50 ohromujúcich hnedých vlasov s nápadmi na najdôležitejšie veci na rok 2021

Hnedé vlasy s odleskami sú ikonickým trendom, ktorý existuje už dlho a sú známe hypnotizujúcim kontrastom, ktorý je výsledkom zmiešania svetlejších odtieňov s bohatou brunetkou..

Kombinácia hnedých vlasov s melírom

Táto pozoruhodná farebná kombinácia môže zvýrazniť určité vlastnosti vlasov, ako je textúra, objem a rovnomerná dĺžka, v závislosti od umiestnenia melíru, čo v konečnom dôsledku dodá vašim vlasom krásny rozmer.!

Melír môže dodať vašej hnedej farbe vlasov teplo a dodá vám nádherný efekt bozkávania na slnku, po ktorom každé dievča práve túži, a môže to byť aj módny spôsob, ako kontúrovať svoje črty namaľovaním stužiek svetlejších odtieňov okolo tváre..

Táto jednoduchá technika sa väčšinou vykonáva jednoducho na aktualizáciu hnedej hrivy, ktorá potrebuje menšiu zmenu. Je to skutočne veľmi pohodlný spôsob, ako zintenzívniť svoj účes s prísľubom prirodzenej a jednoduchej úpravy!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie obľúbených hnedých vlasov so zaujímavými nápadmi!

Najdôležitejšie vlastnosti tváre-rámovanie na hnedých vlasoch Espresso

Najdôležitejšie vlastnosti tváre na hnedých vlasoch EspressoInstagram @kaansayar1

Zvýraznenie tváre na hnedých vlasoch espresso môže zvýrazniť a zjemniť črty tváre. Poskytujú ilúziu rozmerov akémukoľvek strihu. Ak patríte k kráskam s výraznými lícnymi kosťami, môže ich zdôrazniť kus peňazí a vlny!

Vínovo hnedé vlasy pre staršie ženy

Vínovo hnedé vlasy pre staršie ženyInstagram @virginiaandcohairstudio

Vínovo hnedé vlasy pre staršie ženy majú nízky tón, keď chcú dodať farbu, bez toho, aby boli príliš drastické. Vínová farba vyhovuje väčšine tónov pleti, takže ju dá ľahko vykonať takmer každá žena, ktorá hľadá zmenu odtieňa.

Slnkom pobozkané prednosti na gaštanovohnedých vlasoch

Slnkom bozkávané odlesky na gaštanovohnedých vlasochInstagram @hairby.tika

Tieto slnkom pobozkané melíry na gaštanovohnedých vlasoch sú úchvatné a vytvorili ich kaderníčka Tika z Arnhemu, New Jersey..

“Je to kombinácia zvýraznení, balayage a rámu tváre,” povedala Tika. “Vlasy boli tónované šampónom so strieborným leskom.”

Aby bola farba svieža, Tika odporúča používať šampón na mliečny kokteil raz týždenne.

Cool-melírované melíry na teplých hnedých vlasoch

Cool-melírované melíry na teplých hnedých vlasochInstagram @cuts.by.carsy

Chladné melíry na teplých hnedých vlasoch vytvárajú jasný, moderný rozmer. Vyzerá to tak elegantne a je to oveľa lepšie s vlnami. Je to pohyb, ktorý zvyšuje rozmer a textúru stromov. Niet pochýb o tom – celá táto chladná blond a teplá hnedá kombinovaná myšlienka je vlasový cieľ!

Ash Brown Balayage pre brunetky

Ash Brown Balayage pre brunetkyInstagram @thathairfriend

Jasanovo hnedá balayage pre brunetky vytvára ten jemný dymový tón, ktorý si zamilujete! Pozrite sa, ako zvýraznenia pôsobia jemne a bezproblémovo. Dokonalý účes a štýl musia byť niečo, čo dodáva farbe popolavo hnedej farby vlasov dôraz. V tomto prípade je optimálnou kombináciou dlhá vrstvená kotleta s vlnami.

Brunetka Zdôrazňuje škoricové hnedé vlasy

Brunetka Zdôrazňuje škoricové hnedé vlasyInstagram @jenny.candelahair

Odlesky brunetiek na škoricových hnedých vlasoch prinášajú nádherný, žiarivý štýl. Keď nosíte tieto odtiene, je najlepšie kadere upravovať vlnami, aby ste sa vyhli plochému povrchu. Takáto farba vlasov vyzerá sľubnejšie, keď je lesklá, preto na zvýšenie lesku použite olej.

Tmavé blond odlesky na tmavých vlasoch

Tmavé blond odlesky na tmavých vlasochInstagram @m.c_glamour

Tmavé blond odlesky na tmavých vlasoch majú za následok veľmi bohatý a žiarivý rozmer. Pridajte jemné vlny a jemnú textúru pre elegantný povrch. Navyše, tým, že blondínka zvýrazní, pop.

Hnedé espresso s odleskami svetlej brunety

Hnedé espresso s odleskami svetlej brunetyInstagram @tabetha_and_co

Žiarivý odtieň hnedej espresso so svetlými brunetovými odleskami môže zaradiť dlhé vlasy. Styling a dodanie vašim tmavým vlasom melírom niekoľkých objemných vĺn predvádza ich elegantný rozmer.

Tmavé blond odlesky na tmavohnedých vlasoch

Tmavé blond odlesky na tmavohnedých vlasochInstagram @hair_bykate

Ak sa rozhodnete pre tmavo blond odlesky na tmavohnedej farbe vlasov, chváľte ich jemnými vlnami. Toto je najlepší spôsob, ako zobraziť dimenziu na tmavohnedých zámkoch, aby blond odtieň mohol vyskočiť ešte jasnejšie.

Chestnut Highlights na bohatých tmavých vlasoch

gaštanové odlesky na bohatých tmavohnedých vlasochInstagram @hairbymickk

Ako nemôžete byť posadnutá týmito melírmi pre hnedé vlasy? Ponúka gaštanové odlesky na bohatých tmavých vlasoch, ktoré dopĺňajú tmavohnedé oči. Pri stylingu stočte dlhé vlasy preč z tváre a naneste lak na vlasy. To by malo posilniť vašu prirodzenú krásu.

Hnedá plavba s blond melírom

hnedá balayage s blond melíromInstagram @hairstylist.madison

Spojenie hnedej balayage a blond melíru vytvára teplé tóny, dokonalé s voľnými vlnami. Nastriekajte na svoju dlhú hrivu sprej s morskou soľou a cukrom a dodajte mu odraz, bez toho, aby ste ho zaťažili..

Tmavohnedé až svetlohnedé odlesky Ombre

Tmavohnedé až svetlohnedé odlesky OmbreInstagram @ mane_ivy

Majstrovské dielo, akým je táto kráska, stojí za vyskúšanie! Tieto tmavohnedé až svetlohnedé odlesky ombre nechajú vaše dlhé vlasy žiariť ako šperky. Vlasom, ktoré sú jemné a rovné, dodajú na váhe plážové vlny a textúra.

Blond vlasy Balayage Highlights pre tmavé čokoládové vlasy

Blond vlasy Balayage Highlights pre tmavé čokoládové vlasyInstagram @sadieface

Pre ženy, ktoré majú teplé tóny pleti, sú tieto zámky z tmavej čokolády klenotom! Obsahuje lichotivé blond balayage melíry pre vlasy z tmavej čokolády. Dimenzia vytvára efekt bozkávaný slnkom, ktorý na dlhých mäkkých vlnách vyzerá veľmi prirodzene.

Tento medový bronde je prechodnou možnosťou pre svetlé blond balayage melíry pre tmavohnedé vlasy. Vytvorila ich kreatívna špecialistka na farby Sadie Curtinová z Costa Mesa v Kalifornii.

“Niečo, čo vám umožní ísť do svetlejšej hnedej bez toho, aby ste boli blondínka,” poznamenáva Curtin. “Môžete zostať brunetkou v srdci, ale s väčším rozmerom a jasom môžete dosiahnuť túto medovo -bronzovú farbu vlasov.”

Pri výbere budúcej novej farby vlasov vždy zvážte údržbu. Chcete navštíviť salón mesačne, štvrťročne alebo ročne? Brondová farba vlasov je skvelou voľbou pre štvrťročné návštevy salónu.

Curtin tiež hovorí, že musíte zvážiť svoj tón pleti. “Teplé tóny pomôžu rozjasniť vašu tvár.” Zjemňujú tmavé kruhy a známky starnutia. “

Svetlé čokoládové odlesky pre čierne vlasy

Svetlé čokoládové odlesky pre čierne vlasyInstagram @live_love_dohair

Dlhé, jemné vlny a jemné odlesky v čokoládovo hnedom odtieni – to je kombinácia! Tieto svetlé čokoládové odlesky pre čierne vlasy sú perfektné, ak sa rozhodnete pre trochu lesku. Vďaka hlasitosti je farba ešte jasnejšia.

Ružové zlato zdôrazňuje hnedú farbu vlasov

Ružové zlato zdôrazňuje hnedú farbu vlasovInstagram @she_runs_withscissors

Slintáme nad tými náznakmi jahôd prepletených bohatým, tmavo čokoládovo hnedým základom! Tento pekný a osviežujúci štýl dodáva svojmu nositeľovi punc jedinečnosti a ostrosti.

Tmavá brunetka s červenými odleskami

Tmavá brunetka s červenými odleskamiInstagram @laurynality

Tento svojrázny a jasný účes je brunetová farba vlasov s červenými odleskami, ktorá bez námahy vytvára rozmer. Červené môžu okoreniť tmavo tónované hrivy a dodať kontrast a hĺbku. Tieto tmavočerveno-hnedé vlasy musíte vyskúšať!

Dlhé tmavohnedé vlasy s blond melírom

Dlhé tmavohnedé vlasy s blond melíromInstagram @roadjanee

Vydávajte skromnú, ale sexy atmosféru s týmito dlhými tmavohnedými vlasmi s blond melírom, stočenými na koncoch. Všimnite si, ako krásne môžu balayage blond pruhy zvýrazniť vaše tmavohnedé pramene a vlny!

Bohaté hnedé vlasy so striebornými pruhmi

Bohaté hnedé vlasy so striebornými pruhmiInstagram @glitterblur_glam

Pridajte na svoju brunetovú hrivu záblesky strieborných pruhov, aby vyzerali živšie! Jedná sa o veľmi štýlovú techniku, ktorá dodá vašim melírovaným vlasom jas.

Stredne hnedé vlasy s blond melírom

Stredne hnedé vlasy s blond melíromInstagram @hair_by_becky_s

Ak je na tejto sezóne niečo, čo by ste mohli milovať, je to táto na jeseň inšpirovaná vlnitá stredne dlhá hriva, ktorá je namaľovaná fantasticky stredne hnedo. Prechod z tmy na svetlo a medová balayage z neho robí skutočný špičkový účes. Stredne hnedé vlasy s melírom sú sexi po celý rok!

Gaštanové vlasy s modrými odleskami

Gaštanové vlasy s modrými odleskamiInstagram @stephaniekempsell

Cool spôsob, ako nosiť popolavé brunetové vlasy, je spárovať ich s elektrizujúcimi azúrovými pruhmi morskej panny! Tieto vlnité gaštanové vlasy s modrými odleskami sú úplne jedinečným účesom, ktorý určite každému spadne z čeľuste.

Tmavočerveno-hnedé vlasy s jemnými odleskami

Tmavočerveno-hnedé vlasy s jemnými odleskamiInstagram @chrissycalderonuy

Zosilnite svoj bob kombináciou žiarivých a rozmerných červenohnedých farieb! Vínovo červené vlasy rozjasnené blond melírom vytvárajú na rovných vlasoch úplne úžasný rozmer.

Karamelové a blond odlesky v hnedých vlasoch

Karamelové a blond odlesky v hnedých vlasochInstagram @annabiancahair

Super svetlé medové pruhy vytvárajú skutočne úžasný kontrast proti tmavovláskovej základni. Tento štýl umožňuje svojmu nositeľovi prežiť dlhú hrivu s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorá je na jeseň taká krásna. Blond a karamelové odlesky v hnedých vlasoch sú sexi!

Hnedé vlasy s červenými odleskami

Hnedé vlasy s červenými odleskamiInstagram @hairbysaamm

Hnedé vlasy s červenými odleskami vytvárajú jemný, ale pôsobivý výsledok. Licencovaný kozmetológ Sam z Kalifornie zdieľa techniky, ktoré sú základom tejto vlasovej inšpirácie.

“Na vytvorenie tohto vzhľadu bola použitá kombinácia svetiel a detských svetiel s diagonálnym umiestnením,” hovorí Sam. Tiež si myslí, že je to skvelé pre všetky typy vlasov a životný štýl.

Mahagónové odlesky na hnedých vlasoch

Mahagónové odlesky na hnedých vlasochInstagram @allisonnlogan

Prečo do svojej mahagónovej hrivy nepridať nejaké živé karmínové kúsky pre pikantný vzhľad ?! Tieto melíry na hnedých vlasoch vám môžu ušetriť starostlivosť o pevné ryšavé vlasy a napriek tomu vám ponúknu horúci a sexy účes.

Fialové odlesky v hnedých vlasoch

Fialové odlesky v hnedých vlasochInstagram @salonjadewi

Vytvorte úžasný kontrast hrejivej brunetky a studených fialových tónov, ktoré spolu víria v tomto účese vyvolávajúcom závisť! Dodá každému vlasu zábavu a rozmer na úplne novej úrovni.

Ružové odlesky s hnedými vlasmi

hnedé vlasy s ružovými odleskamiInstagram @shmoakin_hair

Nakopnite to bez väčšieho nasadenia! Ak chcete urobiť zábavnú farbu, ale nemôžete sa neustále dostávať do salónu, najlepšie urobíte, keď pridáte ružové odlesky s hnedými vlasmi!

Tmavé kakao s gaštanovými odleskami

Tmavé kakao s gaštanovými odleskamiInstagram @hair.styles.by.ann

Premeňte svoje vlasy na túto tmavú kakaovú farbu s gaštanovými odleskami, aby ste získali náznaky a žiarivosť červených. Tieto podtóny vyzerajú úžasne na jednoduchých rovných vlasoch. Ideálne, keď chcete super štýlový vzhľad s potrebnou údržbou.

Svetlohnedé vlasy s melírom

Svetlohnedé vlasy s melíromInstagram @yourstylistaj

Tieto svetlo hnedé vlasy s melírom sú na vrstvenom strapatom laloku. Použitie blonďatých odleskov na tvár pre hnedé vlasy okolo tváre môže spôsobiť, že vaša pokožka bude žiarivá a živá!

Platinové blond odlesky na hnedých vlasoch

Platinové blond odlesky na hnedých vlasochInstagram @jessicahaircreations

Doprajte si šialenú premenu, keď sa rozhodnete pre úplnú sériu brunetiek a niektorých ľadových blond odleskov. Tento roztomilý štýl je možné hojdať na akejkoľvek dĺžke vlasov.

Svetlé blond odlesky pre brunetky

Svetlé blond odlesky na hnedých vlasoch pre brunetkyInstagram @jessicahaircreations

Aktualizujte svoje čokoládové vlasy teplými vanilkovými pruhmi, aby získali ďalší rozmer. Táto bieliaca farba je určite úžasná na stredne dlhých až dlhých vlnitých vlasoch.

Šedé odlesky v hnedých vlasoch

Šedé odlesky v hnedých vlasochInstagram @stylesbyalexis.gs

Toto je skutočne chytrý a nádherný účes, ktorý si môžete vyskúšať na prirodzene tmavých vlasoch bez toho, aby ste si vyžadovali prílišnú údržbu. Strieborná balayage plus jemné vlny zaisťujú jedinečné a nádherné odlesky tmavých vlasov!

Zlaté odlesky v hnedých vlasoch

Zlaté odlesky v hnedých vlasochInstagram @elegancesalonrye

Zamerajte sa na túto jesennú balayage zlatého masla, ktorá je ideálna pre hnedé zámky po ramená na lalokovom strihu. Môžete sa rozhodnúť vložiť niektoré zvýraznené vrstvy pre pridanie dimenzie. Neváhajte a choďte aj vy a rozhodnite sa pre robustné zlaté odtiene.

Jedná sa o jemnú prírodnú plavbu, ideálnu pre brunetky. Vytvoril ho stylista Danny Babayev z Rye, NY. “Táto farba krásne prechádza z tmy do svetla, bez drsných línií.” Teplejšie tóny sú krásne, ale je dôležité vyhnúť sa mosadznosti, “poznamenáva Babayev.

Táto maslová zlatá blondínka je dokonalým odtieňom pre hnedú základnú farbu. Poraďte sa so svojim stylistom o tom, aký typ štýlu chcete zaistiť, aby umiestnenie farieb bolo pre váš strih ideálne.

“Táto farebná technika je ideálna pre ženu, ktorá nechce veľa starostlivosti,” dodáva Babayev. “Táto prehliadka je pre každú brunetku, ktorá má rada teplo vo vlasoch.” Pokiaľ ide o strih, vlasy po ramená sú momentálne rozhodne trendy. Vrstvené melíry sú skvelým spôsobom, ako si skrátiť strih. “

Karamelové a karamelové odlesky v brunetových vlasoch

Karamelové a karamelové odlesky v brunetových vlasochInstagram @sarah_cee_hair

Toto sú karamelové odlesky v tmavovláskových vlasoch. Z tohto strapatého vlnitého karamelového lobu nemôžeme odtrhnúť zrak! Jeho jemnosť a objem si určite získa vašu pozornosť.

Ak ste brunetka, karamelové a karamelové odlesky sú dokonalými príkladmi pútavého rozmeru. “Predstavuje krásne svetlá so zlatými prameňmi, ktoré dodávajú brunetám jas a zachovávajú si bohatú brunetovú farbu,” hovorí stylistka Sarah Crandall z Jacksonu, MI.

Po prvé, Crandall hovorí, že má vždy realistické očakávania. „Svetlejšie farby na svetlých častiach brunetiek môžu byť vzhľadom na predchádzajúcu históriu farieb náročné. Za druhé, tento štýl je ideálny pre každú tvár a životný štýl! Dlhší bob po ramená je veľmi trendovým strihom. “

Bronde Highlights na zlatohnedých vlasoch

Bronde Highlights na zlatohnedých vlasochInstagram @thebeautyxpert

“Ak máte prirodzene veľmi tmavé vlasy alebo tmavohnedú farbu vlasov, požiadajte o kombináciu foilayage a detských svetiel,” hovorí majiteľka salónu a stylistka Mandee Kozar z Monongahela, PA..

“Balayage vo fóliách vám poskytne maximálny zdvih a vytvorí štýl života,” vysvetľuje Kozar. “Ak chcete rozbiť drsné línie a vytvoriť krásnu zmes, rozmazajte korene.” Táto kombinovaná technika je pre tmavovlásky, ktoré chcú dosiahnuť „bronzový“ efekt s minimálnou údržbou.

Ak máte úroveň 5 alebo tmavšiu a chcete svetlé blond odlesky v hnedých vlasoch, Kozar hovorí, že dosiahnutie požadovaného výsledku môže trvať niekoľko návštev. “Mohlo by to byť aj dosť drahé.” Vždy je najlepšie začať pomaly, aby ste si zachovali celistvosť svojich vlasov. “

Po každom stretnutí je dôležité postarať sa o svoje vlasy doma, aby ste sa presvedčili, že sú v najlepšom možnom stave pre ďalšie stretnutie s zosvetlením. Vykonajte hĺbkovú úpravu jedenkrát týždenne pomocou tepelnej ochrany a vždy používajte šampón a kondicionér bezpečný pre farby.

Stručne povedané, ak ste prirodzene tmavohnedí a chcete mať vo vlasoch blond, vyžaduje si to čas, trpezlivosť a poriadnu investíciu do schôdzok a domácej starostlivosti o vlasy.

Teplé hnedé vlasy s medenými odleskami

Teplé hnedé vlasy s medenými odleskamiInstagram @cowboyboots.n.cowgirlroots

“Na dosiahnutie tejto elegantnej, ale sofistikovanej farby použite teplú medeno-hnedú základňu s medenými odleskami medi,” hovorí špecialistka na balayage Kira Jackson z Thousand Oaks, CA.

Medená farba vlasov je ideálna pre takmer všetky ženy a je vysoko dosiahnuteľná pre mnoho typov vlasov. Teplo je niečo, čo sa stane takmer vždy, keď niekomu zosvetlíte vlasy, tak prečo s ním nepracovať namiesto toho, aby ste boli proti nim?

“Ako všetci vieme, červené tóny rýchlo miznú,” poznamenáva. “Investujte do skutočne bezsulfátového šampónu a kondicionéru.” Skúste tiež šampón zvýrazňujúci farby, ktorý pomôže udržať farbu spomalením procesu vyblednutia. “

Pokiaľ ide o typ vlasov alebo tvar tváre, táto farba sa hodí takmer každej žene, ktorá dokáže prijať teplo!

Tmavohnedé vlasy s jaseňovými blond melírmi

Tmavohnedé vlasy s odleskom blond blondInstagram @bell_thestylist

Tieto balayage tmavohnedé vlasy s melírom vytvorili kaderníčka a holička Belen De Jesus z Riverside, CA. “Je to nenáročné na odrast a je ideálne pre ženy, ktoré nechcú byť v salóne príliš často.” Môžete sa tiež rozhodnúť obnoviť toner po jeho vypraní. Ženy sa môžu zabávať a mať rovnakú farbu, ale iný odtieň, “povedal De Jesus.

“Čím svetlejší pre svoju farbu vyberiete, tým vyššie budú nároky na údržbu a tiež očakávajte zvýšenie ceny,” vysvetľuje. „Používanie správnych produktov na vlasy vám pomôže dosiahnuť ciele v oblasti vlasov. Zvlášť ak máte v pláne vykonávať akékoľvek farebné služby. Vykonanie hĺbkového ošetrenia pred schôdzkou s vlasmi vždy pomôže udržať vlasy čo najzdravšie. “

De Jesus tiež hovorí, že jednou z najlepších vecí, ktoré môžete pre svoje vlasy po vykonaní akýchkoľvek farebných služieb urobiť, je investovať do šampónu bezpečného pre farby alebo bez síranov. “Tiež je potrebný zvlhčujúci kondicionér a/alebo nejaký typ bezoplachového séra/kondicionéru.” Vaše vlasy vás budú milovať a budú sa dať jednoduchšie upravovať! “

Buď trpezlivý! Niekedy môžu určité farby trvať viac relácií, ale každú fázu si vychutnajte zakaždým pre inú farbu.

Krátke mokka hnedé vlasy so svetlohnedými odleskami a melírmi

Krátke mokka hnedé vlasy so svetlohnedými odleskami a melírmiInstagram @brittss.braidss

“Tento hnedý tupý bob je obzvlášť účesom s prirodzene zmiešanými odleskami a svetlami. Svetlohnedé odlesky na tmavohnedých vlasoch sa navzájom tak dobre dopĺňajú, “hovorí kaderníčka Brittany Gray z Woodlands, TX..

“Aj keď svoju tmavú brunetku nechystáte zahriať blondínkami, stále potrebujete tepelnú ochranu, pretože samotné slnko môže poškodiť vaše vlasy,” vysvetľuje.

Čokoládovo hnedé vlasy s karamelovým melírom

Čokoládovo hnedé vlasy s karamelovými odleskamiInstagram @colorbycarlykins

Tento dlhý, strapatý bob s bohatou čokoládou, medom a karamelovými tónmi ostrihala a zafarbila stylistka Carly Kinsella z Friendswood, TX.

“Na umývanie a chodenie, dámy, použite trochu peny, ako napríklad pena na marocké olejové pláže na suché vlasy,” hovorí Kinsella. “Dokončite to trochou textúrneho spreja pre objem a väčšiu definíciu.” Vyskúšajte Surfrider Texture Spray od Sexy Hair. “

Prirodzené hnedé vlasy s bielymi odleskami

Prirodzené hnedé vlasy s bielymi odleskamiInstagram @hair_bynay

Tieto prírodné hnedé vlasy s bielymi odleskami sú maľovaním na vlasy alebo balayage. Vytvorila ju kaderníčka Naomi Derhy z Apple Valley, MN.

“Je to zábavný rozmerový, ale odlišný spôsob zvýraznenia vlasov,” opisuje Derhy. “Strih s dlhými vrstvami vytvára veľa pohybu a iba pridáva na farbe!” Kučery vždy pomôžu aj pri takomto štýle. Rozjasňuje farby a skutočne ukazuje kontrast medzi tmou a svetlom! “

Derhy vám odporúča, aby ste boli realistickí. “ Táto farba trvala niekoľko sedení vždy za 150-200 dolárov. Je to investícia, ale stojí za to! Pomalšie získanie tejto blondínky je najlepší spôsob, ako sa pokúšať urobiť všetko naraz. To môže byť veľmi škodlivé a takmer nemožné sa z toho vrátiť, “vysvetľuje.

Takéto farby sú vhodné pre životný štýl s nižšou údržbou. Obvykle budete musieť ísť každé 2 až 4 týždne. Niekedy budete musieť medzitým medziročne chodiť na lesklé ošetrenia a posilňujúce ošetrenia.

Fialové odlesky Ombre na tmavohnedých vlasoch

Fialové odlesky Ombre na tmavohnedých vlasochInstagram @katiefro

Jedná sa o balayage purpurový ombre na sýto hnedej farbe vlasov, rozrezaný na trojuholníkový bob v tvare A. Strih a farbu ručne vyrobila kaderníčka Katie Fro z Lindenhurst, NY. “Dymová, hlboká levanduľa bola vytvorená pomocou OYA Wilds, semipermanentnej farebnej linky.” Nemiluješ, ako je zmes prirodzenej farby vlasov bezproblémová, “pýta sa.

Balayage alebo ombre štýl vyzerá skvele, ako vyrastá. Neexistujú žiadne tvrdé demarkačné línie. Živá fialová farba však vydrží iba 4-6 týždňov.

Najprv trvá na tom, že pomocou šampónu bez síranu a chloridu sodného a kondicionéra na nanášanie farby udrží farbu čo najdlhšie. “Ako mizne, zmení sa na pastelovú levanduľu a potom sa vráti k blond.” Najlepšie na tom je získať nový farebný odtieň, ktorý postupne mizne, “dodáva.

Tenké svetlohnedé vlasy s medovými odleskami

Svetlohnedé vlasy s medovými odleskamiInstagram @hairbysashafaye

Tenké svetlohnedé vlasy s medovými odleskami kričia jeseň, teplo, jemnosť, & zábava! “Požiadajte svojho koloristu o niekoľko teplých tmavých odtieňov zmiešaných s medovými odleskami,” poznamenáva kaderníčka Sasha Ehrenberg zo San Rafaelu v Kalifornii..

„Je dôležité mať stylistu, ktorý vie, ako sa správne podrezať,“ dodáva Ehrenberg. „Na dodanie textúry použite texturizačný/soľný sprej & jemnosť pre tvoj štýl bob. “

Medové blond odlesky pre tmavé vlasy

Medové blond odlesky pre tmavé vlasyInstagram @hair_by_keciaparker

“Bohatosť medových blond melírov pre tmavé vlasy je sexy!” Je to pekný medový tón s bohatou hnedou základnou farbou. Zobrazuje kontrast a hĺbku, pričom stále vyzerá prirodzene. Je to perfektný prechod do jesenných tónov od tej svetlejšej letnej blondínky, “opisuje kaderníčka Kecia Parker z Houstonu, TX..

“Táto medová farba je ideálna pre ženy, ktoré chcú niečo trendové a štýlové,” hovorí Parker, “a pritom má nízke nároky na údržbu! Medové tóny sú umiestnené tak, aby ich nebolo potrebné retušovať 3 až 5 mesiacov. “

Vďaka dobrým vlasovým prípravkom si vaše hnedé vlasy s melírom zachovajú lesk. Pokiaľ ide o produkty, Parker vám odporúča vyskúšať Kevina Murphyho.

Hubové hnedé vlasy s jemnými prírodnými odleskami

Hubové hnedé vlasy s jemnými prírodnými odleskamiInstagram @laurenmorenohair

Hubové hnedé vlasy s jemnými prírodnými odleskami sú prirodzené každodenné vlasy bez námahy. “ Ak máte sivé vlasy, budete musieť chodiť každých 5 týždňov, “hovorí kaderníčka Lauren Moreno zo Sherwood Park, AB..

“Požiadajte svojho stylistu, aby upravil vaše korene a pridal jemné fólie pre bezproblémovú prírodnú zmes,” povedal Moreno. “Pokiaľ ide o rez, požiadajte o rez holiacim strojčekom.” Žiletka skutočne zmäkčuje hrubé vlasy a skutočne kontroluje a eliminuje odstraňovanie hmotnosti. “

Tieto jemné prednosti sú pre každodennú ženu, ktorá chce štýl nosenia a nosenia. Je mäkký, trendový a ľahko sa udržiava. Je to perfektný odtieň hnedej. Máte toľko možností pre budúce farby. Môžete ho ľahko zosvetliť alebo stmaviť.

Svetlohnedé odlesky na čokoládovo hnedých vlasoch

Svetlohnedé odlesky na čokoládovo hnedých vlasochInstagram @emdoesmyhair

“Pokiaľ ide o vlasové trendy, väčšina stylistov je ovplyvnená krátkymi hnedými vlasmi, ktoré boli prirodzene bozkávané slnkom,” hovorí kaderníčka a hlavná farbistka Emily Alderson z Winnipegu, MB..

Pri zvýrazňovaní brunetiek Alderson hovorí: „Nesnažte sa o bielenú farbu. Musí to vyzerať prirodzene a bezproblémovo. Rovnakým spôsobom získavajú malé deti prednosti z hrania sa celé leto. Tóny sú udržiavané v teple, aby dopĺňali sýto sfarbený základ. “

Ženy, ktoré zvažujú tieto svetlohnedé odlesky na čokoládovo hnedých vlasoch, požiadajú o dôkladnú konzultáciu so svojim stylistom. Existuje toľko variácií tmavých melírovaných vlasov, buďte preto konkrétne a prineste obrázky.

Brunetové vlasy s jahodovými blond odleskami

Brunetové vlasy s jahodovými blond melírmiInstagram @style_haus_salem

“Táto hnedá zvýraznená farba vlasov vyzerá úžasne na bežných ryšavkách,” hovorí kaderníčka a odborníčka na farby Cortney Pinion, majiteľka salónu v Saleme, OR.

“Ak ste boli v detstve prirodzenou ryšavkou, viete, že ako ste starli, vaša červená farba sa začala strácať,” vysvetľuje Pinion. “Ak chceš svoj červený chrbát, často navštevuj svojho koloristu. Pokúste sa zostať na prirodzenej strane červenej, čo znamená tón na báze medi, nie na báze fialovej. “

Pri ryšavkách ide o to, aby tóny zostali vierohodné, čo znamená tony rozmerov. Požiadajte o svetlejšie jahodovo-blond (opäť tón na báze medi). Vďaka tomu sa budete cítiť ľahšie na jarný prechod, ale zachováte si svoju identitu červenovlásky.

Táto jahodovo-blond farba je nenáročná na údržbu. Zvýraznené oblasti sú strategicky umiestnené a zmiešané tak, aby korene nikdy neboli problémom. Navyše, pretože sa jedná o hnedú medenú červenú, ktorá je blízko svojej prirodzenej farby, vyblednutie jemne rastie.

Zlaté odlesky v tmavohnedých vlasoch

Zlaté odlesky v tmavohnedých vlasochInstagram @hairbyjessical

Zlaté odlesky v tmavohnedých vlasoch? Ummm, áno, prosím! “Toto sa nazýva medové balayage melíry pre brunetové vlasy,” hovorí kaderníčka a farbistka Jessica Lim z Centerville, VA..

Farba je prirodzená, ale stále môžete vidieť rozmer farby. Je to skutočne nízka údržba, pretože prednosti sa dobre miešajú. Tiež vám vlasy budú rásť bez línie ohraničenia.

Lim hovorí túto farbu & štýl je pre ženy, ktoré majú tmavé vlasy. “Ak si chcete zachovať koreň/prirodzenú farbu, budete potrebovať opravu asi 3 až 9 mesiacov.” Balayage melír je tiež skvelý spôsob, ako zoznámiť ženy, ktoré nikdy predtým nemali melír alebo chcú prirodzený odtieň, “dodáva..

Balayage hnedé vlasy s bordovými odleskami

Balayage hnedé vlasy s bordovými odleskamiInstagram @karma__liverpool

Túto zmiešanú bordovú/fialovú balayage s tmavohnedou základňou vytvorila majiteľka salónu a stylistka Melissa Maloney z Liverpoolu, NY. “Niektoré čajové sviečky (zvýraznené fólie) cez vrchol pomáhajú rozbiť to, čo by inak mohlo byť drsnou základnou farbou,” poznamenáva Maloney.

“Najlepšia vec na tomto štýle balayage robí veľmi odvážny fialovo-červený vzhľad oveľa prirodzenejším a prístupnejším.” Táto bordová je oživená v prirodzenom svetle, ale v inom svetle môže vyzerať aj veľmi jemne, “dodáva.

Maloney ďalej uvádza, že budete musieť byť otvorení veľmi tmavej základnej farbe. „Tento typ dimenzie s bordovou balayage je možné dosiahnuť iba na tmavom základe. Musíte byť tiež pripravení na údržbu farieb. To znamená, že by ste mali vždy používať šampóny a kondicionéry a stylingové výrobky, ktoré sú bezpečné pre farby. Aj keď umiestnenie balayage melíru je potrebné vykonávať iba príležitostne (asi 3 krát za rok), bordovú farbu je potrebné udržiavať demi-trvalou glazúrou každých 4-6 týždňov. ”

Červené a blond odlesky na chladných hnedých vlasoch

Červené a blond odlesky na chladných hnedých vlasochInstagram @beautified_by_katie

“Krásne minimá bohatej červenej a výšky chladnej prírodnej blondínky na hnedých kaderiach sú veľmi pútavé.” Navyše to bolo vytvorené z korekcie farieb! S touto zmesou prirodzene vyzerajúcich odleskov, nemyslíte na oheň, “pýta sa kaderníčka Katie Haase z Greenwood, IN.

“Požiadajte svojho stylistu/koloristu, aby najskôr prešiel úplne do červena a potom pridal svetlé odlesky,” hovorí Haase. “Buďte pripravení nechať si urobiť korene každé 4-6 týždňov.” Táto farba sa neodporúča ženám, ktorých tvár je prirodzene veľmi červená. Farba to len zvýrazní. Pokiaľ ide o ženy, ktoré nosia túto farbu, je to trochu odvážnejšie. “

Svetlé karamelové odlesky na rovných hnedých vlasoch

Svetlé karamelové odlesky na rovných hustých hnedých vlasochInstagram @lushhairsaddleworth

“Toto je farebná kombinácia karamelových a čokoládových farieb,” hovorí majiteľka salónu a hlavná stylistka Holly Andrew z Veľkej Británie.

Andrew odporúča zmiešať nádherné karamelové odlesky do prirodzene hnedých vlasov pomocou produktov Wella Koleston s tmavohnedou medzi nimi. “Tiež zmiešajte Olaplex do všetkých farieb, aby boli vlasy zdravé a lesklé,” dodáva.

Ak ste brunetka, okoreníte farbu niekoľkými rôznymi prírodnými tónmi. U tohto strihu perfektne predvádza farby a robí ich popovými! Najkrajšou časťou tohto štýlu sú úžasné farby.

Andrew hovorí, že pomocou vlasových kúr, ako je Olaplex, môžete udržať svoje vlasy zdravé. “Vďaka tomu budú vaše jemné karamelové odlesky a iné odtiene pôsobiť úžasne, ale zároveň ochránia vlasy pred poškodením a lámaním.”

Hnedé kučeravé vlasy so zlatými odleskami

Hnedé kučeravé vlasy so zlatými odleskamiInstagram @bonita_1216

Tieto hnedé kučeravé vlasy so zlatými odleskami vytvorila majiteľka salónu a senior stylistka Bonita Padro z Hillsborough, New Jersey..

“Tieto brunetové vlasy majú blond a hnedé odtiene s teplou zlatistou balayage,” hovorí Padro. “Budete potrebovať koreňovú opravu farby každých 5 týždňov a balayage každé 3 mesiace.” Je to veľmi ľahko udržateľný účes a farba. “

About the author