19 trendových stredne vrstvených strihov Bob pre vlasy po ramená

Pripravte sa na inšpiráciu jedným z týchto nádherných stredne vrstvených bobov! Ak máte vlasy po plecia, zvážte možnosť strihu Bob, ktorý pomôže zjemniť vaše črty tváre. Ak vás zaujíma, či by mal byť bob vrstvený, odpoveď je áno! Stredne dlhé vlasy s vrstvami sú vhodné pre každý typ vlasov a textúru.

Ak sú vaše vlasy husté, pomôžu ich rednúť. Ak je tenký, pomôže pridať ďalší objem a vyhľadávanú textúru, ktorá je práve teraz taká trendová. Keď skombinujete vrstvy v bobu, získate perfektnú kombináciu pohybu a strih rámujúci tvár, ktorý sa ľahko udržiava.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie tohtoročných špičkových stredne vrstvených bobov!

Textúrovaný a vrstvený bob pre tenké vlasy

Stredne dlhý vrstvený bob pre tenké vlasyInstagram @hairbymissyredlands

Hľadáte účes, aby vaše vlasy vyzerali plnšie? Tento stredne dlhý vrstvený bob strih je ideálny pre tenké a lesklé vlasy. Vrstvy pomáhajú dodať ilúziu objemu a pohybu a zároveň umožňujú určitú všestrannosť štýlu.

Trendový stredne vrstvený šikmý bob s podrezaním

Trendový stredne vrstvený šikmý bob s podrezanímInstagram @saramichellestylist

Majiteľka Indie Salonu v Colorado Springs, CO a kaderníčka Sara Michelle vytvorila tento trendový stredne vrstvený podrezaný bob. “Zadná časť nie je nijako skladaná, takže je stále moderná,” hovorí. “Má len mierne podrezanie, takže môže fungovať aj pre ženy s hustými vlasmi.” Tiež tento stredný bob s vrstvami je tak ľahko a rýchlo upraviteľný! “

Stredne vrstvené bôby fungujú najlepšie, keď sú štylizované rovno s určitým objemom vzadu. Ak majú vaše vlasy veľa textúry a nie ste oddaní každodennému stylingu, bob po plecia s vrstvami nemusí byť pre vás.

Na úpravu účesu Sara odporúča, aby ste na celý povrch použili Kenra sušič vlasov a zhruba 70% z neho hrubo vysušili. “Potom nastriekajte koreňový zdvíhač Kenra na korene a použite okrúhlu kefu na objem a hladkosť,” dodáva.

Štýlový skladaný bob strednej dĺžky

stredne dlhý vrstvený skladaný bobInstagram @terrathehairstylist

Tento štýlový stredne dlhý skladaný bob má ostrý uhol a mäkký stoh. Vytvorila ju špecialistka na farby a stylistka Kim Whitfield.

“Tento skladaný bob štýl vyhovuje väčšine tvarov tváre.” Je to skvelé pre ženy, ktoré si chcú zachovať dĺžku okolo tváre, ale chcú niečo kratšie vzadu. Tento štýl bobu môže dopĺňať množstvo rôznych textúr, “hovorí Whitfield.

Toto nie je účes s nízkymi nárokmi na údržbu. S kratšími vlasmi prichádza potreba upravovať sa častejšie ako s dlhšími. Je to preto, že to nemôžete jednoducho hodiť do drdolu a ísť. Získajte skvelý objemový produkt a jemnú textúru/ konečný sprej.

Elegantný asymetrický bob s vrstvami

Elegantný asymetrický bob s vrstvamiInstagram @hairbymichellelea

Vďaka kúskom vlasov s rôznou dĺžkou na každej strane vyzerajú tieto stredne vrstvené vlasy úžasne. Tento nádherný asymetrický stredne dlhý bob s vrstvami môže zdôrazniť asymetriu vašej tváre.

Krásny Bob s bočnými nárazmi

Krásny Bob s bočnými nárazmiInstagram @nicolekeenen

Pri zvažovaní stredne vrstveného účesu s bobom s bočnými ofinami budete chcieť zvážiť čas stylingu. Upravte ho bokom s trhanou hlbokou bočnou časťou pre módny jedinečný štýl. Stredne vrstvený bob s ofinou je práve teraz super trendy.

Hranatý strih Bob po holiaci strojček po plecia

Hranatý strih Bob po holiaci strojček po pleciaInstagram @kristeenbelu

“Tento druh vrstveného bobu po ramená je práve teraz trendový,” hovorí stylista a majiteľ Kristeen Wade z Belu Salon Kennewick. “Pridaním negatívneho priestoru do stredného bobu s vybrúsenými vrstvami sa vytvorí viac pohybu.” To vám umožní vidieť väčšiu textúru v tmavších vlasoch a u hrubších vlasov odstráni ich hrúbku. Strihanie žiletkou je perfektný spôsob, ako dosiahnuť tieto stredne dlhé vrstvené vlasy, “uvádza.

Stredne dlhé vrstvené zrážky poskytujú veľa univerzálnosti. Či už je to kučeravé alebo rovné, sušené elektricky alebo okrúhle, vytvoríte úplne iný štýl. Napriek tomu je to dosť dlhé na to, aby ste sa mohli postaviť dopredu.

“Povedala by som, že choďte na stredne dlhé vrstvené účesy, ak chcete prudkú zmenu tempa,” hovorí Kristeen. “Tento strih nie je tvoja každodenná futbalová mama, bob.” Stredné ostrihané vlasy sú ideálne pre ženy s hustými vlasmi, okrúhlou, oválnou alebo srdcovou tvárou. “

“Jeho textúra a dĺžka uľahčujú rovný alebo kučeravý styling,” hovorí Wade. Použitie dobrého stylingového mlieka alebo krému, ako aj tepelnej ochrany, penivej pomády a laku na vlasy. Na končeky prstov nastriekajte lak na vlasy a prejdite ním cez konce niektorých hotových kučier. “Vďaka tomu bude textúra ešte viac vyniknúť.” Stredné vlasy môžete vysušiť vrstvami hore nohami alebo s nimi budete mať väčšiu štruktúru pomocou okrúhlej kefy, “dodáva.

Shaggy stredne vrstvený Bob

huňatý stredne vrstvený bobInstagram @hairolines

Tento huňatý stredne vrstvený bob je plný textúry a objemu! Nádherná kotleta, ako je táto, je ideálna pre hrubé vlasy, vďaka ktorým pôsobia bez tiaže. Má huňaté vrstvy, ktoré dodávajú viac tela a zároveň odstraňujú objemnosť.

Najlepší Bob radu A pre stredne dlhé vlasy

Najlepší Bob radu A pre stredne dlhé vlasyInstagram @lauraellebarrett

Jedná sa o populárny typ stredne dlhého vrstveného bobu radu A. Môžete ho jednoducho pustiť alebo stiahnuť do chvosta a získať tak elegantný vzhľad! Účes s plnou ofinou, aby ste získali rovný účes s väčším objemom!

Ideálne pre stredne vrstvené jemné vlasy

Ideálne pre stredne vrstvené jemné vlasyInstagram @michael_headingouthair

Je to perfektný vrstvený bob pre stredne dlhé jemné vlasy. Pridanie trhaných vrstiev rámujúcich tvár dodáva ilúziu objemu pridaním textúry dookola, dokonca aj s rovnými jemnými vlasmi. Pridajte plnú ofinu, ak chcete zvýrazniť svoje pekné oči a nechať vlasy pôsobiť plnšie.

Vrstvený bob pre hrubé vlasy

Vrstvený bob pre hrubé vlasyInstagram @stylebytaty

Je to skvelý príklad vrstveného bobu po ramená pre husté vlasy. Pridanie vnútorných vrstiev pomôže odľahčiť vaše zámky. Ak ste unavení z obyčajného bobu, táto vlnitá a trhaná verzia môže urobiť každý účes sexy. Vďaka krátkemu strihu vzadu a dlhému prednému strihu vám tento celý bob s dlhou ofinou zanechá pocit istoty pri každom oblečení, ktoré si vyskúšate..

Krásny operený bob pre vrstvené vlasy

Krásny operený bob pre vrstvené vlasyInstagram @rasheda_t

Červený, nádherne vrstvený bobový strih po plecia zvýraznený blonďavými kúskami je svojou horkosťou istým spôsobom, ako otočiť hlavu. Inšpirujte sa týmto jedinečným pernatým účesom, ktorý vyhovuje akémukoľvek tvaru tváre a farbe pleti. Vrstvené zrážky pre tieto ženy sú sexi!

Krásny stredný bob s vrstvami

stredný bob s vrstvamiInstagram @_hair.by.paigew_

Tu je krásny stredný bob s vrstvami, ktorý stojí za vyskúšanie! Vyzerá nádherne, ak je uhladený a rovný, zatiaľ čo pri vlnitosti vyzerá glam. Tento krátko-stredne vrstvený bob sa perfektne hodí k lesklým farbám vlasov, ako je napríklad medený odtieň.

Lichotenie pre staršie ženy

stredne vrstvený bob pre staršie ženyInstagram @dlaraque

Štýl, ktorý je lichotivý pre staršie ženy, musí byť plný textúry, aby vyzeral zábavne a elegantne. Tento štýl robí vynikajúcu prácu na stredne dlhom bobu. Textúra a vrstvenie kotlety vylepšujú vlasy tak, aby vyhovovali väčšine tvarov tváre. Pridanie slabých a svetlých miest je skvelou alternatívou na dosiahnutie mäkkého rozmeru.

Úžasný stredne dlhý Bob s ofinou

Úžasný stredne dlhý Bob s ofinouInstagram @samfayedoeshair

Stredne dlhý vrstvený bob s ofinou je obľúbenou nezávislou stylistkou a tvorkyňou štýlu Samanthou Evansovou z Chicaga, IL. “Tento tvar funguje tak dobre na mnohých rôznych textúrach.” Na základe štruktúry vlasov a tvaru tváre môžete zmeniť, kde budete koncentrovať ich strapce. S voľnými štruktúrovanými riadkami to tiež neskutočne dobre rastie, “vysvetľuje.

Môžete zmeniť dĺžku okrajov a celkovú dĺžku, aby ste vytvorili subtílnejšie alebo dramatickejšie tvary. Tento strih však nie je pre ženy s veľmi tenkými/jemnými vlasmi. Bude to trvať príliš veľkú váhu zo spodnej časti a vaše vlasy budú pôsobiť redšie.

“Menej je viac určite pre stredne vrstvené účesy,” dodáva. “Je to skvelé aj pre vlasy druhého alebo tretieho dňa, stačí natrieť suchým šampónom a ísť!”

Ľahko rovno Bob

ľahký rovnovrstvový bob pre stredné vlasyInstagram @ochanelperfeito

Tento ľahký rovný bob je priamočiarou paľbou! Je to klasický stredne dlhý bob. Spoznajte svoj typ vlasov, keď zvažujete takýto bob. Ak máte veľmi hrubé, hrubé vlasy, nemusí na vás ležať úplne rovnako.

Roztomilý obrátený Bob

roztomilý obrátený vrstvený bobInstagram @rachelwstylist

Roztomilý obrátený bob, ktorý vyzerá aj nervózne a lákavo! Stredne vrstvený invertovaný bob účes má pri údržbe nízke nároky na údržbu. Dajte mu malú textúru a to stačí. Stredne dlhý obrátený bob s vrstvami vyzerá super roztomilý vo všetkých typoch vlasov, ale obzvlášť v rovných, hrubých prameňoch.

Nádherný vrstvený kučeravý bob s ofinou

Nádherný vrstvený kučeravý bob s ofinouInstagram @vancityhairgirl

“Nádherný vrstvený stredný bob pre kučeravé vlasy so štýlom disco éry 70. rokov sa vracia,” hovorí Dawn Archer, majster stylistu kaderníckych salónov Axis vo Vancouveri, BC. “Pridané vrstvy na vrchu mäkkej stupnice vytvorili zdvih v korune.” Okraje mu dodávajú aktualizáciu, “vysvetľuje.

“Najprv zvážte, ako často nosíte kučeravé vlasy prirodzene.” Upravujete si vlasy často? Myslím si, že skutočne moderný účes je relatívne nenáročný na údržbu. Výrobky sú pre kučeravé vlasy dôležité, pretože bývajú suché a niekedy aj kučeravé. Nie všetky ženy vyzerajú dobre s ofinou, preto buďte opatrné a strihajte si tvár s kučeravými vlasmi, “hovorí Archer.

Sassy vlnitý bob s vrstvami

Sassy vlnitý bob s vrstvamiInstagram @technocracy_hair

“Tento stredne vrstvený bob účes je perfektne vylepšený nádhernou bohatou medenou farbou,” vysvetľuje majiteľka salónu a stylistka Kelly Shone-Adams z Neath, Neath Port Talbot. “Nielenže to vyzerá ako hrúbka až po globálnu farbu, ale je to aj ľahko upraviteľné,” hovorí.

Podľa Kellyho „výhoda viacvrstvového účesu na stredných vlasoch spočíva v tom, že vyhovuje mnohým rôznym tvarom tváre a štruktúre vlasov. Od jemných vlasov po husté vlasy. Je to štýl, ktorý vyžaduje stylingový výrobok, ktorý dodá vlasom lesk a lesk, a tým vytvorí objem. “

Moderný Shaggy Bob

huňatý vrstvený stredne dlhý bobInstagram @edmundjamessalonwellington

Moderný huňatý bob je optimálnou možnosťou, ako vylepšiť kučery textúrou a pohybom. Vrstvy na stredne dlhých vlasoch jej dodajú viac tela. Na huňatom strihu je skvelé, že sa dá prispôsobiť akémukoľvek tvaru a dĺžke tváre. To môže vytvoriť vzhľad dĺžky alebo šírky podľa štruktúry tváre. Ofina nielenže dotvára štýl, ale je nápomocná aj pri zvýraznení očí.

About the author