28 najlepších účesov pre chlapcov do školy v roku 2021

Malí chlapci sú plní odvahy, čo tak im dať ostrihať vlasy zodpovedajúce ich zábavným povahám? Pre chlapcov je veľa roztomilých a elegantných účesov. Od krátkych špičatých prameňov po dlhé vrstvy, vyblednutie, textúru, tvrdé časti a línie, tohtoročné najobľúbenejšie chlapčenské účesy a fotografie účesov budú inšpiráciou, ktorú potrebujete pre ďalší účes vášho mladého chlapca.

Účesy pripravené pre chlapcov pripravené do školy

Účes pre chlapcov pripravený do školyInstagram @chanthebarber

Ak hľadáte účesy pre chlapcov pripravené do školy, krátke účesy sú múdrou voľbou. Krátke účesy vyzerajú dobre aj po dlhom dni a dajú sa ľahko umývať a upravovať. Strih strihaného strihu je cool účes pre malých pánov.

Účes s dlhými bokmi

Účes pre chlapcov s dlhým bočným účesomInstagram @ian.g.martinez

Dlhý bočný účes je perfektný dlhý účes pre chlapcov. Dlhšie vlasy sú pre chlapcov jedinečnejšie, ale zvyčajne sa dajú ľahko upravovať a nie je potrebné ich strihať tak často ako bzučivý strih. Dlhší bočný strih je skvelým prechodom pre chlapca, ktorý si snaží dorásť vlasy.

Roztomilý kučeravý vysoký top

Kučeravý vysoký vrchInstagram @scammellsbarbershop

Vysoký top s kučeravými vlasmi, detská verzia. Aj keď to pravdepodobne nebude trvať dlho, účesy sú navrhnuté pre špeciálne príležitosti. Klasika sa stretáva s roztomilou, nakoniec to stojí za to. Kudrlinky dodávajú tomuto vzhľadu potrebný ďalší dotyk.

Dokonale vzorované vlny

Instagram @alan_beak

Q&Autor so štýlom, Alan Beak

Barber @ Ruger Barber v Tameside vo Veľkej Británii

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Chlapci chcú do školy chladné účesy a tento vrstvený účes je veľmi módny. Najlepším spôsobom, ako opísať tento vzhľad, by bol dôraz na textúru a oddelenie. Pri mnohých svojich prácach sa rád zameriavam na kontrast. Vlasy tohto chlapca majú úžasné prírodné tóny, takže vďaka oddeleniu a zvýrazneniu prirodzenej textúry len vynikne.

Pre tento tvar vlasov a hlavy bolo dôležité, aby sme si zachovali dĺžku okolo koruny, a to je moja obľúbená časť celkového strihu. Na korune, ktorá bola ponechaná dlhšie, aby ocenila jej prirodzenú formu, je niečo také esteticky príjemné.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Vzhľad, ktorý mám tendenciu vytvárať, je oveľa prirodzenejší a to tak dobre ladí s našou značkou RUGER. Pokiaľ ide o tvarovanie korunky, ktoré môže byť dosť problematické, mám tendenciu viac vysušovať miesto fénom, aby bolo ploché k hlave a smerovať pohyb smerom k prednej časti tváre..

Nanášanie spreja s morskou soľou pred sušením mi umožňuje vlasy upraviť a dodatočne podržať, než ich oblečiem do mäkkej matnej hliny na vodnej báze. Tu som použil RUGER Essential, čo je náš najpredávanejší produkt.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Vďaka obzvlášť okrúhlej hlave bol tento štýl pre neho perfektný. Aby som zachoval štvorcový a mužný tvar, uistil som sa, že si udržím váhu v rohoch hlavy, vniknem do štvorcovej vrstvy a nechám svoj strojček pracovať dosť nízko. Okolo chrbta a boku som použil kryt 1,5 a zmiešal som ho nožnicami. To mi umožnilo mať viac práce, s ktorou môžem navrchu pracovať. Rodičia, ktorí hľadajú školské zrážky, budú mať tento obrázok ako ideálny na triedne obrázky.

Vylepšenie prirodzenej textúry vlasov znamená, že štýl nie je potrebné si vynútiť a môžete ho tak nosiť každý deň a na akúkoľvek príležitosť. Pokiaľ ide o detské zrážky, návšteva salónu a stylistu, ktorý má skúsenosti s strihaním detských vlasov, im poskytne príjemný čas.

Štýlové chirurgické linky Buzz

štýlové chirurgické línie buzz strihu pre malých chlapcovInstagram @jaf_barbers

Byť dieťaťom prináša slobodu, takže sa nebojte vybrať tieto odvážne strihy pre najmenších. V každom prípade ho to vystaví tomu, čo to znamená mať štýl a ktorý za tie roky urobí zázraky.

Ako vždy, vizuálnym vplyvom sa môžete prispôsobiť výberom medzi chirurgickými líniami na bokoch alebo bez nich. Buzz strih okolo boku a chrbta dopĺňa dlhšie vlasy na vrchu.

Klasický Pompadour

Klasický pompadour pre detiInstagram @bastardoldschool

Klasický pompadour je skvelou voľbou pre deti s hustými a mierne vlnitými vlasmi. Výrobky ako gél a lak na vlasy budú určite potrebné na to, aby vlasy v tomto klasickom strihu zostali. Ak sú vlasy vášho dieťaťa veľmi rovné, tento strih nemusí byť taký vhodný.

Klasická francúzska plodina so zákrutou

Klasická francúzska plodina s kúskom pre chlapcovInstagram @chanthebarber

Klasická francúzska plodina s twistom pre batoľatá je celkom v pohode. Je ľahké nastajlovať ráno pred školou. Strih je ostrý s väčšou dĺžkou navrchu pre väčšiu textúru. Nie je potrebné ho vkĺznuť na miesto. Takže aj keď sa vám vlasy budú hrať s inými deťmi na ihrisku, budú pôsobiť štýlovo.

Klasický česač

Klasický rozčesávací strih pre detiInstagram @silwaya.barber.shop

V trende bude vždy klasické rozčesávanie, ktoré dodá chlapčenskému účesu väčší objem. Dĺžku je možné po stranách pekne zúžiť, pričom navrchu necháte väčšiu dĺžku na rozčesávanie hore a znova. Skúste použiť lak na vlasy so stredným držaním, aby ste v tomto štýle vydržali celý deň.

Kĺzavá zadná bočná časť

Klzká zadná bočná časť vykrojenáInstagram @naira_olqinyan

Uhladený zadný bočný strih na mladom chlapcovi je výrazný a klasický. Pevné vyblednutie s dlhým vrcholom je ľahko ovládateľné a tiež dáva dohromady akýkoľvek mladý chlapec.

Happy Comb Over

Hrebeň pre chlapcovInstagram @js_the_barberx

Chlapčenské krátke rozčesanie je sofistikovaný účes a dáva mladému chlapcovi pocit dospelosti. Pri česaní je dôležitý styling, takže pred strihom sa uistite, že je vhodný pre vek a že malý chlapček bude schopný alebo ochotný upravovať vlasy takmer denne..

Mohawk Man

Účes Mohawk ManInstagram @sailingbarber

Q&Autor so štýlom, Raymond DeCandia

Licencovaná Barber/Pirate @ Male Ego Barber Cafe v Tempe, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Rád to nazývam „gremlinov mohawk“. Ak si pamätáte film „Gremlins“, bol tam zlý gremlin, ktorý mal malého mohawka. Všimnite si toho, že sme si nevzali boky až na kožu, takže na bokoch jeho hlavy sú ešte nejaké vlasy. Vlasy sa po stranách úhľadne hrotia.

Aké produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

V skutočnosti som použil trochu vláknovej pomády Reuzel a nejaké ošetrujúce tonikum, aby som to nabil. Na takéto účesy zvyknem používať matné výrobky.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

KAŽDÝ! Ak do svojho kresla posadíte chlapcov alebo dievčatá, ktorí sú dostatočne odvážni a nosia mohawka, urobte to! Je to zábava! Detské účesy nemusia byť vždy bezpečné a jednoduché.

Ivy League Cut so zúženými stranami

Ivy league cut so zúženými bokmiInstagram @salon_bergler

Skúste strih Ivy League so zúženými bokmi, aby ste získali ostrý a elegantný vzhľad. Tento moderný strih posádky necháva na vrchu trochu väčšiu dĺžku, čo umožňuje rozpojenie vlasov na stranu a zanechanie čistého, upraveného povrchu. Tento štýl je najlepšie držať na mieste s malým gélom alebo voskom. Či už športujú alebo na ihrisku, zostane na svojom mieste celý deň.

Moderná zostava Pomp

Moderný ostrihaný zostrih s linkouInstagram @javipthecfbarber

Q&Autor štýlu: Javier Perales

Master Barber @ Holičstvo s meniacimi sa tvárami v Lockhart, Texas

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento účes by som opísal ako vintage vzhľad s moderným nádychom, pretože tvrdá časť zvýrazňuje ostré línie. Moja obľúbená vec na tomto účese by bola posledný krok, kde upravím vlasy na požadovaný vzhľad originálnej pompéznosti.

Aké produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Na úpravu týchto zrážok som použil lokálne vyrobený výrobok s názvom Aqua 512 Pomade. Potom, čo vlasy upravím, ozdobím ich leskom, aby získali lesklý a vlhký vzhľad. Pomáha uzamknúť všetko na mieste, aby malo faktor WOW.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento účes by som neodporúčal chlapcovi s kučeravými alebo veľmi hrubými vlasmi. Obvykle to najlepšie vyhovuje tým, ktorí majú rovné vlasy.

Frohawk s Burst Fade

Frohawk s výbuchom pre detiInstagram @redbeard_the_barber_

Frohawk with burst fade je chladný a ostrý účes, ktorý zodpovedá zábavnej osobnosti. Holič a stylista Gerred Curwick z Arizony hovorí, že je ideálny pre prírodné kučery.

Pri práci na papagájovi Curwick vždy berie do úvahy tvar hlavy a textúru vlasov. “Pri svojich vyblednutiach používam veľa hrabania a na oboch stranách robím dobré smernice.” Potom začnem miešať, aby boli obe strany symetrické, “poznamenáva.

Trendsetter High Fade With Lines

Účes, ktorý určuje trendy, s vysokým blednutím a líniami na bokuInstagram @sarahdoesdooz

Q&Autorka štýlu, Sarah Taylor

Manažér @ Impressions Salon v Mequone, WI

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Takéto účesy nazývam vyblednutím. Moja obľúbená vec na tomto štýle je dizajn, ktorý do neho ide. Vyblednuté čiary môžu byť špecifické pre tvar hlavy alebo pre túžbu osoby. Niektorí ľudia chcú, aby ich blednutie bolo vysoké a tesné, zatiaľ čo iní chcú vyblednutú líniu s dlhšími vlasmi, ako to pôjde hore. Je vysoko personalizovaný a každý klient do neho môže vložiť svoju vlastnú osobnosť. Tento mladý muž požiadal, aby som dal bokom dizajn, aby bol zábavnejší, a to sa mi páči!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Pokiaľ ide o výrobky, použil by som nejaký druh tvrdej pomády alebo pasty, aby som doplnil. Okrem toho použite lak na vlasy, aby ho držal po celý deň na mieste prostredníctvom aktívneho životného štýlu malých detí. Osobne milujem Redken Outplay alebo Workhard, po ktorých nasleduje lak na vlasy Forceful pre účesy s vysokou fixáciou.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tieto účesy sú určite pre určovateľa trendov. Vyblednuté účesy môžu pôsobiť úžasne na ľudí, ktorí sú ochotní venovať im chvíľku času a cítiť sa pohodlne. Mladý muž, ktorému som to robil, si každý deň upravuje vlasy, takže som vedel, že to bude fungovať.

Osobne si myslím, že vyblednutie môže vyzerať dobre na väčšine tvarov tváre s výnimkou podlhovastých. Vzhľad vytvára výšku, takže ak je tvár dlhá, nie je to ideálne. Tiež je o niečo ťažšie strhnúť tento účes, ak sú vlasy rovné.

Čierny retro vysoký top

Retro vysoký top vyblednutie pre mladých čiernych chlapcovInstagram @f4fade

Q&Autor so štýlom, F4Fade

Barber @ F4Fade Hair Designs v Londýne, Veľká Británia.

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o vysoký top/plochý top, ktorý pôsobí veľmi retro.

Aké produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam afro hrebeň, lesklý sprej na udržanie lesku a prípadne si vlasy pred strihaním nechajte vyfénovať. Odporúčam tiež kučeravú špongiu, ak dávate prednosť drsnému vzhľadu alebo pokročilému sochárskemu gélu pre jemnejší kučeravý vzhľad.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tieto zrážky sú ideálne pre štíhle deti, ale môžu fungovať naozaj pre kohokoľvek. Je ideálny pre tých, ktorí majú temperamentnú osobnosť.

Zúžené hroty na tvrdých častiach

Zúžený zostrih s účesom na tvrdú časťInstagram @nicski508barber

Q&Autor štýlu, Nic Alexander

Licencovaný Barber @ The Chop Shop v Milforde, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento účes prevzal vašu základnú „pravidelnosť pre chlapcov“ a skutočne z týchto mladých mužov urobil gentlemana. Tento vzhľad ponúka 1/4-palcové vyblednutie až do časti a zmiešané na druhej strane, ako aj výraznú líniu okolo uší a chrbta. Tento vrch sa skráti na požadovanú dĺžku a potom sa vyčesá na stranu penou. Časť je tiež britvovaná v.

Aké produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Na tento účes odporúčam použiť pomádu. Rád používam vo vode rozpustné pomády, pretože majú pekný lesk a skvele držia. Počas celého dňa sa dá tiež ľahko znova aktivovať, aby sa účes opäť upravil trochou vody a hrebeňa. Na rozdiel od tradičných pomád, rozpustné vo vode sa z vlasov ľahko vymývajú.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento účes je skvelý pre každého, kto má rovné vlasy, ale úprimne, so správnym výrobkom je možné všetko! Toto je typ účesu, ktorý je potrebné upraviť, takže na to pri rozhodovaní o tomto vzhľade musíte pamätať. Tento účes nebude vyzerať rovnako bez vlasových prípravkov a stylingu. Bez ohľadu na to, či robíte každodenné činnosti alebo máte špeciálnu udalosť, s týmto účesom nikdy nebudete pôsobiť ostro a elegantne.

High Skin Fade Twists

Ostrihaný účes s vysokou kožou a zákrutami pre malých čiernych chlapcovInstagram @dogpatchbarber

Q&Autor štýlu: Christopher Eliares

Majiteľ a majster Barber @ The Dogpatch Barber and Shave v San Franciscu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o vysoký odtieň pokožky s ostrou líniou a prirodzeným vrcholom. Moja obľúbená vec na týchto zrážkach je, že sú jednoduché, ale štýlové. Je ľahké to urobiť ako stylista a ľahko sa udržiavať ako pre rodiča, tak pre dieťa. Je to tiež veľmi trendový a chladný vzhľad pre súčasnú dobu.

Aké produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Pokiaľ ide o skutočné strihanie tohto vzhľadu, odporučil by som akumulátorový zastrihávač Wahl Magic Clip, holiaci strojček Wahl 5 Star a zastrihávač Andis Slimline Pro. Pokiaľ ide o úpravu vlasov, na dosiahnutie prirodzeného zákrutového vzhľadu by som odporučil akýkoľvek twistový stylingový výrobok, ako napríklad Twist Sponge. Špongiu môžete použiť na suché vlasy alebo pred aplikáciou špongie môžete použiť malé množstvo bezoplachového kondicionéru, gélu alebo krému. Môžete ho doplniť pridržiavacím sprejom, aby ste ho skutočne uzamkli.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Prirodzený zákrut bude fungovať iba na afroamerických textúrovaných vlasoch. Je to jediná textúra, na ktorú sa Sponge chytí. Čo sa týka vysokého vyblednutia pokožky a tonového topu, odporučil by som tieto účesy niekomu s viac štvorcovou štruktúrou tváre. Výška vlasov a tvar strihu doplní ich tvar tváre.

Je to veľmi letný vzhľad a v závislosti od toho, kde niekto pracuje, môže, ale nemusí fungovať primerane. Takéto zrážky sú medzi modernou generáciou veľmi obľúbené a sú propagované v kultúre hip hopu a profesionálnom športe.

Batoľa s textúrou

Účes pre batoľatá s textúrouInstagram @switch_barbershop_nobe

Účes s textúrou pre batoľa je zábavný štýl. Kiddos v triede sa vyjadrí k novému strihu vášho dieťaťa. Požiadajte svojho stylistu, aby ostrihal boky a chrbát nakrátko a prestrihol ho hore nožnicami, aby vytvoril tento štýl. Na získanie tohto špičkového vrchu by sa mal použiť gél. Detské vlasy rastú rýchlo, takže budete musieť každé 4 až 5 týždňov podstrihnúť vlasy, aby vyzerali svieže.

Čistý odpojený

Čistý odpojený strih pre chlapcovInstagram @kartikhairsalon

Čistý odpojený účes je rozkošný a perfektný účes pre mladých chlapcov. Ak pridáte vyblednutie a necháte chlapca, aby si vybral dizajn vzadu, umožní im to ukázať svoju kreativitu a štýl.

Aktívny štýl

roztomilý strih misky pre aktívnych malých chlapcovInstagram @masterlook_89

Ak je váš malý chlapček aktívny, rozhodnite sa pre roztomilý rez misky. Takéto zrážky sú všestranné.

Je to perfektný zostrih pre každého aktívneho chlapca, ktorý chce vyzerať štýlovo, ale nechce tráviť čas a nechať si splietať vlasy.

Preppy Faux Hawk

Preppy účes Faux Hawk pre mladšieho chlapcaInstagram @snipinto

Q&Autorkou štýlu je Julia Crowley

Hairstylists @ Snip Into v Manly Vale, NSW

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tomuto vzhľadu hovorím Preppy Faux Hawk. Najlepšia vec na týchto zrážkach je, že ich možno rozčesať na miesto a pôsobiť úhľadne a upravene, alebo ich môžete zdrsniť, aby ste získali štýl účesov z faux hawk.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na účesy z umelého jastraba odporúčam Eleven Australia Dry Powder Volume Paste, pretože funguje dobre na suchý, štruktúrovaný vzhľad, ktorý je stále ohybný. Pre preppy vzhľad kombinátora milujem Schwarzkopf Osis Damped, pretože dáva mierne mokrý vzhľad a dobre drží..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tieto účesy dobre fungujú na deťoch, ktoré chcú zmeniť svoj vzhľad. Môže byť upravený tak, aby fungoval na jemné alebo husté vlasy. Ľahko sa upravuje a vyzerá skvele, dokonca aj bez štýlu.

Moderný Mohawk

Moderný mohawk pre detiInstagram @hairbyjessmitch

Vyskúšajte moderného mohawka, ak chce vaše dieťa dodať svojmu štýlu charakter. Oholené strany sú strihané nožnicami a vrchná časť je ponechaná dlhšia, takže na vzdorovanie gravitácii bude pravdepodobne potrebný silný gél na držanie. Pokiaľ sa výrobok používa, tento strih bude fungovať na akomkoľvek type vlasov.

Cool Disconnected Undercut

Cool odpojené podrezanie pre chlapcovInstagram @theblack__barbeer

Chladný odpojený podrez je vhodný pre chlapcov alebo mužov, ktorí chcú čistý a elegantný strih. Mať rovné vlasy komplimentuje tento strih. Dáva vzhľad lúčenia so zmiešaným vyblednutím. Tento strih nevyžaduje veľa výrobku, aby tvar zostal.

Surfer Shag

Účes pre deti v štýle surfer súložInstagram @veromacnamara

Surfer shag je roztomilý strih, najmä ak sa nemôžete prinútiť ostrihať vlasy svojich drobcov. Dlhší vzhľad je tiež prospešný, pretože rastie menej nápadne. Strihy teda môžete natiahnuť na 6-8 týždňov.

Textúrovaný strih posádky

Úsek posádky s textúrouInstagram @thejoyofhairandmakeup

Q&Autorka štýlu, Joy Joanne Say

Stylistka @ The Joy of Hair v Londýne, Spojené kráľovstvo

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o zredukovanú verziu zrážok s vyblednutím pokožky s krátkym, štruktúrovaným vrchom. Milujem úroveň promócie, jej ostrosť, to, že je veľmi aktuálna a veľa pekného. Tento štýl strihu posádky môže fungovať na mladších aj starších chlapcoch.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na dokončenie takýchto zrážok som použila pomádu, aby mala pekný, lesklý a upravený vzhľad. Pomáda dobre funguje aj s texturovaným vrchom a zvýraznením určitej definície.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tieto účesy sa veľmi dobre hodia k tým, kto má okrúhlejšiu tvár, pretože dĺžka na vrchu predlžuje tvár a dodáva jej väčšiu štruktúru. Hodí sa aj pre tých, ktorí majú veľa hustých vlasov. Je ideálny pre gentlemana s uponáhľaným životom, ktorý chce aktuálny účes, ale nie domácu starostlivosť o vysoké nároky.

Postavte sa na tvrdé čiary

Svieži účes ComboverInstagram @baileybeauty_bykrista

Q&Autorka štýlu, Krista Flores

Cosmetologistt @ Rock Paper Scissors Salon in Nampa Idaho

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tieto strihy sú sviežim pohľadom na trend trendov v súčasnom obľúbenom štýle. Extra tvrdá časť a tetovanie do vlasov dodávajú jedinečnosť a štýl.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Pre tento štýl odporúčam tvrdú držanú pomádu alebo gél nanesený na suché vlasy.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tieto strihy sú skvelé pre chlapcov všetkých vekových skupín. Každého klienta je možné postupne meniť, aby pre neho dokonale fungoval.

Nízke zúženie s dlhou chirurgickou líniou

Účes s nízkym vyblednutím, pre ktorý sa zužujeInstagram @angie_trezza

Q&Autorka štýlu, Angela Siciliano

Senior stylista @ Smartstyle v Readingu, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Zúžené účesy (alebo dlhé topy) sú trendové a všestranné, čo z nich robí skvelý strih pre mužov všetkých vekových skupín. To je to, čo na tom milujem! Tieto strihy je možné dosiahnuť použitím rôznych typov vyblednutí (stredných, teplých, pleti alebo plešatých) v závislosti od osobných preferencií.

Podobne môže byť zúženie vyblednutia kombinované s rôznymi štýlmi (zvyčajne combover, mohawk alebo blowout), aby vytvorili akýkoľvek klasický alebo moderný chlapčenský strih. V tomto prípade som si vybral kombajn pre jednoduchú údržbu.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na udržanie a obnovu týchto strihov odporúčam profesionálnu texturizačnú alebo stylingovú hlinku. Použil som Designline’s Interrupt, pretože funguje skvele, keď drží štýl na svojom mieste. „Frenzy“ Sexy Hair je tiež výborným výrobkom na použitie, pretože má pevné držanie s určitou úrovňou lesku, ale akákoľvek pevná fixačná hlina to zvládne! Stačí pridať veľké množstvo prípravku do vlhkých alebo suchých vlasov a rozčesať podľa potreby. Ľahunké!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Podľa mňa dlhý top fade vyzerá najlepšie s vlasmi, ktoré sú normálne až husté. S jemnými vlasmi zisťujem, že štýl nevychádza celkom tak, ako by bol definovaný. V tomto prípade som pracoval s veľmi hustými vlasmi. Tento účes tiež dopĺňa oválne, okrúhle alebo hranaté tvary tváre. Keďže štýl je priliehavý po stranách a dlhší hore, dodáva celkovému vzhľadu tváre výšku, predlžuje okrúhle tváre a zjemňuje hranaté. Ak teda máte dlhý a úzky tvar tváre, nemusí to byť pre vás strih.

Ak hľadáte trendy, všestranné a ľahko sa staráte o strihy, potom je zúžený strih určite tým správnym krokom.!

About the author