oči pozerajú na vaše bláznivé vlasy!

Hladké dozadu dlhé vlasy

Nízke plešaté vyblednutie na hladkých zadných dlhých vlasochInstagram @ahmad_3yesh

Keď získate oholenú stranu, aby ste získali lesklý vzhľad, dlhé vlasy s chmýrami by boli veľkým komplimentom na dokončenie tohto nízkeho plešatého vyblednutia..

Krátky faux Hawk

Nízka plešatá slabosť s umelým jastrabomInstagram @thegolden_blade

Večierok vpredu, chill out vzadu! Pridajte niekoľko centimetrov navyše s takýmto hladkým vyblednutím z umelého jastraba.

Strih krátkej posádky s plešatým vyblednutím

Krátky plešatý strih s krátkou plešinouInstagram @gillythebarber

Vyskúšajte toto nízke plešaté vyblednutie, ktoré dodá väčšiu štruktúru a ešte viac definuje črty vašej tváre!

S vlnami pre čiernych mužov

Nízke plešaté vyblednutie s vlnami pre černochovInstagram @afrobarberbr

Potvrdených 360 vĺn! Černosi požehnaní týmto druhom lupov by mali vyskúšať tento štýl, aby boli maximálne úhľadní.

Cool Comb Over

Nízky plešatý vyblednutý hrebeňInstagram @slickjameshill

Bočná časť udržuje všetko profesionálne, zatiaľ čo štýl nízkeho plešatého vyblednutia prináša stolu bezohľadnú atmosféru. Správna rovnováha, ktorú potrebujete.

Low Drop Fade

Nízky pokles plešatého vyblednutiaInstagram @tufavoritobarber

Takto to vyzerá, keď vás požehnajú vyblednutí bohovia.

Vyblednutý plešatý Pompadour

Vyblednutý PompadourInstagram @yhea_alhsaneah

V jednom momente vyzeráš úplne hustý a plný, v inom zas máš to vyčistené plešaté nízke vyblednutie. Úplne naleštený muž.

Nízka plešatosť a fúzy

Nízke plešaté vyblednutie s bradouInstagram @salondisalvohairspa

Patella spojená s bradou je mašlička, ktorá obaľuje tento nízky plešatý vyblednutý účes v úhľadnom balení.

Krátke afro pre černochov

Krátke afro pre černochovInstagram @cleancutstoronto

Q&Autor štýlu, Gerson

Barber @ Clean Cuts Holičstvo v Toronte, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je plešatá slabosť Afro so stredne nízkym poklesom.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Dá sa prispôsobiť mnohým tvarom tváre a hlavy na základe polohy, v ktorej fade dopadne na týlnu kosť, a podľa tvaru postaveného na boku. Použite argánový olej a otočnú špongiu a tiež trochu držiaci sprej. Dá sa obliecť hore aj dole. Je to strih aktívneho muža a stredná údržba.

Odpojené podrezanie s Low Bald Fade

Odpojené podrezanieInstagram @hungcutshair

Q&Autor so štýlom, Hung Luu

Barber / Stylist @ v New Orleans, LA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o nízky plešatý vyblednutý strih so strapcom krátkej trhanej textúry na vrchu. Nosenie a štýl je veľmi jednoduché, zvyčajne strihané tak, aby vyhovovali tvaru hlavy klienta. Milujem kontrast od svetla k tme. V štruktúre je chaos!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri takýchto účesoch s nízkym plešatým vyblednutím navrhujem použiť navrch akúkoľvek hlinku. Hlina je drobivá a tiež suchá. Suché vlasy zvyčajne vykazujú kratšie textúry super dobre. Tento vzhľad je skvelý pre ležérnejší bezstarostný životný štýl a veľmi ľahko sa udržiava. Jednoducho vyfénujte vlasy a prihoďte ich, potom prihoďte hlinu a upravte podľa svojich predstáv. Je to neporiadny štýl, bavte sa!

Low Bald Fade + Hard Part

Ťažká časťInstagram @darth_fader_12

Q&Autor štýlu: Carlos Miguel Chandia

Holič v Las Vegas, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad ponúka uspokojenie tým, ktorí milujú čistý nízky plešatý vyblednutý účes a určitú slobodu stylingu. Na tomto klientovi mám obzvlášť rád to, ako svetlejší odtieň jeho pokožky neskutočne kontrastuje s tmavou farbou jeho vlasov. To spôsobuje vyblednutie, ktoré je možné vidieť na míle ďaleko.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tajomstvo úpravy účesu akéhokoľvek druhu alebo dĺžky je sušič vlasov! Väčšina si myslí, že výrobok dá vlasy tam, kde ich chcete. Aj keď to pomáha, skutočným hrdinom v správnom sedení/státí vlasov je sušič vlasov pred tým, ako výrobok vstúpi. Nedávno som zistil, že väčšina mojich klientov si užíva „suchý“ povrch než lesk. To si vyžaduje pomádu, ktorá zanechá vlasy matný vzhľad (preferujem ADH Dry) alebo prášok, ktorý pomôže zvýrazniť textúru a zanechá vlasy upravené, ale nie lesklé (používam čistý prášok Tomb 45).

Taper plešatý Fade

Taper FadeInstagram @jermecide

Q&Autor štýlu: Jeremy MacDonald

Kadernícky salón Barber @ Citrus vo Vancouveri, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je nízke vyblednutie. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je to super čistý povrch a môže skutočne poskytnúť pekný tvar pre väčšinu tvarov hlavy. Môj klient mal veľmi jemné/rednúce vlasy a tento strih vyplnil všetky medzery a dodal mu svieži vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Chlap, ktorý nechce každý deň tráviť veľa času stylingom, by z tohto vzhľadu úplne vyťažil. Naozaj funguje na väčšinu typov vlasov a tvarov tváre. Dá sa to naozaj vyladiť tak, aby to vyhovovalo väčšine chlapov. Stačí trochu pasty a rýchle sušenie fénom, aby vyzeralo rovnako čerstvé a ostré ako tento frajer.

About the author