22 najlepších účesov pre blondínky a blond vlásky na rok 2021

Blond bob je krátke až stredne dlhé vlasy ostrihané okolo ucha k ramenu a zafarbené na akýkoľvek blond odtieň. Ak vás unavujú dlhé účesy a tmavé alebo živé farby vlasov, zostrihanie do svetlého odtieňa a ostrihaný strih môžu byť osviežujúcim výsledkom.!

Tento rok je rok odvážny a odhaľujúci a vďaka bohatým blond odtieňom je zaručené, že existuje ten, ktorý vyjadrí vašu individualitu. V kombinácii s bobovým strihom, ktorý nadobúda tvar vašej tváre, budete mať určite veľmi lichotivý vzhľad.!

Vážne divoké blondínky sú už nejaký čas charakteristickým vzhľadom Taylor Swift, Reese Witherspoon, Kim Kardashian a Taraji Henson a dokázali, že tento účes bezchybne vyhovuje každému tónu pleti a štruktúre vlasov. Floridská kaderníčka a koloristka Justin Dillaha vytvára všetky druhy a dĺžky blond bobov na bábätkách a ukazuje, ako textúra hrá obrovskú úlohu pri vytváraní tohto účesu pre celkový vzhľad.

Ak plánujete dlhodobo udržiavať rovnakú dĺžku a farbu, návštevy salónu by mali byť vo vašom kalendári každých 4-6 týždňov. Medzi týmito návštevami môže používanie vhodných produktov a stylingových nástrojov predĺžiť alebo predĺžiť životnosť vášho účesu. Najlepšie odporúčania získate od svojho stylistu!

Ste presvedčené o všetkých správnych dôvodoch vyskúšať túto klasickú, sexy možnosť? Potom je čas zmeniť svoj štýl na jeden z nižšie uvedených blond účesov!

Platinová blond

platinový blond elegantný bob účesInstagram @struss_roserussell

Ľadovo studené, ale prichádza prudko horúce. Rozžiarte každú miestnosť týmto odtieňom. Uistite sa, že zo svojho platinového bobu vyťažíte maximum so strednou časťou pre maximálne elegantný štýl.

Balayage Blonde

balayage blond bobInstagram @lara_stelmashuk

Medové farby sa opatrne prehnali, takže vaše blond vlasy budú na tomto bob účese viac než kedykoľvek predtým.

Caramel Blonde A-Line Bob

karamelový blond a-line bobInstagram @hairbyjanetbiggers

To, ako sa v sebe blond tóny topia, je priam božské! Mierne nerovnomerný strih s odstupňovanými vrstvami to robí ešte príťažlivejším.

Krátky blond Bob s ofinou

krátky blond bob s účesom s ofinouInstagram @figoderhaarschneider

Rozhodnite sa pre krátky blond bob s ofinou. Vychutnajte si tie blonďavé zámky roztomilým bobom a ofinou. Teraz vyzeráš naozaj elegantne!

Ash Blonde s tmavými koreňmi

Ash Blonde BobInstagram @hairby_yv0

Tento úhľadný blonďavý ombre bob ukazuje, aké chutné sú dvojfarebné vlasy. Ako extra je mať dvojfarebný lob!

Golden Blonde obrátený Bob

Blond obrátený bobInstagram @hexgirlhair

S obrátenými krátkymi blonďavými účesmi je predná časť zvyčajne dlhá, zatiaľ čo zadná strana je krátka. Týmto spôsobom by strapce na tomto blonďavom účese výrazne pomohli tvarovať tvár spolu s rôznymi medovými blond odtieňmi.

Svetlý blond kučeravý Bob

Svetlo blond kučeravý bobInstagram @kriscolesalon

Zlatá blond je taká nepoškvrnená farba. Tieto veľké kučery pomáhajú vytvárať cherubínový efekt, ktorý znižuje vaše roky.

Ľadová blondínka, stredná časť, Bob

Blondínka stredná časť bobInstagram @erin.boha

Mať strednú časť je riskantný štýl. U niektorých ďalej zdôrazňuje vlastnosti, ktoré by mali byť vyvážené. Napriek tomu je tento ľadový blond bob štýl istou výhrou, ak doň vložíte svoj vlastný osobný nádych.

Medovo blond dlho tupý Bob

Medovo blond dlho tupý BobInstagram @taylorcolehair

Brunetka a blondína ako jedna farba! Bezproblémový prechod v tupom bobe s medovou blondínkou znamená zomrieť.

Strawberry Blonde Angled Bob

Blond uhlový bobInstagram @cherygibsonthehairstylist

Roztomilé meno pre roztomilú farbu! Tečúca blond dlhá bob (lob) je tá, ktorú by ste v nasledujúcej sezóne mali nosiť.

Krátky blond Bob

krátky blond bob účesInstagram @styled_by_carolynn

Vzadu nechajte svoj krátky blonďavý bob mierne odstupňovaný, zatiaľ čo zvlnené vrstvy udržujú vpredu svieži vzhľad.

Bob s blond melírom

Bob s blond melíromInstagram @sarahkrook.hairstylist

Ležérna blondínka s karamelovými farbami dáva všetku jednoduchosť, ktorú v účese potrebujete. Pridajte niekoľko jemných vĺn na zväčšenie objemu vlasov.

Q&Autorka štýlu, Sarah Krook

Master Stylist and Davines Ambassador @ Hunt & Gather Hair Co. vo Victorii, BC

Ako by si to charakterizoval??

Tento bob s blond melírmi má mierny zakopnutý koreň! Dosiahlo sa to miernym naklonením fólií k zadnej časti hlavy a namaľovaním zosvetľovača v tvare V na drobné svetelné tkanie alebo „detské svetlá“. Tým sa dosiahne ohromujúci prírodný koreň, ktorý vám umožní nechať farbu jemne vyrastať bez drsnej koreňovej línie! Keď dostanete bob s balayage, požiadajte o niekoľko balayage kúskov okolo fólií, aby ste blondíne dodali hĺbku a rozjasnili ostatné konce.!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Tento dlhý blonďavý bob funguje naozaj dobre pre ženy s nízkymi nárokmi na údržbu, ktoré chcú len tak často zvýrazniť svoje prednosti. Strih je jednoduchý dlhý textúrovaný bob alebo „lob“, ktorý funguje skvele na ženách s jemnými vlasmi, ale ich veľa. Blond bob s vrstvami vzadu pomáha vytvárať tvar a rozmery. V kombinácii s úžasným výrobkom, akým je Bedroom Hair od Kevina Murphyho, môže prispieť k zvýšeniu koruny a predĺženiu tváre. Tento blond dlhý bob skutočne dobre funguje na oblejší tvar tváre.

Blonde Choppy Bob

Blond trhaný bobInstagram @catcoiffeur

Tento trhaný blonďavý lob je kombináciou starých odrastených farieb a detských svetiel.

Dalo by sa to strihať ako jednoduché podrezanie za mokra pomocou 7-palcových skosených nožníc od Hanzo Hattori. Potom ho zmäkčte nasucho pomocou nožníc na textúru 40 zubov, ktoré tiež používajú nožnice Hanzo Hattori.

Zvážte, ako často nosíte vlasy. Chcete, aby bola zachovaná tupá a čerstvá. V prípade farby sa to môže líšiť v závislosti od prirodzenej úrovne. Celkovo je to veľmi roztomilý jednoduchý strih a štýl pre všetky ženy!

Vyštudovaný blondín Ombre Bob

Vyštudovaný blondín Ombre BobInstagram @cassderosa

Q&Autorka štýlu, Cassandra DeRosa

Majiteľ / farbič vlasov @ Jae Lace LLC / salón 202 v Howell, New Jersey

Ako by si to charakterizoval??

Dalo by sa to opísať ako pieskovo/béžová platinová plážová textúra s tupým bobom!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Tieto blond bobové vlasy sú ideálne pre ženy, ktoré naozaj nie sú najlepšie na úpravu vlasov a hľadajú drsnú/trendovú atmosféru. Ak je strih správne, blond strih bobu sa takmer sám upraví niekoľkými zákrutami plochej žehličky a trochou nástreku textúry. Textúrny sprej s týmto platinovým blond bobom bude vašim najlepším priateľom. Tento strih vyzerá najlepšie na oválnom/dlhom tvare tváre a je úžasný pre ľudí so skutočne jemnými/tenkými vlasmi. Vďaka tomu budú konce vyzerať oveľa hrubšie!

Stredne blond Bob

Stredne blond BobInstagram @danaemichelehair

Q&Autorka štýlu, Danae Michele Jacob

Kaderník & Majiteľ firmy @ Danae Michele Hair Design v Calgary, AB

Ako by si to charakterizoval??

Tento stredne blond šikmý bob je ideálny pre ženy s dlhými odrastenými blond vlasmi. Urobila sa tona fólií a potom sa to celkovo tónovalo. Fólie sú perfektné, pretože dodávajú vlasom, ktoré sú také matné, veľký rozmer.

Strih je obrátený bob účes. Kusy boli držané dlho okolo tváre, pretože ponechanie dĺžky aspoň tesne pod bradou pomáha predĺžiť tvár – najmä pre ženy, ktoré môžu mať okrúhlejšiu tvár.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Investujte do dobrých vlasových prípravkov – nielen, aby vám pomohli so stylingom, ale aby tiež chránili ich novú farbu a predĺžili jej životnosť. Tento bob s blond melírom môže dodať telo a tvar ženám, ktoré majú redšie alebo ochabnuté vlasy. Tiež to môže pridať väčšiu voľnosť a všestrannosť pre ženy, ktoré majú super husté vlasy.

Strih tmavej blond vlny

Strih tmavej blond vlnyInstagram @stephhmariee_

Q&Autorka štýlu, Stephanie Marie

Hairstylist @ The Grand v Orange County, CA

Ako by si to charakterizoval??

Tento tmavo blond vlnitý bob je pre moderné dievča, ktoré chce niečo ostré a svetlé, ale s pocitom nízkej údržby. Vďaka zlatistej farbe žena vyzerá mladšie a zároveň zahrieva tón pleti. Je nielen ideálny pre akúkoľvek farbu pleti, ale je tiež skvelý pre tých, ktorí chcú tráviť menej času v salóne.

Aby ste dosiahli túto farbu, požiadajte o úplné svetlo dieťaťa/balayage, aby boli vaše vlasy čo najpevnejšie. Vďaka čomu bude mať táto farba nízku údržbu, urobí koreňový tieň, ktorý sa roztopí do zlatistej blondínky, ktorý by vám mal vydržať asi 3-4 mesiace. Táto farba a strih vyzerajú dobre u všetkých žien, či už máte niečo cez 20 alebo neskoro 40.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Je to perfektné pre ženy, ktoré chcú zmenu. Nielen, že sa hodí k akejkoľvek žene, ale farba pristane všetkým tónom pleti. Zlatá blondína krátkeho tupého strihu je nervózna, štýlová a ľahko sa upravuje. Či už máte radi jemné vlny alebo rovné vlasy, je to jednoduchý štýl pre modernú ženu, ktorá potrebuje stylingu venovať menej času.

Dlhý blond Bob

Dlhý blond BobInstagram @ambermcmahen

Q&Autorka štýlu, Amber McMahen

Hairstylist / Master Colorist @ Bianchis Salon in Clinton Township, MI

Ako by si to charakterizoval??

Tento blonďavý lob je zažitý šik. Farba bola trochu zakorenená, takže dochádza k jemnému odrastu a nikdy sa zdá, že nemá nový rast. Šikmý lalok s jemnou romantickou vlnou a umiestnením balayage skutočne len perfektne predvádza všetko!

Nemiluješ jas jasov okolo jej tváre? Vždy si pamätajte, že vaše najdôležitejšie body sú len také silné ako slabé. Ak chcete dosiahnuť nižšiu údržbu, udržujte všetko jemné s trochou koreňa, ale rozhoďte ho okolo tváre, aby ste sa cítili príjemne a žiarivo.!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Bavte sa s týmto dlhým blonďavým bobom! Ak vás zaujíma farba s nižšou údržbou, potom je to pre vás! Okolo tváre môžete vždy viac rozjasniť a všetko ostatné udržať jemné. V závislosti od nášho tvaru tváre prichádza tvar blonďavých bobových strihov.

Uhol si môžete ponechať, ale ak máte dlhší tvar tváre, možno by ste mali zvážiť začlenenie ofiny s bočnými ramenami alebo záclonovej ofiny. Blond bob s bočnou ofinou je práve teraz super trendy!

Špinavá blondínka

Špinavá blondínkaInstagram @sohni_hair

Q&Autorka štýlu, Sonia Ochoa

Hairstylist @ Šampónový atramentový salón & Kúpele vo Phoenixe, AZ

Ako by si to charakterizoval??

Tento špinavý blond bob účes je ľahký a štýlový. Čo je skvelé, získate taký mäkký prírodný výrastok so strihom a farbou, že sa vás ľudia budú asi o niekoľko týždňov neskôr pýtať, či ste práve urobili farbu..

Aká je tvoja najlepšia rada?

Je možné ho prispôsobiť tvaru tváre, osobnosti a životnému štýlu danej osoby, dodať jej správny strih, textúru a správny odtieň blond, aby sedel žene na stoličke. Dôkladne sa poraďte so svojim stylistom, aby ste sa presvedčili, že procesu rozumiete.

Strieborný blonďavý vrstvený bob

Strieborný blonďavý vrstvený bobInstagram @ashleymoodyhair

Q&Autorka štýlu, Ashley Moody

Stylistka @ Ashley Moody Hair v Crossville, TN

Ako by si to charakterizoval??

Tento strieborný blonďavý vrstvený bob má všestrannosť v rámci strihu blond bobu a rozmeru farby! Kombinácia ľadových odleskov s tmavším odtieňom je úžasný spôsob, ako zapracovať stále obľúbenejšiu ľadovú blondínku do svojho každodenného štýlu. Rez môže byť štylizovaný vyhladený a leštený alebo okorenený určitou textúrou.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Na uhladený kancelársky vzhľad použite vyhladzovací olej a na spratnejší piatkový večer v meste sprejový vosk!

Ak je takýmto ľadovým odtieňom váš cieľ vlasov a v súčasnosti ste stredne hnedá až čierna, trpezlivosť je kľúčová! Dosiahnutie tohto vrstveného blonďavého účesu by mohlo trvať veľa schôdzok. Užite si rôzne odtiene, ktoré dosiahnete počas cesty za vlasmi!

Biela blondínka Tupý strih Bob

biela blond bob tupého strihuInstagram @shmoakin_hair

Jedná sa o moderný tupý bob s blond vlasmi. Mierny tieň v koreni spôsobuje, že táto blondínka vyzerá viac než živý vzhľad a je oveľa lepšie z hľadiska údržby pre ženu, ktorá nemá veľa času na rukách. Spárovaním so super moderným tupým okrajom, ale jemnosťou okolo tváre sa tieto dve veci dokonale spoja.

Tento rovný blond bob nie je pre každého. Zosvetlenie vlasov tejto blondíne dá veľa práce a niekedy sa to nestane naraz.

Požiadajte svojho stylistu, aby pridal farbu L’Oreal Smart Bond do farby, končiac rituálom Kerastase, aby bola sila a výživa zaistená. Purpurový kondicionér Evo Fabuloso je nutnosťou, aby ste udržali tón blondínky a neobracali sa na mosadzná farba. Je to niečo, čo musíte urobiť len raz týždenne, aby ste mohli mať čerstvú salónnu blondínku vždy doma.

Blond dlhý Bob

Blond dlhý BobInstagram @hairbyjess_fl

Q&Autorka štýlu, Jessie Bennettová

Master Stylist @ Pure & Salón Couture v Destin, FL

Ako by si to charakterizoval??

Jedná sa o roztomilý, neodopnutý dlhý bob pre blond vlasy, ktorý je ideálny pre každú ženu na cestách! Vložte do kulmy niekoľko vĺn a pokazte ich sprejom na textúru a ste za dverami. Milujeme, ako je blondínka prirodzená a ako ju strih dopĺňa tým, že ukazuje všetku plážovú dimenziu. Dokonalosť nie je kľúčom k tomuto štýlu – a práve to ho robí tak dokonalým!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Ženy s týmto strihom a farbou sa rozhodne musia zaviazať, že budú chodiť do salónu každých 6 až 8 týždňov, aby zvýraznili a upravili rám tváre. Na styling použite 1 palcovú kulmu a stočte sa z tváre na obe strany. Prejdite prstami po kučerách a rozotrite ich v spreji na suchú textúru Davines (môj osobný favorit), aby ste ho držali a pridávali na objeme..

Elegantný blond Bob pre staršie dámy

elegantný blond bob pre staršie dámy

About the author