17 najlepších krátkych účesov pre ženy nad 50 rokov s okuliarmi

Krátke účesy pre ženy nad 50 rokov s okuliarmi sú účesy navrhnuté tak, aby dopĺňali tvár tým, že zvažujú nielen jej vlastnosti, ale aj rám okuliarov. Pre ženy nad 50 rokov môžu byť okuliare štýlovým doplnkom, ktorý zvýrazní vlasy a oblečenie.

Vo veku 50 a viac rokov hollywoodske legendy Kate Capshaw, Emma Thompson, Meryl Streep a Diane Keaton ukázali svetu, že vek je vďaka skvelým účesom a zodpovedajúcim rámcom len číslo! Je vážne úžasné, ako veľmi môžu vaše špecifikácie dodať vášmu vzhľadu život a zábavu rovnako ako očarujúci ostrihaný účes!

Špecialista na presné rezanie Joan Osterberg je profesionál v zdokonaľovaní účesov svojich klientov tým, že pracuje s tvarom tváre aj s okuliarmi. Navyše ukazuje, ako by ste mohli použiť textúru vo svoj prospech pri vytváraní vhodného, ​​kombinovaného vzhľadu.

Zamyslite sa nad farbou a dĺžkou požadovaných zámkov a zistite, či zodpovedajú vášmu životnému štýlu, pretože to určí, koľko údržby musíte urobiť. Opýtajte sa svojho kaderníka na miery údržby, v závislosti od zvoleného strihu.

Všetkým dospelým dámam, nenechajte módy vo vás vyblednúť s časom! Vyberte si perfektné vlasy pre seba z týchto trendových účesov!

Tu sú obrázky najlepších krátkych účesov pre ženy nad 50 rokov s okuliarmi.

Krátke vlasy s dlhým treskom

krátke vlasy s dlhou ofinou viac ako 50 s okuliarmiInstagram @mattiaflora.foryou

Vlastníte tieto krátke vlasy s dlhou ofinou, aby ste vyzerali mladšie, obzvlášť ak ste žena nad 50 rokov. Tieto ofiny majú zvýrazniť oči, preto si dajte svoje najlepšie okuliare. Ak chcete experimentovať s farbami na vlasy, pastelovo ružový odtieň je zábavné vyskúšať.

Dlhá pixie s bielymi vlasmi

krátky účes biele vlasy nad 50 rokov s okuliarmiInstagram @fabrihairdesigner

Ukážte svoje zdravé zámky elegantným krátkym bobom so zúženými koncami. Ženy nad 50 rokov s okuliarmi, ktoré majú biele vlasy, môžu odteraz ako výhodu využívať svoju prirodzenú farbu.

👉 Získajte viac nápadov na krátke pixie účesy pre dámy po päťdesiatke

Elegantný super krátky strih

Elegantný super krátky strih pre dámy nad 50 rokov s okuliarmiInstagram @zauberfee_52

Tento super krátky strih je pre ženy po päťdesiatke, ktoré sa rady vyjadrujú. Pomôcť môže aj ženám s okuliarmi, ktoré majú hrubú textúru alebo dokonca sú jemné vlasy.

Žena v akomkoľvek veku to dokáže a zhodou okolností ako ženy nad 50 rokov vyzerajú mladšie s pixies alebo kratšími vs. pokúšajúc sa o účes, ktorý sťahuje ich črty!

Skutočnosť, že každá žena po päťdesiatke hovorí: „Kiežby som to dokázala“, keď v skutočnosti mohla, keby sa pri zvažovaní tejto záležitosti poradila so skúseným kaderníkom..

Perfektná krátka plodina pre jemné vlasy

Krátky účes pre viac ako 50 rokov s jemnými vlasmi a okuliarmiInstagram @apriltoccohair

Tento nádherný krátky strih s dĺžkou čeľustí, ideálny pre jemné vlasy, má za následok oslnivý účes, ak je zafarbený jemnou a rozmernou meďou. Tvorca lookov April Tocco použil od Shu Uemura odtiene Color Luster oživujúce balzamový kondicionér. Podľa jej slov bráni vyblednutiu blond farby, osviežuje blond odlesky, hĺbkovo vyživuje a dodáva vlasom živosť. Neexistuje žiadna chemická reakcia ani úprava trvalej farby.

Lichotivý krátky účes pre okrúhlu tvár

krátky účes pre viac ako 50 rokov s okuliarmi a okrúhlou tvárouInstagram @hausoflazaroff

Roztomilý a jemný pixie je skvelý krátky zostrih pre ženy nad 50 rokov s okuliarmi. Vytvára textúru, ktorá dopĺňa zaoblené rysy tváre. Navyše vyzerá elegantne s prírodnými sivými vlasmi.

Krátky bob s hrubými vlasmi

krátky zostrih pre viac ako 50 rokov s hustými vlasmi a okuliarmiInstagram @thepouthouse

Starším ženám, ktoré majú husté vlasy, je krátky bob perfektne vhodný pre ženy s hrubými vlasmi. Tento strih je krátky strih so strednými vrstvami, vďaka ktorému sa vaše kadere môžu odraziť a švihnúť. Mäkké rámovanie tváre dopĺňa tých, ktorí nosia okuliare. Štýl s okrúhlou kefou s kovovým sudom na dosiahnutie jemných vĺn.

👉 Pozrite sa na ďalšie krátke účesy bobov pre staršie ženy.

Krátky vrstvený účes

krátky vrstvený účes pre ženy nad 50 rokov s okuliarmiInstagram @_beautybybellamae

Dlhé pramene nastrihané do vrstiev vytvárajú na viacvrstvovom krátkom účese väčší objem. Pridanie bočnej časti je dokonalým spôsobom, ako zvýrazniť svoje tvárové vlastnosti v päťdesiatke pomocou okuliarov a očí ešte výraznejšie..

Textúrovaný strih Pixie pre tenké vlasy

Krátky strih pre ženy nad 50 rokov s tenkými vlasmi a okuliarmiInstagram @thenathanaltman

Tento krátky vrstvený štýl orezania neberie pozornosť vašim ďalším črtám tváre. Vďaka svojej jednoduchosti je perfektný aj pre tenkovlasé dámy nad 50 rokov, ktoré nosia okuliare. Textúra a vrstvy sú to, čo skutočne potrebujete, a tento krátky účes to má.

Mladistvý účes

Mladistvý krátky strih pre 50 -ročnú ženu s okuliarmiInstagram @salonghalda.fo

Bob undercut je krátky, mladistvý účes. Podrezanie začína presne tam, kde ležia rámy okuliarov, čo ukazuje nádhernú farbu rámov.

Messy Bob

Krátky strapatý účes pre ženy po päťdesiatke, ktoré nosia okuliareInstagram @thecreativehairdresser

Krátke účesy pre ženy nad 50 rokov s okuliarmi budú po vrstvení a strihu po dĺžku brady pôsobiť mladistvejšie a elegantnejšie. Ak máte tenké vlasy, vrstvy pomôžu vašim vlasom pôsobiť plnšie. Ak chcete, aby boli vaše okuliare jemnejšie, choďte do účesu, ktorý vám ujde.

Veľmi krátky účes

Veľmi krátke zrážky pre ženy nad 50 rokov, ktoré nosia okuliareInstagram @sarahlebelandcrowe

Veľmi krátke účesy, ako sú tieto, sú vhodné pre moderných 50-ročných. Dámy po päťdesiatke milujú tento perfektný špičatý špičkový štýl!

Autorkou štýlu je Sarah Mitchell

Senior stylista @ Lebel and Crowe Salon v Brockton Village, TO

Tento moderný strih pixie má veľa textúry. Triedenie takýchto účesov je známe svojou univerzálnosťou. Môžete ho nosiť zábavný a textúrovaný alebo celkom klasický a pekný.

Mnoho ľudí si myslí, že krátke vlasy je možné nosiť iba jedným spôsobom, ale krásou tohto strihu je, že sa dajú nosiť v dvoch veľmi odlišných štýloch. Hravé a hranaté (ako na obrázku) alebo v klasickejšom štýle – ako referenciu predstavte Audrey Hepburn alebo Miu Farrow.

Kľúčom je mať okolo tváre veľa jemnosti. Mohli by ste to dosiahnuť začlenením kusového y, textúrovaného okraja a dĺžky okolo uší. Vďaka tomu účes nebude pôsobiť príliš mužne.

Mnoho žien nad 50 rokov s okuliarmi miluje tento krátky účes, pretože môžu nosiť skvelé náušnice a/alebo okuliare a stanú sa ústredným bodom.

Na štýl:

– Investujte do dobrého textúrovaného krému alebo pasty na vlasy, ako je stylingový krém „Freehold“ od Kevina Murphyho alebo R. & Flexibilná pasta „Control“ spoločnosti Co.

– Vmasírujte si tampón do rúk a priložte ho na oblasť temena hlavy.

– Môžete ho nosiť rozcuchaný a hravý, alebo ho nanášať menej a nosiť ho klasickejšie.

– Keď vám v rukách takmer nič nezostane, prejdite a rozdeľte si okrajovú oblasť a ukážte textúru strihu..

Ak máte veľmi husté vlasy, budete musieť požiadať svojho stylistu, aby odstránil nadváhu a pridal väčšiu textúru.

Krátke účesy vyžadujú, aby ste častejšie navštevovali salón, aby ste si dali ostrihať a vytvarovať vlasy. Na to treba pamätať.

Sassy strih krátkych pixie vlasov

Krátky strih pixie pre niekoho po päťdesiatke, ktorý nosí okuliareInstagram @samazinghair

Autorom štýlu je Sami Copley

Vlasový stylista @ Salon Zuberenz! v Lynnwoode, WA

Jedná sa o veľmi krátky strih pixie prispôsobený pre ženy so silnými vzormi rastu vo vlasoch. Môže mať jemný alebo silný vzhľad. Milujem, že to ukazuje, že je silná a drzá s citom pre farbu, ktorá dobre kontrastuje s okuliarmi.

Tento krátky strih je ideálny pre každú 50+ ženu, ktorá chce ráno zábavný účes bez starostí. Vyžaduje si to návštevu vášho stylistu každých päť týždňov, aby vyzeral elegantne a sviežo.

Krátky účes Bob

Krátky účes pre viac ako 50 ľudí, ktorí majú okuliareInstagram @wayne.french.77

Autorom štýlu je Wayne French

Holič / stylista @ Bohemia Salon v Mount Pleasant, SC

Tento krátky účes je zábavný, dekonštruovaný krátky naukladaný bob s okuliarmi.

Je strihaný diagonálnymi prednými čiarami na obvode s hrubými vrstvami strihanými ako britva, ktoré sú dostatočne univerzálne na to, aby uhol dopredu ohraničili tvár alebo sa vyklonili a čiastočne dozadu, ako ukazuje model..

Tento strih po ucho je skvelý pre jemné rovné vlasy podľa obrázku, ale je tiež zábavný pre prírodné kučery a úplne iný vzhľad..

Je dôležité vziať do úvahy krátke účesy pre viac ako 50 rokov s okuliarmi, ktoré zohľadňujú váš životný štýl a čas.

Ženy nad 50 rokov ťažia z toho, že majú veľa možností stylingu, ktoré zodpovedajú ich životnému štýlu. Styling je možné vykonať sušičom vlasov a okrúhlou kefou alebo žehličkou, v závislosti od preferencií klienta. Na zvýraznenie pohybu vrstiev bez tvrdého držania laku na vlasy bola použitá matná pasta, ale niektoré ženy môžu uprednostniť silnejšie držanie..

Vlasy po bradu

Účes pre krátku bradu pre ženu nad 50 rokov s okuliarmiInstagram @nwhair

Autorom štýlu je Noel Smith

Hair Artist @ Magnolia 3 Salon v Davis, CA

Jedná sa o šikmý bob po bradu s tupou ofinou. Je to skvelý spôsob, ako udržať krátke a stredné účesy modernejšie pre ženy s jemnými vlasmi a okuliarmi.

Asymetrický Bob

Krátky asymetrický bob na päťdesiatničku v okuliarochInstagram @farrahshapiro.hair

Autorom štýlu je Farrah Shapiro

Hair Stylist @ Valentino’s Grande Salon in Whitby, ON

Asymetrické odstupňované boky s ofinou sú modernou klasikou krátkeho strihu. Tento je hravý, ale elegantný, aby ladil s okuliarmi.

Možno sa roky striháte k rovnakému klasickému bobovému účesu a túžite po zmene, ale nie drastickom, alebo túžite po veľkej zmene a premýšľate o nej už mesiace. Tento strih krátkych vlasov je veľmi vhodný pre ženu staršiu ako 50 rokov na pracovisku a mnoho profesionálov požaduje asymetrické boby.

Starším dámam, aby si udržali tento kreatívny strih, sa odporúča prebookovať každé štyri až šesť týždňov. Vhodnými tvarmi tváre sú oválne, srdcové a dlhé tváre. Napriek tomu si môžete túto krátku „prácu“ urobiť niekoľkými drobnými úpravami, ak nespadáte do vyššie uvedených kategórií tvaru tváre.

Na dosiahnutie hladkého, dotykového a pevného povrchu odporúčam použiť tri výrobky. Naneste Goldwell Ultra Volume Glamour Whip 3 a Goldwell Just Smooth Thermal Spray 0 na vlhké vlasy a zakončite lakom na vlasy Lamaur Vita/E.

Ak chcete tipy na sušenie fénom, začnite s nastavením ofiny, ak máte tvrdohlavú ofinu, ktorá sa rada štiepi, fénujte do strany hrebeňom. Potom vstúpte s okrúhlou kefou, aby ste získali ďalší objem. Na promócie vzadu použite Denmanovu kefu a vysušte ho bokom do strany pomocou okraja hlavy, aby ste dosiahli vyfúkaný vzhľad. Nakoniec použite okrúhlu kefu na boky a vrch.

Pridanie farby je skvelý krok pred tým, ako zošednete, pretože sa môžete hrať so správnym módnym tónom, ktorý povedie k vašim strieborným alebo sivým vlasom. Vyzerá tiež skvele s niektorými chladnými okuliarmi ako doplnkovým príslušenstvom!

Kučeravý účes

Žena nad 50 rokov s krátkymi kučeravými vlasmi a okuliarmiInstagram @laurenfinleyhair

Q&Autorka štýlu, Lauren Finleyová

Vlasový stylista @ Kenneth Brown Salons v Newport Beach, CA

Je to perfektný krátky zostrih pre ženy nad 50 rokov, ktoré si potrpia na svoje prirodzene kučeravé vlasy a nebojujú s nimi.

Jediné, čo musíte urobiť, je vložiť nejaký produkt a ísť. Vrstvenie a prispôsobenie kučeravých vlasov je veľmi dôležité, aby správne ležali. Akákoľvek ťažkosť môže v určitých oblastiach spôsobiť zrútenie tvaru.

Je to perfektný krátky účes pre ženy nad 50 rokov, ktoré majú okuliare a nechcú veľa stylingovej starostlivosti. Dodá vám mladistvý vzhľad. Kľúčom je správny produkt na zvýšenie zvlnenia, odstránenie kučeravosti a zachovanie objemu.

So soľou a korením sivé vlasy

Žena po päťdesiatke s krátkymi sivými vlasmi a okuliarmiInstagram @zoesparkshair

Autorom štýlu je Zoe Sparks

Hair Stylist @ Kiss and Makeup Salon v Spokane, WA

Je to skvelý strih bobu s krátkou textúrou pre staršie ženy nad 50 rokov. Univerzálnosť tohto strihu je skvelá, ak je kučeravý a strapatý alebo hladký a uhladený. Je to tiež také zábavné a odvážne.

Roztomilé krátke účesy pre ženy po 50-tke s okuliarmi, ktoré sú vzadu relatívne krátke, vyžadujú retušovací strih každých 4-6 týždňov, ak si chcete zachovať tvar! Pokiaľ ide o styling, závisí to od vašej prirodzenej štruktúry vlasov, ale štýl môže byť jednoduchý, v závislosti od toho, ktorý výrobok na vlasy použijete.

Ak máte vo vlasoch nejaký prírodný lokniaci krém, odporučila by som ich natočiť. Ak by ste ju chceli nosiť hladkú, bezchybná ochrana proti teplu a žehlička by to urobili správne!

About the author