21 návodov na plážové vlny – ako získať roztomilé plážové vlny

Cítite a noste chladné vlny oceánu na vlasoch bez toho, aby ste museli ísť na letnú dovolenku jednoduchým prestavením jedného z týchto trendových účesov na plážových vlnách! Dokonalý chladný vzhľad pre bábätko – vlasy na plážových vlnách sú to, čo nazývate akékoľvek textúrované, rozpustené a bez námahy vlnité vlasy, ktoré sú všetko, len nie nudné! Vďaka perfektnej zmesi drsných a sexy prameňov je jedným z najhorúcejších účesov, a to nielen v lete, ale kedykoľvek počas roka..

Nie je potrebné stráviť viac ako pár minút, aby vaše vlasy získali vzhľad inšpirovaný morom, pretože tieto vlásie nie je potrebné dokonale upravovať. Vezmite si kulmu, žehličku alebo prútik a choďte na strapatý, lenivý a ležérny štýl s celodennou konzistenciou v spreji s morskou soľou! Vaše prsty sú vaše najlepšie nástroje na vytvorenie tohto plážového vzhľadu v Kalifornii. Jednoducho ich spustite po vláknach, aby ste uvoľnili a vytriasali zámky.

Takže pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie, aby ste našli svoj ďalší účes na plážových vlnách.

Letné vlny Balayage

Letné vlny BalayageInstagram @maloriemhair

Surfařské tously na leto! Slnko sfarbené blond vlasy upravené do voľných vĺn, ktoré vám spríjemnia dovolenku. Dokončite štýl texturizačným sprejom na zvýšenie textúry a pohybu.

Účes s dlhými plážovými vlnami

Plážové kučeryInstagram @facebyfrancis

Účes s dlhými plážovými vlnami dodáva ženám atraktívny a elegantný vzhľad. Ak chcete obnoviť tento vzhľad, začnite tým, že si vlasy pripravíte objemnou penou, ako je IGK’s Beach Club, a potom vlasy vyfénujte. Akonáhle sú suché, pridajte niekoľko tepelných ochranných prostriedkov, ktoré ponúkajú silné držanie, ako napríklad Hot Mitchell od Paula Mitchella. Natočte vlasy tak, aby ste po koncoch nechali palec až palec a pol. Vyleštite vlasy tak, že si ich budete hladiť prstami nadol, aby ste sa vyhli zacuchaniu vlasov a vytvorili ešte väčšie kučery.

Dámsky účes na plážových vlnách

Dámsky účes na plážových vlnáchInstagram @jeanclaudeelmoughayar

Dámsky účes plážové vlny je nadčasový kúsok, ktorý vo vás zanechá úchvatne elegantný vzhľad. Na obnovu tohto štýlu použite curlingovú palicu a hodvábny sprej, aby ste vytvorili leštené vlny so silným držaním..

Účes s textúrovanými plážovými vlnami

Účes s textúrovanými plážovými vlnamiInstagram @hirohair

Štruktúrovaný účes na plážových vlnách vytvára strapatý a zažitý povrch. Tenkým vlasom dodáva ďalšiu vrstvu objemu. Ak chcete obnoviť tento vzhľad, skrášlite kučery veľkým sexy púderom Play Sexy na objem a texturizáciu a Sexy Hair’s Fun Raiser volumizujúcim suchým textúrnym sprejom s kolagénom na dodanie objemu a textúry a zachovanie zdravých vlasov..

Plážové kučery

Plážové kučeryInstagram @facebyfrancis

Vytvorením plážových kudrliniek sa splní váš sen o úprave vlasov morskej panny. Ak chcete obnoviť tento vzhľad, začnite nanesením objemnej peny ako IGK’s Beach Club a potom vlasy vyfénujte. Rozprášte vlasy tepelnými ochrannými prostriedkami, ako je napríklad Hot Off The Press od Paula Mitchella. Nakoniec vlasy natočte tak, že na koncoch necháte palec až palec a pol, potom ich vyleštite prstami, aby ste vytvorili ešte väčšie kučery..

Slnkom pobozkané huňaté vlny

Slnko bozkávalo chlpaté plážové vlnyInstagram @bonnie_parisrosehairartistry

Slnkom pobozkané huňaté plážové vlny môžete nosiť, ak máte jemné alebo husté vlasy. Pre jemné vlasy pridajte niekoľko vrstiev pre extra textúru.

Elegantný chvost s objemnými vlnami

Elegantný chvost s objemnými plážovými vlnamiInstagram @hairbytashalouisec

Pridajte elegantný chvost s objemnými vlnami, aby jemnejšie vlasy vyzerali plnšie s úžasným updo. Pridaním vĺn do vášho chvosta a trochou jemného česania chrbta sa vlasy okamžite zväčšia a budú pôsobiť plnšie. Skúste trochu rozčesať chrbát pod korunou a nechajte vlasy uhladiť po vrchu, aby sa vám lepšie leskli.

Half-up Half-down vlny s copom

Polovičná plážová vlna s vrkočomInstagram @kasia_fortuna

Vyskúšajte vlny do polovice a dolu s vrkočom, či sú vaše vlasy krátke alebo dlhé. Je to taký všestranný štýl, ktorý sa dá nosiť vo dne aj v noci a úplne zmení váš vzhľad už len z nosenia. Pridanie pletencov dodáva ďalšie detaily a môže byť také jednoduché alebo komplikované, ako len dokážete.

Krátke plážové vlny Účes

krátky účes na plážových vlnáchInstagram @hirohair

Urobte svoj každodenný vzhľad zaujímavejším pridaním krehkých vĺn a gaštanovohnedých odleskov k tmavohnedým vlasom. Ideálne pre dámy s rovnými vlasmi, ktoré sa chcú pochváliť nejakými kučerami a dodatočným popom. Napodobnite vlny pomocou plochej žehličky, aby ste s nimi ľahšie manipulovali.

Rozcuchané plážové vlny Perm

Rozcuchané plážové vlny PermInstagram @thomas.goh

Je to perfektný spôsob, ako zmeniť svoje tenké vlasy! Tieto rozstrapatené vlny z ružového zlata sú ďalším obľúbeným Hollywoodom! Zahrnutie týchto jemných zvýraznení určite zvýši rozmer v týchto rozbitých vlnách.

Plážové vlny

Plážové vlnyInstagram @hapinhairlounge

Nalaďte náladu na rande so zlatou ombre plážovou vlnou, z ktorej vyžaruje elegancia a sexica naraz. Ak chcete štýlu dodať trochu popu, rozhodnite sa pre vrkôčiky na jednej strane.

Blond voľné vlny na pláži s tmavými koreňmi

blond voľné plážové vlny s tmavými koreňmiInstagram @louiseashelfordhairdesign

Plná hlava jemných odleskov pre krásne plážové vlasy! Konce, ktoré vyzerajú pekne a ľahko a majú správnu mieru jasu, a napriek tomu si zachovávajú moderný koreňový vzhľad.

Vlnité stredne dlhé vlasy

Vlnité stredne dlhé vlasyInstagram @ashleapenfold

Ukážte svoje stredne dlhé jemné kučery v prirodzene pôsobivom účese ako tieto medovo zvýraznené vlny. Vďaka štýlu so strednou časťou je ideálny pre okrúhle a krátke tváre!

Nádherný Ombre s plážovými vlnami

Nádherný Ombre s plážovými vlnamiInstagram @constancerobbins

Stylistka Constance vytvorila túto taveninu z čierneho až ružového zlata, ktorá je určite príjemná pre oči! Tieto vlasy s vlnami na pláži, upravené do hĺbky zvlnených prameňov, sú definíciou krásy bez námahy!

Plážové vlny pre dlhé vlasy

Plážové vlny pre dlhé vlasyInstagram @nicoleblanck_hairbytonizambito

Najľahší spôsob, ako dodať trocha definície svojim prirodzeným vlasom – pridajte voľné vlnky a plážové konce, aby ste vyzerali ako blond blondínka s dlhými vlasmi! Ak chcete kratším vlasom dodať plnosť, rozhodnite sa pre niekoľko predlžovaní vlasov.

Po ramená špinavé blond vlny

Po ramená špinavé blond vlnyInstagram @locksbythalia

“Toto je moja predstava kalifornskej blondínky,” hovorí stylistka Thalia Ramirez zo Santa Ana v Kalifornii. “Vytvoril som tieto chaotické vlny technikou balayage, aby som jej dal bezproblémovú zmes a” koreňový “vzhľad, aby sa jej to nemuselo každý mesiac dotýkať.”

Ramirez miluje kontrast medzi tmou a blondínkou, dáva mu perfektný rozmer a vlny bombových pláží to len predvádzajú perfektne.

Táto špinavá blond farba si vyžaduje určitú údržbu. Ramirez odporúča výrobky profesionálnej kvality. “Fialový šampón je nevyhnutné, aby ste sa držali tejto blond intenzity a vyhýbali sa mosadzným tónom.” Odporúčam Redken Color Extend Blonde. Na štýl plážových vĺn používam 1 1/2 palcovú kulmu a dokončujem ju rozbitím kučier Bumble a Bumble Brilliantine a nastriekam profesionálnym platinovým sprejom na suchú textúru Kenra, “dodáva.

Žiadne vlny horúčav

Žiadne vlny horúčavInstagram @moxie.and.muse

Tieto vlny horúčav nevytvorila stylistka Melissa Scoffield z Long Jetty, NSW. “Ak chcete zvýšiť prirodzenú krásu mäkkých vĺn, podporte ich prirodzený pohyb,” hovorí Scoffield.

“Aby som podporil tieto prírodné prvky, trochu som sa odtrhol a použil som techniku ​​krájania, aby som rozbil linku – nie vrstvenie.” To umožňuje zdvihnúť váhu z vnútornej časti, podporovať prirodzený pohyb a vytvárať jemné textúrované vlny, “vysvetľuje..

Je to taký univerzálny vzhľad a dá sa znova vytvoriť v akejkoľvek dĺžke, ideálne pre tých, ktorí majú vlnu alebo pohyb. Tieto textúrované plážové vlny sú dokonalou synergiou pre život bezstarostného a nenáročného životného štýlu pri mori.

Vlnitý krátky Bob

Vlnitý krátky BobInstagram @hairandbeautybyjen

Tento vlnitý krátky bob má textúru „sotva tam“. “Tieto plážové vlny sú špinavé a nerafinované,” hovorí stylistka a majiteľka salónu Jen Lindleyová z Lake Placid, FL..

“Najroztomilejšou vecou na tomto vzhľade je objem, ktorý získam, keď ho jednoducho preklopím na jednu stranu ťažkou časťou a potom vytiahnem ofinu dopredu, aby mi orámovala tvár,” hovorí Lindley..

Dodáva: “Ak uvažujete o tomto vzhľade, je najlepšie, ak máte stredne silné až husté vlasy, ktoré váš stylista dokáže ostrihať na nežehlený bob a potom veľa textúrovať.”

Na úpravu účesu odporúča objemový púder Puff Me od Design.Me, ktorý sa pohodlne dodáva v pumpe, ktorá postrieka korene! Potom použite stylingový sprej Biolage Texturizing Styling Spray, aby vaše vlasy získali dokonalé oddelenie pre tento štýl!

Ash Blonde Lob s vlnami

Ash Blonde Lob s vlnamiInstagram @jess_hair_kelowna

Tento popolavý blond lob s vlnami vytvorila senior stylistka Jessica Chave z Kelowny, BC. „Voľné vlny zvýrazňujú dlhé štruktúrované vrstvy, čo z neho robí perfektný štýl pre tento účes. Skvelé na tom je, že dámy môžu tento vlnitý vrstvený účes nosiť na formálne udalosti, ako je svadba alebo dokonca ples, “vysvetľuje Chave.

Tiež trvá na tom, aby ste investovali do dobrého fialového šampónu! “ Toto bude záchranca a zabráni tomu, aby sa vaša blondínka stala mosadznou. Osobne milujem šampón Fanola No Yellow. Aby boli vaše vlasy dostatočne svetlé na to, aby vykazovali tóny popola, zvyčajne to znamená bielidlo, preto je nutný hlboký kondicionér s proteínom, ktorý pomôže obnoviť proteínové väzby raz alebo dvakrát týždenne. Na udržanie tejto farby počítajte s opätovným rezervovaním asi na 6 až 8 týždňov, aby ste opravili koreň alebo toner (alebo oboje). “

Beachy Bob

Beachy BobInstagram @malbake

Tento plážový bob vytvoril majiteľ a stylista Mallory Baker z Tulsy, OK.

Baker cíti, že tento strih môže ladiť s akoukoľvek hustotou vlasov a lichotí väčšine tvarov tváre. Aby bola čerstvá, navštívte salón každé 3-4 mesiace.

Ak máte stredne dlhé tenké jemné vlasy, požiadajte svojho stylistu, aby vytvoril na koncoch zvýšenú hmotnosť tak, že pri promócii odstrihne obvod a vrstvy ponechá minimálne. Pýtajte sa na uhol, ktorý vytvára váhu, nie ho uberá.

“Okrúhla kefa pre extra objem je veľmi jednoduchá.” Narovnajte sa pre uhladenosť alebo mávnutím prežitého vzhľadu, ktorý bude trvať niekoľko dní, “uvádza.

“Tieto vlny bez námahy sme upravili pomocou programu Kevin.Murphy Body Builder pre telo a ilúziu väčšej hustoty a Anti-Gravity pre objem, priľnavosť a tepelnú ochranu.” Po zvlnení sme skončili s Hair Hair pre ľahkú chaotickú textúru, “vysvetľuje.

Dlhé plážové vlny

Dlhé plážové vlny s ofinouInstagram @aliceemilyinny

Letné dopravné vibrácie na vás čakajú s voľnými kučerami a plnou ofinou! Dosiahnite štýl pomocou curlingovej žehličky alebo dodajte svojim vlhkým vlasom šmrnc a upravte ich tak, aby vyzerali prirodzene vyzerajúce vlny, alebo vlasy nechajte jednoducho uschnúť na vzduchu a dosiahnite optimálne výsledky.!

About the author