20 úžasných návrhov vlasov pre mužov v roku 2021

Pánske vlasové vzory sú akékoľvek umelecké vzory zostrihané na krátke alebo oholené vlasy pomocou strihacích nástrojov, ako sú nožnice a čepele skalpela. Keď sa hráte s hustotou a hrúbkou, dizajnom, ktoré môžete vy a váš holič vytvoriť, sa medze nekladú.!

Či už sa skladá z jednoduchých línií alebo zložitých vzorov, oholené vzory sú jednoduchým spôsobom, ako si dať urobiť vlastné tetovanie na vlasy! Navyše ho môžete získať takmer na všetkých typoch zrážok – mohawk, mohawk fade, undercut, cop, pompadour alebo česaný chrbát – a stále vyzerá neuveriteľne cool. Je to vynikajúci trik, ako pridať zábavu starému obyčajnému strihu.

Pri tetovaní oholených vlasov by malo byť na prvom mieste, aby ste si našli profesionálneho holiča, pretože výsledok úplne závisí od schopností a kreativity vášho holiča..

Aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorému vzoru pristúpite pri ďalšom strihu, pozrite sa na tieto fotografie najobľúbenejších pánskych vlasových vzorov práve teraz.

Diamantový dizajn

Diamantový dizajnInstagram @airamcutz

Toto je pozoruhodný diamantový dizajn vlasov a áno – pozeráte sa na zlatú baňu, môj priateľ! Fade skin je tiež trendovým doplnkom, ktorý oslní váš vzhľad.

Dizajn ružových vlasov

Dizajn ružových vlasov pre mužovInstagram @hairmastertanya

Dizajn ružových vlasov je nabitý zložitými detailmi. Na získanie tohto štýlu je potrebný veľmi skúsený holič. Pokus o tento dizajn na vlastnú päsť povedie iba k veľkému neporiadku a jedinou možnosťou, ako ho prispôsobiť, by bolo vyblednutie pokožky..

Vtáčí dizajn na pánskych vlasoch

Vtáčí vzor na mužských vlasochInstagram @ultimate_barber

Vtáčí vzor na pánskych vlasoch vyzerá najlepšie s podrezaním a tmavým odtieňom vlasov. Dizajn je veľmi komplikovaný. Na dosiahnutie tohto hotového štýlu sa používajú nožnice, vyžínače a holiace strojčeky. Na udržanie dizajnu sú potrebné pravidelné výlety k svojmu holičovi. Môžete sa rozhodnúť, že to vypestujete a nabudúce budete mať niečo iné.

Dizajn vlasov s 3D efektom

3D efektový dizajn vlasov pre mužovInstagram @moohammad_hamze

Dizajn vlasov s 3D efektom je pre mužov, ktorí chcú urobiť umeleckú výpoveď. Nie je to váš zabehnutý účes. Mal by to robiť profesionálny kaderník, ktorý sa špecializuje na rovné holiace strojčeky a zastrihávače vlasov. Účinok sa dosiahne dôkladným použitím zastrihávačov vlasov na temene hlavy a pomalým vyblednutím dĺžky. Akonáhle je to dosiahnuté, na leptanie dizajnu sa používa rovný holiaci strojček, pričom dávajte pozor na vzorce rastu a hustotu. V závislosti od rýchlosti rastu by mal byť návrh prepracovaný za niekoľko týždňov.

Dizajn oholený vo vlasoch a vousoch

Pánsky vzor oholený vousmi a bradouInstagram @barbershop_kozir

Dizajn oholený vo vlasoch a vousoch dodá každému bzučavému štýlu funky efekt. Vlasy musia byť bzučené, aby oholený vzor popraskal. Je to zábavný účes pre každú príležitostnú udalosť.

Houslový kľúč

Houslový kľúčInstagram @nazercuts

Uvoľnite zo seba hudobníka a dajte celému svetu vedieť, že takto sa dá triasť trepotavé vlasy! Takéto oholené vlasy pre mužov určite zatočia hlavu.

Tetovanie na lebke

Tetovanie vlasov s lebkouInstagram @juniorthebarber15

Chcete mať na vlasoch záludné a hypnotizujúce tetovanie lebky? Tu je jedna inšpirácia pre vás. Účesy pre mužov, ako sú tieto, sú vždy večierkom.

Oholená hviezda na pánskom účesu

Oholená hviezda na pánskom účeseInstagram @haircrafterseastgate

Splňte si svoje sny o hviezdnom svetle s týmto hviezdnym vzorom dizajnu vlasov pre hviezdy! Siahanie po hviezdach bolo posunuté na úplne novú úroveň.

Taper Fade účes s dizajnom osvetľovacích skrutiek

Taper Fade účes s dizajnom Lighting BoltInstagram @diogo_silvastudio

Po čistom zúžení zúženia vás niektoré šikmé čiary na vlasoch určite odlíšia. Bleskový vzor vlasov na boku hlavy spájajúci s obočím ich všetky prevonia!

Podrezanie s rovnobežnými čiarami

Podrezanie s rovnobežnými čiaramiInstagram @abbas_ahmadifard

Potom, čo dáte svojim vlasom podrezanie, urobte ostrie v niektorých líniách, ktoré siahajú až k zátylku, aby získali geometrický vzhľad. Pridajte dlhším vlasom v hornej časti väčší objem, aby lepšie zodpovedali trojuholníkovému tvaru tváre.

Návrh vlasovej časti

Návrh vlasovej častiInstagram @r.braid

Cool design vlasov sa môže hodiť aj k štýlu tvrdých partií! Účes sa vyvinul do umeleckého diela. Preto tieto vzory napodobňujú aj kreatívne línie a štýl.

Unikátny kmeňový vzor

Unikátny kmeňový vzorInstagram @mikaelbarbeiroevolution

Tento pánsky strih ponúka jedinečné kmeňové výtlačky a vzor gréckych obtlačkov. Aký spôsob, ako vyjadriť uzemnený a jednoduchý život, ale so všetkým vkusom a smelosťou.

Cik-cak vlasový dizajn

Zig Zag Hair DesignInstagram @turbo_barber

Vyskúšajte tento cik-cak geometrický dizajn vlasov pre chlapcov za zlé podrezanie.

Mohawk so skvelým dizajnom

Mohawk so skvelým dizajnomInstagram @metanastis_thescumbag

Osviežte svoj štýl tým, že skočíte na ostrý strih mohawk s jemne oholenými čiarami! Klasický mohawk spojený s tetovaním na vlasy je taký nervózny, ako len môže byť.

Moderná a ležérna línia V.

Moderná a ležérna línia V.Instagram @philippelusi.foxchapel

Jednoduché hovorí veľa. Tento geometrický v-riadok dáva výraz celému zúženému účesu.

Dizajn kríža na strednom vyblednutí

Dizajn kríža na strednom vyblednutíInstagram @hair.speaks.volumes

Ak sa cítite trochu znudení svojimi normálnymi krátkymi vlasmi, potom je tu návrh kríža na strednom vyblednutí, ktorý stojí za vyskúšanie!

Abstraktný dizajn s vysokým vyblednutím a oholením

Vysoký vyblednutý a oholený abstraktný dizajn pre chlapcovInstagram @hairmastertanya

Vysoký útlm a oholený abstraktný dizajn je moderný strih, kde je chrbát a boky hlavy oholené vzorom. Priťahuje pozornosť, dodáva vlasom kreativitu a mimoriadny štýl.

Tanya z Moskvy, Rusko je holič, ktorý vytvoril toto konkrétne vlasové tetovanie. Poukazuje na to: „Vzor bol vytvorený v dĺžke až 0,5 mm a aplikovaný trimrom. Jasnosť takéhoto vzoru zostane asi niekoľko týždňov. “

Kvetinový dizajn vlasov

Kvetinový dizajn vlasov pre mužovInstagram @angela_skullptures

Kvetinový vzor vlasov je skvelý spôsob, ako okoreniť pánske zrážky. Stylistka Angela Jansen z Austrálie použila na vyrezávanie do dizajnu mini nožnice Wahla Bereta.

Jansen vysvetľuje: „Pre tento strih som urobil voľnú ruku. Je to veľmi lichotivé pre váš profil, pretože bude fungovať s prirodzeným tvarom hlavy a bude mať zdvíhací účinok. “

Dizajn strihu peria pre chlapcov

Dizajn strihu peria pre chlapcovInstagram @cjcutmyhair

Tento dizajn vlasov je kreatívnej triedy. Je vyrobený holičom Charlesom Jonesom z Vinelandu, New Jersey. Pridanie vyblednutých účesov, ako je toto tetovanie vlasov z pier, je jednoduchý, ale vynikajúci spôsob, ako zmeniť svoj vzhľad.

Jedná sa o pripravený účes s dizajnom dopingového peria. Môžete použiť nejaký bezoplachový kondicionér alebo curlingový krém, potrieť boky a ísť.

“Toto je dizajn, ktorý sa hodí k akejkoľvek tvári, tvaru hlavy, osobnosti alebo životnému štýlu,” vysvetľuje Jones.

Kreatívny geometrický dizajn

Kreatívny geometrický dizajnInstagram @nikk.savvyskulls

Vyholený geometrický vzor vlasov vyzerá odvážne a je trendy!

Tento účes, ktorý vytvorila holička Nicole Boucher z Massachusetts, zahŕňa niekoľko techník, vďaka ktorým je jedinečný..

„Na týchto strihoch mám najradšej to, že mi to umožňuje slobodne vyjadriť môj umelecký talent v celom rozsahu a určite to nie je v norme. Je to tiež holičský spôsob zvýšeného predaja, pretože tieto škrty sú nadpriemerné, “hovorí Boucher.

About the author