22 povolení pre krátke vlasy, ktoré sú super roztomilé

Permanentka na krátke vlasy je krátky ženský účes, ktorý sa robí tak, že sa vlasy upravia do vĺn alebo kučier a ošetria sa roztokom perm, aby účes vydržal niekoľko mesiacov. Teraz neexistuje žiadna prekážka pri dosahovaní vašich cieľov v oblasti kučeravých vlasov, pretože s modernými technikami úpravy vlasov nie je nič nemožné!

Povolenia pre krátke vlasy mohli pochádzať už pred desaťročiami, ale nebojte sa, pretože v súčasnosti existuje dlhý zoznam súčasných možností stylingu, z ktorých si môžete vyberať! Nasledujúc ikonické kroky bohyne vlasov Perm, Shirley Temple, sú moderné osobnosti Lili Reinhart, Sarah Hyland, Emmy Rossum a Jaime King, ktoré urobili toto ošetrenie vyvolávajúce zvlnenie a závideli nám všetky.

Kaderníčka a odborníčka na textúry Ivanova Irina napĺňa jej krmivo pozoruhodnými príkladmi účesov s krátkou permedou! Bobs a pixies, voľné alebo tesné kučery – určite zapôsobíte v krátkom čase stylingu!

Získanie prirodzene vyzerajúcich prsteňov trvalou vyžaduje použitie chemikálií, takže je veľká šanca, že vaše vlákna budú spôsobená škodám. Aby ste tomu zabránili a udržali si perm, používajte výrobky bez síranov a vyhýbajte sa teplu.

Je načase, aby ste sa zoznámili s týmito fúziami klasického účesu z 80. rokov a súčasnými technikami účesu! Prečítajte si nižšie o trendových fotografiách s krátkymi vlasmi!

Krásne pre ženy nad 60 rokov

Krásne pre ženy nad 60 rokovInstagram @sinshearly_olivia

Je to krásny krátky štýl pre ženy nad 60 rokov. Perm v tomto vzhľade je životne dôležitý pre to, aby vám poskytol takto definované kučery a odvážny okrúhly tvar. Nebojte sa pochváliť svojimi prírodnými sivými prameňmi, pretože prinesú lesk tomuto štruktúrovanému vzhľadu.

Špirála Perm

špirálové krátke vlasy permInstagram @hairbysarajoy

Dajte krátkemu účesu a lesklej, jemnej hnedovlasej farbe novú definíciu s týmito špirálovými permi. Čo viac by ste mohli chcieť, ak máte masívnu textúru a objem uložený vrstvenými tesnými kudrlinami?

Digitálne povolenie

digitálne perm krátke vlasyInstagram @emil.val27

Digitálna permutácia je najlepšia v tom, že ženám pomáha cítiť sa a pôsobiť príťažlivo aj v bežných dňoch. Voľné, tenké kučery dodávajú vlasom toľko potrebnú textúru. Spojte to s rovnou plnou ofinou na bohatej zázvorovej farbe vlasov a ukážte, že ste jediná svojho druhu.

Voľná ​​vlna Perm

rozpustená vlna krátke vlasy permInstagram @yukarikohnokaragianis

Pre väčšiu zábavu a sexy vibrácie vlasov urobila táto voľná vlnová vložka skvelú prácu. Noste svoj najlepší ozdobný úsmev a buďte tou najkrajšou ženou v miestnosti, na ktorú by ľudia vzhliadali.

Na veľmi krátke vlasy

perm pre veľmi krátke vlasyInstagram @kyorisworks

Čistá vinobranie vyzerajúca perm pre veľmi krátke vlasy je tak očarujúca pre ženy s oválnym tvarom tváre a klasickou čiernou farbou vlasov. Krátka ofina a textúra na vlasoch pôsobia ruka v ruke ako mágia.

Zvlnený Perm

vlnité krátke vlasy permInstagram @thehairupstairssm

Kombinácia francúzskeho strihu bob a vlnitej perm môže tiež spôsobiť, že ľudia budú chcieť mať aj krátke účesy. Hladké plážové vlny na jemných hnedých vlasoch vytvárajú ten výnimočný efekt textúry, aký by ste si mohli predstaviť.

Povolenie pre tenké vlasy

trvalé pre krátke tenké vlasyInstagram @sachikohanda________

Vylepšená a moderná verzia parmicového strihu v dĺžke po krk je ideálna na to, aby ste si na ňom urobili perm. Nič neprekoná túto permutáciu pre tenké vlasy s ofinou na tmavých vlasoch, ak zodpovedá vášmu vkusu retro módy.

Povolený Bob s Bangs

krátke vlasy s bobom a ofinouInstagram @nastyazu_hairdresser

Tento bob strih s ofinou spojený s trvalými kučerami perfektne funguje na dámach so svetlou pleťou a prirodzene hnedou farbou vlasov. Textúra a objem daný tomuto bobulovému bobovi s ofinou definujú tieto krásne kučery k dokonalosti.

Perm Rod sada na prírodné vlasy

perm tyč nastavená na krátke prírodné vlasyInstagram @giviniv

Rovnako ako názov, používanie permutačnej tyče na prevzdušnenie vlasov môže mať za následok prirodzene vyzerajúce kudrlinky na jar so životom. Kaštanové kučery nádherne žiaria a získajú všetku pozornosť, ktorú táto perm vyžaduje.

Plážová vlna Perm

plážová vlna krátke vlasy permInstagram @galenassalon

Krátke zrážky sú skutočne tvárou drzého pohľadu. Permanentka na plážové vlny môže vytvárať pohyb k vášmu tmavohnedému bobu po krk. V tomto účese textúra vystupuje prirodzenejšie a dodáva vám oveľa vzrušujúcejší lesk.

Povolenia pre seniorov

Povolenia pre seniorovInstagram @smartstyle_bushnell

Pridanie týchto výstredných kučier na vlasy je perfektný spôsob, ako zosilniť textúru a objem starších dám. Navyše, keď máte toto povolenie, všetko vyzerá roztomilé a nadýchané, tak to vyskúšajte hneď!

Ázijský Perm

Ázijské krátke vlasy permInstagram @baton.hairdesign

Táto perm je známa v ázijských drámach a má ľahký perový vzhľad, ktorý sa môže pochváliť textúrou aj jemnosťou. Ofina cez oči bob celkom dobre dopĺňa, aby mala taký roztomilý vzhľad ako Aegyo!

Pozrite sa na ďalšie zrážky pre ázijské dievčatá

Roztomilé kučery pre ženy nad 50 rokov

Roztomilé kučery pre ženy nad 50 rokovInstagram @zay.nomore

Kto môže vytiahnuť permed štýl lepšie ako šedovlasé krásky? Tieto roztomilé kučery pre ženy nad 50 rokov minimalizujú vašu potrebu každodenného stylingu. Budete milovať, ako môžu vašim malým a tenkým kučerám dodať objem. Starajte sa dobre o svoje kučery pomocou masky na vlasy, udržujte ich jemné a lesklé.

Q&Autorom štýlu je Zayra Muvar

Kozmetička @ Hair od Zaya v Sherman Oaks, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je klasický, elegantný a zábavný. Vďaka tejto permutácii môj klient vyzerá každý deň úchvatne tým, že musí vykonávať nízke nároky na údržbu. Použil som svetlú farbu, aby som jej dal sivé sfarbenie a krátky vrstvený účes, pričom som si zachoval dobrú dĺžku pre pevnú perm..

Na tomto looku mám najradšej fakt, že jej to naozaj pristane a že tie kučery vydržia viac ako len dni. Tento štýl tiež robí môjho klienta veľmi šťastným a to ma vzrušuje, pretože je úžasné prispievať k šťastiu niekoho.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Mám pocit, že ktokoľvek je schopný skrášliť tento vzhľad, obzvlášť tí, ktorí chcú pridať textúru, tí, ktorí potrebujú pomoc s riedkymi vlasmi, tí, ktorí chcú mať plnšie vlasy a tí, ktorí chcú, aby ich hrubé vlasy boli lepšie upraviteľné. Nepredpokladajte, že trvalé práva sú len pre ženy. Je pre každého, kto hľadá nový a vzrušujúci vzhľad, ktorý môžu poskytnúť iba trvalé!

Majú rôzne účesy, ale používajú sa rovnaké techniky. Môj jediný návrh, keď chcete získať trvalé povolenie, je obrátiť sa na profesionála.

Mäkký Perm

krátke vlasy mäkká permInstagram @sabrinafunz

Kde sú moje krásne a skromné ​​dámy? Toto je mäkká perm, ktorá je pre vás veľmi špeciálna. Dostatočné množstvo textúry a objemu, ktoré prináša mäkká perm pomocou flexibilnej tyče, je vždy návykové na pohľad.

Q&Autorka štýlu, Sabrina Szymanski

Hair Stylist @ Brio Salon and Spa v Lethbridge, AB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto jemná pružná pružinová tyč umožňuje hosťovi dosiahnuť rozrušenú plážovú vlnu. Milujem, ako jej tento textúrovaný, jemne vrstvený bob dodáva vlasom väčší objem a pohyb.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl je pre kohokoľvek s jemnou až strednou hustotou vlasov a pre niekoho s uponáhľaným životným štýlom, ktorý chce menej práce a napriek tomu si užíva skvelé vlasy. Bočný okraj lemuje vašu lícnu kosť a oči. Naneste trochu curlingového krému na uterákom vysušené vlasy a rozotrite.

Body Wave Perm

vlnené telo s krátkymi vlasmiInstagram @abigail_cosmo

Q&Autorka štýlu, Abigail Motdoch

Licencovaný kozmetológ @ Augury Salon v Lancasteri, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je telový vlnený bob. Na tejto klientke sme urobili veľký strih, keď prišla darovať svoje vlasy parochniam pre deti, čo je úžasné! Milujem krátenie darov! Chcela úplne zmeniť svoj vzhľad, a tak sme narezali asi 12 palcov na roztomilý vrstvený bob. Potom som jej upravil vlasy vnútorným tajomstvom Redken’s Inner Secret pomocou veľkých valčekov zvinutých každým iným spôsobom v tehlovom rozložení, aby som vo vlasoch vytvoril trochu prirodzene vyzerajúcej textúry.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to fantastický spôsob, ako dodať svojim vlasom prirodzené telo a natočiť ich. Vďaka tomu je styling pomerne ľahký. Na styling odporúčam kučeravý krém ako Loma’s Curvy Creme a difuzér. Je to tiež ľahký štýl, ktorý môžete skartovať a vyraziť!

Krátke kučeravé povolenie

kučeravé trvalé vlasy na krátke vlasyInstagram @cassstylez

Q&Autorka štýlu, Cassidy P

Junior stylista @ Vq Salon vo Winnipegu, MB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Pohľad, po ktorom som išiel, bol elegancia a excentrický. Jej viacrozmerný plameň vlasov priťahuje vaše oči, ale potom je všetko zmiernené jej pôvabom. Mojou obľúbenou súčasťou by bol kontrast medzi elegantným a živým! Módne farby a kučery nie sú v porovnaní s inými štýlmi považované za luxusné, ale textúra oživuje vlasy!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vzdelávajte sa na kučeravých vlasoch. Zmena stavu vašich vlasov môže znamenať aj zmenu vašej každodennej rutiny! Kučeravé vlasy môžu byť rovnako náročné ako všetky ostatné typy vlasov, takže buďte pripravení pracovať s nimi, nie proti nim.

Ak máte krátke vlasy a zvažujete perm, majte na pamäti, že zo zmrštenia kučier trochu stratíte dĺžku! Niekto s tvárou v tvare srdca môže chcieť väčší objem s vrstvami, ale niekto iný s kratšou a širšou tvárou by mal chcieť väčšiu dĺžku.

Nájdite blogy špecifické pre vašu textúru. Sú vaše vlasy vlnité, kučeravé alebo vlnité? Pochopenie vašej textúry bude nápomocné pri hľadaní techník na vylepšenie zvlnenia a správne ošetrenie. Ak chcete, aby vaše kudrlinky boli zdravé a definované, je potrebné zachovať krehkosť a suchosť.

Kučeravé vlasy sú tiež veľmi krehké, najmä ak sú mokré. Česanie vlasov s kondicionérom v sprche môže pomôcť predchádzať zauzleniu alebo poškodeniu. Hlavne buďte trpezliví! Chvíľu bude trvať, kým pochopíte, ako pracovať s novou textúrou vo vašich vlasoch. Majte otvorenú myseľ pre nové stylingové produkty a techniky – možno budete prekvapené, čo vaše kučery dokážu!

Suchý Perm

krátke vlasy suché permInstagram @ceskehry

Q&Autorka štýlu, Cecilia Doyle

Kozmetička @ Renee’s Day Spa & Salón v Modesto, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je prírodná kučeravá perm. Keď za mnou prišla moja klientka, povedala, že chce mať kučeravé vlasy, ale nie kučery „Shirley Temple“ – skôr väčšie a jemnejšie kučery. Rezal som ho do okrúhleho tvaru s 90 ° vrstvami, aby som dosiahol „prirodzený vzhľad“. Jej farba vlasov je prirodzená.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Každý, kto uvažuje o tom, že si nechá urobiť perm, by si mal byť vedomý tvrdých účinkov, ktoré sa prejavujú pri chemickej reforme štruktúry vašich vlasov. Hĺbkové kondicionovanie a ošetrenie kučier tak, ako keby boli kučery prirodzené, pomocou vhodných kučeravých produktov (v závislosti od textúry) pomôže štýlu žiť dlhšie a zdravie vlasov bude silnejšie..

Ak si nemôžete dovoliť kučeravé výrobky a perm alebo dokonca retušovať trvalé materiály, vyskúšajte rôzne „domáce“ rolovacie/pletacie/krútiace techniky pre tepelne nezávislé kučery a zistite, či sa vám kučery páčia. Tiež, ak máte v pláne upraviť vlasy akýmkoľvek teplom po trvalom pobyte, pravdepodobne ho nedostanete. To povedie k ďalšiemu poškodeniu a spôsobí, že vaše vlasy budú lámavejšie. Perms trvá asi šesť mesiacov až rok, v závislosti od veľkosti tyčí. Pevnejšie kučery vydržia dlhšie, voľnejšie kučery nie.

Myslím, že kučeravý štýl môže byť na väčšine veľmi krásny. To závisí od toho, ako sa v tom jednotlivec cíti. Ak ste sebavedomí, skáčete čokoľvek, takže si myslím, že štýl nie je potrebný, pokiaľ sa v tom, čo s ním nosíte, cítite rozkošne. Mojím cieľom je, aby sa každý cítil dobre sám so sebou, vo svojom tele a pri pohľade na svoj odraz. Snažím sa, aby bol každý strih jedinečný pre každého jednotlivca. Ak by som niekomu doprial huňatý, dlhovrstvový strih, neurobil by som to pre každého rovnako. Nejde o to, čo chcem, ale o to, čo môžem urobiť pre svojich klientov.

Voľný Perm

rozpustené krátke vlasyInstagram @givethemhairbykristi

Q&Autorka štýlu, Kristi Richards

Master Stylist @ Palace Flophouse Salon v Grand Rapids, MI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad je voľný, uvoľnený a žil v ňom. Milujem jej objem a spôsob, akým striháme kučery, vytvára perfektný rám okolo jej tváre..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Niekomu, kto zvažuje perm, by som poradil, aby pochopil, čo to urobí s jeho vlasmi. Áno, získate objem a textúru, ale tiež spôsobíte nejaké poškodenie a krepovatenie.

Zdravie vlasov by malo byť vždy najdôležitejšie a ak máte poškodené alebo farbené vlasy, postupujte opatrne. Kučeravé/trvalé vlasy môžu samy osebe vyzerať skvele, ale niekedy musíte použiť dobrý stylingový krém a vysušiť ho difuzérom, aby ste dosiahli maximálny objem, ako sme to urobili na tejto fotografii..

Perm. Po plecia

krátke vlasy po pleciaInstagram @capellisalon280

Q&Autorka štýlu, Betsy

Hair Stylist @ Capelli Salon in Birmingham, AL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem tento pohľad. Na vytvorenie tohto vzhľadu som použil oranžové a broskyňové tyčinky. Mojím cieľom bolo vytvoriť prirodzenú kučeru rôznych veľkostí. Klient chcel väčší objem a prirodzenejší štýl. Mám pocit, že sa nám podarilo dosiahnuť obe tieto veci.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím si, že telesné vlny a perm sú pri úprave rovných vlasov skvelé na textúru a objem. Sú tiež skvelé pre rýchlo sa rozvíjajúceho klienta/klienta na cestách, ktorý potrebuje jednoduchšiu vlasovú rutinu.

Voľné zvinutie Perm

rozpustené kučery krátke vlasy permInstagram @dogan__kuafor

Q&Autor so štýlom, Nurdoğan Cam

Hair Stylist @ Kuaför Doğan Çam in Denizli, Turkey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Mám rada veľmi krátke vlasy. Stáva sa atraktívnejším a modernejším štýlom.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Línie tváre a štruktúra hlavy sú veľmi dôležité pre krátke vlasy. Pri rozhodovaní o účese a farbe vezmite do úvahy tvar tváre a farbu pokožky klienta. S nádhernými vlnami som vytvoril objemnejší, modernejší a voľnejší štýl.

Voľná ​​špirála Perm

rozpustené špirálové perm krátke vlasyInstagram @beautywithsabrinas

Q&Autorka štýlu, Sabrina Reynoso

Cosmetology Student @ Beauty with Sabrinas v Arizone, USA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je ľahký a zároveň módny. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je to jemnejšia kučera, ideálna na pláž a perfektná do čiapky, keď sa ochladí!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Niekoľko rád, ktoré by som dal krátkovlasému klientovi, ktorý uvažuje o získaní trvalej licencie, je určiť, ako by ste chceli, aby vzor zvlnenia vyzeral, čo vám najviac vyhovuje a vďaka čomu sa budete cítiť najkrajšie. Potom už len choďte do toho!

Povolené čierne vlasy

účes pre krátke trvalé čierne vlasyInstagram @mcouturestudio81

Q&Autor štýlu, May Sayumporn

Hair Stylist @ MCouture Studio 81 v Chiang Mai, TH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tomuto vzhľadu hovorím „vylepšený prirodzený“. Modelka mala prirodzené kučery, ale bola taká šumivá a suchá. Preto som urobil studenú trvalú masáž, aby som jej vlasom dodal silnejšie kučery, ktoré jej tvári veľmi pristanú.

V Ázii má mnoho dievčat kučery a šumivé vlasy, ale radi vlasy narovnávajú a po niekoľkých mesiacoch korene začnú kučerať, ale dĺžka po konce je rovná. Pre mňa to nevyzerá dobre, preto vždy odporúčam klientom, ktorí majú kučery alebo šumivé vlasy, aby si prevetrali a vylepšili svoje prirodzené vlasy. Kudrlinky vydržia dlhšie a vyhnete sa prílišnej chemickej službe.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

O svoje kučery sa musíte dobre starať používaním správnej starostlivosti o vlasy. Vždy odporúčam použiť objemový šampón, kondicionér a samozrejme krém na zvlnenie, aby sa kučery zvýraznili a poskytli vlhkosť, aby sa viac odrazili a trochu držali. Uvedomte si používanie starostlivosti o vlasy s keratínom alebo veľkým množstvom bielkovín, ktoré sú príliš ťažké. Zaťaží vaše kučery. Vyskúšajte kondicionér na objem šampónu Natulique a kučery definujúce krém na vlasy.

About the author